MJM Group
3 99 631 5 1
Adrian Nowy wpis

Siemanko dostal ktos przelew za kanade? Minelo juz ponad 2 tyg.

Kk Nowy wpis
@Adrian

A to kontrakty w Kanadzie też są? Z tego co się orientuję to przelewy przychodzą 3-4 tyg od zakończenia kontraktu

Jaaaa Nowy wpis
@Adrian

Przelewy przychodzą do 3 tygodni od ZAKOŃCZENIA kontraktu. Czyli kontrakt w Kanadzie oficjalnie zakończył się 24 września ( choć niektórzy zjechali wcześniej lub nawet nie zjechali tylko bezpośrednio ruszyli do Hiszpanii) więc pieniążki do 15 października każdy powinien mieć na koncie ☺️

radzio92 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam. Orientuje się ktoś jaki będzie następny kontrakt po Hiszpanii ? I czy będzie to jeszcze w tym roku. Dziękuję za odpowiedz

Tomek

Nie chce was martwic ale maly ptaszek mi powiedzial ze filia mjm sztum ZBANKRUTOWAŁA

Tak2Nie3
@Tomek

Serio.. Ludzie są na kontraktach

Tomek
@Kk

O pruszczu tez ostatnio ktos tak pisal na fb a robie i jest ok takze niewiadomo dokonca

Tak6Nie
@Tomek

Bzdura

Inrland
Nazwa działu: Produkcja

Cześć wiecie gdzie teraz będzie kontrakt i na jak długo Z gury Dzieki ☺

Marcin
@Inrland

ty sie (usunięte przez administratora) naucz pisać a nie kontrakty ci w głowie

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Bartt_24

Dziwna jest ta firma telefonu nie odbierają albo sporadycznie, nie ma stałego kontaktu rozmowy o prace w dziwnych miejscach jakiś numery telefonów to jakieś tajemnice jakby to było jakieś nie wiadomo co....o co tu chodzi ?

Binek
@Bartt_24

Marine Teknik są od elektryki. Porządna firma

Tpsii

Czeiść Mam pytanie. Wiecie może gdzie bedzie teraz wyjazd i kiedy ?? :)

@Tpsii

Jest 21 czyli jutro i 24 do Hiszpanii

@Lallalala

A wiesz może Czy w Październiku Jest jakiś wyjazd ??

@Lallalala

Co do. Października nie wiem bo ten jest podobno 6 tygodniowy napewno jest jakiś w listopadzie

Grzechu

Czy zdarzało się, że kontrakt był przerywany bo skonczono szybciej robotę?

Rafał

Ma ktoś bilety z Wawy z Chopina do Hiszpanii na 24.09.

Kazik

Hej Czy wiadomo coś na temat majowych kontraktów? Czy w tym roku będzie jeszcze można wyjechać?

Dramat
@Kazik

Po tym co działo na tym statku ty chcesz jeszcze jeździć z takim człowiekiem który nie szanuje ludzi ?

@Dramat

Nie zawsze jest kolorowo

@Kazik

Hej. Czy masz jakiś namiar na te pracę?

Mam nr telefonu.. Ale telefon milczy. Żadnych informacji

Polski czy irlandzki?

Peterson
@Kazik

Masz pewnie stary numer do Pana (usunięte przez administratora). Nikt Ci nie poda aktualnego telefonu

@Mike

I ten i ten. Na żaden wysłany SMS nie otrzymałem odpowiedzi

@Kazik

Właśnie telefon komórkowy Polski mam aktualny...

@Kazik

A macie informacje o tym czy ktoś już dostał informacje o kontrakcie majowym. ? Niby miała być Hiszpania..czy Francja

@Peterson

To jak się z nim skontaktować odnośnie pracy?

@Kazik

A możesz go wysłać na ten nr (usunięte przez administratora)

@Mike

No tęgo nr telefonu jeszcze nie miałem.czy aby to jest dobry nr,?

@Kazik

Ja pisałem na (usunięte przez administratora)..i to był chyba aktualny..

@Mike

A to numer telefonu (usunięte przez administratora)?

Mieki
@Kazik

Jak bylo w singapuze warto jechac slyszalem ze bajka

@Mieki

Zależy gdzie się trafi. Robić trzeba...i tu nie da rady ściemniać . Ale jak się dostać na kolejny kontrakt? Nie wiem jak to zrobić...

joyyy
@Kazik

Czas mija a kasy za Singapur jak nie było tak i nie ma..... Sprawa zaczyna brzydko pachnieć i zaczynam wątpić w to, że szybko dostaniemy przelewy.... Dajcie znać jeśli ktoś już dostał pieniądze za Singapur

No nie ma...

ha
@joyyy

Mi pani (usunięte przez administratora)odpisala ze przelewy beda robione po tej niedzieli co byla...

ha
@ha

A juz jest sroda cos mi sie wydaje ze bedzie poslizg w czasie... Napisali by meila czy smsa bo to troche lekcewazenie czlowieka

Bolooo
@ha

A ja jestem tego pewny, że będzie poślizg, i to spory....

@Bolooo

Czy ktoś wie coś na temat majowych wyjazdów

@ha

Kiedy Ci tak napisała? Podała jakieś konkretne terminy? To faktycznie zaczyna wyglądać nieciekawie.

@Bolooo

Skąd ta pewność? Masz jakieś przykre doświadczenia z nimi? Spozniali się wcześniej z kasą?

@Olaf

W tamta srode mi pisala ze wszystkie przelewy beda robione po niedzieli..

Szejk
@haa

A co innego miała napisać... Zapytał byś dzisiaj to odpowiedzą, że do piątku, jak zapytasz w piątek to powiedzą, że po niedzieli. Trzeba mieć nadzieję, że zapłacą

@Szejk

No prawde moglaby napisac.. Wiadomo rozne sytuacje sie zdarzają ale powinni poinformowac czlowieka ze moze byc poslizg..wcześniej zdazaly sie takie sytuacje ?

@haa

Oczywiście, że się zdarzały i to całkiem często. Dlatego dużo osób już nie chce z Nimi jechać, bo zachowują się wobec pracowników tak jak widać. Na statku jadą z Tobą jak z chłopcem a po kontrakcie zapominają o Tobie

@Pływak

No dobra,moze byc poslizg ale w ich przypadku napisali by meila czy smsa ze o nas pamietaja,jak nie trzeba to po 10 meili dziennie wyslylali a teraz cisza. Nie wiadomo kiedy mozna sie swojej kasy spodziewac

@haa

Dokładnie Chce zadzwonić, zapytać ale nie sądzę by ktokolwiek odebrał telefon

@Pływak

To daj znac czy jakis odzew jest. Sprobuj napisac smsa jeszcze

Na maila nie odpowiadają

@Olaf

W kulki sobie z ludzmi leca widze..

Zero odzewu. Unikają kontaktu

@Pływak

Jak się kontaktowales telefonicznie czy mailowo?

@Olaf

Mailowo, dzwonił ktoś do Pani Mirki??

@Pływak

Gdzie teraz jest Pan Sławomir Bork który tak domagał się kultury tutaj na portalu i na tym samym portalu tak bardzo bronił imienia MJM. Jak narazie to MJM okazał brak kultury(usunięte przez administratora) Prosimy teraz o wypowiedź

@Pływak

No właśnie, firma milczy. Nikt nie zabiera głosu i pewnie nie zabierze. Pan (usunięte przez administratora)i inni mają wywalone.

@Olaf

Długi weekend majowy.. Wiedziałem że tak będzie

@Kazik

W Irlandii nie ma żadnego weekendu majowego więc brak przelewów to celowe działanie. A Polski oddział?? Jak potrzebują ludzi na kontrakt to potrafia w weekend późnym wieczorem SMS-y pisać. Nic nie jesteśmy w stanie zrobić a kasa kiedyś może będzie

@Pływak

Po ostatnim kontrakcie na Bahamach kasa podobno była na czas. A kiedy ludzie z tego kontraktu singapurskiego zjechali ostatni? Ci co w Stanach byli?

Około 20 kwietnia zjechali ostatni jakoś chyba

Olaf

Ale jednak ludzie z nimi jeżdżą od lat to chyba jednak płacą?

@Olaf

Ale nigdy nie brali tak dużej roboty z tak duża ilością osób i chyba się przeliczyli

@Pływak

Panowie spokojnie. Kasa byc to będzie napewno tylko ciekawe kiedy. Watpie zeby takiej duzej firmie chcialo by sie robic ludzi w h.. Za duza maja do stracenia. Co nie zmienia faktu ze jakis odezw od nich powinien byc..

@haa

Dobrze ale to jest chore, że nie wiadomo kiedy się dostanie swoje pieniądze. Mogą być za 2 dni ale równie też za miesiąc. Wystarczyło powiedzieć, że sorki Panowie, nie mamy kasy, musicie czekać. A tu zachowanie jak dzieci, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Nigdy więcej MJM

@Pływak

No dokladnie... Ty ktory raz z nimi byles na robocie?

@Pływak

Ty na statku spoznisz się kilka minut na zbiórkę to jadą z Tobą jak z chłopcem, wzywają od oszustów i nierobów i grożą zabranie godziny z dniówki a jak przychodzi do płatności wypłat to normy czasowe przestają obowiązywać.

Stolarz
@Pływak

Za Singapur kasa na pewno będzie. Z tego co widzę to jak kończy się dany kontrakt, to w ciągu 2 do 3 tygodni jest kasa. Czasem jest szybciej, ale czasem prawie 3 tygodnie mija. Firma wyplacalna, robota też, czasem lżejsza, czasem ciężko. Ale na wczasy nikt tam nie jeździ. Mi osobiście odpowiada i mam zamiar z nimi jeździć.

@Stolarz

I ja też

@K.K

Sama praca mi też odpowiada ale chce też za nią dostawać pieniądze w terminie a nie prosić się i czekać nie wiadomo jak długo aż łaskawie mi ktoś zapłaci

Ja
Nazwa działu: Finanse

26 kwietnia

Xxx
@Ja

Prawda jest taka, że kasa miała być do piątku a kasy nie ma...... (usunięte przez administratora)

@joyyy

Czas czytać (usunięte przez administratora) kontrakt ze zrozumieniem za nie wykonaną usługę nie ma wynagrodzenia. Pracować się nie chciało ale kasę to się chce za darmo nic nie ma. Większość młodych co pojechała pierwszy raz nawet podłogi nie potrafiła zamieść nie mówiąc a poważniejszych pracach do wykonania Singapur teraz to była porażka jakiej do tad w tej pracy nie widziałem.Po za tym gdzie wasze IQ w weekend majowy przelew ciekawe kto wam go zaksięguje chyba kosmici.Masakra

Tak5Nie
@Pływak

Pomyłka zjechali 1.05.2019 od tej daty dwa tygodnie i trzy dni nie jest płacone od dnia zjazdu tylko od końca kontraktu a ten zakończył się 1 mają jeszcze coś

@ha

Ci co nie zgodzili się na Japonię nie powinni mieć zapłacone za Singapur,co jasno określa kontrakt za nie wykonaną usługę firma (usunięte przez administratora)zjechali nie patrząc ile jest jeszcze pracy bo im się nie chciało pracować. Firma w końcu powinna zacząć tak samo postępować z ludźmi jak ludzie z nimi.Nie raz trzeba zostać nie zawsze to nie każdy ma ważny powód żeby zjechać bo za ciężko bo nie może się wyspać albo wiele innych wymówek no brawo tylko szkoda że ci co pracują i ci co się opieprzaja mają tyle samo zarobione

@Stary pracownik

Stuknij sie w dekiel za przeproszeniem. Jak bys byl w temacie to bys wiedzial ze 1 rata za kontrakt jest od 13kwietnia. I jak bys czytal meile ze zrozumieniem to bys wiedzial ze jesli kintrakt jest dlugi a ten byl to 1 rata jest po mirsiacu od rozpoczecia prac:) stary pracownik a pisze jak mlody...

Masakra

Każdy komentarz powinien być dopiero udostępniony po uprzednim zalogowaniu się,aby było wiadomo komu się praca nie podoba i żeby dana osoba nie miała możliwośći kolejnego wyjazdu. praktycznie każdy jeden wiesza psy na firmie ale jak dostanie SMS o wyjeździe to biegiem leci.Obsmarowujecie firmę nie podoba się to nie jeździjcie.Ja osobiście jestem zadowolony praca jak wszędzie trzeba pracować za stanie nie płacą ale i płacą jest odpowiednia

Tak4Nie
@Masakra

A kolega tez chyba nie przewidzial ze ludzie maja swoja prace w ktorej pracuja na codzien i pobrali urlopy na te 3 tyg i poprostu nie mogli zostac dluzej? Ja sam bylem w tej grupie i Twoim tokiem myslenia czy sie przylizania nie powinienem dostac pieniedzy za moje 270 przepracowanych godzin?i jak ja czy ktos inny walilby w h.. To raczej nikt by nie trzymal czlowieka ponad 20dni tylko by dostal bilet ktorym tak zawsze straszyli...

@Masakra

Co zastanawia to fakt że tyle tu negatywnych opinii A żadnego komentarza że strony firmy. Firma której nie zależy na wizerunku często nie jest godna zaufania.

@Olaf

Ja Bron Boze nie mówię ze MJM jest zly czy niedobry. Sklamal bym jesli bym powiedzial ze mnie osobiscie jakos zle potraktowano czy warunki pracy czy mieszkania byly by zle. Tylko dziwi fakt ze ktos z biura powinien sie skontaktowac z nami i napisac czy beda i kiedy beda nasze zarobione pieniadze

Brunooo marsss
@haa

Podsumowując z mojej strony. Sama praca w MJM bez zastrzeżeń, przeloty, warunki na statku, wyzywienie itp pierwsza klasa i bez zastrzeżeń. Gorzej z poszanowaniem dla człowieka. Każdy (mówię tu o normalnych osobach a nie o nierobach) jedzie tam uczciwie pracować. Ci co mogli przedłużyli kontrakt, przedłużyli, lecz nie każdy dysponuje możliwością pozostania dłużej na statku (urlopy, sprawy osobiste). I biorąc to wszystko pod uwagę jeśli w ostatni dzień pobytu na statku otrzymuje się informacje od administratora, że okres 3 tygodni na wypłatę liczony jest od 13.04 to obowiązkiem firmy jest zapewnić pracownik wypłaty w tym czasie, czego firma niestety nie dotrzymała i w dodatku nie ma od strony firmy żadnego odzewu. Zgadzam się, że wielu pracowników jedzie na kontrakt jak na wakacje i takich powinni gonić że statku i tyle, ale MJM też nie jest idealny czego mamy właśnie przykład. Pozdrawiam i do zobaczenia na statku

@Brunooo marsss

I na tym powinnismy zakonczyc temat MJM

@haa

Dajcie znać jak będziecie mieć jakieś info na temat kasy

jaaaa
@Karol

Co wy się tak martwicie o te pieniądze, w skali irlandzkiej zarabiamy najniższą krajową, jak cieć w markecie za fachową pracę, (usunięte przez administratora) dla nich to grosze, spokojnie, przyjdzie czas to przeleją.

Tk
@haa

Proponuję cofnoc się do szkoły żeby nauczyli czytać ze zrozumieniem data rozpoczęcia kontraktu to ta datą kiedy zaczynamy data zakończenia kontraktu to ta datą kiedy na statku jest zakończony remont i jest oddany,a nie jest data zakończenia kontraktu twój powrót do domu po Singapurze plynelismy jeszcze do Japonii i Seattle i to tam dopiero był koniec kontraktu.I co łyso ci teraz że zamęt siejesz nie wiedząc co piszesz

Tk
@haa

A kto wam każę brać urlopy i jechać przez MJM czy inną firmę skoro macie pracę w Polsce zamiast was mógł jechać ktoś kto nie pracuje na wakatach i mógł zostać dłużej jeśli była taka potrzeba.A tak nie potrzebnie zajmujecie tylko miejsce tym co chcą pracować.A tak a propos to te 270 h pracowałeś czy udawales że pracujesz bo to są.dwie różne rzeczy.Juz było tu kilka wpisów że to nie praca tylko wakacje.Dla jednych wakacje bo pojadą postojach godzin na łapią i chcą za to kasę a drudzy muszą robić za siebie i tych co nie robią mają te same godziny i te same pieniadze.

Elmo
@haa

@haa dostałeś te kasę za wyjazd mimo że do końca prac nie zostałes?

Rafał

Ja Nie mam biletu jeszcze czekam na wiadomość czy wylot 22 czy 24 i której ????

@Rafał

Nie jesteś sam ja też jeszcze nie mam

Siema ktoś leci 22.09 z Wawy do cadis

MM

Tak ja

@Rafał

Mam pytanie jak dostałeś bilet?poczta?

MM
@Żyła

Bilet do odbioru na lotnisku

Jak

Czy wiadomo od kiedy jest wyjazd do Hiszpanii?

@Jak

22-24 wrzesień kadyks

@Sis

A jaki długi jest kontrakt?

6tyg

A dużo ludzi leci!

Tak3Nie1
@Kk

Witam, a czy ktos juz dostal emaila w sprawie tego kontraktu na Hiszpanie? Pozdr :)

@Piczipiczi @

Właśnie kto dostał smsa na Hiszpanię?

@K.K

No sms to chyba niektorzy dostali w tym ja tylko z emailami to cisza narazie ale znajac ich to pewnie wszystko na 2 tyg przed wyjazdem...

Obecny
@Piczipiczi @

Wyluzujcie, dostałeś SMS to znaczy, ze jedziesz. Szczegóły bliżej wyjazdu każdy dostanie

A kiedy dostałeś SMSa?

@K.K

Jakos z pocztkiem sierpnia niepamietam dokladnie :)

@Sis

A może Cadiz nauczmy się pisać albo cofnijmy do podstawówki

Tak2Nie1
@Masakra

Ty się naucz czytac i pisać!!! Wpisz sobie w google to dowiesz jak się pisze. Europejczyku za 5 euro????????????

kkkk
@Sis

Z każdym wyjazdem przekonuje się że jednak Polacy dla siebie za granicą to są jak SSmany,jeden drugiego to by zjadł z zazdrości.Jeden z drugim ładnie gada A za plecami obrabia dupsko.Ktos się normalnie zapytał A tu odpowiedź po europejsku.Ogarnijcie się ludzie bo tak nie może być.W całym wątku ponad 700 postów,w tym 300 pytań A normalnych odpowiedzi może z 10... Nie pozdrawiam

Tak2Nie1

Siemka ja dostałem pozd

Marian

Panowie, leci ktoś do Singapuru w środę 11.09 o 6:25 z Gdańska??

Daro

Kto 8.09 na Singapur i jest z Elbląga.Chodzi o dojazd na lotnisko.

@Daro

Hej. Ja 11 na Singapur Na lotnisko zamawiam Wagnera.. Przejazd z Elbląga na lotnisko 35 zł.

???
@Daro

Wagner jeździ co godzine max co dwie jak trzeba podstawiają poza kursem autokar 50 zł na samo lotnisko pod drzwi

Adid 91
@Daro

Witam mam pytanie jak można się dostać do was do pracy ? Jakiś kontakt można prosić ? Pozdrawiam

Secolinek
@Daro

8.09.2019 z elblaga ale powiedzo ktorej masz wylot bo sa rozne godziny pozdrawiam

Daro
@Secolinek

O 14.25

Stachu

Witam, leci ktoś w środę 11.09 do Singapuru z Gdańska?? Jak lecicie, o której i gdzie przesiadki??

@Stachu

Ja lecę o 14.45

Stachu

Jak masz przesiadki?

Nick

Witam chciałem się zapytać jak wygląda opcja z bagażami na Hiszpanie 22.09 a dokładniej ilość bagaży waga bagaży bagaż podręczny itp. Dziękuję

A jak długi jest kontrakt? Ja do Singapuru 2 bagaże po 20 kg plus podręczny

JK
@Kk

a kiedy dostałeś wiadomość o wyjeździe? sms czy mail? Wyjazd już zaraz a u mnie cisza.

@JK

Ja mam lot 11... Bilet dostałem tydzień temu. A więc czekaj spokojnie. A jak długi jest kontakt?

Singapur

Na Singapur mam e-mail maks.31 kg rozłożyć na dwie walizki+podręczny

@Singapur

A kiedy lecisz,? Ja 11 i mam w meilu informacje dwa bagaże po 20 kg plus podręczny

Got

11.09-15.10 kontrakt

6 tyg.

@JK

SMS jakiś miesiąc temu

@Singapur

Dziekuje Dostałem różne email ale dokładnej wagi i ilości nie zauważyłem w nich

kkkk
@Nick

Ja lecę z Warszawy Emirates i mam 2x20 kg plus podręczny,zależy skąd lecisz mi się wydaje

Żyła

Mam pytanie panowie kto leci z dolnego Śląska do #cadiz pozd.

Krzysztof

siemka ,słuchajcie co jest z telefon P. Karoliny od długiego czasu nie odpowiada i jest wyłączony, na mailu również cisza jak piszę. Ktoś wie co jest grane? czy maila oficjalny na stronie info@ mjm ..... w ogóle działa? bo wiadomości wracają rownież nie można przez niego się skontaktować. Warto robić kurs do Sztumu ,bo siedziba też różnie otwarta. Dzięki za odp

Rafał

Witam czy ktoś się orientuje jak wygląda rozmowa o pracę.z góry dziękuję

Karol

Witam, orientujecie się może czy czarter z Gdańska leci bezpośrednio do Singapuru czy z przesiadkami??

stefan

chlopie do singapuru masz 10tys kilometrow pewnie ze masz przesiatki

@stefan

Latają loty bezpośrednie także to nie jest takie oczywiste.

zosia

to pooooooocccchujjj sie pytasz

@zosia

No dlatego pytam bambrze, bo nie jest to oczywiste jaki będzie lot.

Tak4Nie
Joy
@Karol

Przynajmniej dwie przesiadki do Singapuru.Orientujecie się czy zatrudniają kobiety i jakie są warunki?

zocha
@Joy

a poco ci kobiety stara chcesz wziasc

Stefek
@Joy

Generalnie jak firmy czarterują samolot to leci bezpośrednio. Conajwyżej z lądowaniem na tankowanie samolotu. Lecialem jakiś czas temu czarterem i właśnie tylko ladawal na tankowanie

SB
@zosia

Panowie Ostroznie z tymi waszymi komentarzami. To nie jest wasz prywatny facebook ze mozecie pisac co wam slina na jezyk przyniesie. Troche kultury przed wyjazdem nie zaszkodzi. Slawomir Bork Production Manager MJM Marine

Tak9Nie1

@Karol

Jak sama nazwa wskazuje czarter czyli bez przesiadek.Ludzie na jakim wy świecie żyjecie gdzie żeście się uchowali.Jak taki rozgarnięty jesteś to nie chciał bym twojej pracy widzieć

Heheszki
@stefan

Nie było przesiadki :P

@SB

Panie (usunięte przez administratora)jak Pan skomentuje wpisy powyżej dotyczące wypłaty za Singapur? Kiedy będą przelewy?

Adid 91
@SB

Witam jak można się dostać do was do pracy ? Pozdrawiam

Adid91

Witam jak można się dostać do was do pracy ? Można prosić jakiś kontakt ? Pozdrawiam ;)

Mat

Witam powie ktoś jak dostać się do pracy na statki?

Tak7Nie3

Uważaj bo ktoś Ci pomoże. Żałosne buraki z elblaga

Tak3Nie3
Toldi
@Mat

Gdzie chcecie jechac jak miarka nie umicie miezyc

Tak3Nie1
Twoj stary
@Pan Truskawka

Ja jestem z don.sl. I recepta jest prosta . Zadzwon do siedziby w Sztumie. Dalsze instrukcje otrzymasz od Pani Karoliny. Wiec nie rozumiem o (usunięte przez administratora) sie rzucanie pacany

@Mat

Wpisz mjm sztum i nr bedzie podany

@Adelojzo

Jak znasz sie na remontach to cie przyjma i jak beda miejsca jak nie znasz sie to lipa

Siwek
@Adelojzo

Chyba ze jesteś po znajomościach to masz luz na robocie...i cały czas dostajesz kontrakty. A roboty nauczysz się. Problem z dostaniem się

Gyros
@Siwek

Są lepsze firmy w tej branży. Marine teknik i itp

@Siwek

Jak jest zapotrzebowanie znajomosci nie sa pptrzebne . Teraz we wrzesniu sa kontrakty i 1 dosc duzy wiec próbuj numer na stronie

@Adelojzo

Czy już cokolwiek wiadomo?

Fest
@Adelojzo

Jaki numer podają angielski czy tam irlandzki? Którego nikt nie odbiera. A gdzie e-mail ?

Pan Truskawka

Ja jestem z dużo większego miasta niż ten wasz żałosny Elblazek.

@Fest

Strona Mjm Pruszcz Gdański będzie podany nr komórkowy jak w Google wpiszesz 6...itp

Mhzjzjj
@Pan Truskawka

@Pan Truskawka żałosny , jesteś ty. Dlaczego nie znajdziesz sobie pracy w swoim wielkim mieście?

Klupek
@K.K

A co masz takie ciśnienie ?

@Klupek

Poprostu jestem ciekawy. Mój kumpel wiele razy pisał do Jarka bo chciał dostać się na kontrakt. I co kaszana .. Zero reakcji.. Jedyny SMS jaki dostał to informacja czekaj. I już nie wiem co trzeba zrobić żeby się dostać..

Bonigacy
@Twoj stary

Tej Pani Karolinie kto wpadnie w oko wtedy go bierze po rozmowie z P.Jarkiem A później jak jest ona ma statkach lata za nimi byłem i widziałem. Więc dajcie sobie odpowiedź że nie wszystkich wezmą

@K.K

To kumpel pisał i nie może uzyskać odp? A ty już byłeś na robicie? Bo nie rozumiem twojej wypowiedzi

@Sis

Ja dostałam smsa na kontrakt Mój kumpel też ..chciał się dostać... się na kontrakt Wysłał wiele smsów do Jarka Na żaden odpowiedzi.. Strasze to jest. .bo chłopakowi bardzo zależało na tej robocie.. Pytam się. Ci zrobić aby dostać się?

kkkkk
@Kk

Lecisz? Więc o co ci chodzi? Kolega niech się o siebie martwi,bo na statku on ci nie pomoże... A kolega był już na kontrakcie??

@kkkkk

Tak był dwa razy w Irlandii na stolarni i na statku raz

kkkkkk
@K.K

To sprawa prosta,na stolarki się sprawdził A na statku nie i mu podziekowano

Jerk
@kkkkkk

Ty jesteś prosty jak słup telegraficzny. Właśnie takich ....... potrzebują.

Kucyk

Ja nade na kontrakt sfecj 10 wzesnia

@Kucyk

Na ile ? Kiedy dostałeś SMSa?

@Adelojzo

Więcej podawajcie namiarów a później marudzcie że wyjazdów nie macie.Brawo Wy .Dopuki nikt nie podawał namiarów to każdy wyjazdów miał dużo ale takie ciołki jak wy nie rozumieją że każda nowa osoba to jedno miejsce mniej dla was ile można tłumaczyć może trochę pomyślnie bo z myśleniem macie na bakier

@Twoj stary

Siema A z jakiego miasta ,jak mozna wiedzieć pytam bo też jestem z dolnośląska pozd.

Mati

A jak jest z ubezpieczeniem ? Odprowadzane są składki jakaś emerytura po tym będzie ? PIT ?

@Mati

Przecież to kontrakt. Chcesz ubezpieczenie to we własnym zakresie. Nic po tym nie będzie, chyba że działaność sobie zalozysz

Stały
@Popeye

Dokładnie, jak kolega wyżej. Chcesz to zakładasz działalność i odprowadzasz pańszczyznę dla bandytów (polityków). Mało kto odprowadza. Co do ubezpieczenia, jak tam zawsze wykupuje, warto mieć w razie wypadku itp. Na zwykle zachorowania administrator na statku zawsze ma jakieś leki ale od poważniejszych spraw warto się ubezpieczyć

KR

Ilu z Was ma już potwierdzony wrześniowy wyjazd??? Z kimś z Was już się kontaktowali ,że jedziecie? jakieś szczegóły wyjazdu znane Wam są?

Dix

Cześć wszystkim.Możecie powiedzieć jak wyglądały kontrakty w zeszłym sezonie(częstotliwość wyjazdów) ?

Wykulany
@Dix

Szału nie ma, Ci stali pracownicy jeżdżą bon stop. Jak jesteś nowy to raz w roku jeden duży kontrakt typu Singapur teraz i nic więcej

@Wykulany

No to jak to tak? Ble ble.... Angola nie chcą jeździć to Policzków wykorzystują.... Ale tak zawsze było?

@Wykulany

Czym się różni wiertło do betonu od wiertła do metalu,proste prawda...Jakie znasz grubości elektrod... No i jaki amperaż użyjesz do elektrody 2,5;-) hehe

KRIS

SIEMKA Jak można skontaktować się telefonicznie z Panem Jarkiem albo P. Karoliną?? Nr pod którym się kontaktowałem od dłuższego czasu jest wyłączony. Macie jakieś aktualne namiary,bo ten 518.... najwidoczniej uległ zmianie. Jestem już po rozmowach papiery wypełnione, wymiary , konto i jestem ciekaw czy mam się szykować na wrześniowe wyjazdy. Kiedyś byłem w Sztumie ,ale nikogo w siedzibie nie zastałem ,niestety nie jestem ze Sztumu ,żeby codziennie podlecieć .

KRIS
@KRIS

Ilu z Was już ma potwierdzone ,że jedzie? w jakiej formie kontaktowała się firma z Wami?? wysłany Mail P. Karoliny i od tygodnia cisza -bez odpowiedzi. Gdzie zawsze odp była w tym samym dniu. Może jest jakiś inny maila ogólny do firmy? z góry dzięki za pomoc

Popeye

Panowie jak tam z wyjazdem do Singapuru? Może niech bardziej doświadczeni koledzy coś doradza- co koniecznie ze sobą zabrać żeby wytrzymać ten ciężki klimat? Firma kaze pracować w długich spodniach czy krótkie robocze przejdą? Wszelkie porady mile widziane, gramy w jednej drużynie i trzeba sobie pomagać :)

@Popeye

Na statek długie spodnie Jak jest klima to idzie wytrzymać. Koniecznie weź elektrolity. Co by wyrównywać niedobory pierwiastków. Kiedy wylatujesz? Masz już bilety?

Joker
@Popeye

Koniecznie dużo tebletek rozpuszczalnych z elektrolitami i magnez żeby skurcze nie łapały. Koniecznie wygodne buty robocze typu sandały najlepiej. Kilka koszulek na zmianę i spodnie robocze ale przewiewne bo te które dostajemy od MJM to masakra, czujesz się jakbyś się owinął folią, zero przepuszczalnosci powietrza. A tak poza tym to jeszcze coś na grypę itp. Na miejscu oczywiście dostaniesz jakby co ale to jakieś chińskie leki wiec diabeł wie co to jest tak naprawdę. Generalnie to idzie przeżyć ten Singapur ale na pewno nie jest lekko, chyba, ze ktoś bardzo lubi takie klimaty.

@Kk

Dziękuję Tobie i Jokerowi za porady. Wylot mam 8.09, bilety już doszły. Plus dla firmy, że wszystko szybko i sprawnie ogarnia. Pan Jarek człowiek bardzo konkretny i profesjonalny, widziałem, że ludzie przychodzili i picowali, że są ekspertami od stawiania ścianek itp. Parę fachowych pytań i szybko wychodziło na to, że ledwo wiedzą co to wkrętarka :) Elektrolity, carbo, minerały już spakowane. Jakiś talk czy posypkę musze jeszcze kupić + wkładki do butow. Jak coś zatre, to wiadomo- droga przez mękę. Ale 40kg bagażu mamy wykupionego więc sporo rzeczy można spakować. Jakieś żarcie wysokokaloryczne jest sens brać? Mamy pełne wyżywienie, ale przy takich temperaturach to trzeba ciągle jeść bo człowiek wróci jak z obozu.

Spawacz
@Popeye

Na jedzenie nie można narzekać ale po kilku tygodniach zaczyna brzydnąc ciagle ten sam smak wiec miło jest coś zjeść innego. Ci do Pana Jarka, to się zgadzam, bardzo konkretny człowiek i idzie się z Nim dogadać. Polecam MJM jak najbardziej

Janek

MJM kiedyś bylo dobre. Teraz biorą wszystkich jak sie da. Marine Teknik poszukuje fachowców i lepiej płacą, jest też nowa stara firma TTMarine ze Sztumu. Współpracują z innymi firmami a i pieniądze sa często lepsze niż w MJM.

Nazwa działu: IT
@Janek

Zgadza się biorą wszystkich jak leci bo na ładne oczka wierzą że coś potrafią a na miejscu sie okazuje ze nie wiedzą jak wygląda pistolet do silikonu albo jak się wkrętarka posługiwać. Zadnej inwencji twórczej zachowują się jak by na wakacje polecili a nie do pracy. A później tylko zgrzytane zębów że kontrakt zbliza się do końca a praca daleko w tyle no niestety jeśli mjm wysyła przypuśćmy 300 osób a tylko 100 nadaje się do pracy no to nie oczekujemy codow

@Stary pracownik

No i dziewczyny zatrudniają te to już nic nie robią tylko .........