Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

niebieski

Kiedyś WABCO zlecało prowadzenie księgowości firmie zewnętrznej, o ile mnie pamięć nie myli, w Krakowie. Jakiś czas temu, ktoś jednak zdecydował, że chyba taniej będzie, jak sami się tym zajmiemy i przy okazji, można prowadzić też księgowość dla innych lokalizacji (przynajmniej europejskich. Nie sądzę, aby dla wszystkich lokalizacji, choć może się mylę). Czy nie dadzą rady się wszystkim zająć?? Przyznam, że nie rozumiem pojęcia "nie dadzą rady":-).

lp

umowa o prace - wow, niesamowicie wygórowane wymagania masz ;)

były

zgadza sie !! coś nie tak jest z tą firmą ! i to już od dawna ...niektórzy napiszą , że przesadzam, że jest dobrze, ale to jest totalna bzdura! pracowałem wiele lat,angażowałem się,byłem na każde zawołanie i w dzień i w nocy...ale mi to w ogóle nie przeszkadzało ,atmosfera pracy mi to nagradzała, było ok

K-O

Były igrzyska, jest i chleb... z Tesco ;-)

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ewuś

Ha ha ha! Nie rozśmieszaj mnie. Na kantyne nie chodze bo mam tyle obowiązków że nie mam na to czasu... A jeśli chodzi o prace na moim stanowisku to uwierz nie wiedziałam zbyt wiele o tej konkretnej pracy (pomimo dużego doświadczenia z innych firm). Miałam wątpliwości żeby przyjąć tą posadę ale zostałam tak gorąco zapewniona przez HR business partnera, że 'będę miała wsparcie, nie zostanę pozostawiona sama sobie, oczyiście zostanę przeszkolona...' że się zdecydowałam. I to była najgorsza moja decyzja ostatnich lat...

K-O

Przed świętami (celowo nie napisałem przed jakimi).

Gosc

A kiedy będą rozdawane bony

zielony cyl
@Gosc

Na Kwiatkowskiego jeszcze jest spokojnie. Nie ma tam "srokopodobnych menagerów" traktujacych pracowników jak ostatnie smieci.

Nick'uś
@zielony cyl

Co masz do "srokopodobnego"? Nie zorganizował super balu? Wszyscy się chyba dobrze bawili... :). Do białego rana.

blue
@Nick'uś

No tak. Igrzyska zamiast chleba.......

Nick'uś
@blue

No i jaka "lansownia"...:)

zainteresowany

Czy ktoś może podzielić się wrażaniami / opinią z nowego zakładu na Kwiatkowskiego?

K-O

~5-10% więcej niż średnia krajowa...

biurw

Zarobki są zróżnicowane jak dla project managera. Możesz zarobić z 5 jak i z 9 netto. Zależy co wiesz i kogo znasz ;)

K-O

W wabeco? O_o hmm... nie wiem...

Klik

Interesują mnie zarobki na stanowisku księgowej w wabeco. Czy ktoś coś wie?

wabcobot

Bony do TESCO. 400, 450, 500 uzależnione od zarobków.

Tak. Będą. Do Tesco.

Robopracownik

Wiadomo może już coś o bonach na święta?

K-O

No cóż... Praca tutaj nie jest taka prosta jak mogłoby się wydawać. Trzeba być silnym i niepodatnym na czynniki zewnętrzne... ale wierz mi, że po 10 latach jest już troszkę większy looz, bo jak przetrwasz te 1,5 roku i odejdą Ci słabi to przyjdą inny - młodzi, na których będziesz mógł zganiać swoja nieporadność życiową ;-)

były
@K-O

Na diabła czekać 10 lat na ten Twój "looz", skoro można mieć dobre warunki pracy już w pierwszym roku, a najgorszy dzień tam gdzie się przeniosłem 3 lata temu z tego wściekłego wabco jest i tak o niebo lepszy niż tzw. dobry dzień w byłym miejscu pracy. Zmarnować na nerwy 10 lat... sorry zbyt naiwne jak dla mnie.

emko
@K-O

tak właśnie mnie zastanawiało, skąd tyle ofert pracy... w obszarze finanse - controlling. Szukam, dostaje alerty i co chwilę kilka stanowisk w WABCO... czyli coś nie tak z tą firmą ...

niebieski
@emko

Jest tyle ofert pracy dla księgowych, bo WABCO we Wrocławiu (Kwiatkowskiego), przejmuje prowadzenie księgowości dla całej grupy. Pozdrawiam

ewuś

Zdecydowanie odradzam pracę w wabco. Zupełny brak podstawowego przeszkolenia stanowiskowego (mowie o pracy biurowej)- przychodzisz i masz wiedziec, nikt nic nie tłumaczy. Totalne szarpanie się o jakiekolwiek informacje, otrzymywanie szczątkowych informacji i zwalanie odpowiedzialnosci od dnia numer jeden. Dodatkowo zwalanie obowiazkow nalezacych do liderow na osoby pracujace w grupie- bez tlumaczenia jak zrobic- musisz sam sie dowiedziec. Gburowatosc kierownictwa- obgadywanie za plecami powodujac konflikty i koszmarna atmosfere,zupelny brak szacunku do ludzi- nie wazne ze masz rodzine- masz robic po tyle godzin zeby firma dobrze wyszla. Trzeba zostawac po godzinach zeby wyrobic sie z obowiazkami a pozniej absolutny zakaz otrzymania zapłaty za nadgodziny- trzeba je odebrac do konca miesiaca. Tylko pytam kiedy, skoro ciagle dokładają obowiązków...? Brak szacunku do stazystow ktorzy obarczani sa ogromna odpowiedzialnoscia i pracuja nawet do 21! Ogromna rotacja- w mojej grupie nikt nie pracuje dluzej niz 1,5 roku! Ludzie co chwile odchodzą bo mają dość takiego traktowania. Sama zamierzam odejść bo nie da sie pracowac z takim kierownictwem....

ted
@ewuś

Jeżeli sie już przyjmujesz do pracy, to powinnaś coś wiedzieć o swoim stanowisku pracy i mieć wykształcenie w danym kierunku na który aplikujesz. I nie pisz bajek bo za siedzenie i picie kawki nikt nie płaci. A jak spędzasz połowę dnia w kantynie na plotach to nie jęcz ,że później musisz siedzieć do 20.

opozycja

zarabia się tyle co kot napłakał.Tutaj ci co piszą że sie dobrze zarabia to stare wyjadacze co pracują już długo wiec stawki mają po podwyżkach...teraz po ostatniej wiekszej podwyżce przynajmniej prze 5 lat nie dadza znowu czegos normalnego tylko po 50zł:D

monter

Około 13 zł brutto na godz. Zatrudnienie z miesiaca na miesiąc przez Randstad. Brak premii, bonów na święta itd.

jaa

hej orientuje sie ktos moze ile w wabco zarabia monter zaworow?

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)