Opinie o MJM Group S.A. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MJM Group S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MJM Group S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Group S.A. w Legnica

Mike

Ja i jeszcze kilkanaście osób

szo

Z-bana firma zero poszanowania pracownika żydzą na wszystkim. Szukajcie czegoś lepszego naprawdę dla człowieka z umiejętnościami strata czasu i nerwów.

Ja dostałem wczoraj. Jadę pierwszy raz. Powiecie coś więcej o pracy w Kadiz? Jakieś dni wolne są, można coś więcej niż kajute zobaczyć?

@Tomek

Wolnych dni nie masz,pracujesz 7-19 od dzwona do dzwona.Przerwy 2 piętnasto minutowe,i jedna pół godz na obiad.To jak dostałeś smsa to na pewno z nazwą statku,możesz wygoglowac... Jak chcesz zwiedzać i jak będziesz miał siłę to spoko. W Cadis chyba najlepsza stocznia do pracy. Lecisz jako kto jeśli można wiedziec

???
@kkk

7-19 lub 19-7 zależy która zmiana, i to nie jest tak do końca 12 jak bd nadgodziny to nawet po 18 się robi.

@???

No napisałem ta optymistyczna wersję:)

Bolek
@Tomek

A byles na rozmowie z p. Jarkiem? Wyslalem CV i mam sie kontaktowac po 10 lutym i umowic sie na spotkanie. Czy jest szansa dostania sie na kontrakt?

Aaa
@Bolek

@Bolek, myśle, ze zależy od zapotrzebowania ludzi na dane stanowisko, ja byłem ze 2 tyg. Temu na rozmowie, a nie dostałem jeszcze SMSa.

kkk

A czemu miał by nigdzie nie wychodzić? To jest jego wolny czas więc robi z nim co chce. Nie masz przykazania że po pracy na kajute...robisz co chcesz,tylko na drugi dzień 6.50 trzeźwy na zbiorce

Marian

Witam, chciałem zapytać ile mniej więcej czasu przed wyjazdem dostawaliście SMSy na temat wyjazdu?

@Marian

@Marian

Czasami dwa dni przed

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Ślusarz
ELSUR sp. z o.o.

Długo czekaliście na autoryzacje wizy zez internet?

Tomasz
@Michał

Tego samego dnia, niestety nie dostałem..

Kadiz

Dostał już ktos SMS na Kadiz?

Ja87

Tak na allure

@Ja87

A kiedy dostałeś wiadomość??

???
@Kadiz

Ci co mieli na Kadiz dostać już dostali. Oczywiście ci sami co teraz w Hiszpanii byli. Więc nie ma co liczyć na SMS.

Ja87

lutego 04 19:00 – 19:30

Nikt

Tak

Mike

Odnośnie marcowego Singapuru wiecie cos, na temat środków ostrożności związanych z koronawirusem?

jaa
@Mike

A to w marcu Singapur jest ?? Dostałeś już smsa z biura ??

@jaa

Jeszcze nie,ale chodzą sluchy

Mike

Ale że co? To o mnie do mnie?!?

Starogard
@Mike

Maski na magazynie zawsze są a po za nimi to niby jakie środki ostrożności chcesz jak jeszcze nawet szczepionek nie ma. Niedługo bd w Polsce koronawirus.

Adriana

Chętnie poznam opinię Pań, na temat pracy dla tej firmy. Jakie obowiązki macie ba statku i z jaka stawka wynagrodzenia się spotykacie? Jestem zainteresowana powrotem do pracy na statkach i zasięgam opinii na temat rożnych firm, by wybrać najlepsza dla siebie opcję. Panów, którzy maja zamiar głupio odpowiadać proszę by sobie odpuścili ???? Pozdrawiam

Ada

Hehe, mnie nie interesuje kto z kim się prowadza po nocach i ile papierosów i gdzie wypalił, tylko to jakie warunki pracy macie, albo konkrety albo wcale, bez obrabiania ludziom tyłka proszę :)

@

To chyba w Singapurze tak było. Jeśli chodzi o Kadiz nie ważne kobieta czy mężczyzna, dekorator, spawacz czy stolarz nie było czasu na postanie posciemianie czy papierosa. Robota była i musiała być zrobiona. Nikt sobie spacerków na palarnie nie urządzał. Jeśli wy mieliście czas na palarnie to nie mieliście źle i nie narzekajcie.

Widzę że obrabianie d.. y przez facetów drugiej osobue w mjm to standard. Dobrze że widzicie innych a nie widzicie samych siebie bo jak mieli byście opisywać to co wy wyprawiacie to miejsca na forum by zabrakło. Mam już swoje lata i nie rozumiem w dalszym ciągu jak można mierzyć wszystkich ta sama miarą. Każdy ma rodzinę jedzie tam do pracy nie na romanse. Przynajmniej ja tak mam w. Domu czeka na mnie rodzina a tam jeżdżę do pracy nie na przygody

Witam mam pytanie czy to prawda ze trzeba brac ze soba swoje narzedzia na wyjazd ? Troche to dziwne dla mnie dlatego pytam bardziej doswiadczonych

Popeye

Niby co w tym dziwnego? To z Ciebie taki spec, że własnych narzędzi nie masz?

@Popeye

Po co tak cwaniakujesz ? Grzecznie zapytalem a Twoja odpowiedz nie jest na temat i chwalisz sie teraz ze masz narzedzia czy co ?

zyczliwy

Tak trzeba swoje narzędzia brać.Mlotek piłę łańcuchowa spawarke!! To podstawa A jak będziesz miał miejsca w narzedziowce to możesz spakować trafi,zawsze się przyda.

Popeye

Jeśli byłeś na rozmowie to chyba wiesz. A zresztą firma wysyła @ co trzeba ze sobą zabrac

Karzeł

Banda prostaków, facet grzecznie pyta to wystarczy mu odpowiedzieć a nie pokazywać prostackie (usunięte przez administratora) polaczków. Tak owszem, trzeba mieć swoje narzędzia ale tylko te podstawowe typu młotek, klucze, wkrętarka, bity, kozia nóżka itd

@Karzeł

Dziekuje kolego za odpowiedz i masz racje chcesz grzecznie zapytac a tu takie odpowiedzi no coz sa ludzie i taborety...

Karzeł

Spoko, przed wyjazdem jeszcze dostaniesz wykaz narzędzi jakie masz zabrać także na spokojnie

Byłem z MJM
@zyczliwy

(usunięte przez administratora) jak chcesz być śmieszny to wróć do podstawówki, żeby nauczyli Cię pisać. Łajdaku !!!

Życzliwy 2
@zyczliwy

Zapomniałeś o przedłużaczu i przejściówkach z tym też problem w połowie kontraktu ????????

Adriana

Pracowałam akurat dla innej firmy niż MJM. Co prawda bylo to Ok 1,5 roku temu i być może cos sie zmieniło, ale wydaje mi sie, ze to nic dziwnego, ze na kontrakcie musisz posiadać własne narzędzia do pracy, czasem firma pomaga je przetransportować, a czasem bierzesz to w swój bagaż, wydaje mi sie, ze jeśli chodzi o transport tęgo typu rzeczy wszystko zależy od tego jak daleko odbywa sie dana robota..

ewelina_1994@o2.pl

Witam. Jestem zainteresowana pracą na statkach chciałabym spróbować swoich sił, jeżeli znajdzie się tu ktoś życzliwy to będe wdzięczna za kontakt do firmy na e-mailu. ewelina_1994@o2.pl

Grab
@ewelina_1994@o2.pl

Nikt ci nieda num. Mozemy sie spotkac i pogadac jak chcesz jutro

@ewelina_1994@o2.pl

Wpisz sobie mjm i wyskoczy Ci numer,dzwoń, próbuj, podjedź do Sztumu,adres też na stronie,może akurat zastaniesz....

ewelina_1994@o2.pl
@123

123 Dziękuje za wskazówki ale nigdzie nie mogę znaleźć e-maila na który moglabym wyslac CV. Czy ktoś może być na tyle uprzejmy i wysłać mi adres?

@ewelina_1994@o2.pl

CV... Szef na to niespecjalnie patrzy. Po kilku minutach będzie wiedział, czy coś wkrecasz czy naprawdę umiesz. Parę razy widziałem (usunięte przez administratora) jak ich Jarek szybko wypunktowal. Numer jest na stronie. Ale inna kwestia czy uda Ci się oddzwonić. Z tym jest ciężko. Jak masz blisko to jedz do firmy i spytaj dziewczyn kiedy można Jarka złapać. Powodzenia

Berni
@Popeye

Znacie jakieś inne firmy zajmujące się remontami na kontraktach?Faktycznie dodzwonić suę do Pana Jarka graniczy z cudem, wystarczyłoby, że dałby znać czy ma zapotrzebowanie czy nie.Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Berni

Nie licz, że ktoś Ci pomoże. Sam konkretnych namiarów w postaci numeru telefonu nie mam. Musisz sam podziałać i poszukać jeśli naprawdę Ci zależy. Ale ponoć do MJM najłatwiej się dostać, chociaż na ten pierwszy kontrakt. To już pomoże odbić się od dołka finansowego. Fakt, Jarek mógłby poprostu czasami napisac "nie ma dla Ciebie pracy" albo "mamy full ekipę" a nie milczeć

qwerty

Witam.Duzo osób dostalo smsa o kontrakt w marcu? Pozdrawiam

Gf

Jak my na was patrzymy na tych statkach to jest zwała z was że nie macie pojęcia .. Jak słyszę te wasze stawki to śmiech na sali ale na ciemne szyby w passacie wystarczy żeby po wsi latać

Bolo
@Gf

Buraki raz pojada i koniec

Byłem z MJM

Ogólnie szału finansowego nie ma 8,5 funta przy trzech kontraktach. Jakbyś pracował po 8h to jest nędza, ale jak pracujesz x2 to musisz zarobić. Patrzyłem na inne firmy będąc na kontrakcie z MJM to tam jest kultura i jakieś normalne podejście do pracownika. W MJM te stare nieroby nie dopuszczą Cię do lepszej roboty, bo byś im fach odebrał. I ogólnie sciemniają jak się da. A jak trafisz np na wate lub inną ciezką robotę i do tego 40' temperatura to idzie zwariować. Trzeba uważać na ludzi, bo normalni tam nie pracują.

@Byłem z MJM

Znajomi znajomych.(usunięte przez administratora). Dlatego częsta sytuacja, że ktoś ma ledwo 30 lat a nie potrafi papierów wypełnić na stoczni czy lotnisku

Bolo
@Byłem z MJM

Macie namiary na inne firmy

Namiarowy
@Bolo

Jak ktos ogarnia robotę to kontakty na statku zdobywa. Ciężko dostać tak porostu od kogoś kontakt. Prawda jest taka, że wszyscy się mieszają między firmami. 2 razy jedzie z firmy X, później 2 razy z firmy Y i znowu z firmy X. Sam MJM firma uczciwa a Pan Jarek poczciwy chłop. Bardzo dużo osób pracuje więc znajdzie się zawsze jakiś matoł tak jak wszędzie.

M...

Aż zastanawiam się jak ci wszyscy ludzie tam pracują? Jak większość to moczymordy i nie napiszę co jeszcze.... Do są z nimi a nie na kontrakty!!!!

M...
@M...

Do aa z nimi a nie na kontraakty

Natalia124 @com.pl

Dostał juz ktoś sms na kontrakt w styczniu ?

Digi
@Natalia124 @com.pl

Ci którzy mieli dostać już dostali. Więc na styczeń już nie ma co liczyć.

Lolek
@Natalia124 @com.pl

Nawet i na marca już dostali nie tylko na styczen

kkkk
@Lolek

Nie wiem fermentu człowieku,wiem że na marzec zaraz po nowym roku będą wysyłane smsy...

Lolek
@kkkk

Skoro Ci tłumaczę pisze że ja już mam na marzec to tak jest skoro Ty jeszcze nie masz to co zrobić w8ec nie sieje fermentu ...

qwerty
@Natalia124 @com.pl

Dostał już ktoś oprócz jednej osoby smsa na marzec ?

Bronek

Chyba już większość na cadiz też na 22iego

Zxc

Jest jakiś mail na który można wysłać CV?

Władek

Czy ktoś jeździ na swojej działalności?

Rydzyk
@Władek

Musisz mieć działalność poco takie pytania zadajesz tylko własną działalność.

@Rydzyk

Jadę teraz 3 raz bez działalności i właśnie myślę o założeniu może ktoś podpowiedzieć jaki to koszt jak i co?dzięki za odpowiedź

Rydzyk
@Władek

Błagam to jest forum o pracy czy warto jaka atmosfera. Nie o tym że za trzy kontrakty nie odprowadziłes podatku nie pisz takich opinii usuń post lepiej poproś moderatora PIS czeka na takich Łosi.

@Rydzyk

Co za ludzie bezczelni jeden drugiemu by wbił nóż w plecy nawet nie można się o nic Spytać bo każda odpowiedź to tragedia brak słów nara

Dorota
@Władek

W plecy nie w ryj bym dał aby się (usunięte przez administratora) było widać

MARKIZ

Co do Waszych wpisów wszyscy byliście informowani o zasadach w MJM na rozmowie rekrutacyjnej później jesteście informowani na bieżąco o zmianach mejlem Jarek jest ok ale sądzę że nie wie co się dzieje na kontraktach i faktem jest że w innych firmach foremani inaczej podchodzą do ludzi no ale cóż nie w każdej robocie są super majstry a robota na kontraktach jest ok wystarczy robić to co mówią Każdy co mu się niepodoba może zrezygnowac nikt go na siłę nie trzyma Jarek mógł by się tylko zająć traktowaniem tych normalnych normalnie i powoli pozbywac się leserow i lubiacych mocne trunki ????

Bjb

Bzdury piszecie jakoś znajomości nie mam a kontrakt dostałem wystarczy się przykładać i szybko się uczyć i opinia od góry jest coraz większa

Popeye

Taka mała myśl propo tego co się teraz dzieje. Jarek powysylal smsy, że praca jest w styczniu. Ludzie czekają jak osly a szanowny szef nawet nie odpisze. Parę osób dostało, że jednak sorry roboty nie ma dla Ciebie. (usunięte przez administratora) i znajomi znajomych już mają parę kontraktów do przodu zapisanych, a osoby które znają język, znają się na robocie dalej czekają jak (usunięte przez administratora) Słabo, bardzo słabo. Każdy ma rodzinę na utrzymaniu. Skoro Jarek pierwszy wysyła smsa, że jest kontrakt w styczniu, ludzie czekają. Często bez pracy, bo po co się zatrudniac na miesiąc, zwalniać i robić sobie u kogoś smrod. A potem się okazuje, że znajomki swoich synków, kuzynów powsadzali. To jest zwyczajne traktowanie człowieka jak smiecia. Już nawet nie wspomnę, ile osób odpala działkę żeby załapać się na kontrakt. Błędne kolo

@Popeye

Panie Admin proszę nie cenzurować. Tutaj kontrakty dostają pijaczki i ci co lubią sobie wciągnąć w nosek. Taka prawda. Plus ich koledzy, bracia czy kuzyni.

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Group S.A. - Legnica

• Jak się pracuje w MJM Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MJM Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJM Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MJM Group S.A.?

Kandydaci do pracy w MJM Group S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MJM Group S.A.
2.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Złotoryjska 63
    59-220 Legnica