Opinie o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Manager jakości z 10 letnim doświadczeniem wtrysk dla Agd, automotive, eletronika- macie ciekawy wakat ?

ANNA

Zawiedziony Spx-em

Jacek w firmie oszczędza się na materiałach biurowych ale to są grosze przy oszczędnościach jakie będą po zabraniu wieśeagenów. Ile zaoszczędzisz na leasingu....a jakbyś jeszcze zwolnił połowę tych "ekspertów" z Tyco czy choćby "autorytet techniczny" Wojtka to raz że zyskasz kupę kasy a dwa szacunek.

Były magazynier.
@Zawiedziony Spx-em

Oszczędności? Kupowanie zwykłych baterii alkalicznych AAA. Widziałem kwity. Baterie pakowane po 4 sztuki , które kosztują w sklepie 10zl. Spx flow kupuje od hurtowni takie same baterie pakowane po 4 sztuki za 120 zł . To jest naprawdę oszczędność.

De
@Były magazynier.

Pomysł żywcem przeniesiony przez "ekspertów" z T. Pewnie nie można też zmienić dostawcy, bo nie jest na liście zatwierdzonych dostawców. Cóż, gdyby taka sytuacja zaistniała, można by podejrzewać, że to zmowa między kupującym, a sprzedającym, za który płaci korporacja.

Buuuu
@De

W T. wsrod "ekspertow" modne teraz jest zakladanie malych wlasnych firm, ktore, oczywiscie, przypadkowo i sposob zupelnie nie zamierzony, prowadza swoje interesy z takze z dostawcami dla korporacji.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Gsgsg

Po 3 miesiącach.

Były magazynier.

Po 3 latach.

Jacek

Cześć, Czy w firmie SPX Flow Technology Poland w Bydgoszczy znajdę pracę bez zmiany nocnej na produkcji? Czy pojawiają się u Was możliwości pracy w godzinach nadliczbowych w tygodniu/ weekend? Dziękuję za odpowiedź, Jacek

Mix
@Jacek

Nadgodziny są, nocki rzadko i zależnie od działu.

Jacek
@Mix

Świetnie, dziękuję za odpowiedź.

Witam

Witam, ile może zarobić w tej firmie operator cnc?

Spx Live

Najbardziej zachęca 40 zł premii miesięcznie ???????? Amerykański sen. Ludzie (usunięte przez administratora) przez górę jak to tylko możliwe.

SpxFlow

Bardzo ale to bardzo niemili nieprzyjemni są ochroniarze przed wjazdem do zakładu. Aż nie chce się wchodzić tam.

Nowa

Jest ok

@Nowa

A cos więcej niż ok? Od dawna pracujesz tam?

Natalia
@Kamcia

Także chciałabym poznać nieco więcej szczegółów od @Nowa - mam zatem nadzieję, że jeszcze zechce coś dopowiedzieć. Obiło mi się o uszy, iż SPX Flow Technology niezależnie od tego, czy ktoś pracuje dopiero od kilku lat, czy ma już duże doświadczenie, oferuje odpowiednią dla danej osoby pracę: https://career8.successfactors.com/career?company=spxflowP Chciałabyś tam aplikować?

Magda

Witam. Dzwonili do mnie z agencji z ofertą pracy. Proponują 3200 brutto na montażu? Rzeczywiście tyle montażu zarabiają czy to jakiś wałek?

@Magda

Moze i tyle dostaniesz ale np. Na dziale zaworow sa ciezkie detale nie mowiac o calym zaworze ktory moze wazyc 50kg... wiec psie pieniadze a zdrowie tylko jedno testowanie pakowanie wszystko sam...

olka
@Magda

Hej mi proponowali 3100 brutoo. coś za pięknie to wygląda ;) też się zastanawiam.. bo dosyć daleko mam do tego zakladu czy są tam jakies do przerobienia normy danego dnia jak to wygląda u kobiet na dziale?

@olka

Oczywisocie ze masz normy musisz wyrabiac czas 7.5h jak sie nie bedziesz miescila zaraz jakies problemy beda mieli

@Adam

Ciekawe na jakim dziale musisz tyle wyrobic??? U mnie wystarczy 85 % i nikt sie nie czepia. Jesli tego nie wyrobisz tez nikt nie robi problemow. Nie wiem dlaczego tak straszycie wszystkich. Mi praca w SPX sie podoba. Placa tez jest spoko

@Filip

A Ty na jakim dziale jesteś ??? Na montażu gdzie kobiety??

@Kamcia

Na montazu ale niestety bez kobiet☺

@Filip

No właśnie a mi chodzi o ten dział kobiet????bo zastanawiam się czy wgl zaczynać z ta firma... czy nie zmarnuje sobie czasu na dojazdy itd a się okaże ze totalna lipa????wiem ze dużo ludzi się przyjmuje i odchodzi ale Dlaczego jak dobra stawka jest jedna z lepszych w bdg?

@Kamcia

Ale z tego co wiem pracuje tam sporo kobiet wiec chyba jest ok. I podobno poszukuja

Kamcia

A jak wyglada praca dla kobiet jako monter i zarobki? Atmosfera i zarobki ok ? Mieszkam od zakładu 10km miałabym godzinę dojazd autobusem wiec pytam czy warto mi wgl tam dojeżdżać.

Zuzis
@Kamcia

Praca na montażu nie jest zla ale zapomnij ze sie dostaniesz..no chyba ze masz b.dobre znajomości...to wtedy jakies szanse???????????? sa

@Zuzis

Wiem ze przez agencje przyjmują ??

Tak ale nie tylko

Zainteresowana

Od wczoraj firma poszukuje dyrektora kadr. Na jakie zarobki można liczyć?

Technolog Progrmista CNC

Witam Chciał bym podjąć prace w firmie SPX, mam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC (Frezarki, Tokarki), samodzielnie je ustawiam i programuje z reki lub w CAM. Za rok kończę studia jakie mam szanse dostać się na Technologa lub Programiste?? i na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na tych stanowiskach?? z góry dziękuje za informacje. Pozdrawiam

Alex
@Technolog Progrmista CNC

Zarobki takie jak doświadczeni samodzielni operatorzy. Duże wymogi i odpowiedzialność a płaca słaba. Nie polecam

Stary pracownik

Masz racje bo na magazynie jest taki (usunięte przez administratora) ze nawet magazynier nie moze teg zrobic..... a jazda " wielkimi wozkami" to dopiero smiech... Chyba nie widziales jeszcze prawdziwych widlakow.... Te wasze male pieski albo boczniaki to sa duze??? Czy 1 duzyna homo odpalany raz na miesiac? Czas zabrac sie za magazyn i zaczac rozliczac Wasz czas pracy zobaczymy jaka bedziecie mieli produktywnosc...

Stary magazynier
@Stary pracownik

A co ?, z stoperem będziesz nam mierzył czas ?, to jak najbardziej zapraszamy na magazyn ,poznasz tajniki pracy :D ,chyba był juz pomysł mapowania ......ale coś umarł , po za tym masz teraz okazję , próbuj Stary Pracowniku , zobaczysz co możesz ...hehe .

Stary magazynier
@Stary magazynier

Nadgodziny z "kapelusza" - tak uważasz - to wytłumacz mi proszę :jeżeli największa dostawa jest w piątek a w poniedziałek ma być na produkcji to w jaki magiczny sposób chcesz to zrobić ?,produktywnosc chcesz nam sprawdzać - ok , ale jak to jest że w ostatnim tygodniu sprzedaży robimy taki wynik ???,co wcześniej zlecenia nie mogą schodzić ??,wygląda na to że niektórzy dopiero w ostatnim tygodniu zaczynają pracować , ale co ty tam możesz wiedzieć Stary Pracowniku wyjęty z "KAPELUSZA" .

Pompy Patryka

O spx szuka ludzi do pracy przez agencje .bo nagle stwierdzili ze brakuje rak do pracy.a ucinaja nadgodziny???????? nowi jak juz przjdziecie na rozmowę to zróbcie dobre wrażenie.na K.k i £.W. No chyba ze macie w tej firmie naprawde ale to naprawde super znajomosci by tam na duzej zagrzac..heeheeehee

stray
@Pompy Patryka

taniej wychodzi zatrudnienie ludzi niz wieczne placenie nadgodzin

spwtig

Ile może zarobić tutaj około spawacz Tig z paro letnim doświadczeniem 3-4 lata? Pracowity i starający się. Widzę, że tutaj są jakieś tajne zarobki spawacza i nikt nie Chce o nich mówić. Ile za 160h? i ile z nadgodzinami można wyjść?

kasztan
@spwtig

No może ze 3 tysie na rękę będą ci w stanie dać jak dobre wrażenie zrobisz na dwóch majsterkach ...... Poza tym paro letnie doświadczenie w tej branży czasami równa się zerowemu. Chyba że potrafisz samemu składać projekty czy dobrze pospawać rury! A nadgodziny to zapomnij.... już od dawna nikt ich nie robi bo w firmie jest komitywa rudego Chruszczowa z firmą zewnętrzną zwaną Kacperkiem ..... i to oni tylko naciągają firmę na nadgodziny. A wszyscy mówią aby Jacek G. szanowny dyrektor zainteresował się co się dzieje na produkcji jego fabryki... Po co jeśli wszyscy zapieprzają a on ma z tego nie złe profity. Druga sprawa odnośnie ludzi z Tayco .... dziwicie się że źle o was wszyscy mówią... bo wszyscy wiedzą kto was naściagał (szanowna pani z HRów) a wy nie macie żadnego pojęcia o tym co się produkuje w Spx i próbujecie gnać ludzi i mądrować się przed nimi , gdzie większość z was powinna jak najszybciej wracać do Tayco takie macie pojęcie (zerowe) Ale co tu dużo mówić... lepiej nie będzie jedynie jeszcze gorzej... Jeszcze więcej kamer niech zamontuje ten śmieszny koleś (usunięte przez administratora) od ochrony!!! Firma z tak dobrej i szanowanej pada na dno tylko czekać kiedy ktoś w końcu napisze jakiś konkretny mail do dyrektorstwa w Stanach!!!

spwtigs
@kasztan

3 tysiące na ręke to nie są dobre zarobki. Myślałem, że tutaj doświadczony spawacz zarobki jakieś 3,5 tysiąca netto za 160h godzin. Tym bardziej, że to praca Tigiem. Jako spawacz Mig-mag w najgorszych miesiącach wyciągam 3 tysiące netto za 160h . Bywają okresy co nawet mam 4 tysiące za 160h. Więc trochę słabo jak na Tiga te zarobki. Nie mam weny już spawać Mig-magiem dlatego z chęcią bym zmienił typ spawania .Nawet za mniejsza kasę ale bez przesady...

To zakład niewolniczy... tam małpy same pracują. Opinia już poszła nie rylko na bydgoszcz..

Przyjaciel z ...

I bardzo dobrze..hej pompy jak tam wasza gwiazda E.z ..psika niema to teraz biedna nie ma do kogo pisac i biec by sie wyrzalic????????????..UWAZAJCIE bo napewno wszystko. Dokladnie spusuje ...Tacy jak ty nie sa szanowani.w pracy

Ullaah
@Przyjaciel z ...

Ewelina to pusta płacząca rozkapryszona Lala ...ktora mysli ze wszyscy ja lubią????????????????...jestes w wielkim błędzie jak tak myślisz????????????????????

Dziad

Mialem watpliwa przyjemnosc pracy tam. Dlugo nie wytrzymalem z czlowieka chca zrobic robota ktory nie ma nic do powiedzenia. Ma stac i robic bez gadania. A wladni chodza w kolko i spogladaja na malpe w klatce.Nie polecam zostali ci ktorzy nie maja perspektywy na zmiane pracy albo za male jaja Ale pozniej swiecie wita!

Klopp..
@Dziad

Podałeś najlepsza decyzję..ta firma to jakiś koszmar.. ????????????????

P.ch.z.P

Nie polecam tej fimy..warunki pracy straszne wykorzystywanie ludzi gnebienie ich naciskanie...traktowanie z pogardą.panie dyrektorze zacznij interesować się swoimi pracownikami.bo możesz ich stracić przez jednego lidera Ł....W... CHYBA jest nie do wartosciowanym człowiekiem heheee.

Ktoś
@P.ch.z.P

Ktoś trafił w sedno i serio powinien się tym ktoś zainteresować.

Spxxxxxxxxxx p.e.£.g.b.d.p.k.e
@Ktoś

Ale pan dyrektor ma gdzies pracownikow.nizszej kategorii. Tylko zapomnial ze dzieki Nim ta firma jeszcze istnieje i wyrabia sie z produkcja.....przeciez taki siedzacy w klimatyzowanym biurze. £ukasz W..nie wie co to praca dwie lewe rece..ma..i brak szacunku dla innych ale na kazdego przyjdzie kiedys czas...????????zal mi ciebie jest psikuu..bo tacy jak ty ciezko znosza upadki w DÓ£????????????????????????????????????

O ja p.....

Zero szacunku dla pracownika pieniądze gówniane wymagania na poziomie zachodu broń was ręka panska

E.£.P.G.E.P.B
@O ja p.....

Tak broń by któremuś nie przywalic????za okropne traktowanie 2 człowieka to co nie którzy przełożeni robią..to już szczyt wszystkiego..panie dyrektorze zacznij wysyłac ich do lekarza psychiatry bo nie panują oni nad swoimi emocjami..????w pracy należy się szacunek do drugiego człowieka niezależnie jakie ma stanowisko????

E.£.P.G.E.P.B

Ja.
@O ja p.....

Najlepsze są premie kwartalne ????????????

Li....
@Ja.

Zawory nie narzekaja????????????

Momo
@Li....

To chyba na innych zaworach robisz... Lub mówisz....

Ktoś
@Li....

Wydaje mi się że wszyscy mają takie premie co może na hot doga wystarczy xD No oprócz pewnie góry!

M@k015
@Momo

Dokładnie. Mam wrażenie że każdy dba tylko o siebie. Totalna znieczulica. Temperatury nie do wytrzymania... Niestety Ty dla firmy masz być, ale firma dla Ciebie już nie koniecznie. No i przełożeni...

Zostaw merytoryczną opinię o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.
  • Hermana Frankego 9
    85-862 Bydgoszcz

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.