Opinie o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Oskroba S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Oskroba S.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Helaa

Przechodząc w piątek przez magazyn mało nie dostałam kartonem co się rzucali młode chłopaki. Nie pozdrawiam tych panów

Maciej
@Helaa

Myślę że już od urodzenia był jakiś karton;) Uderzył i konsekwencje pozostały do dziś hehe

Ciaobella

Czy ktoś mi powie, ile zarabiają ekspedientki? Jaka jest umowa, godziny pracy?

Jo ma ha

Witam! Wiadomo coś czy jakaś kwarantanna czy jakieś wolne od pracy w Oskrobie w Człekówce będzie? Bo nie chce mi się wierzyć, że każdy jest zdrowy..

Hakunamatata
@Jo ma ha

To jest taka zakladowa rosyjska ruletka, nigdy nie wiadomo kiedy wrocisz do domu z wirusem tym bardziej ze odstępy 1.5m przy stanowiskach pracy nie wszedzie utrzymane. :)

HAKUNAMATATA

Wes ten Celestynow to cyrk. Tam w drodze selekcji zostaja mala inteligentni, jak by sie dalo to matke by oddali zeby bulke wiecej zrobic ;D

LadyE

Nie chodzi o to co robi pan J.M. Ale o to jak niektórzy pracownicy odnoszą się do odgórnych ustaleń .

Leszno
Maskotka

Najgorsza robota.. :( zero ambicji, nic ciekawego, zero rozwoju,

Pracownik produkcji

Witam. Uwazam, ze na czas panujacej obecnie pandemii wirusa, premia kwartalna za brak zwolnien lekarskich powinna zostac czasowo zawieszona. Nie mozna zachecac teraz chorych ludzi do pracowania bo za jakis czas moze nie byc komu pracowac.

Mądrego miło posłuchać
@Pracownik produkcji

Poszedłbym dalej. Na ten czas zawiesiłbym wypłatę wynagrodzenia. Chęć zarobku może przesłonić ludziom racjonalne myślenie.....

Pracownik produkcji
@Mądrego miło posłuchać

Wiedzialem, ze moja opinia bedzie negatywnie odebrana. Jednak zauważyłem, ze te 500zl brutto sprawia, ze ludzie przychodza zasmarkani do pracy zarazajac innych. W obecnej sytuacji nie wyglada to zbyt dobrze.

Mądrego miło posłuchać
@Pracownik produkcji

Nie będzie dobrze odebrana bo to bzdura. Zgłaszaj takie przypadki zasmarkańców w pracy a nie ludziom do portfeli zaglądasz i zarządzasz.Lwia część wypracowuje uczciwie, z zachowaniem zasad ten dodatek. A najlepiej #stayathome. Zdrówka życzę. Over.

@Mądrego miło posłuchać

Popieram i zlikwidował bym dodatek za niedzielę żeby ludzie siedzieli w domach a nie w robocie.

Szudi
@Wąsik

Wąsik popieram, niedziela powinna być mniej płatna żeby ludzie zamiast w pracy to siedzieli w domach w obecnej sytuacji w kraju

@Wąsik

I tak nie będzie niedziel wolnych to chociaż niech za nie dobrze płacą a nie likwidować dodatki.

Koronawirus
@Szudi

W obecnej sytuacji to powinni ograniczyć ilość pracownikow dojerzdzajacych jednym samochodem 2 osoby to max a nie jeżdżą jak śledzie upchane w beczce. Bo szkoda na dojazd do pracy gdzie odległość 1,1.5 metra. Prezesowie i dyrektorzy proszę o szybką reakcję To dla naszego dobra

...
@Koronawirus

A co to za jednostki długości?

!!!
@...

Tu chodziło o odległość zachowana o 1 metr pracownik od pracownika !!!

LadyE

Ponoć nadzieja umiera ostatnia choć jest matką (usunięte przez administratora) Niejeden na niej się zawiódł bo tak mu zależało. Bo chciał wywalczyć to co się mu po ludzku należało, Ale i tak z kwitkiem go odprawili w trakcie łapanki naiwnych.

Wąsik

Są zalecenia żeby teraz siedzieć w domu i jakby ten dodatek został zlikwidowany to nikt by w niedzielę nie przychodził do pracy

@Koronawirus

To Ci nic nie da , równie dobrze może przynieść korone i ten co będzie jeździć sam do pracy. A mała szansa ze w czasie pandemi że nikt nie przyniesie korony. Jak już by się nie daj Boże tak stało, to poleci jeden za drugim , dojeżdżając do pracy , wspólna stołówka, szatnie itd więc nie krzycz że ktis z kimś dojeżdża bo i tak mała szansa żeby ktis tam tego nie przyniósł w końcu...OBY NIE ,miejmy nadzieję

Aaaaa

Moze by tak wyrownali pracowniką premie za staz pacy. Wprowadzili od nowego roku a niektorzy robia po 10 15 20 lat i (usunięte przez administratora) z tego maja. Firma zarabia miliony a starsi pacownicy wogole nie docenieni. (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Aaaaa

Wszyscy pracownicy Oskroba dostają teraz premie? Jak one są rozliczane? Liczę na szczegółowe informacje.

marek
@Aaaaa

a to ciekawe co piszesz czy sa nie doceniani. Jak tam pracowalem to musialem robic za starych. Nowi uciekali , a starzy lajcik mieli wiec z tym ze nie doceniaja bym tak nie krzyczal. Moze nie daja wam wiecej zarobic ale sorry stary pracownk tam sie nie narobi

Czy rozmowa rekrutacyjna w Piekarnia Oskroba S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Bajobongo

Jakie pytanie taka odpowiedz. Wiadomo, ze wystarczy miec komplet rak i nog oraz glowe na odpowiednim miejscu i jesteś przyjety/a. Jak sie umiesz podpisac poprawnie to moze i awansujesz z czasem. Chyba, ze do biura chce aplikowac ale to raczej po znajomosci a nie tu pytania zadawac.

Wąsik

Ja jestem dzbanem i znam ledwo podstawy polskiego a mnie przyjeli więc się nie obawiaj

Wąsik

Chyba że chcesz się dostać na magazyn do Lemura to wtedy rozmowa jest po angielsku, niemiecku i hiszpańsku, tam byle kogo nie biorą

mądra

Tak, jak najbardziej po angielsku

Gosc

Witam zastanawiam sie nad zmianą pracy,jak wyglada stawka godzinowa na magazynie?

Gosc1
@Gosc

Na produkcji lepiej płacą, mnie wymagają. Idź lepiej tam, obracaj bułki i (usunięte przez administratora) Zero odpowiedzialności, w porównaniu do magazynu w którym źle wyślesz palety, nie zobaczysz premii pół roku. Robota z nowym systemem, każdy to powie! (usunięte przez administratora) to najmniej szkodliwe słowo. Śmiech na sali, by informatycy byli tak nie przygotowani, a magazyn tak mały na wdrożenie tego paraprogramu. Stres, nadgodziny, ogólne (usunięte przez administratora) Zapraszamy, pracujemy 24h.

@Gosc

Znajomy pracuje na magazynie to czasem polowe czasu pracy przesiedzi na telefonie z nudow. Lekka praca. Produkcji nie polecam, garba mozna dostac tylko.

.,,.,.

dwie opinie i dwie różne.......to co mam wyciągnąć średnią ?

.,.

taa.....zwłaszcza jak ten twój znajomy planuje podróże....

Muniek
@Gosc1

Kogo to obchodzi? Jak nie pasuje to idź zamień się na produkcję, tam Cię docenia

@Gosc

Jak chcesz dobrze zarobić to się zatrudnij w firmie sprzątające, tam lepiej płacą niż nam na produkcji. Mają wyższa stawkę godzinową, o czym sami mówią i się śmieją.Tylko jak firma do tego dopuszcza że sprzątający ma więcej na godzinę niż pikekarz?

THC

(usunięte przez administratora)Niedawno o tym było glosniej, że lecą po podpis, że zaczęli pracę niejednokrotnie o 5.00 a w rzeczywistości było sprawdzane, że 6/7.00 Naprawdę można zobaczyć, że każda z osób sprzątających aż biega po halach ????????

BidaBida
@THC

Ktoś tu czegoś nie rozumie... że część ekipy sprzątającej ma do ogarnięcia 2 hale jednocześnie tudzież i tak musi przejść z jednej do drugiej. Bo inaczej się nie da???? ale jak ktoś ma problem z tym to się niech weźmie w garść samemu .

@THC

A tam wogole co Cię to obchodzi? Jesteś jakimś nadzorca? Czy nadgorliwym czarnuchem? Pilnuj bułek bo Ci lecą na nogi A nie na tele wisisz

DzikiRoman
@Frustrat

A weź sobie wciągnij kut*asie odkurzacz i wiadro z mopem na garownie pod sam dach do tej sauny. Albo na kolanach powyginany pod beczkami skrob szpachelką ten klej co kleci bez przerwy na posadzkę. Porób tydzień w firmie sprzątającej i się wypowiedź wtedy.

Sandra

Czy Ci którzy pracuja na produkcji od niedzieli do czwartku na jedna zmiane zarabiają więcej? Czy pracując w niedzielę zarabia się wiecej czy nie ma to znaczenia?

E.P
@Sandra

Nie pracuję się od niedzieli do czwartku tylko od niedzieli do soboty Masz wolną sobote. Niedziele jak masz dobry uklad z przelożonymi jak nie masz to mozesz pracowac siedem dni w tygodniu

@Sandra

Stawka godzinowa jest tak smiesznie niska zeby wlasnie za niedziele/soboty/swieta w pracy mogli wiecej zaplacic i zeby pracownikowi nie oplacalo sie NIE przychodzic w niedziele.

Sandra
@E.P

W ogłoszeniu wyraźnie jest napisane że od niedzieli do czwartku. Wolny piątek i sobota. Może zależy jakie miasto.

Hej. Czy pracuje ktoś na produkcji sałatek? Jakie są Wasze opinie? Jak płacą? Widzę że zamieścili ogłoszenie że szukają. Będę wdzięczna za odpowiedź

Dojazd do pracy.

Czy ktoś dojeżdża do pracy z Garwolina lub okolic i ma wolne miejsce w samochodzie? Interesuje mnie szczególnie dojazd do pracy w magazynie w godzinach 17:00-1:00 lub 18:00-2:00.

Ty
@Dojazd do pracy.

Na magazynie pracuje sporo osób z tamtych rejonów. Nie powinno być problemów.

Dojazd do pracy.
@Ty

Dziękuję za odpowiedź. A orientujesz się może czy na zmiany w godzinach 17:00-1:00 i 18:00-2:00 pracuje kilka osób na magazynie, czy jest to normalna zmiana pod względem liczebności pracowników jak na godziny np. 6:00-14:00?

@Dojazd do pracy.

Na zmiany 6-14, 14-22 oraz 22-6 dojezdza wiecej osob niz na te ktore podales i latwiej znaleźć kogos do dojazdow. Z okolic Garwolina jezdzi bardzo duzo ludzi na te zmiany.

prawdziwek

Elita bedocji się odezwała co jeszcze niedawno świnie pasła.

Sidney
@prawdziwek

Przygarniał kocioł garnkowi, a sam smoli

Wąsik

Ja też doję krowy codziennie jak chłopaki z Lubic czy Zabieżek chociaż mieszkam blisko Garwolina to normalna czynność na wsi...

Klientka

Sernik okropny. Nie warty wydania 1 zł. Nie polecam

Jack

Witajcie. Czy słyszeliście może czy będą jakieś podwyżki od stycznia. Styczeń już prawie minął a tu cisza. Nic się nie dzieje.

Nova
@Jack

Widocznie dalej robimy za 16zl brutto/h. Tez liczylam na ciut wiecej po nowym roku.

Hary

Witajcie. Od 1 stycznia minimalna stawka na godzinę wynosić ma 17 złotych brutto. Pracownicy którzy przyjmują się do firmy dostają 16 złotych brutto. Pracuje w tej firmie 10 lat i mam 18 złotych brutto. Jestem ciekawy co zrobi firma po zmianie stawki minimalnej. Ogólne stawki godzinowe są bardzo małe.

@Hary

Podniosa o 1zl stawke kazdemu i po temacie. I podwyzki z bani tez mają. Przychodzac do Oskroby będziesz zarabial minimalna hehe.

pracując 10 lat zarabia się 21 zl

Hela
@,.

Ja zapierda....10 lat i mam nędzne 18 zł na godz. Napisz na jakim dziale pracujesz i masz 21 chętnie się przeniosę........ ????

@Hela

Nie wiem czy magazynierzy nie maja innych stawek niz produkcja. Tak mi sie obilo o uszy.

nie.poprostu taki "cennik" jest ustalony z góry na poczatek 17 potem przez dwa lata 19 i tak dalej.

@Frustrat

zle ci sie obiło. podejdz na magazyn do jakiegos kierownika i zapytaj.

@,.

Pochwal sie gdzie na jakim dziale tak to funkcjonuje bo ja robie duzo dluzej niz 2 lata i 18 nie mam. U mnie na dziale zaczyna sie od 16, ci co robia po 10lat maja kolo 18.

A27

A gdzie bo pracuje 13 lat i tyle nie mam

A27

Znajdź głupiego który Ci powie ile ma

xc
@A27

własnie o to chodzi. Na 13 lat pracy to firme ma w jednym palcu i każdy z takim stażem wie ile gdzie się zarabia.

@Hary

Mnie utrzymują rodzice i dla mnie zarobki są nawet za duże, powinny być niższe bo praca jest lekka.

ciamciaramcia

wcale nie . 21 zl na h to stawka magazynowa

Kicin

Ciężko gorąco, nie przestrzega się zasad BHP, kobiety dzwigaja wory pełne ciasta mężczyźni nie widzą , gdzie ci mężczyżni, ¿ a poza tym starsze pracownice dokuczaią młodym stażem, zarobki trochę lepsze ale trzeba się na tyrać, brygadzistka nic nie robi tylko wrażenie, są tu układy i układziki ,,

Mezczyzna
@Kicin

A to przepraszam faceci maja za ciebie robić? Po co sie przyjmowalas na produkcje jak teraz oczekujesz ze ktos za ciebie bedzie robil? Masz mniejsza stawke godzinowa ze trzeba ci indywidualnie prace ustalac? Jezeli dzwigasz wiecej niz pozwalaja przepisy bhp to zglos przelozonemu a jesli nie to nie szukaj jelenia ktory za ciebie zrobi. W pracy kazdy robi na siebie.

....
@Mezczyzna

Super warunki pracy 6 dni w tygodniu czyli 27 dni w miesiacu tylko wolne soboty I to nie zawsze , płaca 11.5 netto więc '........

Mezczyzna
@....

Wiec co? Ja tez pracuje na takich warunkach. Kazdy sie na to zgodzil i nikt na sile tu nikogo nie trzyma. Na OLX jest mnóstwo ofert pracy skoro zle tutaj. Im mniej ksiezniczek za które trzeba robić tym lepiej dla zakladu.

Witam, została mi nie przedluzona umowa. Myslalam ze wróce do pracy po urlopie macierzynskim. Nic bardziej mylnego. Takze jak ktoras z pan planuje dziecko- najlepiej jak bedzie to umowa na czas nie okreslony bo tak to bywa róznie. Nigdy wiecej nie wroce do tgo typu zakladu gdzie tak sie traktuje pracownika

Laska
@Kasia

Kasia a próbowałaś się dogadać z kierownikiem że chcesz wrócić, może nie wiedział.

Canol
@Kasia

Nie gadaj Kasia tylko wracaj do pracy bo czekamy na ciebie ????

2020r.

Kochani, Wszystkiego Dobrego w Nowym 2020 Roku! Nie ważne jakie stanowiska zajmujecie. Szanujcie się wzajemnie! Od pieniądza, znajomości i układów i układzików (co ich nie brakuje w "naszej" firmie) dużo ważniejsze są relacje miedzy nami. Pieniądz i stanowisko rzecz nabyta. A kiedyś karta może się odwrócić. Dla Prezesów: Dobrej ręki w interesach. Zdrowia, szczęcia i zadowolenia z Nas Pracowników tych najniższych szczeblem. Jak również z tych z którymi współpracujecie codziennie. Dla Kierownictwa: Również zdrówka. Większej otwartości na ludzi, życzliwości i sprawiedliwego traktowania wszystkich pracowników. Dla Panów z Security: Dużo uśmiechu, pięknych kobiet na bramce i brak kluczyków zastąpionych innym systemem. Oraz zdrówka! Dla Kierowców: Dobrych tras, wygodnych samochodów, "grzybiarek" przy trasie, czy jak je tam zwał. I szczęśliwych powrotów!

Kiwi

Witam czy w tej firmie są zatrudni obcokrajowcy? I jak wygląda przerwa jak pracuje się po 12h

Stary
@Kiwi

Pracuję się w trybie ośmiogodzinnym,tu nie ma dwunastej. Tygodniami lub system czterozmianowy..

CiastowyZestarej

Dobra już nie pier...O robocie. Tu jest ciekawszy temat. Co to za Pani Ania jest muzą dla któregoś z chłopaków. Czekam na więcej pikantnych szczegółów :)

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Oskroba S.A. - Człekówka

• Jak się pracuje w Piekarnia Oskroba S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Oskroba S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Oskroba S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Oskroba S.A.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Oskroba S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Oskroba S.A.