Wabco PolskaSp.zo.o.

Wrocław

Opinie o Wabco PolskaSp.zo.o.

ghjsd
użytkownik zarejestrowany

jak firma dba o swoich praconwików to bardzxo o niej świadczy. ja także szukam pracy, moze tu znajde zatrudnienie?

margo

nie klam [usunięte przez admina] ! miesiac temu przepracowalam dodatkowo 3 soboty w lipcu i dostalam 1970zł, ciekawe skad ty wziales dodatkowy tysiac, chyba sobie wysniles

nieprzeciętny monter

Firma z prawdziwego zdarzenia, dba o pracowników, pełen socjal, wczasy pod gruszą, opieka medyczna w prywatnej przychodni. Na styl amerykański wszyscy zwracają się do siebie po imieniu, nawet zwykły monter do swojego szefa i jest to normalne a w innych firmach byłoby nie do przyjęcia. Jeśli chodzi o finanse, mimo mojego krótkiego stażu pracy a co za tym idzie nie najwyższej stawce, po przepracowaniu paru sobót wyciągam ok 2900zł na rękę! to chyba nieźle co?

Zostaw opinię o Wabco PolskaSp.zo.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wabco PolskaSp.zo.o.