Opinie o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Newbie

Witam. Chciałbym się dowiedziec o pracy na stanowisku Montera maszyn i urządzeń. Jak to wygląda w SPX? Jeśli ktoś zna ten dział lub pracuje na nim prosze o jakieś informacje :) Głownie mi chodzi o ludzi dookoła i kierownikow czy są to ludzie z ktorymi mozna swobodnie pracowac czy są jakies nieścisle sytuacje? Pozdrawiam.

Niezapominajka
@Newbie

Będziesz raczej zadowolony,atmosfera panuje mila i koleżeńska, da się dogadać.polecam

@Niezapominajka

Ale gadasz głupoty!!! Nawet ludzie na górze siedzący w grupki się tworzą bo taka jest atmosfera!! Już nie wiadomo kto na kogo donosi, aby tylko mieć lepiej!!! Nie mówiąc na produkcji, starzy pracownicy trzymają się razem, bo nie wiadomo czy nowy ich nie podp.....li :-) Więc nie mów że atmosfera jest miła, starczy poczytać tutaj troszkę!! Atmosfera była miła jakieś 5-6 lat temu. Jak było połowę mniej ludzi i passatów!!! Powodzenia!

Pablo
@Newbie

Praca ciekawa i bardzo rozwojowa. Szczegolnie na Homogenizatorach.

Pracujący
@kasztan

kolejny znawca.... Szkoda gadać. ....Pewnie...jak w każdej firmie są różne sytuacje. Nie mniej jednak jest to bardzo dobre miejsce do pracy i rozwoju (w zależności od działu) Kasa..różna w zależności od stanowiska i działu. Stawek nie znam ale z tego co ludzie mówią to stawki średnio rynkowe co najmniej. Polecam spróbować.

zainteresowany
@Pablo

a możesz coś więcej powiedzieć?

@Pracujący

Jak popracujesz więcej niż 5 lat to będziesz inaczej mówił, a zobaczymy jak już tam będziesz z 10 lat!!! Rozwój? Już dawno wszystko stoi w miejscu, wciągają kolejne działy z poza PL i taki twój rozwój że musisz się nauczyć i robić więcej niż niemiec czy szwed lub inny obcokrajowiec. A, wszystko też zależy jak sztywno trzymasz palec w czyimś tyłku!!! Wtedy może będziesz mógł liczyć na lepszą kasę i podwyżki!! Czemu ciągle ludzi potrzebują? Bo ludzie uciekaja z tej pracy bo się okazuje że jest inaczej niż myśleli,też nikt nie będzie pracował za mniej niż nowy pracownik nie doświadczony a wiadomo że trzeba pracować . Ale nie jest to jakaś kraina miodem płynąca!

rafal

Witam jakie stawki oferują dla spawacza doorowego

Sławas

Witam mozecie mi scos powiedziec na temat tłoczni i pracy tam? Jak wyglada sama praca jak przełożeni i zarobki i czy szukaja ludzi do pracy?

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Jacek

Firma bezustannie poszukuje kadry kierowniczej.

johny
@Gość

Hahahahah passaty czekają ????

polak

z pracowników na produkcji malpy robia... nie da sie spokojnie pracowac... (usunięte przez administratora) sie robi w spx... duzo ludzi z palcem w (usunięte przez administratora) jeden na drugiego a drugi na trzeciego donosi... przymusowe nadgodziny... bo slupki sie licza... a zycie prywatne juz nie ważne... slupek wazniejszy... przymusowe noszenie okularow ochronnych co zle na wzrok dziala... zakaz odbierania telefonu co czlowiek potem nie wie co dzieje sie w domu rodzinnym... zakaz spozywania napojow takich jakich by sie chaialo podczas pracy... zakaz rozmawiania miedzy pracownikami... glos pracownika liczy sie tyle co obsrany papier... przelozeni ponizaja pracowników unosząc sie na nich jak na zwykle bydlo... ludzie juz tam na tyle zostali sterroryzowani ze zapomnieli co znaczy wlasnaa godność...

Dariusz

Jak się pracuje? Jaką macie atmosferę, czy są jakieś dodatki socjalne? Może podpowiecie?

Alek
@Dariusz

Jak w pracy trzeba pracować. dodatki bony na święta 300-600zl, LuxMed, niby tania stołówka, dopłata do karty fitprofit reszta nie dla biedy

rafal

Mam pytanie jak wygladaja zarobki dla spawacza w Spx ? chciałbym zmienic prace i sobie polepszyc

@rafal

Poczytaj trochę te opinie i znajdziesz odpowiedź! Trochę własnej inicjatywy. A sporo jest tutaj opisane o firmie i nawet średnio o zarobkach!

A
@rafal

2000 -2550 netto

Frezer cnc

Witam. Mam pytanko potrzebują do pracy frezera cnc? I czy warto składać cv do tej firmy? Ile netto frezer średnio tam zarabia? Jesli mogę prosić kogoś o doradztwo..

Remigiusz Szczawiński jest byłym pracownikiem firmy. Dobrym ojcem i dziadkiem, pomóżcie zebrać pieniążki na jego leczenie poniżej link do zbiórki.

Ile dostaje tutaj spawacz na początek? jeśli przejdzie z innej metody spawania ale posiada uprawnienia na Tiga pospawa na bank dobrze. Może nie tak cudownie jak Ci co długo spawają ale da radę. Pytam o stawkę godziną plus premie . Ile zarobi w 8h. W biedronce zarabia się dziś 15 brutto plus premie to będzie jakoś 2 tysiące netto za 8h. Moja żona pracuje to wiem. Mają im podnieść do 3700 brutto w nastęnym roku za 8h. Dlatego Chce wiedzieć, czy zarobię więcej niż w biedronce? Bo spawacz to jednak lepiej opłacany zawód. Póki co spawam magiem i szczerze mam te 2800 netto za 8h ale Chciałem Tigiem teraz sobie pospawać. Proszę o konkretne sumy. Ile zarobie jako początkujący i ile po latach.

@anonymous

Ile powiesz to twoja prywatna sprawa, możesz powiedzieć nawet że chcesz dostać 4k netto, a i tak wszystko zależy od majstra lub też tzw Mistrza ile będzie chciał ci dać, a skoro nie spawałeś Tigiem to pewnie nie będą to próbki z górnej półki, więc nie licz że dostaniesz więcej niż 2k-2,5k netto. Jak nie mniej, o ile zrobisz jeszcze dobre wrażenie na majstrze lub jeśli na projekty to na 2 majstrach udających że się znają na spawach. Poza tym tam nie ma majstrów znających się na spawaniu w 100%!! Więc próbuj, naucz się i znajdź lepszą pracę!! A nie licz że ktoś ci powie konkret sumy bo nikt nie może bo taki jest przykaz w tej firmie chyba że pochwali się aby innym się zagotowało ;-) . Powodzenia. Tam ogólnie żaden dział nie jest polecany na to kto nim tzw. dowodzi. Czy to rodzinka T! Czy dwóch Sławusiów czy jakiś inny Marian. Tam wystarczą 2-3 miesiące pracy aby poznać się na ludziach i ludzi poznać! Startuj..

ukr

krismar placi 25 netto ukraicom

ukr

krirsmar 25 netto

anonymous_do_kasztan
@kasztan

Rozumiem ale nie bardzo. Te 2 tysiace netto - 2.5 tysiecy netto to mam nadzieje, że mówisz o 160 godzinach , czyli normie. Ile tu zarabia mniej więcej pracownik , który mam jakieś większe doświadczenie , załóżmy 5-10 lat w Tigu w 160 godzin (czyli norma) ? po drugie czy można tutaj robić nadgodziny? i w jaki sposób?

anonymous_do_kasztan

@anonymous_do_kasztan

Tak mniej więcej to netto na te standardowe 160 h. Tam mało się pensje między miesiącami róznią bo masz stawkę brutto na umowie i tak zawsze koło tego się kręci, co innego jak byś miał na h stawkę. A ile może zarabiać ktoś z większym stażem w tigu? Zależy na jaki dział chcesz iść już ci pisałem. A i tak wszystko zależy od majstra. Sam musisz się przekonać na rozmowie. A nadgodziny, owszem jak jest tyle pracy to są. Zazwyczaj soboty 100% płatne. Czasami też po 10h w tygodniu gdzie te 2h to już 50% liczone więcej. Ale o tym się dowiesz jak uda ci się tam pracować.

@kasztan

To nawet dobrze, że są w tygodniu i w weekendy. Tylko tak aby nikt nie musiał kogoś zmuszać do tych nadgodzin. Nie zawsze można pracować dłużej.

Robol

A czy ktos cos wie o majstrze krzysztofie b. Pracuje w spx a poprzednia praca była w bas sp. Zoo

@Robol

To nie jest twój brat?! Bo to chyba jakiś nowy majster? Następna osoba na nie odpowiednim stanowisku, jak to ma miejsce w ostatnim czasie w tej firmie!!! Przychodzą tacy nie mają pojęcia o tym jak się pracuje co się robi, w jaki sposób itd. A chcą pokazać swoją wyższość nad pracownikiem i wtedy się zaczyna.... Bo to nie tylko z Bas, ale dużo takich łachmytów i ściemniaczy naściągała pewna pani z kadr z firmy Tayco!! Żenada... Ale cóż, starzy odchodzą a w miejsce ich przyjmują właśnie takich. Co raz gorzej w tej firmie się dzieje. Może czas napisać do głównego dyrektora do Stanów. Może się zainteresuje! Zobaczymy. Niech żyją starzy pracownicy!!!

Marcin B.
@kasztan

Z bratem mam dobry kontakt, nie muszę o niego pytać na forach. Jeśli chcesz porozmawiać o jego kompetencjach zapraszam na spawalnie gs-montaz.

@Marcin B.

Ty mi nie mów o jego kompetencjach bo jak mu załatwiłeś taką fuchę majstra to nie miał zielonego pojęcia co i jak w tej firmie i zwłaszcza na takim dziale jak gs spawalnie czy frezarki manualne!! Bo jakie może mieć ktoś kompetencje jak w życiu jednego spawu nie zrobił :-) Poza tym nie spinaj się tak, bo wszyscy wiedzą zwłaszcza starzy pracownicy że nie należysz do zbyt pracowitych i solidnych pracowników, ściemniasz i obijasz się ile da radę! A wszystko to dzięki temu że trzymasz paluszek sztywno w rodzince T. Więc nie rób z siebie takiego idealnego pracownika, niestety prawda ma bardzo gorzki smak!!

Marcin B.
@kasztan

Czyli nie masz odwagi mi tego powiedzieć w twarz? To twoja opinia na tym portalu jest nic nie warta kolego ;-). kolejny krzykacz :D:D Nie wstydź się wpadnij... Chyba ze brak kochones pozwala Ci tylko wypisywać głupoty na portalach :)

nik

Kasztanie, jestes tchurzem.

@nik

NIK?! Może Nikt!! Tak by było lepiej!! Zabawniej bo jesteś zabawny!! Może ty też w cyrku pracowałeś jako clown!! Dla nie wtajemniczonych, także takich do pracy ta firma przyjmowała!

@Marcin B.

Widzisz jak prawda boli !!! Nie mam ochoty wpadać, a tu ludzie chcą się dowiedzieć coś o pracy w tej firmie i ludziach którzy tu pracują. A ciebie tak boli że ktoś prawdę napisał, cóż życie!! Szkoda tylko że Goska jest taki ślepy na te wszystkie układy i układziki. Bo połowa lub większość dawno by poleciała z tej firmy. Nie wysilaj się już więcej. Temat zamknięty. Chcesz coś napisać to napisz jak jest faktycznie.... Że ludzie po układach mogą siedzieć i nic nie robić a reszta musi za nich zapier.... i nie ma nic więcej do powiedzenia.

Basowiec
@Robol

Krzysztof B. znowu pracuje w basie na stanowisku technolog lub coś podobnego haha nie dał rady w spx

Chętny do pracy

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się o pracę?

Edi
@Chętny do pracy

Pot z tyłka nie leci więc jak komuś zależy na lekkiej robocie to ok , szkoda że robi się trochę (usunięte przez administratora) : zakaz używania telefonu , słuchania radia , rozmów między pracownikami ,zbiorowe karanie .Praca na krótki okres rok ,dwa. Kto mądry to ucieka ,brak wyzwań i rutyna .

glasdoorek

Ludzie na jakim świecie Wy żyjecie? W USA student (w czasie studiów) na stażu dostaje w tej firmie ok 1800-2000 USD na miesiąc (tj ok 7500 PLN miesięcznie). I to jest pensja dla studenta, kogoś kto nie ma pełnego wykształcenia. Operator CNC zarabia około 14-20 USD/h (czyli 75 PLN/godzinę) co daje około 12600 PLN/miesiąc, a dla tych co nie mają kwalifikacji opłacane są kursy szkoleniowe, aby zdobyć kwalifikacje. Godzina pracy pracownika w tej korporacji pracownika biurowego oczywiście w USA jest wyceniana na poziomie ok 90-100USD/godzinę (koszt korporacyjny), podczas gdy pracownik w biurze dostaje często 1/3 -1/4 tego, czyli ok 25USD/godzinę (100PLN.godzinę). Tak jest w USA. No i to jest powód dla którego firma przenosi zakłady produkcyjne do Bydgoszczy, bo w Polsce można z człowiekiem zrobić wszystko i płacić mu jedną którąś tego co ta firma płaci w USA. Dzięki temu w Polsce faktycznie inwestuje się w nieruchomości a ludzi traktuje się poniżej krytyki płacąc im tak jak poprzednicy napisali. Tak wygląda korporacyjne podejście do nas Polaków. Kochani nie dawajmy się wykorzystywać. A tym co nie wierzą polecam lekturę: https://www.glassdoor.com/Salary/SPX-Flow-Salaries-E1077274.htm Oczy się otwierają?

@glasdoorek

To jest Polska a nie USA,wiem bo byłem 8 lat i widzialem.Myślisz że tam jest łatwy chleb?Powodzenia.

kolo
@77

Pewnie sporo zarabiasz w tej firmie sądząc po Twoim pobycie w USA , dlatego taka opinia , nie widzisz ludzi....

tomasz

Witam jak wygląda praca ,zarobki na chwile obecna w SPX? czytam te wszystkie komentarze i mam mieszane myśli Jestem spawaczem dozorowym 141,135 mam doświadczenie w zawodzie (praca w elektrociepłowniach itp.) Glownie chodzi mi o zarobki,od ilu startować stawke?

chilling TUBA

co tu dużo mówić , pracuje tam od kilku lat i wszystkie negatywne komentarze to niestety prawda , a pani menadżer HR z Tayko myśli tylko o swoich kolegach z poprzedniej firmy , aby ich powkręcać na wysokie stanowiska .... o zwykłym pracowniku niewiele sie myśli w tej firmie co nie raz dyrektor generalny pokazał .Kiedyś było inaczej ale ktoś zadecydował aby nie doceniać ludzi których się ma tylko daje się obcym dobre posady z wyrysowanym grymasem na twarzy - a co wy mi zrobicie ? , ja tu żądze , poziom raczej z PRLu . Zdecydowanie odradzam (niestety) .

kasztan

Natalia a co ty tak wypytujesz o to jak przebiegała rekrutacja, czyżbyś siedziała w rekrutacji?? Chcesz wiedzieć co sądzą aplikanci o tobie!!! Ogólnie rekrutacja jest śmieszna... Pierwszy jest telefon do aplikanta , jeśli przejdziesz i nie powiesz że dużo chcesz dostać to masz okazje n następny etap. A drugi etap to zależy jakie stanowisko itd. Nie polecałbym prze nigdy działu pod rodzinką Tecławów. Także dział pomp to zdzierstwo, bo śmieszne pieniądze tam płacą, może 2k netto na tą chwilę to sukces! Spawacze to może da radę dostać więcej jak sięma umiejętności spawania rur i składania projektów , ale praca pod dwoma Sławusiami to następna żenada bo żaden z nich się nie wstawi za Tobą. Inne działy to już masówka i ogólnie na stanowiska kierowników działów czy majstrów to zatrudniono osoby (z Tayco ) bez jakiejkolwiek wiedzy i kompetencji, szkoda słów na nich!!! Do tego dział kadr w którym ostatnim momencie rządzi następna osoba z Tayco p.Kasia A. Która twierdzi że nie pracuje się dla pieniędzy tylko dla firmy!! Hahahaha .. Tak ogólnie firma na psy zeszła. a jak ktoś się podnieca stołówką itd to powodzenia. Jedzenie do (usunięte przez administratora) y!! No firma miała się zmienić więc może jest lepiej na początku z jedzeniem. A teraz to już można zapomnieć o dobrych zarobkach bo firma zrobiłą najważniejsze transfery i już nie potrzebuje ludzi na tzw " gwałt". Więc się zastanówcie czy na pewno chcecie tyrać za cienką kasę dla tej firmy. Na wyższych stanowiskach same dupowkęrty i lizusy którzy tylko sobie dają a tym na dole to ochłapy, tak jak napisał " glasdoorek" o wypłatach w Usa w tej firmie. Powodzenia!!

pracujący dupowliz ;P
@kasztan

Widzę, że ktoś z odpowiedniego poziomu dokonuje analizy ... słabe to :D Frustracja lvl hard

morgan
@kasztan

tak kasztan masz racje todzinka pl i inteligentny Dlawek

morgan
@kasztan

tak kasztan tam jest rodzinka pl :(

Mati

Jak wygląda praca na stanowisku szlifierza? jak zarobki?

frezer
@Mati

Na stanowisku szlifierza wykonuje się pracę, szlifując różne detale.

Aplikant

chłopaki nie nadążają. A z transferami trzeba wiedzieć jak sobie radzić.

Xx

Ciekawe jak z obiecanymi premia i co kwartał powinny już być ale jakoś nikt ich nie widział chyba że dadzą razem z nadgodzinami ale wierzyć mi się nie chce

Zostaw merytoryczną opinię o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.
  • Hermana Frankego 9
    85-862 Bydgoszcz

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.