Opinie o Wabco PolskaSp.zo.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wabco PolskaSp.zo.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wabco PolskaSp.zo.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wabco PolskaSp.zo.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Wabco PolskaSp.zo.o.?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Wabco PolskaSp.zo.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Tomasz Nowy wpis

W 90% przypadków na stanowiskach produkcyjnych i okołoprodukcyjneych pracownicy składają wypowiedzenia w związku z konflikatami na linii pracownik- przełożony. Niestety poziom wiedzy z zakresu prawa pracy oraz relacji międzyludzkich u kierowników jest na poziomie dramatycznym szczególnie na hali nr 2 przy ul. Ostrowskiego.

Анна

Какие фирмы из Украины работают с Вабко Вроцлав ? Хочу попасть туда на работу

Nowa Nowy wpis
@Анна

Smart work

Alan

Pracowałem w WABCO przy ul. Ostrowskiego 17 lat. Moje spostrzeżenia są następujące: 1. Prezes obcokrajowiec - dbanie o pracownika. Prezes Polak - wyciskanie jak cytrynę. 2. Pewne obszary awansu zarezerwowane dla osób z plecakami. 3. Nie wszyscy w kadrze kierowniczej posiadają wiedzę i umiejętności do tego aby piastować swoje stanowiska. 4. Osoby kompetentne nie mogą awansować ponieważ nie noszą plecaków. 5. Jeżeli nie wyróżniasz się w tłumie to przeżyjesz. Jeżeli zaczynasz zgłaszać uwagi które uderzają w twojego przełożonego to giniesz. 6. Praca na produkcji jak w każdej korporacji. Ci co narzekają po prostu nie znają rzeczywistości w innych firmach. 7. Procedury są w teorii i działają tylko w trakcie wizytacji zarządu firmy bądź udziałowców ( choć niedawno firma została sprzedana i podobno zeszła z parkietu giełdy amerykańskiej). 8. Socjal bardzo dobrze rozwinięty, warunki pracy również nie są złe.

skull
@Alan

to dlaczego już nie pracujesz?

Aplikowałeś do firmy Wabco PolskaSp.zo.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Nikoś

Ja powiem krótko, firma jest dobra również dla pracowników pozostaje dobrze pracować!!!

ANNA

Witam. Czy w wabco zatrudniają na produkprodukcji ludzi z Indii?

Jak długo trwa proces awansu w Wabco PolskaSp.zo.o.?

Alan

Wszystko jest zależne od tego na jakie stanowisko chcesz aplikować. Są obszary gdzie ścieżka awansu jest szybka a są i takie działy gdzie zależności między pracownikami powodują iż tam bez plecaka nie awansujesz.

Grzesiek

A ja uważam, że niektórzy mają problem z chęciami do pracy i o dobrej firmie napisali tylko negatywnie!

elektronik
@Grzesiek

Pacuję ponad 5 lat. Norma na jednej z linii w tym czasie wzrosła o 300 procent. Na dodatek ciągle brakuje ludzi, a aktualnie jest lawirowanie personelem tak by produktywność z obszaru była ok. Kryzys idzie! Tak przynajmniej dzieje się na elektronice ale to firma w firmie...

Bartosz
@elektronik

Masz rację, znalazłem sporo ofert pracy na ogólnodostępnych portalach z pracą szczególnie w zakresie księgowości i montażu. Widziałem, że firma oferuje sporo benefitów jak dofinansowanie do posiłków, czy bony na święta. Czy można także brać udział w szkoleniach i kursach, które podniosą kwalifikacje zawodowe?

Mirek
@Grzesiek

To nie jest dobra firma. Sa dzialy chronione takie jak np. ksiegowosc. Ludzi zwalniaja w innych dzialach z dnia na dzien. Nie polecam

Czy Wabco PolskaSp.zo.o. zapewnia kartę multisportu?

essir

tak, za 40 zł, Medicover masz za free i tanią stołówkę

bimbaj

Nie polecam stanowczo, rzeźnia nie firma, ludzie dziwni ,jak nie donosisz i nie wchodzisz przełożonym w cztery litery to giniesz . W żadnym zakładzie pracy nie spotkałem się z taka skala donosicielstwa jak w tej firmie. Zarobki nie są teraz złe w porównaniu do innych firm, socjal tez na poziomie ,niestety szkolenie nowych pracowników do fikcja ,wszystko zależny na jakich ludzi trafisz .

Maciej

@anonymous To znaczy? Napisałeś jedno słowo, które można interpretować na wiele sposobów. Podaj proszę więcej informacji dotyczących pracy w firmie Wabco. Inni użytkownicy na pewno chętnie dowiedzą się, co dokładniej sądzisz na temat tej firmy. Jeśli dodatkowo napiszesz coś na temat warunków zatrudnienia, oraz tego, co firma oferuje - będzie świetnie.

Ubojnia

ghjsd

jak firma dba o swoich praconwików to bardzxo o niej świadczy. ja także szukam pracy, moze tu znajde zatrudnienie?

margo

nie klam [usunięte przez admina] ! miesiac temu przepracowalam dodatkowo 3 soboty w lipcu i dostalam 1970zł, ciekawe skad ty wziales dodatkowy tysiac, chyba sobie wysniles

nieprzeciętny monter

Firma z prawdziwego zdarzenia, dba o pracowników, pełen socjal, wczasy pod gruszą, opieka medyczna w prywatnej przychodni. Na styl amerykański wszyscy zwracają się do siebie po imieniu, nawet zwykły monter do swojego szefa i jest to normalne a w innych firmach byłoby nie do przyjęcia. Jeśli chodzi o finanse, mimo mojego krótkiego stażu pracy a co za tym idzie nie najwyższej stawce, po przepracowaniu paru sobót wyciągam ok 2900zł na rękę! to chyba nieźle co?

Zostaw merytoryczną opinię o Wabco PolskaSp.zo.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wabco PolskaSp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wabco PolskaSp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wabco PolskaSp.zo.o.