Industria Project Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Industria Project Sp. z o.o.

Komentarz z 2014 niestety nadal aktualny.

Od jakiegoś czasu w konstrukcji nadgodziny prawie nie występują, atmosfera super

x

slabo, jest stala ekipa, ktora jest doceniana i ekipa, ktora jest zatrudniona na krotko tak zeby wykorzystac. niby mowia, ze sa platne nadgodziny, a wychodzi, ze sa platne jak ci szef pozwoli, a jak nie pozwoli to siedzisz za friko. generalnie malo fajnie, placa bez rewelacji.

Pytanko

Witam. Ktoś tam pracuje w tej całej Industri ? A jeśli tak to jak tam z wynagrodzeniem i atmosferą pracy ? Dzięki za ewentualne info. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Industria Project Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Industria Project Sp. z o.o.