Opinie o Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. w Gdańsk

Jakie są warunki zatrudnienia w Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.?

Jan P. Nowy wpis

Zrobiłeś człowieku w życiu wiele zła . Jesteś podłym bezwzględnym , wyzutym z empatii człowieczkiem . Nie człowiekiem a człowieczkiem . Zło które uczyniłeś wespół ze swym kolegą nie będzie zapomniane nigdy. Doprowadziłeś swym pazernym charakterem to nieszczęscia. Zawsze będziesz miał to człowieku na sumieniu . Pytanie czy warto było ? czy chciwość i chęć zarobku jest warta tych nędznych pieniędzy. ? czy warto było ? czy mając te niesłuszne pieniądze jesteś bardziej szczęśliwy? wierzę , że kiedyś ktoś potraktuje ciebie tak samo podły człowieku ! nie zasługujesz na szacunek ludzi , jesteś dwulicowy i na wskroś zły!

on Nowy wpis

Kiedy oddasz kasę? kiedy wreszcie oddasz kasę? kiedy zapłacisz za usługę?

Kon Nowy wpis

Nietypowy,niepozorny ,flegmatyczny .. To wszystko zmylka bo to kawal (usunięte przez administratora).

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Znajomy

Zawsze wyznawalem.maksyme by czynic dobro bo zlo wyrządzone wraca podwojnie . I to jest ten czas kiedy ten czlowiek ( poprzez duze zmniejszenie inwestycji w gaz) byc moze w ten sposob zrozumie ze uczynil zlo kiedys .. Jestes bardzo obludny janie Bardzo fałszywy ..wydajesz sie nieppzprny ,taki flegmstyczny ,taka mameja a wewnatrz chytry i przebiegly kolego janku

Stacewicz.K

Rzadko kiedy mozna spotkac tak uczciwego pracodawce. Jestem podwykonawca; pieniadze zawsze na czas, nie ma wciskania kitu ze cos trzeba zrobic wiecej niz mowily o tym ustalenia jak w wiekszosci firm. Szacunek do ludzi i przedewszystkim uczciwosc pod kazdym wzgledem. Polecam pracownikom , klientom jaki i podwykonawca

Bo to nieprawda
@Stacewicz.K

Bo to nieprawda

Karol

Nie wiem jak wy ale ja znam.osobiscie pawełka.Zastanawiam.sie co czuje kazdego dnia patrzac w lustro ? Czy nie ma z tym klopotu ?zlo wraca pawelek. Karma wraca ,ludzi trzeba szanowac .Wszystkich tych biedniejszych tez

Bodzio

Za leżenie raczej nikt nie płaci. Ważne, że dla chcącego pracować można polecić robotę w firmie.

świr

niestety duzo obiecuja a wychodzi co innego na rozmowie mowia 20 netto/h a naprawde jest 16h plus 4zl premi oczywiscie nadgodziny urlop zwolnienienie z tych 16zl..zatrudniaja jako monterow a musisz (usunięte przez administratora) jako brukarz.niepolecam

Jan
@świr

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej ustne ustalenia były inne niż stawka, którą Ci zaproponowano na umowie? Rozmawiałeś o tym z przełożonym? Może po okresie próbnym wynagrodzenie wzrośnie? Czy są obecnie przyjęcia do firmy na stanowisko montera, na które Ty się dostałeś? Ja nie znalazłem żadnych aktualnych ofert rekrutacyjnych. Jeśli masz jakieś informacje na ten temat, napisz o tym.

jacek

niestety moze i jest ten właśnie,

Adam m

Ja współpracowałem z Panem Pawełek 3lata. Nietypowy jak na polskiego pracodawcę. Ultranitypowy. W kwestii płacy i traktowania ludzi Norwegia lub Szwecja. Jak mu się to w Polsce na tle innych jeszcze kręci nie wiem ale życzę by zarządzal elmalem jeszcze 20lat

marcin

jak sądzę pisze to sam pan jan, znam go z zupełnie innej strony jako faceta który nie ma skrupułów , wiec to chybawy cos pokręciliście, moim zdaniem to przerost formy nad treścią moze dla was to standart te zachowania ale zapewnia was ze nie powinien

Wiech

Jestem bardzo zdziwiony opinią Jacka, współpracuję z firmą Elmal i Panem Pawełkiem od ponad 20 lat, tak rzetelnego człowieka to ze świeczką szukać, gdyby każdy w taki sposób prowadził biznes jak Pan Janek, zarabianie pieniędzy byłoby przyjemnością, ten Jacek to pewnie jakiś burak , bo zrobić dwa błędy ortograficzne w jednym zdaniu to trzeba być super uzdolnionym.

Jurek

Też jestem zdziwiony tymi opiniami. Pracowałem u Pana Jana długie lata na umowę o pracę (nie śmieciówkę). Dobre zarobki i szkolenia podnoszące kwalifikacje. Wypłata zawsze na czas a często przed czasem. Bardzo fajny pracodawca, podchodzący z szacunkiem do pracownika. Szczerze polecam tego pracodawcę.

A to bardzo zaskakująca opinia. Ja pracowałem dla Jana Pawełka ostatnio przez dłuższy czas i mogę powiedzieć, że to jeden z najbardziej uczciwych ludzi, jakich spotkałem. Wypłata zawsze na czas, a często przed czasem. Nigdy nie wciskał mi do zrobienia więcej, niż się umówiliśmy. Nie słyszałem, żeby kogokolwiek wyrolował. Życzyłbym każdemu takiego zleceniodawcy. Ja myślę, że Ty Jacek po prostu pomyliłeś Janków Pawełków. To nie może być ten z Gdańska z Kartuskiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.?

Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kartuska 340
    80-125 Gdańsk

Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j.