Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

?

proszę o odpowiedz ile można maksymalnie zarobić na produkcji czy to prawda ze 2 tys. na rękę, czy praca jest ciężka, czy ktoś z problemami z kręgosłupem może tam pracować, czy praca jest zmianowa , czy są duże problemy z zatrudnieniem się tam,

yy

No są pokrzywdzeni.Dziewczyny z jednej z zewnętrznych firm biorą na rekę - UWAGA - 1200zł. Toż to skandal.A FIRMA 3M SIĘ SZCZYCI JAKA JEST ZAJEBISTA.TO TAK JAKBY ZATRUDNILI CHIŃSKIE DZIECI DO PRACY ZA MISKĘ RYŻU. W STANACH NASTĄPIŁBY BOJKOT ICH PRODUKTÓW,W POLSCE NIC TAKIEGO SIĘ NIE STANIE. MOŻE TRZEBA PO PROSTU NASKROBAĆ MAILA DO MINNESOTY...

hm

czy 1700zł na rękę to dużo,czy mało według Ciebie?Jak na mężczyznę.

Nieśmiały

W porównaniu do innych zakładów jak Whirpool czy Wabco zarobki dla operatora zatrudnionego w 3M są wyższe. Ale jak na dzisiejsze czasy i ceny i tak nie jest to wciąż wystarczająco by ktoś sam mógł za to przeżyć i odłożyć cokolwiek. Pokrzywdzeni są jedynie operatorzy zatrudniani przez Randstad, Gerendis i inne firmy. Głównie chodzi mi o operatorów z dłuższym stażem. A zdarzają się tacy co pracują po 2 lata nawet. Przynajmniej na Kwidzyńskiej, ale i o Kowalskiej też się podobne opinie słyszy. Trzeba mieć dobre znajomości. Dobrze żyć z Pierwszym i Kierownikiem i wtedy jest jakaś tam szansa.

plk Sanders
@Nieśmiały

W porownaniu z Wabco, Polarem, Volvo, Whirlpool itp. moze i 3M wypada lepiej... ALe sa inne firmy amerykanskie we Wr (nawet w tej czesci miasta co 3M), gdzie zarabia sie o wiele wiecej. Nawet spora czesc dawnej kadry kierowniczej 3M doszla do takiego wniosku i teraz pracuje zadowolona pod SKRZYDŁAMI (sic!) nowego pracodawcy ;) Jesli wam zle w 3M, to poszukajcie dalej - zwlaszcza ci co pracuja przez firmy posredniczace. Może praca lepsza i pewniejsza niz w 3M jest blizej niz sie Wam wydaje :) Rozejrzyjcie sie dookoła siebie jak bedziecie na badaniach w Provicie :)

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
obserwator

Pozdrowienia dla Czopka, oby to rozp... komuny czkawką Ci się nie odbiło. Ćwicz chłopie biceps co by Ci ten laptop z łapy nie wypadł.

anonimmm

ostatnio zauwzylem tam fajna blondynke jeszcze niedawno miala brazowe wlosy a pozniej rude dajcie prosze namiarna ta kolezanke brdzo ladnz usmiech i opalenizna

EDEK Z FABRYKI KREDEK

3M jeden z wrocławskich kołchozów, czyli zapiernicz za grosze 1,5 roku przez agencje albo dłużej i później przyjęcie na 3 miesiące bezpośrednio przez 3M.

wprost

Anonim - 2013-06-25 03:15:04 Dają jakieś dodatki/premie w 3M Wrocław Wrocław?Tak, im bardziej coś (usunięte przez administratora) tym większe

zapomnij..........

imprezowicz

CZEŚĆ WSZYSTKIM. CZY KTOŚ WIE KIEDY BĘDZIE JAKAŚ ZAKŁADOWA IMPREZA. PODOBNO MIAŁ BYĆ GRILL W CZERWCU. WIEC BYŁ CZY NIE? POZDRAWIAM WSZYSTKICH

ekoj

W zakładce praca, na stronie 3m widnieje taki slogan "3M jest pracodawcą równych szans!" - usuńcie to bo jest to nie na miejscu. Nie udawajcie kogoś kim od paru ładnych lat nie jesteście.

trendytrendy

a jak się ma sprawa wakacyjnych praktyk?? praca/płaca/możliwość zdobycia doświadczenia. czy w ramach rekrutacji na płatne praktyki również bez znajomości się nie obejdzie??

job

anonim - 2011-09-07 12:09:28 nie przesadzajcie nie jest tak źle?! kto niepotrafi sie wybić i pozwoli sobie na pomiatanie nim to sorry ale nie spodziewjcie się cudów! musisz być rekinem żeby.....a tak apropo pijanych mechaników i operatorów to znamy wszyscy nr na brame i można zgłosić..... niech sie nie uzala nad sobą bo mógł to zgłosic tak , no ale po co jak można lizać dupe i nic nie mówić a potem jak się odejdzie to obsmarować!!! do kogo człowieku masz pretensje.....porażka i nie dziwie sie ze cie zwolnili,,,,(usunięte przez administratora)Jak tutaj się wybić skoro żeby cokolwiek tutaj osiągnąć trzeba mieć PLECY!!!: ojciec - kierowca, matka w dziale s..., słabe wykształcenie ale i tak "stworzymy" dla swojego odpowiednie wykształcenie. Musiałabym walić poszczególnymi nazwiskami ale sama widzę że niedługo trzeba będzie to robić. To co się wyprawia w zakładach we Wrocławiu dawno przestało być farsą...

Dev

Praca jak każda inna. Są lepsze i gorsze działy Ale ogólnie pod tym względem nie jest tak źle. Można tam śmiało pracować. O ile się trafi na dobry dział i dobrą ekipę. Ja tak mam i nie narzekam. ;) O pracy przez 3M bez znajomości można zapomnieć. Bez znajomości będziesz dalej pracował/a przez Randstad. Po 1.5 roku przeniosą Cie do innej agencji Gerendis. Parę osób już tak pracuje czy to na Kwidzyńskiej czy Kowalskiej. Smutne , ale prawdziwe. Kto ma przejść ten przejdzie. A walczyć jest o co. Zwykły operator dostaje tam najmniej 2000 zł na rękę, gdzie Randstadowiec dostaje 1500 na rękę za standardowe 160 g pracy. A robi to samo. I potem się dziwią, że to Randstadowcy najwięcej się tam opierdalają Aby zbliżyć się do 3M'owców trzeba przepracować ok 200 godzin i ma się ledwie te 2000 zł, ale jaką harówą. Tak więc sami widzicie jak to jest.

haha

temponary - 2013-03-30 14:45:30 Ania - 2012-10-08 17:51:17 a czy ambitna kobieta z wykształceniem wyższym, biegłą znajomością angielskiego i niemieckiego może dostać 2-3tyś zł brutto na start? Czy zarobki zależą od działu? Słyszałam o programach dla absolwentów, które podobno są bardzo korzystne - może ktoś z Was powiedzieć coś więcej na ten temat? Akurat sprawa wykształcenia jest tu marginalna. Po zakładach krążą przeróżne anegdoty na temat rekrutacji. Odbywa się ona przeważnie "pro forma", łatwo zauważyć że jest "ustawiana" pod konkretne "swoje" osoby. Na stanowisko operatora czasem wymagane jest wykształcenie zawodowe, czasem średnie. Podobnie jest w przypadku stanowisk kierowniczych. O koneksjach rodzinnych i towarzyskich nawet nie będę wspominała. Jeżeli przebywasz odpowiednio dużo czasu z szefem na papierosie na pewno daleko zajdziesz... Mam nadzieję że otworzyłam Wam oczy na to jak to wygląda w firmie która stara się zgrywać na arenie HRu i inowacji jako wyznacznik jakości.3M - jak się tam dostałem, to myślałem że złapałem Pana Boga za nogi. Po kilku latach pracy mogę jednoznacznie stwierdzić,że tutaj jest jak wszędzie. Żadnego szału. Mówię oczywiście o stanowiskach operatorskich, technicznych itp, bo już od inżyniera wzwyż kasa jest strasznie bardzo przyzwoita. Oczywiście poziom wiedzy reprezentowany przez kadrę bywa żenujący, ale to nie jest ważne,ważny jest stołek, z którego bardzo rzadko się spada.

temponary

Hans

To jeden wielki klan rodzinny.Sekta I trzeba mieć szorstki język żeby dobrze (usunięte przez administratora)

wolna...

Sama prawda rodzinne klany ....praca na umowę o pracę ,a nie śmieciową jak większość taniej siły roboczej tylko oni mają.Brat ,siostra ,wujek ciotka ,sąsiadka znajoma nie ważne ,że nie masz wykształcenia masz znajomości prace w 3M będziesz mieć.Kadra kierownicza większość ze skończoną podstawówką ,zawodówką....Znam kilku tych kierujących zespoiłem ludzi i szczerze w życiu dopóki się tam to nie zmieni nie wyślę CV pomimo ,że mam wykształcenie wyższe i biegle mówię po angielsku i niemiecku a studia mam kierunkowo zbliżone do możliwości pracy w 3M.Wiem ,że nie po wykształceniu się określa ludzi ,ale to co kierownictwo sobą prezentuję to pozostawia wiele do życzenia.

obibok

Ale co - prawda skandal???????????

kinia18

To wszystko szczera prawda.SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.