MJM Group

Rathfriland

Opinie o MJM Group

Byly pracownik

Witam, Pracowalem w MJM praca prawie ! jak kazda inna ale mam jedna uwage . Wracajac ze statku mielismy nie oplacone dodatkowe bagaze w liniach lotniczych wiec wylozylem kase na doplate do bagazu za siebie oraz za kolege. Przeslalem do firmy potwierdzenie rachunku oraz wyciag z banku i mimio ze zostalo to zatwierdzone w MJM przez managera to do tej pory nie dostalem zwrotu a bylo to w Maju 2017. Dobrze ze nie zaplacilem za wiecej osob pomimo ze prosili bo bym teraz mial duze braki. Teraz rozumiem dlaczego te pozostale osoby prosily zeby za nie zaplacic.

Slawomir Bork - MJM Group

Witam wszystkich forumowiczow, ktorzy tak chetnie wypowiadaja sie na temat firmy MJM Group w Newry. Jestem nowym kierownikiem produkcji i bardzo chetnie odniose sie do panstwa opini na temat firmy i zasad u nas panujacych na hali produkcyjnej w Newry. Nawiazujac do opini pana 'MUZYN' powyzej nie wiem skad ma pan takie informacje szczegolnie z czerwca tego roku. Jestem kierownikiem od lutego 2017 i nikt, powtarzam nikt nie zostal zwolniony z dnia na dzien i pozostawiony bez pieniedzy. MJM opuscily od lutego 3 osoby i to za powazne naruszenia regulaminu. Odbylo sie to regulaminowo z prawidlowym okresem wypowiedzenia i listami informujacymi o podjetych krokach przez firme w stosunku do pracownikow. Jezeli chodzi o stawke to faktycznie jest to na pocztek najnizsza krajowa £7.50, ale tylko na okres 3 miesiecy gdzie firma sprawdza i testuje pracownika (jest to spowodowane nieprawdziwymi informacjami we wniosku o prace gdzie kandydaci pisza ze maja 20 letnie doswiadczenie i oczekuja ogromnych stawek a jak sie pozniej okazuje jedyny kontakt z drewnem mieli podczas malowania plotu u sasiadki i zaden z nich stolarz). Po okresie probnym stawka wzrasta w zaleznosci od doswiadczenia i mocy przerobowej pracownika. Jesli wiec chodzi o wiecej informacji i szczegolow dotyczacych zasad pracy i zatrudnienia, prosze o pytania a ja do wszystkich chetnie sie odniose. Dobry pracownik jest w MJM zawsze mile widziany. Pozdrawiam

Maciej w

Ja byłem w niemczech praca luzik można się obijac szef Jarek ciapa na dzwiki wszyscy wieczorkiem dla mnie bajka

LULa

Nie zgadzam się z opinią merry lu, Pan Wojciech J. jest człowiekiem służącym zawsze pomocą jak i reszta dyrekcji MJM GROUP. Pracuję w tej firmie dość długo i mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli jest się sumiennym pracownikiem to firma zawsze cię doceni, współpraca super polecam każdemu taką pracę i takich podwładnych.

smi

nie wiem co za herezje piszecie, byłem na kontrakcie, fakt może Jarek jest głośny ale za tą kase to w Polsce 3 miechy trzeba robić, tam w 3 tyg. Płacą to wymagają. jak nie masz JAJ to się tam nie pchaj. Może i maja wymagania ale dadzą jedzenie i spanie :) a też zarobisz.

baszka

wiem o czym pisze , ja ubezpieczenie robię dla mojego męża zawsze jak wyjeżdża, na o. 16 dni kosztuje ok 200zł.Wiem bo pracuję w ubezpieczeniach i sama je robię

palec

Panowie powie ktoś jak się tam dostać do pracy lub na jakiś kontrakt,może poda ktoś jakiś nr telefonu do biura,albo jakiś mail gdzie wysłać cv.Pozdrawiam

karolina

To, ze mozna sie odstac na kontrakt podplacajac komus jest kompletna bzdura.

sid

a jak sie tam dostac do pracy ?

nowy po 2 kontrakcie

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda co wy piszecie, mi np udało dostać się bez żadnych znajomości jako lakiernik.. Praca jak praca, nie jest lekko ale pieniądze dobre i tyle w temacie!

sid

jak dostac sie na kontrakt jak napisac do nich o oferte pracy

Nicu

Ogólnie kasa jest spoko ale jak trafisz na transport to licz że będziesz biegał po 30-40 km dziennie chyba że na nocki trafisz to fajnie prowadzący się nie cacka krzyczy na wszystko i wszystkich ale za tą kasę opłaca się jechać

margaret

jeżeli zatrudniają aż ponad dwie setki ludzi to liczę na to że może wśród tego licznego zacnego grona znajdzie się tez miejsce dla mnie - jak myslicie? jakie trzeba ioch wymagania spełniać żeby mieć szansę u nich na pracą fajną? z góry dzięki wam za szczere i pomocne odpowiedzi, bo nie wiem czy wysyłać im papiery czy nie

Ich Były

Witam, ja co prawda już nie jeżdżę z przyczyn osobistych ale latałem na kontrakty z MJM przez kilka lat i jestem zadowolony. Nie wiem czy coś się aż tak zmieniło, że tyle negatywów ale za moich czasów kasa była najpóźniej 2 tyg po kontrakcie a to, że się zasuwało jak niewolnik to każdy się z tym liczył. Nigdzie indziej za prace w Polsce takich pieniędzy bym się nie dorobił więc warto było upuścić trochę potu i się wykazać.

yu

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie MJM Group i warto zajrzeć. W związku z dynamicznym rozwojem firma MJM Group S.A. rozwijająca na polskim rynku sieć restauracji poszukuje pracown... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5459162?keywords=&region=

krzysiek M

mam pytanko ma ktos maila albo nr telefonu do pani Mirki z Gdanska musze sie z nia skontaktowac bo chcem jechac na jakis kontrakt z MJM to moj mail krzmos6@wp.pl z gory dzieki bylem juz na stolarni w irlandi jako spawacz i bylo zajebisci

agula74

witam,prosze o pomoc,moj kuzyn dostal oferte pracy w n.ireland i prosil mnie bym sie czegos wiecej dowiedziala po przeczytaniu komentarzy troche mnie to zaniepokoilo prosze o rade kogos kto pracowal w n.ireland.z gory dziekuje

długi84

robić trzeba wszędzie w Polsce w Niemczech w angli belgi czy stanach. podstawą jest niebać się pracy i nie ważne jest jakiej. (usunięte przez administratora)

bolo2013

(usunięte przez administratora)( moze i nerwus )ale jest po to aby robota szla do przodu a jak ktos nie ma pojecia o robocie to niech w domu siedzi albo do Krakowa niech jedzie od smoka(usunięte przez administratora) wyrzucac on musi ganiac ludzi aby wyrobic sie w czasie i niech oszolomy nie opowiadaja ze nie warto jechac kasa dobra a robic wszedzie trzeba

dlugi84

zapomniałem dodać że ja też tam byłem zwykłym robolem i lekko nie było a [usunięte przez administratora] jaki jest taki jest ma za to płacone żeby robota szła bo jakby popuścił wodzy to by mu na głowe wszyscy weszli. mnie też ganiał 1 kontrakt 2 , potem byliśmy razem w irlandi na stolarni a nawet mieszkaliśmy razem w pensjonacie w 5-tke i nie było zle. i jakby tylko się teraz odezwali że mam jechać na kontrakt to jade z zamkniętymi oczyma

dlugi84

ja tam byłem 4 razy i nie narzekam a jak ktoś sobie nie potrafi poradzić w pracy to jego problem. tam trzeba chłopa z jajami a nie panienke

anka19722

żadnej renty,żadnego odszkodowania ,żadnego nawet jednego spotkania z właścicielem firmy po śmierci mojego męża ŻENADA

anka19722

o jakim systemie socjalnym Ty mówisz ....jestem wdową po zmarłym pracowniku wiem coś o tym

miki

masakra same układziki synek tatuś szwagier jedna klika a większość nie ma pojęcia o żadnej pracy na statku jak podpłacisz komu trzeba to pojedziesz tylko znajomości i układy

byly pracownik

DARUJ SOBIE jesli masz szacunek do własnej osoby zarobisz wielkie gó.. i bedziesz żył w warunkach ponizej godnosci ludzkiej oczywiscie za ktore bedziesz musial zaplacic.(Byly pracownik.)

Anonim

Mam pytanie bo właśnie dostałem ofertę pracy w Irlandii od tej firmy czy może ktoś cos powiedzieć jak tam jest. Praca w mieście Newry. Z góry dzięki

Ok, sam szef jest jaki jest, a na kontraktach prawie nigdy go nie ma. On wymaga od swoich managerów i foremanów, a oni jadą po zwykłych pracownikach, jak po łysej.... Dlatego ty jako freecośtam nie masz pojęcia co się tam dzieje.

Anonim

NIe wiem jak sprawa wyglada na statkach,ale mialem przyjemnosc wspolpracowac z ta firma przy projektach jako freelance i jestem zadowolony a owo zadowolenie jest obupolne bo wciaz wspolpracujemy. Wlasciciel firmy Brian jest bardzo mila,zeczowa osoba,traktuje fachowcow z szacunkiem i nie obnosi sie tym ze jest szefem,przynajmiej takie zrobil na mnie wrazenie.

XDD

widzę, że to gorąco, jeśli mogę się spytać dostał już ktoś kasę za ba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a (wyjazd był 20 kwietnia, a mamy dziś 6 czerwiec)

Nie tylko w irlandi na kontraktach to somo jesteś niewolnikem.

desperado

....heh, właśnie kasa doszła... z niemałym opóźnieniem, ale doszła.

desperado

PO RA ŻKA !! Ponad mieisąc po kontrakcie i kasy nie ma !! Telefony wszystkie głuche. To się nadaje do sądu pracy ! Wszystkie z punktów umowy, dotyczące płatności są łamane !!! przez MJM.

były biały murzyn w mjm

Nie jedzcie tam!! mjm w irlandi to katastrofa!!![usunięte przez administratora] pracy,atmosfera straszna,kierownictwo wrogie i z uprzedzeniami do polakow,maja polakow za białych murzynow.podchodzili do nas gorzej niz do swoich psow

ldw

Daruj sobie ta firme dobrze radze !!!! takiej padaki nigdzie nie znajdziesz !!

seba

hej ja wiecie jakie ta firma ma warunki w Irlandii bo dostałem od nich propozycje ale to co przeczytałem mnie przeraza dajcie znać proszę

do styranego pracownika ,jak odwiedzisz tą strone to proszę o podanie jakich kolwiek numerów tel. do tej firmy ja obecnie posiadam 4 numery do tej zasranej firmy 2 są wyłączone [usunięte przez administratora] też ma wyłączony a [usunięte przez administratora] odrzuca połączenie totalne echo a nie otrzymałem jeszcze pieniędzy na konto i niewiem co dalej Może Ty dostałeś? napisz jesli posiadasz jakies informacje.pozdro.

styrany pracownik - 2011-03-28 15:25:59 masakra jakaś[usunięte przez administratora] ssman który biega po statku i drze ryja na każdego i goni do pracy ciągle mało i mało ,nieludzkie warunki które przeszły moje największe zdziwienie nie da się tego opisać . najgorzej jak sobie upatrzy kogoś i zauważy ze można po nim pojechać to nie odpuści do końca ludzie biegają a nie chodzą w pracy przestraszeni.koleś nogę rozwalił i nie pojechali z nim do lekarza tylko autobus i bilet z dani do domu to co napisał kolega to prawda też tam byłem i przeżyłem to piekło nie obowiązują tam żadne normy jestes tam traktowany jak zwykła [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzień i noc na sniadaniu i jednej bułce nawet wody do picia nie było A cały ten jarek to chory psichicznie człowiek który dorwał sie do stonowiska . Raz tak mu cisnienie skoczyło że go ze statku zniesli bo chłop nie wytrzymał i zemdlał.Pracownicy którzy tam pracują są zastraszani przez tego cwela jarka robi co chce. ale mam nadzieje że kiedys trafi na takiego co mu morde obije bo naprawde mu sie należy.JEŻELI MIELIBYŚCIE JECHAĆ Z TEJ FIRMY TO NAPRAWDE SOBIE DARUJCIE!!!!!

styrany pracownik

masakra jakaś Jarek ssman który biega po statku i drze ryja na każdego i goni do pracy ciągle mało i mało ,nieludzkie warunki które przeszły moje największe zdziwienie nie da się tego opisać . najgorzej jak sobie upatrzy kogoś i zauważy ze można po nim pojechać to nie odpuści do końca ludzie biegają a nie chodzą w pracy przestraszeni.koleś nogę rozwalił i nie pojechali z nim do lekarza tylko autobus i bilet z dani do domu

Słowa kojarzące się z MJM Group-Marine Project (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..DOBRA. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .DOBRA.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?6.10 f Najbardziej podobało mi się w MJM Group-Marine Project: Najbardziej nie podobało mi się w MJM Group-Marine Project:

Zostaw opinię o MJM Group - Rathfriland

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJM Group