Opinie o MJM Group S.A. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MJM Group S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MJM Group S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Group S.A. w Legnica

@JagaMajster

Siemanko jestem starym pracownikiem tej firmy. Tyle lat tu pracuje ale co sie dzieje zeby miesiac na pieniadze czekac? Ostatni moj kontrakt i zabieram z soba fachowcow.

Witam.Kto leci 13.03 z Tegel o 6.30 i ze Szczecina tansferem o 2 w nocy? pozdrawiam

Przem

A ktoś zna firmę L&T Marine też ze Sztumu.Podobno lepiej niż w MJM

To w takim razie możecie polecić jakąś normalna firmę bo tu tyle negatywnych opinii że aż boję się lecieć z nimi. Pozdro

@Marek

Ja bym się nie sugerował tymi opiniami,przyznam,że jak pierwszy raz leciałem, to też jakaś obawa była, ale realia są inne. Jak dla mnie spoko,nie mam zastrzeżeń, praca ok.

@Marek

Nie negatywnych,sądzę że piszą to osoby które były raz czy dwa na kontrakcie,być może nie spodobało im się rodzaj pracy.Sa różne kontrakty,jest walka z czasem ale jest i tak że robisz robotę na kilka dni do przodu i nie ma ciśnienia że strony foremanow na robotę. Nie każdemu się ta praca podoba nie każdy musi ja lubić. Wiadomo że są ludzie i są ludzie,jeden foreman jedzie zrobić robotę,A drugi zajechać człowieka.. Z kasa nigdy nie było problemu,zawsze na czas..Nie bronię tutaj firmy,ale jeden myśli że leci na wakacje A drugi leci zarobić pieniądze.Podejrzewam że te negatywne słowa co tu piszą to jest te moje 1 odniesienie w poprzednim zdaniu.Musisz sam spróbować. Bardzo dużo osób lata z nimi kilka ładnych lat,mają kilka wyjazdów w roku i każdy jest zadowolony.Pozdrawiam

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Ślusarz
ELSUR sp. z o.o.
logo firmy Cieśla szalunkowy
REGESS

Majstry dajcie sobie spokój z tą firmą to banda pijawek. Obiecują złote góry A jak co do czego to własny sprzęt trzeba mieć?????wtf czy ja kurde śnie? Co jakiś czas wielki niski Pan Sławomir niczym fenix z popiołu powstaje i postraszy poobiecuje trochę farmazonow jaka to super firma itd. Uwierzcie mi ta firma to (usunięte przez administratora) kompletne nie szanują człowieka jego pracy, mało płacą, ciągle narzekają za wolno za szybko i masa innych głupot co nawet się nie śniły. Byłem straciłem czas uprzedzam innych.

Na danym kontrakcie na statku pracują sami Polacy czy obcokrajowcy też?

Grzesiek

Chłopaki jakiej firmy polecacie wkrętarkę na wyjazd żeby nie było lipy.

@Grzesiek

Zależy co masz na myśli żeby nie było lipy..tam nikt nikomu nie patrzy na wkrętarka,to Tobie jest potrzebna o to Ty będziesz miał problem jak Ci padnie bateria... Jak chcesz kupić to kupuj z dzień bateriami,na jednej pracujesz druga ladujesz... A wytrzymać kontrakt każdą myślę że wytrzyma. Chyba że będziesz w transporcie to wytrzyma Ci na jednej baterii 2 miesiące:)ps pisali Wam ostatnio jakieś meile z biura? Chodzi mi o Barcelona-Cadis kontrakt

Grzesiek
@kkk

Dziękuję za info bo chodziły słuchy że potrzebne mocne wkrętarki i tylko dobrych firm z innymi je ma szans

Kolo
@kkk

Tak dostałem maile z ogólnymi informacjami w sprawie kontraktu i że umowy będą wysyłać pocztą

@Kolo

A kiedy ostatniego meila dostałeś? Do mnie ponad tydzień cisza.. ostatni o koronawirusie

Kolo
@kkk

Tak. Ostatni tydzień temu i też o korona

@Kolo

Ok dzięki:)

Slawomir Bork PM MJM

Panowie i Panie Troche kultury osobistej i lepszego samozachowania prosze. Wylewacie pomyje na siebie, firme, wspolpracownikow i tym samym wystawiacie zla opinie calej polskiej ekipie. Ta strona jest po to zeby ludzie znalezli rzetelne i pomocne informacje na temat pracy z MJM a nie glupawe teksty ktore swiadcza o waszym bardzo niskim ilorazie inteligencji. Jeden lepszy od drugiego ale tylko dlatego ze wpisuje komentarze anonimowo. Jesli ktos jest naprawde odwazny to prosze mi podac na jakim statku byl ostatnio ze nabral takiej pisarskiej oglady a ja sie postaram zeby to byl jego ostatni wyjazd. Naprawde, zachowajcie chociaz troche godnosci nas polakow i piszcie to co naprawde pomoze wam i innym na polepszenie warunkow pracy i lepszej komunikacji przed, w trakcie, i po kontrakcie. Slawomir Bork Production Manager MJM

Bogdan
@Slawomir Bork PM MJM

Korzystając z sytuacji, jak można się z Wami skontaktować w sprawie pracy?Wszedłem tu po tę informację a widzę same kłótnie.Prowadzicie jakieś nabory obecnie?Bardzo mnie to ciekawi, nie ukrywam, że z chęcią podjąłbym się pracy w MJM.Będę wdzięczny za informację.Pozdrawiam.

Slawomir Bork
@Bogdan

Panie Bogdanie Prosze podeslac swoje cv, swiadectwa pracy, przebute kursy, specjalizacje itd itd czyli wszystkie materialy ktore beda pomocne przy rekrytacji prosze wszystko podeslac na mojego maila slawomir.bork@mjmmarine.com a ja podesle to do osob ktore sie zajmuja rekrytacja Slawomir Bork MJM

Olaf
@Slawomir Bork PM MJM

No i w końcu kilka słów prawdy.

@Slawomir Bork PM MJM

Skoro pracujesz to chyba wiesz że 70% jest tutaj prawdą. Straszenie powrotem na własny koszt, zabranie wypłaty. Szkalowanie wyzywanie. Powiedz że o tym nie wiesz? Może chcesz filmiki z tym jak Jarek mówi kto nie zostanie nie jedzie? Filmiki jak Kuba straszy? O tym że trzeba zapłacić 2 tys żeby cię wpisali też nie wiesz? Ciesz się że dużo ludzi ze wsi bez języka jeździ bo już dawno by zadzwonili ndo irlandii.kiedys to się ukryci

szo

szo

Chce Wam się pracować dla tych popaprańców za 40zł na godzinę? Przecież w tym fachu to i w Polsce idzie zarobić a nie u tych popaprańców co nie mają poszanowania dla człowieka. Banda (usunięte przez administratora) i z zawodu dyrektorów

Dolar

Wie ktoś może coś na temat przelewów za Celebrity Shilout?

Mąż jest dorosły? Na rozmowę też pani pójdzie za niego... Proszę się zastanowić. Już wie pani dlaczego nikt na to nie odpisał. Pozdrawiam.

@Tomek

Tak proszę Pana mąż jest dorosły. Nie muszę się zastanawiać. Mąż haruje do późnych godzin nocnych w dwóch firmach i wraca późno w nocy. Więc nie ma czasu wysłać CV. Ja mam tętniaka mózgu więc nie mogę pracować dlatego siedzę w domu i czytam. stąd moje pytanie. Ale wie Pan co oprócz Pana są inni ludzie którzy bez problemu odpisali. Życzę Panu wszystkiego dobrego i czasem zastanowienia się co się komu odpisuje. Czasem warto pomyśleć. Pozdrawiam. Maja

Tomek.
@Maja

Przykro mi, że Pani ma tętniaka. Życzę zdrowia. Mimo wszystko uważam, że to mężczyzna sam powinien szukać pracy, umawiać się na rozmowy itp. Zdrówka Pani życzę.

@Tomek.

Panie Tomku. Mój mąż wymiślił tą pracę nie ja. Prosił tylko abym poszukała na internecie namiarów na Pana Jarka ze Sztumu. To wszystko. Ja tylko mogę wysłać CV męża. Reszta telefon kontaktowanie się to już musi on my wiemy o tym????(wydaje mi się to logiczne) Więc nie ma potrzeby odrazu pisania czy ja na rozmowę też za niego pójdę. Pozdrawiam

Serdecznie Pozdrawiam
@Maja

Majka, nie musisz się nikomu tłumaczyć ze swojego życia i życia Twojego męża i nikt nie ma prawa mówić Tobie i mężowi jakie kto z Was ma zadania w Waszym małżeństwie. To się nazywa kultura, inteligencja emocjonalna, uszanowanie prywatności, ucywilizowanie i mądrość. Cechy te występują jedynie wśród rozwiniętych społeczności. Jak widzisz znaleźli się tutaj ludzie z takimi cechami, którzy zamiast jałowej dyskusji konkretnie odpowiedzieli na Twoją prośbę podając namiary, o które prosiłaś.

Dziękuję

Iwona

400h? Nie przesadziłeś trochę z tymi godzinami? Na jakim stanowisku w MJM wyrabiasz tyle h?

Uuu
@Iwona

Chłopie ostatnio miałem 523,więc się da!!!

@Iwona

Ja miałem 560

Rydzyk

Brak słów.

Rock

Ktoś dostał też sms na marcowy kontrakt do Brest??

kkkk

Hej. Pełnego meila masz kilka postów niżej. Mąż najlepi3j niech sam jedzie do Sztumu na rozmowę. Pozdrawiam

@kkkk

Hej. DziękiJeśli się skontaktujemy z Panem Jarkiem to napewno sam się wybierze. Piszę ja z racji tego iż mąż jest w pracy do późnych godzin. Pozdrawiam

Halo. Czy nikt nie siedzi na forum? Nikt mi nie odpisał. Pozdrawiam

radzio92

Witam byłem na rozmowie już ponad pół roku temu, wiem też że bez znajomości jest naprawdę ciężko się załapać na kontrakt zwłaszcza bez typowej wiedzy- jedyne co mogę zaoferować to duze chęci do pracy, nie boje się pracy fizycznej po 12-16h na dobę, nie będę latał 20rqzy do kibla na fajkę, nie pije więc każdego dnia będę ready do pracy. Mój e-mail to radzio1992.19@wp.pl jeśli ktoś mógłby mi jakoś pomóc (potrafię się odwdzięczyć) proszę pisac

Nowy32

Witam czy ma ktoś z państwa jakiś link gdzie znajdę ogłoszenia pracy na statkach w MJM z góry serdecznie dziękuję

Jaro

I co umówiłeś się na spotkanie?

Mike
@Jaro

Tak

Jaro
@Mike

A mogę wiedzieć na kiedy masz spotkanie? Ja mam na jutro i nie wiem czy zwykle CV wystarczy...

Dobra rada
@Jaro

Przede wszystkim to przyda Ci sie wiedza i doświadczenie na robocie. Pan Jarek po pierwszym Twoim zdaniu będzie wiedział czy jesteś fachowiec czy jakiś lewus co szuka przygody. Facet naprawdę zna się na robocie i jeśli nie znasz się na fachu to naprawde nie próbuj kręcić bo tylko zrobisz sobie wstydu. Widziałem już jak gasił "fachowców" po pierwszym zdaniu. A tak poza tym to rozmowa naprawde nie jest stresująca

Jan

Witam, czy ktos moze podac poprawny adres email do pana Jarka bo nie wiem czy wysłałem papiery na dobry A na te chwile dodzwonić się nie mogę. Z góry dziękuję

Mike

Ja i jeszcze kilkanaście osób

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Group S.A. - Legnica

• Jak się pracuje w MJM Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MJM Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJM Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MJM Group S.A.?

Kandydaci do pracy w MJM Group S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MJM Group S.A.
2.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Złotoryjska 63
    59-220 Legnica