Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

to proste , zwyczajnie

chodzi o to ze znajomek juz sie szkoli do stanowiska a ogloszenie wisi bo wystawione musi byc , ale to dla propagandy. uwazaja : a wysylajcie sobie my i tak przyjmiemy swojego syneczka ,coreczki, mamusie , ziecia, wnuczka, szwagra,wujka,siostrzyczke,braciszka,lub ich malzonka lub dzieci itd.... :)

K-O

To fakt, że może i wyzysk jest, ale czasami jest to przepustka do zatrudnienia na godziwych warunkach płacowych i socjalnych. Wszystko jest kwestią czasu i własnych chęci. Tak przymanjmniej było w moim przypadku.

nie na darmo

nie na darmo ostrzegaja tu przed randstadem , byly tu gdzies chyba wpisy , nie tylko w wabco tak jest , w wiekszosci fabryk , w amazonie itd. sa te zlodziejskie agencje , trudno znalezc zaklad uczciwy co bezposrednio przyjmuje i na godziwych warunkach zatrudnienia , placowych i socjalnych.

as

Cwaniaczki bez odwagi, poopluwać anonimowo to każdy umie...

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
TS

Oj tam czepiasz się kolesia , 6 lat nauki - to on już angielski umie .....tylko słówek nie zna. :)

olek

Tak podobno Bojarski P.,będzie tam team leader-em.Temat sprawdzony,angielski ma w jednym palcu 6 lat w jednej grupie.

zaint

wiecie cos na temat zmian na cb2?

heeee
@zaint

Tak, są 3, pierwsza, druga i trzecia

13.10 brutto za godz

13.10 brutto za godz

zielony

Na jaką stawkę w tej chwili Wabco przyjmuje monterów?

K-O

Widocznie pukasz nie do tych drzwi co trzeba. Też kiedyś zaczynałem tak jak ty, jako zielony, później jako niebieski monter, technik, specjalista... Wszystko jest możliwe, tylko trzeba chcieć.

qwerty

Papier wszystko przyjmie. Oferta na montera zaworow? Czwarty miesiac probuje przejsc z zielonego montera na niebieskiego - miejsc brak. Oferty na tablicy to fikcja.

sopie
@qwerty

Poważnie jest oferta na montera na kwiatkowkiego na pracuj.pl.Ale widze że chyba jak piszecie to ściema, bo skoro nie ma etatów to po co ciągle przyjmują przez agencje.To jest bardzo grubymi nićmi szyte i śmierdzi wałem na kilometr...

K-O

Aktualnie w ofercie pracy można znaleźć przyjęcia na stanowiska: inżynier procesu, inżynier jakości, specjalista ds. logistyki i planowania produkcji, staż w zespole inżynierii produkcji, staż w zespole jakości procesu produkcyjnego, kierownik ds. wsparcia technicznego, pomocnik technika utrzymania ruchu, inżynier produktu - mechanik, operator produkcji (montaż elektroniki), technik utrzymania ruchu, monter zaworów, starszy inżynier technologii produkcji, inżynier utrzymania ruchu, inżynier ds. jakości materiałów, inżynier jakości projektów, stażysta w dziale jakości globalnej, specjalista ds. wydajności dostawców, inżynier konstruktor, inżynier ds. projektów, inżynier ds. testów, kreślarz CAR, młodszy księgowy, księgowy i wiele innych... Także jest w czym wybierać.

work
@K-O

Te ogłoszenia wiszą miesiącami całymi i ciągle wiszą. Jakby szukali to by znaleźli. To zwykla ściema że szukają kogoś. Jeśli nawet szukają to po znajomościach kolesiów. Można im wysłać i co? Zadzwoni taka baba z kadr i marudzi żeby im nie wysyłać aplikacji bo "mają mnostwo zgłoszeń od bardziej idealnie spełniających kryteria kandydatów". Tylko skoro mają idealnie spełniających te wymagania kandydatów to po jaka holere po ileś razy dają to samo ogłoszenie przez ileś miesięcy?? Coś nie tak w tej firmie chyba jest...

sopie

Widziałam ogłoszenie że bezpośrednio Wabco szuka na 3 zmiany na kwiatkowskiego..ciekawe kto się skusi...

Da da

Proste u gory tych po szkole nie ma czegos takiego jak EFEKTYWNOSC FINANSOWA. Wiec oni moga sobie QR6S nawet 2 dni rozwiazywac i maja placone. A na produkcji czlowiek musza jak najmniej zarabiac aby efektywnosc byla jak najwieksza i teraz jak sa podwyzki obadacie Co sie bedzie dzialo. Nowe godzinowki z wieksza cyfra , lub zamiast w 5 osob niech robia w 4 tyle samo itd .

asd

W większości wpisy tutaj odzwierciedlają realia panujace w firmie. Na produkcii przyjec na stale nie ma. Doswiadczeni "zieloni" potrafia pracowac grubo ponad rok przez agencje posredniczaca i nadal sa mamieni późniejszym przejściem na stałą umowę. Co do ofert wiszacych na tablicach - sporo z nich wisi tam ladnych pare miesięcy i chyba tylko dlatego, ze na tablicy wisieć cos musi. Firma faktycznie poszukuje ale stażystów, czyli osoby ktore za darmo beda udawaly, ze pracują. Proszę więc nie insynuować hejterstwa każdemu, kto zwyczajnie pisze jak jest.

trust no1
@asd

zgadzam sie i popieram w calej rozciaglosci !!! przyjecia bezposrednio sa zazwyczaj dla inżynierkow i wszystkich innych poza monterami , dla monterow bezposrednie przyjecia zdarzaja sie , bywaja , lecz sporadycznie , ta firma kiedys dopoki na dobre nie zwiazala sie z tym piepszonym randstadem byla naprawde godna polecenia

K-O

Oczywiście to nie jest tak do końca. Aktualnie firma posiada wiele ofert pracy na stałe posady na różnych stanowiskach. Czytając to "forum" trzeba liczyć się z tym, że w większości wpisy zamieszczane tu pochodzą od hejterów mających tak naprawdę bardziej problem z samym sobą niż z pracodawcą.

yeti

Tak jak ktoś wyżej napisał że dyrektorstwo i szefostwo preferuje zatrudnienie przez firmę pośredniczącą mam propozycje może szefy i dyrektorstwo sami się zatrudnią przez pośrednika i oddają im część wypłaty i przywilejów wynikających z normalnej umowy. Jak to łatwo decydować o losie innych a nie swoim,brawo dla inteligencji w koszulach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TOBI

Osoby na wyższych stanowiskach cisną wszystkich na dole bo sami nie chcą pracować w takich warunkach jak zwykli robole. Dla nich u góry takie zarobki jakie są na dole są uwłaczeniem ich godnoiści ale to oni organizują nam prace i ustalają stawki.

trust no1
@TOBI

popieram !!!

lukas

najgorsze jest to ze sa ludzie na linii produkcyjnej ktorzy jak norma jest nie zrobiona to ciebie wpisuja bo poszedles do toalety na 5 min i wszystko twoja wina... wogole to jest fenomen trzeba robic ponad norme przez caly tydzien zeby w nagrode dostac prace w sobote :O albo bon do carrefura na 100 zl tak jakby praca bez nadgodzin byla kara bo za 1700 zl netto ciezko na cos odlozyc

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)