Opinie o Kufieta sp.j. w Czyżowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kufieta sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kufieta sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kufieta sp.j. w Czyżowice

Maniek

Kierownik jest od zarządzania załogą aby wszystko sprawnie szło, a nie ganiania ludzi, jeśli ktoś jest leniem to się go po prostu zwalnia. Inna kwestia to traktowanie człowieka jak niewolnika a wiadomo żaden niewolnik nie będzie tak wydajny jak zmotywowany pracownik (min. dobrze opłacany i pracujący w ludzkich warunkach). Żeby "dużo robić" trzeba mieć powód. Inna kwestia czego się dziwisz takim osobom, stosują się do starej i znanej metody: "Oni udają że nam płacą, a my udajemy że pracujemy".

Benio

Warto jeszcze dodać o zapachach w szatni, aromaty jak po nawożeniu obornika z dodatkiem wszędobylskiego grzyba.

Benio

Brak jakiegokolwiek planu w tej firmie, brak spójnych oraz sensownych decyzji. Zmiany następują z minuty na minutę, o tym że trzeba zostać dłużej w pracy dowiadujesz się chwilę przed końcem swojej zmiany. Praca niby na godziny, zwierzchnictwo wywiera presję jakby płacili na akord i to niemałą stawkę a dostajesz minimum + ewentualnie jakieś drobne. Jeśli już dostaniesz 50 czy 100 zł podwyżki, to wiąże się to z wzrostem oczekiwań co do Ciebie jakbyś zaczął zarabiać 2-3 razy tyle. Cześć wypłat z ogromnym opóźnieniem, każdy wie o co chodzi.

Dmoch

Ogólnie to w tym momencie jestem zdania, że Spółka Cywilna Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta nie powinna mieć sobie nic do zarzucenia pod względem rozrostu i atmosfery wśród pracowników

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kufieta sp.j. kandydat na stanowisko Ustawiacz wtryskarek ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Balo

Matko firma mniej niz zero zklamana firma a te w t biurze glownie chodzi o p.Rduch co szefostwu (usunięte przez administratora) o rabia a jak przyjezdzaja to lata z kawami dobiura matko wazelina fałszywa żygac sie chce firma mniej niz 0

Radek

No,no

buli

Pozdro dla starych byłych pracowników. Czy Halinka i jej wierna oddana Edyta z wielkimi c...mi jeszcze tam pracuje

chłop

Opinie są negatywne dlatego zd oszukują w tej pracy. Cochwile im Malo Malo itp :-). A z umowamiami jest tak ze dostaniesz umowę obprace np na 3mies okres próbny a po jakimś czasie Cie wyrzuca podowy są 2 albo za Malo pracujesz i dlatego i zwalniają bo mówią ze nie maja zamówień i dostajesz wypowiedzenie i tak to jest.

haha

twoją paczką świąteczną może być wypowiedzenie bo na nic wiecej bym nie liczył

hee

A ciekawe czy w tym roku będą paczki świąteczne:P

hee

A ciekawe czy w tym roku będą paczki świąteczne:P

mimi

Ta firma to jedna wielka porażka odradzam tam praca nawet największemu wrogowi za niedługo połowe kadry wywalą bo będzie po sezonie i każdy pracownik będzie wrogiem.

kropka

Witam zgadzam się z toba w 100% ze ludzie przychodzą i odchodzą z tamtad. Tez czytałem o kierowniczce i kadrowej w zgadzam się ze to oszustki. Odradzam tam pracy !!!, bo wyrzuca za jakiś czas.

spostrzegawczy

Może @poal rozwiniesz temat systemu premiowania i motywacji? Pierwsze słyszę o czymś takim, chyba że mówimy o raptem dwóch osobach (może trzech od niedawna), które zapewne mają premię od zrealizowanych zamówień na czas, oczywiście na zasadzie "dajcie mi ludzi a ja to zrobię" :D nie mówię tutaj o biurach bynajmniej. Tak to raczej pracownik może jako premię uznać "możliwość" pracy po godzinach, dorobienia do "drugiej wypłaty" w weekend i tyle. Motywacja? hmm... albo pracujesz albo "do widzenia", ewentualnie: "zważywszy na ciężką sytuację w firmie i na rynku, jest możliwość przedłużenia umowy, jednakże po uprzednim zgodzeniu się na zarobek obniżony do ustawowego minimum" :) Zaznaczam! Nie mówię tutaj o wszystkich pracownikach, ale w dużej grupie tak to wygląda. Stąd sytuacje gdy ktoś rezygnuje po 3-4 dniach, jednym dniu, a w arcyciekawych przypadkach po kilku godzinach. O przypadkach karierowiczów, płaczków i jednostek, które by ciągły ale tylko za lżejszy koniec nie chce mi się pisać. Jak w każdej firmie są ludzie, którzy faktycznie zapieprzają z robotą i są tacy, którzy pozorują pracę. Niestety tutaj nie daję to bardzo różnicy w zarobkach, bo czy warto dla stówki zasuwać za trzech jak można za stówkę mniej miło spędzić 8 godzin? Pozdrawiam

Lolita

Masakra naprawdę pieniądze są ok wypłacone na czas niema z tym problemu ale kultura osobista kierowniczki i kultura pani kadrowej to jest po ludzku masakra te dwie panie są tak fałszywe naprawdę mają tam taki nieład (usunięte przez administratora) personel nie miły MASAKRA OCENA FIRMY ZERO

Loli

Masakra

z

Firma okropna. Typowe Auschwitz. Człowiek tam pracujący czuję się jak "biały murzyn". Jak można w ogóle tak traktować ludzi?! Nie dość że oszukują ludzi tam pracujących (nie wypłacają wszystkich przepracowanych sobót) to jeszcze oszukują Państwo (wszystkie soboty i niedziele na czarno). Atmosfera/kultura tam panująca - "szefostwo"/pracownicy - coś strasznego. Nieustanne poniżanie człowieka. Wszędzie syf, robactwo, smród.

były

jak czytam to śmiać mi się chce z młodego i starego "szefa", a tacy kulturalni, rodzina i dobro ludzkie najważniejsze świętość z nich aż wychodzi hahahaha

Mimi

Taa. 2000 zl. Z wszystkimi sobotami i niedzielami przepracowanymi chyba:-)

Mimi

Nabory są bo jest sezon. Dostajesz umowę na okres próbny a potem ci podziękują. Zarabiasz najniższą krajową tzn. 1280 zl na rekę. Nie ma znaczenia ile zrobisz. Ale jak zrobisz za mało to mają pretensje. Firma porażka. A kierowniczka- tragedia. Bardzo niemiła i arogancka kobieta.

Zostaw merytoryczną opinię o Kufieta sp.j. - Czyżowice

• Jak się pracuje w Kufieta sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kufieta sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kufieta sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kufieta sp.j.
2.1/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Kopalniana 3
    44-352 Czyżowice