NEOPROJECTA sp.z.o.o

Wrocław

Opinie o NEOPROJECTA sp.z.o.o

4r
użytkownik zarejestrowany

@moig spadla to prawda jest..pamietam ze jakis czas temu szukali inzyniera porjektu czy tez lidera projetku oferty calkiem ciekawe trzeba przyznac wiec nic dziwnego ze tak szybko sie rozeszly nie uwazacie..no ale moze bedzie od nich jakas mowa rotacja?

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z NEOPROJECTA sp.z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..super. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?3000 Najbardziej podobało mi się w NEOPROJECTA sp.z.o.o: Najbardziej nie podobało mi się w NEOPROJECTA sp.z.o.o:

Zostaw opinię o NEOPROJECTA sp.z.o.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEOPROJECTA sp.z.o.o