za 900 zł moge posuwać super laskę całą noc, jak jest na prawdę extra to co najwyżej zgodzi się na 3 godziny, wyrobie się nic nie bój (modelki się cenią, nie to co te z lasu jak sie jedzie na twoja wioske).
Ciebie na to nie stać, ty musisz się zabawiac z belmondem pod remizą.
Krowę za cycka łapiesz i masz odlot.
Geje samotniki.
Kod napisałem ci taki, za jaki zaplaciles, zebys nie mogl sie wczytać, zebym tylko ja wiedzial jak go przerobić na taki jaki powinien być. Sam ustaliles takie zasady - chcesz zarobić, zrób tak, by nikt po tobie nie mógł poprawić, tylko ty, wtedy dostaniesz kase jaka chcesz, pamiętasz, że tak mówiłeś? Ja pamiętam. I to był twoj blad, dlatego dostales taki a nie inny kod.
Winę jednak za brak jakości zrzucasz na innych. W cywilizowanych krajach każdy wie, że to byl blad kierownika, gdyż to on stworzyl takie warunki. Jednak jak to mówią Radom podobno jeszcze nie dorósł do Polski. Pamietasz jak mowiles, ze ten programista, który zarabia 7.000 zł zrobił taki kod, że nikt nie może po nim dojść co gdzie jest? No wlasnie, to tylko wina kierowników działu IT, że i ja chciałem zamotać kod, bym tylko ja mógł go poprawiać, byście mieli trudności z wczytaniem się w niego.
Wiadomo, że jak mi dali 2200 brutto to chcialem zarabiać więcej i kombinowałem jak koń pod góre.
Kiedy wy w koncu nauczycie sie zarządzania nieuki?
Jestem ci w stanie wskazac (przed sądem, bo na kolejną darmową lekcję nie zasłużyłeś) polskich wykladowcow swiatowej slawy, ktorzy nauczają, że to wina kierownika, ze stworzyl takie warunki do uzyskania wyższej pensji. A ty kogo wskazesz? Ireneusza? weź się człowieku nie ośmieszaj, nie ta liga.
Chieliscie bym refaktoryzowal kod, chcialem to zrobić, ale na normalnej pensji rzedu 3500 do 4.000 zł, wtedy bym sie przyłożył. Tak zrobi każdy dobry fachowiec. Każdy w radwagu opowiadał, że jak pracodawca dyma fachowca (budowlanca), to mu murarz np wmuruje jajko w ścianę. Tak samo każdy dobry inżynier w radwagu (i nie tylko) jak ma mało płacone, psuje co sie da, zeby wlasciciel nie zarobil. Ja też się nie przemęczałem, gdyż zaplaciles mi 2200 brutto to kwota za przyuczenie, którego nie bylo. Nie zapominaj, ze ja rowniez sprawdzalem z kim mogę podjąć zatrudnienie - jakie firma ma zasady i opisałem to - firma ma zasadę wyzyskać maksymalnie pracownika, na co się oni nie godzą, robią strajk włoski, psują co się da, by nie dać się wyzyskać, bo gdyby pracodawca zapłacił jak się należy to oni by pracowali jak się należy.
Psujecie w ten sposób Polske, nie tylko radwaga, ale to wina kierowników, nie pracowników, pracownik ma prawo walczyć o swoje, a ja jestem w stanie przed sądem zeznać, że to co się dzieje w radwagu to wyzysk.
Resist and bite (oporuj i gryź), inaczej Twoje dzieci będą pracować na milionerów za grosze, poniżej własnej rentowności, pozbawieni godności oraz poniżej jakiejkolwiek ekonomicznej opłacalności (niektórzy jak ja to zauważają,bo jesteśmy oczytani). PiS wprowadził przepis o świadczeniach wzajemnych, pracodawca nie może zapłacić mniej niż praca jest warta. To prawo w konstytucji obowiązywało już dawno, ale liberałowie w radwagu (i nie tylko) uważają, że wolno im to prawo łamać,w imię innego prawa i wolnego rynku. Dlatego macie liberały ustawę o świadczeniach wzajemnych, jakbyście nie rozumieli poważnej ustawy zasadniczej.
Mam nadzieje, że rząd dobierze się do takich firm jak radwag po bankach i marketach. Nie z zawiści, tylko dlatego, że liberalizm w radwagu (i nie tylko) spowalnia wzrost PKB.
Zrozumieliście coś z tego co napisałem, czy dalej zamierzacie kłamać na mój temat, obrażać mnie itp. Pamiętaj, że mam wyrąbane na wasze zaprzyjaźnione firemki, które płacą mało. Zmówiliście się, by płacić grosze?
Chcielieście mnie osobą Ireneusza wydymać, ja wydymałem was. Nadal was olewam, piszę by przestrzec innych. I we wlasnej obronie.
BTW, czemu tyle wag nie dzialało albo zrobiono je finalnie nie na czas? Każdy kto może kombinuje jak się da. Często w tym komunistycznym tworze jeden pracuje 3 sie patrzy, bo sie nie znają. Ale cicho siedzą i się podlizują :)
W radwagu specjalista musi byc bardziej medialny niż z umiejętnościami. Medialny to znaczy lanser, opowiadać, że się zna na wszystkim jak kierowniki i programiści.
Dałem szansę radwagowi. 3500 brutto na początek albo się zawijam i Ireneusz zdecydował, ze jednak nie, ale prawa nie miał mnie obgadywać i obwiniać za swoje błędy (brak kwoty jaką sobie zażyczyłem na rozmowie o pracę)
Lansujcie sie dalej za 3500 brutto.
A do młodych, z talentem, ciężko pracujących na swój sukces jak ja - uciekajcie stąd, tu są mafie, tu jest wyzysk, łapownictwo za pracę, jedźcie do Warszawy, szukajcie firm na poziomie, pracujcie zdalnie. Petru powiedział - pracujcie dla klientów, nie dla firm, bo polskie firmy chcą czlowieka wydymać, kupic pracę jak najtaniej. Nie dajcie sie. Ja walcze o Polskę dl