Opinie o MJM Group w Rathfriland

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MJM Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MJM Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Group w Rathfriland

Rico

Cześć wszystkim, czy może znajdzie się ktoś aby doradzić gdzie lub do kogo uderzać aby się dostać na kontrakt, czy ktoś może zna inne firmy które proponują takie kontrakty?

Witam czy wiadomo czy jakie kontrakt luty marzec ma być ?

Rydzyk

Słabo nie ma nic .Działalność masz.

@Rydzyk

Nie mam

Czekający

Podobno wszystko w marcu ma ruszyć...

@Czekający

A nie wiesza którego ja słyszałem że 19 albo 25

@Czekający

Info z pierwszej ręki, wyjazdy mają ruszyć z końcem marca początkiem kwietnia. Styczeń - luty to małe kontrakty i wyjechali doświadczeni, w marcu duży kontrakt ale nie ma żadnych konkretnych dat.

Me

Czy są już jakieś informacje o kontraktach?

Kazik
@Me

Tak zaczyna się kontrakt w cadiz Hiszpania na początku kwietnia

Ginc1
@Kazik

Witam, dajcie namiar na firmę.

Ja 1

Macie już bilety na wyjazd w kwietniu?? Ile czasu przed wylotem wysyłają??

@Ja 1

To zależy jakim samolotem lecisz mozesz lecieć bez biletów albo z biletem ja byłem na kontrakcie ze nie było biletów

ja1

no mam informacje że bilet mam otrzymać i miałem liste dostać sprzetu a nadal czekam i jest jakaś zbiurka robiona na lotnisku??

@ja1

Tak, zbiorka na lotnisku jest w sklepie monopolowym(swieżaki flaszke stawiaja albo sami lecą). Bilety zwykle sa na ostatnia chwilę z tzw loterii wolnych biletow i dostaniesz je na 2-3 dni przed wylotem. Inne papiery zwykle na 5-7dni wcześniej, chyba ze statek ma jakieś specjalne wymagania np testy covidowe to trochę wcześniej.

Stary

Na kwiecień są 4 statki. 2 w Cadiz Marella i Carnival 1 w Rotterdam Princess 1 na Bahamah nie pamiętam jaki. Cześć jest 3tygodniowych i 4 tygodniowych. Teraz sa ludzie w Australii na kontrakcie 2 tygodniowym i we Włoszech na 3-4tygodniowych bo im sktocili o 10 i 7 dni.

Stary

Marella, carnival, princess to nie nazwy statków a linii. Marelli jest około 15 statków.

Stary

Marella to sieć statków, podobnie jak carnival, royal czy princess.

Nowa
@Stary

Witam, Czy ktoś już dostał SMS'a w związku z wyjazdem kwietniowym? Na jak długo przed wyjazdem można się spodziewać SMS'a z informacją? Jak to bywało u Was?

@Nowa

Na kwiecień są juz bilety np na princess wylot 18.04 przez Kopenhage

Xxx

Czy kogoś z was tez tak wodzą za nos? Obiecują kontrakt a jak przychodzi jego czas to nie dostali go i może za 3 miesiące się coś trafi

@Xxx

Nie tylko Ciebie niestety .

Buuu

Również to samo mam

Kl
@Xxx

A ten wyjazd nie miał byc do Niemiec do stoczni czasem?

Czekający
@Xxx

Z tego co widzę to sporo osób czeka, podobno marzec ale czy na 100% to też tego nie wiadomo. Zapewne stali pracownicy kontrakt dostali z nowym rokiem (wiadomo) reszta skoczki muszá czekać Pozdrawiam ????

Bombel
@Xxx

Niestety tak jest ...jeżdżą starzy pracownicy którzy biegają do Jarka i uprzejmie donoszą albo nowi którzy poza chęcią do pracy i to nie zawsze nic nie potrafią

joiner

Pieniądze dobre no i na tym zakończymy pozytywy. Często wojskowe reguły, brak szacunku do pracowników niektórych przełożonych na statku sprawia że powinien się nimi zająć psychiatra i odpowiednie slużby.

JA
@joiner

Jak np wojskowe reguły ja byłem na kontrakcie mój 1 był i nie pamietam żeby były wojskowe reguły np wstawanie na 7 do pracy czy ze nie raz wody nie było przez naprawy ?

Były …

Wszystko jest fajnie . Kasa jest dobra , robota nie jest zła , ale z samego MJM żyć się nie da . Trzeba coś robić bo za duże przerwy między kontraktami . 4 kontrakty w roku to za mało . I ci co chcą jeździć to lepiej się do tego przyzwyczajać .

Rydzyk
@Były …

Cztery kontrakty po 30 dni to jest wystarczająco na czysto po opłaceniu podatku to daje przyzwoitą kwotę .

Kazio

Jedno wielkie dno . Może fajne pieniądze itp a później czeka się na następny kontakt albo on będzie albo nie . Jak kasę dasz Panu ...J ....to pojedziesz ...firma upada na dno .

Czemu
@Kazio

Czemu tak sądzisz a co miałeś jechać czy co ze tak twierdzisz

Witam

Witam wiadomo czy coś w marcu będzie ja słyszałem że 19 albo 25 marzec coś ma być i nwm czy to prawda

Stary

Radzę się przyzwyczaić . To jest norma .

Renso

ma może ktoś jakieś info o kontrakcie po nowym roku??

J.T

Nie pitolcie głupot zarób gdzieś w Polsce w miesiąc 16300 i napisz mi gdzie to … Ja zarobiłem w pl . Najwiecej 6500 z dobre pare lat temu co prawda premią 500 czyli 6000 to był grudzień z przerwa świąteczna i 305 godzin montażu i cisnołem nie mniej jak wy bo znam MjM i z kontraktów i z Fabryki . Policz teraz ze masz wyżywienie i nie dojeżdżasz do pracy jak zarobisz 4 tys no może 4,5 tys w pl to ile ci zostanie ? I nie opisujcie ze w MjM tak źle po prostu jest rygor by jak najmniej ludzi sciemniało i uczyło się roboty jeśli nie umieją

stary
@J.T

przestań przelicz godziny a stawkę.... zarobisz takie same jak narobisz godzin chłopie....

Kacper
@stary

Ja byłem na kontrakcie i kasa mi się podoba za tyle ile byłem

embe
@Kacper

witam prosze o kontakt osoby lub kontakt do osoby sprawię zatrudnienia 57085435 pozdrawiam.

embe

Witam poszukuje kontaktu do rekrutacjii do firmy mjm

Zdzisław

Cześć Wszystkim, Jestem nowym pracownikiem i prawdopodobnie po Nowym Roku wyruszę na kontakt. Nurtuje mnie natomiast kwestia podatków. Czy ktoś z Was może mi pomóc i opisać jak osoba fizyczna powinna odprowadzać podatek od dochodu? Nadmienię jeszcze, że posiadam JDG, która nie jest związana z wykonywaną pracą w MJM. Jak w takiej sytuacji odprowadzić właściwie podatek by później nie mieć problemów? Albo czy znacie kogoś, do kogo mogę się w tej sprawie odezwać? Czekam na odpowiedzi!

Pm
@Zdzisław

Dodaj pkd , Jest ciekawy pkt w prawie pracy w sprawie 0 % podatku na statkach turystycznych etc. Dochodowy wiadomo nie zniknie. Zostaw email .napiszę do Ciebie

@Pm

Ma pan do pracy namiar bo ja podobno mam 06.01 2023 już zacząć a żadnego e-mail nic nie mam proszę napisać mi emailkarolinyf@gmail.com

Witam Czy dostał ktoś przelew za Hiszpanie?

D

Nie

@D

Ok , juz są

NOWICJUSZ

Witam Mam 38lat jestem z Elblaga z zawodu spawacz z 20letnim doświadczeniem (141/135/136) w tym 15 lat w holandii. Zrobię elektrykę, hydraulikę, wyszlifuje, pomaluje, poskładam mebelki itd żadnej pracy się nie boję że wszystkim sobie poradzę dlatego szukam pracy na statkach. Ma ktoś z was jakiś namiar na osobę która zajmuje sie rekrutacją? Z góry dziękuję za pomoc. fw1945@o2.pl

@NOWICJUSZ

Sztum ul. Żeromskiego 17A Tel. +447501227080

Witam Czy dostał kogoś przelew za Hiszpanie?

Grzegorz

Ja pracowałem ogólnie w Irlandii na firmie i dwa razy byłem na statku właśnie wczoraj wróciłem z Cadiz z drugiego kontraktu. Ogólnie było fajnie normalny wie że jedzie zarobić i że trzeba pracować nie opierdzielać się. Czytam te komentarze niektórych osób i w szoku jestem i zapewne podpadli na którymś z kontraktów przez co już nie mogą pracować. Ludzie trzeba pracować nie opierdzielać się i co najważniejsze jak już pijecie alkohol to z głową i nie dyskutować nie potrzebnie kiedy popełnimy jakiś błąd. Jak dla mnie fajne doświadczenie można się dużo nauczyć i zarobić fajne pieniądze bo po to tam wszyscy jeździmy. A Jarek to twardy człowiek z zasadami i jak mu ktoś podpadnie to później ciężko o wyjazd także należy o tym pamiętać. Pozdrawiam formana Mateusza w porzadku człowiek z doświadczeniem.

Były

https://www.expresselblag.pl/artykul/9346,walcza-o-godny-pochowek-w-elblagu-musza-uzbierac-prawie-100-tysiecy-zl Słyszeliście o kontraktorze który zmarł podczas rejsu. Rodzina zbiera kase nq ściągnięcie zwłok zmarłego. Blisko 100 tys zl. Brian już tego nie pokrywa? U Malana sam przyleciał nawet na pogrzeb.

MR
@Były

Dzień dobry, Pan Mirosław Czajkowski nie pracował dla MJM Marine. Nie tylko MJM ma kontrakty na Bahama... Oby zgony na statkach nigdy się nie zdarzały, ale koszty sprowadzenia zwłok zwykle pokrywa ubezpieczyciel firmy. To prawda, Brian McConville i Damien Morgan przylecieli na pogrzeb Marka. Rodzina McConville oraz Pracownicy złozyli się też na pomoc dla Rodziny. Wyrazy współczucia dla Rodziny Pana Mirosława Czajkowskiego. Mirosława Rybakowska

kat
@MR

witam ma pani może kontakt do MJM eby było można się w sprawie pracy skątaktowac??

Me
@MR

Czy kobiety też wyjeżdżają do pracy?

Nijaki Mariusz B. (Mario) z Elbląga pobiera haracz za to ze załatwi kontrakt , jak chcecie mieć dobrych pracowników to takie praktyki powinny być ukrócone….

Ktoś wie jak załapać się na kontrakt jakieś namiary ktoś pomoże . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Group - Rathfriland

• Jak się pracuje w MJM Group?

Zobacz opinie na temat firmy MJM Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJM Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MJM Group?

Kandydaci do pracy w MJM Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MJM Group