Opinie o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

dmagaz

@Pacyfikator, akurat jakbyś nie zauważył to w SPX zazwyczaj awansują osoby, które inne roboty już spier** bo nie potrafią to robić a awansują dalej, także mało robisz i się nie starasz to daleko zajdziesz, a jak się starasz i chcesz się czegoś nauczyć to zostaniesz tam gdzie jesteś. A kierownictwo niech przejrzy na oczy, bo nie wiem czym chcą przyciągnąć do nowej hali prawie 200 nowych osób, także wielki panie Goska i reszta ekipa zacieramy rączki i do pracy a nie nowymi samochodami się wozimy

pacyfikator

Wypłaty przelewaja na czas a często nawet przed czasem...

pacyfikator

Wypłaty przelewaja na czas a często nawet przed czasem...

Pacyfikator

Zwolnij się chłopie jak Ci źle... Przynajmniej "T" profesjonalnie ogarniają swoja robotę... a Ty kolego jesteś jednym z płaczków którzy dużo beczą mało robią...Tzw wrzód na d...e działu ;) Ogólnie Polecam SPX... Bdb warunki...socjal... Ludzie jak widać tak jak w każdym innym zakładzie... są tacy co idą do pracy i odrobią swoje by zarobić grosz... i tacy co idą głownie po to aby swoimi kompleksami psuć atmosferę w zakładzie:) Zarobki... Pokaz co Potrafisz angażuj się w prace a nie będziesz narzekać ;)

Jasss

I delegacje ruszyły rodzinka T jak zawsze na czele inni już się nie liczą...

magaz

W firmie zaczyna się źle dziać. Coraz mniej patrzą na pracowników i ich potrzeby. Coraz częściej zatrudniani są pracownicy na których przymyka się oko. Jak to jest, że od świeżo zatrudnionego pracownika nie wymaga się zbyt wiele, a po starych się jedzie jakby się chciano ich pozbyć? Dlaczego nowy pracownik bez żadnych konsekwencji może sobie siedzieć od rana przez godzinę przy komputerze przeglądając internet, a od starszych stażem wymaga się aby robili co do minuty przez 8h pracy. Czy czasem w tej firmie nie są zatrudnieni sami znajomi i koledzy? Pracuje w firmie od pół roku i zaczynam to coraz bardziej dostrzegać. Czy na każdym z działów nie powinno być atmosfery wzajemnej współpracy? A już nawet nie ma rywalizacji tylko jest podtykanie sobie świń, chamstwo i kto lepiej zna przełożonego. Droga dyrekcjo, nie słuchacie swoich pracowników tylko słuchacie opowieści majstrów, którzy nie zawsze interesują się produkcją i wprowadzają tylko chaos w tok produkcyjny. Czy takie osoby kierujące ludźmi powinny w firmie pracować? Nie rozmawiając z pracownikami, doprowadzacie firmę przez takie złe zarządzanie w problemy z dostawami, produkcją, jakością. Proszę Was zejdźcie na produkcję i porozmawiajcie z normalnymi ludźmi a nie z majstrami czy brygadzistami, bo oni tylko wam będą słodzić.

operator

Witam. Chce sie zatrudnic w spx, jakie sa opinie o pracy na cnc i jakie sa realne zarobki tokarzy cnc? Podobno roznice w wyplatach sa duze od 1700 do 4200, wiec od czego to zalezy? Pozdrawiam

guziec23

witam was moja opinnia jest taka sama czemu w takich firmach muszą pracować tacy ludzie w szczegulności w brygadzie gs Lubeczka suuuuuper brygadka haaa paru z tej brygady bym zwolnił i to z miejsca to są ludzie którzy się nie nadawają do pracy w brygadzie tylko jest ciągłe obgadywanie za plecami powinni coś z tą brygadą zrobić a kasa no właśnie lepiej iść do innej niż się tam męczyć >>>>

Jahu

ci którzy pracowali w tej firmie wiedzą że to firma typu rodzinka pl a dlaczego bo nowi jak się zatrudniają są traktowani jak obcy do słownie jakieś nagadywanie i obrażanie pracownika nowo zatrudnionego a kasa słaba więcej obietnic i firmę tylko chwalą rodzinki i jej bronią a sami nie są lepsi nie lubię atmosfery w tej firmie i brygady gs lubeka sami przemondrzali ludzie tam pracują któży nie są lepsi tak tak kto chce mieć dobrą pracę a nie taką pracę co się w niej będzie zle czuł to niech szuka lepszej i bardziej płatną pozdrawiam wszystkich

xxxx

witam a ile mozna zarobic na magazynie ?? pozdrawiam

zniesmaczony

Firma nie dba o swoich najlepszych spawaczy.Jak trzeba było to chłopaki wyrabiali mnóstwo nadgodzin,bo terminy goniły,a teraz goła wypłata bo zakaz nadgodzin.Śmiech na sali , jak się jeden z drugim zwolni to może w końcu szef przejrzy na oczy.

romka

Tomo na 3 to mozna liczyc ale brutto, a po drugie wyscig szczorow. Lepiej aplikowac w spokojniejszej firmie. Pozdrawiam

Ziomek

Jest dosyć ok jak na nasze warunki. Mogliby dawać chociaż kwartalne premie bo zarobki jakie są takie są. Nikt na produkcji nie oczekuje kokosów, ale przyznawanie kwartalnych premii byłoby miłym gestem dyrektorstwa wobec ludzi pracujących i dających swoje umiejętności oraz intelekt wraz z doświadczeniem korporacji. Gdyby nie my "wyrobnicy" w oczach wielu, nie byłoby takiej dobrej jakości produktów o które sami dbamy. Pozdrawiam

Optymista

Jak na warunki bydgoskie firma OK.Stabilnie,wypłata na czas,socjal do poprawki,fajne jedzonko w super cenie,atmosfera taka jaką sobie stworzysz!!!Malkontenci nie mile widziani!!!

Erni

I jak robaczki po podwyżkach? Lipa co? Niektórzy wcale nie dostali, a inflacja rośnie. W firmie wszystko jest w miarę ok jak na polskie realia, ale z podwyżkami i zarobkami mogliby się poprawić.

Korona

Normalnie zenada. Podwyzki 50 zl. Mistrz wymaga od Ciebie coraz wiecej a podwyzki daje coraz mniej. Na kazdym dziale coraz gorzej. Zarobki 2500 brutto na montazu to smiech na sali.

qnas

ludzie - jeśli będą odpowiednie zarobki i z góry powiedziane nam oczekiwania wobec nas (np. znajomość języka angielskiego, wyższy stopień uprawnień spawalniczych, lub ich przedłużenia), to nie będzie potrzeby chodzić na "firmowe" lekcje angielskiego itp..., bo każdego będzie stać na takie prywatne lekcje z ulubionym przez siebie lektorem

DeDeReporter

A ja na to "meeeeeeeeeeeeee" daje 4/6 firmie bo je fajna

Robert gucio

witam od razu nie poleca spawaczom szukania tutaj pracy jak checie pracować za 1800zł na rękę to pracujcie ale sami wiecie ile wasze uprawninia kosztowały a jak zrobicie w firmnie dodatkowe uprawnienia w momęcie zwalniania się to będziecie musieli zwrócić kasę aaaa ajeszcze na temat GS brygada za przeproszeniem do (usunięte przez administratora) rodzinka pl i spólka ludzi którzy powinni się cofnąć do gimnazjum a dlaczego bo ich zachowanie i zabawa telefonami i robieniem kumuś zdjąć poto by się wyśmiewać z kogoś szczerze nie toleruje takich zachować do pracy przychodzi się pracować a nie wygłupiać jak ci ludzie z brygady GS LUBEKA powinni tam co nie których zwolnić pozdrawiam nie polecam a ocenę daje 1

Majk

Jak czytam te wypowiedzi to przypomina mi to wszystko brazylijską telenowelę. Zarobki na montażu pomp i zaworów są małe jak kolega wyżej pisał od 1400zł. No ale warto podkreślić jeszcze wracając do stołówki, że "napój" po 40gr smakuje jak syrop na kaszel (chociaż ostatnio trafiło się kilka szklanek kompotu który był pyszny), a pamiętacie słynną herbatę z pomarańczą jak było sodexo? Bleee. A co do produkcji to trochę lepsza mogłaby być organizacja pracy bo każą robić Ci coś pilnego a za pięć minut przychodzą i mówią, że trzeba te "pilne" zlecenie zostawić i wziąć co innego, bo tamto już nie jest pilne.

Zostaw merytoryczną opinię o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.
  • Hermana Frankego 9
    85-862 Bydgoszcz

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.