Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

jajaa

a była jakaś rekrutacja wewn ostatnio? Albo zewnętrzna? Przyjęli kogokolwiek?

Dev

Z tego co mi wiadomo to płacą tam więcej niż 1500 zł na produkcji. Co do przyjęć to raczej ciężko się tam dostać. Od paru miesięcy nie widziałem większej rekrutacji. Jak już to pytać w Randstadzie, ale tam i tak odprowadzają z kwitkiem.

gooold

Czy ktoś się orientuje, czy są teraz przyjęcia do 3M na Kwidzyńskiej/Kowalskiej?

a czy ambitna kobieta z wykształceniem wyższym, biegłą znajomością angielskiego i niemieckiego może dostać 2-3tyś zł brutto na start? Czy zarobki zależą od działu? Słyszałam o programach dla absolwentów, które podobno są bardzo korzystne - może ktoś z Was powiedzieć coś więcej na ten temat?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
3Man

witam, nowych z wykształceniem wyższym mam pod swoimi skrzydłami, mam wykształcenie zawodowe , dostajesz 1500 brutto, praca na 3 zmiany, możliwe 12ki , zapraszam

ppoq

ile płacą nowym pracownikom z wykształceniem wyższym?

mała

annnooonim - 2012-08-19 16:14:09 Co do traktowania i zarobków macie racje. Coś wam powiem na temat jednej pracownicy z recepcji. [usunięte przez moderatora]Witam.Chciałabym podjąć prace w 3M.Może ktoś napisze kilka słów na temat pracy w tym zakładzie,zarobki.

annnooonim

Co do traktowania i zarobków macie racje.[usunięte przez moderatora]

sjuk

buahahahauahaha , sami sie poniewieracie w tych fabrykach za grosze , ale widać tak lubicie zuchy ::)) Zatem- hej szable w dłoń i niech same sobie te korporacje nakręcają swój biznes - ja tam ich olewam - wole siedzieć na zasiłku \\\\\\\\\\\\\\\":):) pozdrawiam brać robotniczą :):) A tak sero to nie róbcie ludziska z siebie szmaciarzy - nasza praca jest cena - zapewniam bo to wiem , za mniej niz 6000 miesięcznie nie przystępuje do pracy bo szkoda czasu na pierdoły :) OBUDŹDCIE SIE W KOŃCU . pozdrawiam sławek . P.S. tekst napisany dzisiaj do inteligentnych inaczej moje skarbeczki :):)

byly pracownik

kierownictwo w iatd to porazka,i te ich innowacje i ulepszanie,smiechu warte,wydaja pieniadze na to na co nie trzeba.kazdy tam ma swoje za uszami,amlodych perspektywicznych pracownikow zatrudnionych przez randstad zwalniaja..

operator

W 3M trzeba bo tutaj swiat na trzezwo jest nie do przyjencia

nie przesadzajcie nie jest tak źle?! kto niepotrafi sie wybić i pozwoli sobie na pomiatanie nim to sorry ale nie spodziewjcie się cudów! musisz być rekinem żeby.....a tak apropo pijanych mechaników i operatorów to znamy wszyscy nr na brame i można zgłosić..... niech sie nie uzala nad sobą bo mógł to zgłosic tak , no ale po co jak można lizać dupe i nic nie mówić a potem jak się odejdzie to obsmarować!!! do kogo człowieku masz pretensje.....porażka i nie dziwie sie ze cie zwolnili,,,,idiota

aras

Szkoda że pozbywają się młodych, zdrowych i dyspozycyjnych pracowników. Dobrze wiemy jak to wygląda ze stałymi 3mcami. Do zobaczenia w innym zakładzie.

xxx

xxx - 2011-08-21 21:42:32 a ile można zarobic? To już raczej mało ważne:( W tym tygodniu i tak większość tymczasowych dostało wypowiedzenie albo nie przedłużają umowy

randstad

anonim - 2011-08-25 20:33:13 randstad - 2011-08-24 17:49:39 xxx - 2011-08-21 21:42:32 a ile można zarobic? netto: 1200 zł jak 1200 skoro na reke masz 9,3 za h przez randstad????cos sie tobie pomylilo ;p 9,3 brutto, pomnóż to przez ~180h, odejmij podatek. Rzeczywiście nie 1200, coś około 1240-1250. Przepraszam...

randstad

xxx - 2011-08-21 21:42:32 a ile można zarobic? netto: 1200 zł

xxx

a ile można zarobic?

czerczil

na oh&s tam sa ciuchy robocze,ponoc fajnie,z tego co wiem to lajcik jest

xxxxxx

a jak jest na produkcji ciuchow bhp?

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.