Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.

Opinie o Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.

Stacewicz.K

Rzadko kiedy mozna spotkac tak uczciwego pracodawce. Jestem podwykonawca; pieniadze zawsze na czas, nie ma wciskania kitu ze cos trzeba zrobic wiecej niz mowily o tym ustalenia jak w wiekszosci firm. Szacunek do ludzi i przedewszystkim uczciwosc pod kazdym wzgledem. Polecam pracownikom , klientom jaki i podwykonawca

świr

niestety duzo obiecuja a wychodzi co innego na rozmowie mowia 20 netto/h a naprawde jest 16h plus 4zl premi oczywiscie nadgodziny urlop zwolnienienie z tych 16zl..zatrudniaja jako monterow a musisz (usunięte przez administratora) jako brukarz.niepolecam

Jan
@świr 03.11.2018 12:39

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej ustne ustalenia były inne niż stawka, którą Ci zaproponowano na umowie? Rozmawiałeś o tym z przełożonym? Może po okresie próbnym wynagrodzenie wzrośnie? Czy są obecnie przyjęcia do firmy na stanowisko montera, na które Ty się dostałeś? Ja nie znalazłem żadnych aktualnych ofert rekrutacyjnych. Jeśli masz jakieś informacje na ten temat, napisz o tym.

jacek

niestety moze i jest ten właśnie,

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Adam m

Ja współpracowałem z Panem Pawełek 3lata. Nietypowy jak na polskiego pracodawcę. Ultranitypowy. W kwestii płacy i traktowania ludzi Norwegia lub Szwecja. Jak mu się to w Polsce na tle innych jeszcze kręci nie wiem ale życzę by zarządzal elmalem jeszcze 20lat

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do ELMAL JAN PAWEŁEK? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

marcin

jak sądzę pisze to sam pan jan, znam go z zupełnie innej strony jako faceta który nie ma skrupułów , wiec to chybawy cos pokręciliście, moim zdaniem to przerost formy nad treścią moze dla was to standart te zachowania ale zapewnia was ze nie powinien

Wiech

Jestem bardzo zdziwiony opinią Jacka, współpracuję z firmą Elmal i Panem Pawełkiem od ponad 20 lat, tak rzetelnego człowieka to ze świeczką szukać, gdyby każdy w taki sposób prowadził biznes jak Pan Janek, zarabianie pieniędzy byłoby przyjemnością, ten Jacek to pewnie jakiś burak , bo zrobić dwa błędy ortograficzne w jednym zdaniu to trzeba być super uzdolnionym.

Jurek

Też jestem zdziwiony tymi opiniami. Pracowałem u Pana Jana długie lata na umowę o pracę (nie śmieciówkę). Dobre zarobki i szkolenia podnoszące kwalifikacje. Wypłata zawsze na czas a często przed czasem. Bardzo fajny pracodawca, podchodzący z szacunkiem do pracownika. Szczerze polecam tego pracodawcę.

Adam

A to bardzo zaskakująca opinia. Ja pracowałem dla Jana Pawełka ostatnio przez dłuższy czas i mogę powiedzieć, że to jeden z najbardziej uczciwych ludzi, jakich spotkałem. Wypłata zawsze na czas, a często przed czasem. Nigdy nie wciskał mi do zrobienia więcej, niż się umówiliśmy. Nie słyszałem, żeby kogokolwiek wyrolował. Życzyłbym każdemu takiego zleceniodawcy. Ja myślę, że Ty Jacek po prostu pomyliłeś Janków Pawełków. To nie może być ten z Gdańska z Kartuskiej.

Zostaw opinię o Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.