Opinie o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

xxxx

Witam chciałbym wysłać tam cv jako magazynier czy może ktoś powiedzieć jakie są tam stawki?? Dzieki

Potwierdzam słowa kolegi powyżej. Stanowisko szlifierz i na początek 1800 zł plus jakis marny socjal, jedyny pozytyw to stołówka i obiady chyba po 5 zl. Kierownik od razu przy pierwszym spojrzeniu widac ze mial focha, ze raczył mu ktos przeszkodzić tym, ze przyszedł na wcześniej umówiona rozmowę. Wielka firma z pięknymi obiektami ale niestety stawka zaproponowana zwaliła mnie z nóg. Polska to niestety Chiny Europy.

bylem_widziałem_omijać

Rekrutacja w tej firmie to jakaś porażka. Po odbytej rekrutacji widać ewidentnie, że firma szuka taniej siły roboczej w Polsce i dlatego tu przenosi produkcję. I kto by pomyślał, że tak duża firma będzie oszczędzać na ludziach, ale to znak naszych czasów: inwestycje w nieruchomości, maszyny a nie w prawdziwy kapitał jakim są ludzie. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Omijać.

Byłem_widziałem_polecam
@bylem_widziałem_omijać

co za bzdury....heheh polecam udać się samemu na rozmowę aniżeli opierać się na komentarzach innych....

jestem, zostaje
@bylem_widziałem_omijać

na jakie stanowisko aplikowałeś, że Ci nie pasuje? pracuję tu już jakiś czas i to co piszesz ma się nijak do tego jak jest. Pozdrawiam.

HUBar

premię dostają ludzie z rodziny lub bliścy znajomi

arczi

witam mam pytanie o magazyn. Jak wyglada tam praca i na jakie zarobki można liczyc? Doswiadczenie na wozkach jest 6 lat . Pozdrawiam

jason

Witam! NA chwile obecna pojawilo sie ogloszenie na lidera magazynu... Jakies opinie? jakie stawki proponuja?

On

Słabo gościu jak masz papier i praktykę to spierdalac z Polski w tydzień na NL zarobisz to co w miesiąc w PL czytam opinie to jakas masakra firmy mają pieniądze tylko nie chcą płacić bo wiedzą jakie stawki są w bdg na rynku Niemcy szukają elektryków, spawaczy,monterów trzeba trochę odwagi a napewno się uda !

bezrobotny

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie benefity poza pensją oferuje firma? Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe? Są wypłacane wczasy pod gruszą albo jakieś dopłaty do urlopu "letniego"?

Witam, moglby sie ktos wypowiedziec na temat specyfiki pracy na cnc, oraz jakie zarobki wsrod ''starych'' pracownikow? Z gory dziekuje i pozdrawiam

TIG

Spawacz TIG 141 doswiadczenie w spawaniu konstrukcji aluminiowych jak i spawanie w kwasie zbiorniki itp jakie zarobki?

Witajcie, znalazłem ofertę pracy na stanowisko blacharz-lakiernik, mam ponad 4-letni staż na stanowisku lakiernika w pesie, mógłby ktoś się wypowiedzieć czy warto złożyć cv i jak wyglądają zarobki? Będę bardzo wdzięczny bo niestety u nas bieda i nie zapowiada się lepiej póki co. Pozdrawiam

bartek

Ja na start z praktycznie zerowym doświadczeniem na montera dostałem więcej elka.

elka

Jestem elektrykiem w pesa z 10 letnim stażem.Zarobki 1800zł.Czy jest szansa na zatrudnienie i na jakie zarobki można liczyc.

Ona

Tak słownictwo branżowe, język techniczny

ona

czy pisał ktoś z Was test z języka angielskiego? jak to wygląda w praktyce w SPX? tylko gramatyka czy jakieś np słownictwo branżowe?

Rtg

A jaka kasa na poszczególnych działach może ktoś napisać chyba nie jest to tajemnica

Ejs

Maszyny do np, produkcji margaryny , oleju , wymienniki ciepła.

Kuman

Czy był ktoś na rozmowie rekrutacyjnej na operatora cnc?

Stefania

Wygląda następująco: ile chciała byś zarabiac? (najniższa stawką wygrywa) jak będziemy zainteresowani to się odezwiemy ,proszę czekać na telefon ,a kiedy można się spodziewać ,?kiedyś napewno...... W innych firmach spotkałam się z podobnym mechanizmem lecz powiedziano do tygodnia napewno jeśli nie oddzwonimy to proszę nie czekać .Amerykańskie korporacje chyba inaczej rekrutują dlatego słabo to wygląda.

xxx

Czy moż ktoś w ostatnim czasie był rekrutowany w tej firmie??? jak wyglądają rozmowy??? ilo etapowe i czego można się spodziewać???

Zostaw merytoryczną opinię o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.
  • Hermana Frankego 9
    85-862 Bydgoszcz

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.