Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

pozdro.

Atmosfera to kicha wszyscy w koło narzekają lub obgadują zawiść i dwulicowość w jednym. Latem gorąco tak, że pracować się nie da. I tylko nacisk na wynik i liczbę. Wraca się do domu i nie ma się siły na nic. Nie polecam. Lepiej poszukać innego zakładu, zarobisz podobnie, a przynajmniej traktują Ciebie jak człowieka, a nie jak robota.

@pozdro.

Wielkie dzieki . Mam rozmowe kwalifikacyjna w piatek i troche sie jej obawiam . Jaka jest atmosfera na "montaz serownikow " ?

@King.A

*sterowników i ktos pracuje w wieku 20-21 lat ?

King.A

Witam ! Czy jest ktos tutaj kto jest juz umowiony na rozmowe kwalifikacyjna jako "monter zaworow" ? Bylabym wdzieczna , jakby ktos mi ta prace przedstawil z bliska . Jak to wszystko wyglada . Z góry dziekuje ! :)

robot

Niesamowite! Jesteś inżynierem i nawet znasz rysunek techniczny. Jestem pełen podziwu!

fabryczny

Sam sobie odpowiedziałeś, jest tak dużo rekrutacji... To o czym to świadczy... Że pracodawca nie szanuje pracowników,w przeciągu 4 lat w wabco zwolniło się 70% starej doświadczonej załogi ,dzisiaj osoba ze stażem 1 roku jest zaliczana do starych pracowników, mimo że jest ogromna rotacja to atmosfera pracy dalej się pogarsza.codziennie słyszysz: chcesz odejść to drzwi są otwarte, nikt cię nie będzie zatrzymywać

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Jarek

Jak z atmosfera i zarobkami na stanowisku specjalisty ds. logistyki? Zastanawiam się czy nie złożyć CV bo oferta wygląda ciekawie.

Madman

A jak z Utrzymaniem Ruchu? Mam tam rozmowę na technika.

COBRETTI
@Madman

W ciągu ostatniego czasu zwolnilo się ,lub przeniosło większość techników.Tak źle nie było jeszcze nigdy.Nowy szef nie ma pomysłu na dobre utrzymanie ruchu,a i doradcę miał cienkiego,właśnie (usunięte przez administratora) na l4 i założył wypowiedzenie.Podwyzki

COBRETTI
@Madman

Fuku

Pracowałem na Kwiatkowskiego 2 miesiące i dałem sobie spokój.Generalnie było ok jeśli chodzi o pracę.Ale fatalnie jeśli chodzi o podliczanie czasu pracy.Jeżeli się tam wybieracie zapisujcie wszystkie godziny wypracowane w danym dniu, nawet mając kartę do odbijania na zegarze dzieją się cuda.Znika należny urlop, nagle w dniu kiedy byłeś w pracy masz NN.Ciekawi mnie czy na Ostrowskiego jest taki burdel?

sda

Nie ma za co doceniać, bo firma oferuje tragiczne warunki dla potencjalnego pracownika. A sama robota jest ciezka i w fatalnej atmosferze.

dla zaint

czy to w biurze czy to na produkcji czy tez jako sprzątaczka generalnie wszędzie jest zła atmosfera pracy ...i to już nie chodzi o pieniacze, nieważne jakie by były nie chce się pracować w tej firmie

Temperatura jest podawana z sieci czujników na hali, nie raz w przeszłości zarządzano przerwy z powodu jej przekroczenia, widzę jednak że dyskusja nie ma sensu wobec takich teorii spiskowych...

bleeee

Gdy już mamy być tacy dokładni - nie wprowadzono przerw tylko możliwość ich wprowadzenia gdy temperatura przekroczy 35 stopni na hali. I zawesze jest mierzona w ten sposób żeby nie przekroczyła. Raz widziałam gdy mierzyli ją w przeciągu w pobliżu otwartych drzwi wyjściowych z hali hihihihi

kubus

doszły mnie słuchy , że na siłownikach szykują jakiś proces w sadzie pracy wiecie coś więcej przeciwko komu?

inder
@kubus

Nie jest to zaskoczeniem. Podczas wysokich temperatur inne zakłady produkcyjne wprowadzaja dodatkowe przerwy a nam serwuje sie polecenia sluzbowe na nadgodziny po 1 i 2 zmianie, codziennie. Nie tak stanowi KP.

@inder

Zaskoczniem też nie jest, że lepiej narzekać niz sprawdzić. Przerwy na wypadek upałów zostały wprowadzone zarządzeniem z czerwca tego roku...

Walec
@ja

gdzie w wabco???? Pracuję od czerwca 2016 i żadnych przerw nie było w upały, tylko polecenia na każda sobotę i na drugich zmianach na nadgodziny.

czcz

a normalny ty jesteś ?

szymek

jest tak jedwabiście , że aż sie pisać nie chce

K-O

Niepotrzebnie kombinujesz, cham to (usunięte przez administratora) i żadne interpretacje słowne tego nie zmienią.

Jw

Czy ktoś z Wabco pamięta nazwę firmy sprawdzającą zwolnienia L4

diabeł
@Jw

conperio

Rober M

Witam, dowiedziałem się , że w tym roku mają być podwyżki równe dla wszystkich, natomiast związki zawodowe będą negocjowały dodatkową pulę plus nagrodę roczną, ale tylko dla członków związków zawodowych. Czy to prawda?

Były
@Rober M

Robot jesteś palantem do potęgi.Kapitan ma rację.Tak właśnie jest w Wabco.Ciemnota,buraki donoszące jeden na drógiego.Kapitan masz Beczkę browara.

AntyRobot
@Były

Masz rację! Niektórzy nawet nie znają gramatyki i wypisują na forach posty z błędami ortograficznymi! Tępaki.

ZADOWOLONY

jakiś czas temu po długich latach w wabco zdecydołem sie odejść, byłem pewien obaw...i nie potrzebnie!! polecam spróbować długodystansowcom, nie ma się czego obawiać , wszedzie jest lepiej, zobaczycie

sap

@Kapitan wow, takiego pocisku to dawno nie czytalem haha. naprawde dobry "roast". az mnie zabolalo a pracowalem tam tylko przez miesiac:D

Kapitan

Największym problemem w Wabco nie jest Piotr S. czy ktokolwiek z zarządzających, tylko Wy sami. Taka jest gorzka prawda. Kto był zielonym, potem niebieskim, ten wie, jak starzy niebiescy (uwaga, zdarzają się dobrzy niebiescy) potrafią gnębić i wykorzystywać zielonych. To nie Piotr czy inny biurowy/kierownik. To Wy sami sr*cie do swojego gniazda. To Wy, moi drodzy monterzy, gnębicie się i donosicie na siebie wzajemnie. Przykro mi ale taka prawda. W życiu nie widziałem, co również inni potwierdzają ze swoich obserwacji, takiej ilości zawiści, zazdrości i chamstwa, jak to, które reprezentują szeregowi niebiescy. Macie pretensje że wypadki na liniach nie są zgłaszane i dopiero ostatni wypadek na ECAS4 wywołał burzę ? to dlaczego nie zgłaszacie wypadku tylko bierzecie urlop? swój ciężko wypracowany urlop ?? macie potem pretensje do wszystkich dookoła. Komukolwiek uda się awansować do biura lub na wyższe stanowisko od razu obrabiacie d**e że sprzedawał, że donosił itp. Potem macie pretensje do wszystkich że w firmie jest taka a nie inna atmosfera? co Wy sobą reprezentujecie? bagno, szambo, umysłowa biedota. Co drugi monter uważa że jego linia jest najważniejsza i kierownictwo skupia uwagę akurat na danej linii. Gów*o prawda. Dla nas liczy się tylko cyfra, nie ważne jakim kosztem. A to że sami bez potrzeby wyrabiacie dwa razy więcej, bez podwyżki z uśmiechem na ustach, to możecie mieć pretensje do siebie. Jesteście nikim. Jak będziecie zajechani, zużyci jak części w aucie, to firma Was wyrzuci na śmietnik. Taka Wasza rola, sami tego chcecie. Niewolnicy kredytów. W Waszych prymitywnych umysłach szczytem marzeń jest mieszkanie na kredyt do końca życia, jak pętla na szyi, na który będziecie tyrać do zajechania na linii czy wózku widłowym. Ze wszystkich robicie konfidentów, nie ważne że ktoś pomaga Wam przez kilka lat. W ciągu minuty potraficie go potępić i wylać wiadro pomyj. Związki zawodowe które sami tworzycie. Jarek, który się nie pokazuje, Darek na usługach Piotrka, Tomek który załatwia wycieczki kolegom, bo dla pozostałych nie ma już miejsc/biletów. Na końcu, prymitywni, chamscy, monterzy, którzy myślą że mają niebieską koszulkę lub stawkę 3000 brutto, co jest szczytem marzeń i powodem do dumy, podkreślanym przy każdej rozmowie. Tyle sobą reprezentujecie. Szambo i nędza. Banda frajerów, konfidentów, zawistnych prymitywnych ludzkich śmieci. Zazdrość zawiść zamiast starać się być razem i mieć więcej i lepiej.

Soldier
@Kapitan

He he 100% racji, co nikt nie potrafi podjąć polemiki z Kapitanem ?

robot
@Kapitan

Mamusia nie dała cukierka i masz problem? Napisałeś dużo ale mam wrażenie ze sam nie wiesz o czym. Naginasz fakty, obrażasz ludzi, ogólnie shit....

polityk
@Kapitan

Twój sposób wysławiania się o innych jako żywo przypomina mi prof. S. Niesiołowskiego. Musisz spróbować swoich sił w polityce, na pewno tam zrobisz karierę.

Kapitan
@polityk

Szkoda jedynie że nie umiesz się odnieść do mojej opinii, potrafisz jedynie bezprodoktywnie pisać komentarze. Ty pasujesz do roli Jarka K.

Anioł
@Kapitan

To nie prawda , Ci pseudo niebiescy sa na uslugach zmianowego a najwiekszym przykladem sa liniowe ktore sa przekupywane slownie obietnicami o wysokiej podwyzce - jesli cyfra bedzie wysoka oczywiscie ,zmianowy musi swojemu dyrektorkowi przyniesc wysoka cyfre , że niby jak On jest na zmianie to zawsze duza cyfra jest zrobiona i kazdy cytuje jego fraze wysmiewajac sie " I CO MOŻNA , MOŻNA " No niestetyt dawno temu wybierali zmianowych nie patrzac na osobowosc , czy dana osoba nadaje sie do tego czy nie , majac zmianowego HAMA tyle lat ludzi już wk...wia taka patologia zespołu , ludzie uciekaja jak mogą zwalniaja sie , przenosza do innego działu ,chodza na L4 bo maja w d.... HAMA ktory powie Ci "No jak wejdziesz pod biurko to dostaniesz urlop " albo " ZAPIERDALAĆ" tudzież "OGNIA" Nie wiem czy tego człowieka da się uratowac ale jakis BOGATY PLAN SZKOLEN przydał by sie tej osobie : np. Komunikacja jako czynnik podstawowy dla współpracy Kierowanie i porozumiewanie się z zespołem Rola lidera w kreowaniu i wzmacnianiu współpracy itd Może jego mały mózg coś by wyniósł z tego , no cóż Zapraszamy nowych pracowników na TS-y .

x
@Anioł

Chama pisze się przez CH.

Pajak
@Anioł

Pracowalem w Wabco niecaly to temu. Pan Lukasz J z takim podejsciem do ludzi to powinien maksymalnie podloge mopem scierac bo do zarzadzania ludzmi sie nie nadaje. Ten czlowiek nie ma w sobie za grosz empatii i kultury . Polecam omijac tego Pana szerokim lukiem . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)