Opinie o ENERGA INVEST S.A. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ENERGA INVEST S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ENERGA INVEST S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGA INVEST S.A. w Toruń

Andrzej Nowy wpis

Trudno jest znaleźć informacje o firmie. Czy firma normalnie funkcjonuje?

Rafał

Typowa korporacja. Jeśli interesuje Cię praca w godzinach 7-15, potrafisz wytrzymać, że Twój przełożony, który został menedżerem bo miał "promotora" nie posiada kwalifikacji i chamstwem i butą nadrabia braki wiedzy i predyspozycji i generalnie potrafisz się nie udzielać czyt. "nie wychylać się" żeby nie zawstydzić osób na stanowisku - to robota dla Ciebie. Generalnie po początkowym zauroczeniu i huraoptymiźmie wyszła faktyczna mierność i bylejakość całej organizacji pod nazwą "Biuro Projektowe Energa Invest". Biuro Projektowe jako takie na taką skalę nigdy nie istniało w koncernie Energa, a obecny twór jest dzieckiem nieobecnego już prezesa bezmyślnie kontynuowanym przez osoby uwieszone u dyszla które są bezpośrednimi beneficjentami tej decyzji. Reszta to motłoch który musi się wyzbyć umiejętności konstruktywnego myślenia i korzystania z nabytej przez długie lata wiedzy. Pieniądze i pakiet socjalny nie najgorszy nie przeczę, ale nie wiem jak by to się odbiło na zdrowiu psychicznym w przyszłości. Tak więc żegnaj Energo Invest to była pomyłka, a kolejnym chętnym zwłaszcza posiadającym już doświadczenie radzę przemyśleć temat jeśli rozważacie zatrudnienie w tej firmie. Nie miejcie złudzeń to korporacja i to niskich lotów, w której styl pracy wyniesiono ze starego komunistycznego molocha i nałożono na to kaganiec młodych ambitnych (bez kręgosłupa moralnego) Ygreków, którzy chlubią się ukończeniem rozmaitych uczelni spod szyldu PM. P.S. Nie zastanawia Was sposób rekrutacji (pytałem niektórych kolegów i koleżanki - oni również byli "rekrutowani" w rozmaitych kawiarniach itp. ). I żeby wykluczyć wątpliwości, sam zrezygnowałem z pracy w tej firmie i wcale nie była to bardzo trudna decyzja.

Zorientowany
@Rafał

Opinia nie jest rzetelna. Nie ma spółki Energa Invest S.A. Ponadto rzekomy Rafał nie był pracownikiem oddziału Toruń jak błędnie sugeruje lokalizacja . Ktoś ulżył frustracji, nie patrząc na rzetelność i poprawność wystawianej opinii.

@Zorientowany

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że opinia jest bardzo rzetelna aczkolwiek subiektywna bo oparta na moich własnych obserwacjach i przemyśleniach. Kolega @Zorientowany nie odnosi się w żaden sposób do opinii natomiast podważa mało istotne aspekty niewiele wnoszące do sprawy co całkowicie subiektywnie mogę określić "czepianiem się". Jednakże aby być w zgodzie z własnym sumieniem muszę przyznać rację tezom zgłoszonym przez kolegę @Zorientowany. Prawdą jest , że nie ma spółki Energa Invest S.A. jest Energa Invest Sp. z o. o. ale nie ja zakładałem temat i uważam, że rodzaj spółki z punktu widzenia pracownika nic nie wnosi do sprawy. Prawdą jest też, ża nie byłem pracownikiem Energa Invest Oddziału Toruń, Pracowałem w siedzibie głównej w Gdańsku, jednakże nie znalazłem wątku dotyczącego siedziby głównej.

Rysiek Nowy wpis
@Rafał

Zawsze można otworzyć własną działalność i być szefem samego siebie. Co do opinii to uważam, że jest zbyt negatywna i jednostronna. Myślę, że można tak pisać jeśli ma się już doświadczenie w pracy w kilku różnych miejscach, bo z doświadczenia wiem, że nigdzie nie jest kolorowo.

Izabela Nowy wpis
@Rysiek

Cieszę się, że ktoś - po upływie takiego czasu - zechciał dołączyć się do dyskusji. Jednak właściwie trudno jest odnieść się do Twojego wpisu, ponieważ w niewielkim stopniu skupiłeś się na opisie ENERGA INVEST w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Dlatego proszę, jeśli znasz aktualną sytuację w firmie, to napisz nam coś na ten temat. Nigdzie nie natknęłam się na oferty pracy od nich. Może Ty wiesz coś o ewentualnej rekrutacji?

PAN Nowy wpis
@Izabela

Izabela , oferty pracy pojawiają się dość często na pracuj.pl . Ja pracuję w siedzibie w Gdańsku kilka miesięcy i uważam, że praca w tym biurze jest naprawdę na fajnym poziomie. Przyjazna atmosfera, fajny socjal itd. Oczywiście jak w każdym miejscu są rzeczy do zaakceptowania lub do zmiany ale dyrektorzy poszczególnych działów są otwarci na rozmowę i wspólne znajdowanie rozwiązań . Ja osobiście polecam pracę tutaj.

Rafał

No tak usuwane z prędkością światła

Rafał

Pierwszy raz muszę przyznać że zawiodłem się na rzetelności portalu. Moja opinie nie została umieszczona, nie była korzystna ale była rzetelna i nie zawierała wulgaryzmów.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ENERGA INVEST S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Lidia

@Miron, dziękuję za Twoją odpowiedź. A jak atmosfera w tym miejscu pracy? Czy przychodząc do pracy w ENERGA INVEST można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w ENERGA INVEST w Toruniu? Polecacie tego pracodawcę?

Lidia

Jak oceniacie pracę w ENERGA INVEST w Toruniu? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Jaka atmosfera panuje w firmie? W Internecie nie znalazłam aktualnych miejsc pracy w tym miejscu, ale może któryś z pracowników posiada jakieś informacje na ten temat?

Miron
@Lidia

Dofinansowanie do multisport jest. Opieka zdrowotna tak jak w calej grupie Energa. Zatrudniaja na umowe o prace.

admin

Jak poznać prawdę o firmie ENERGA INVEST S.A. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGA INVEST S.A. - Toruń

ENERGA INVEST S.A.