Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

tebse team

No i się pan Zbigniew w . doczekał ,ktoś zgłosił w końcu,że córka zmianowego robi razem z nim.ciągle pod palarynka ochronna.Urlopik-nie ma problemu,wcześniejsze wyjście co drugi dzień.A my nie możemy,zawsze coś,na żądanie,albo wcale.pytanie? Dlaczego córka zmianowego robi u niego,dlaczego ma takie przywileje,czy to uczciwe dla innych.

czacha

Witam robiłem w wabco rok temu tragedia! ludzie i robota okropna robiłem na cylach,przeniosłem się z kompresorów bo tam liniowy był taki kamil co prosił się wpierdol(totalny debil!) już mało mu brakowało byłby na nim ciężki nokaut masa chłopaków stamtąd poodchodziła ukrów jeszcze nie było...później wylądowałem na cb1 koszmar! taka jedna (usunięte przez administratora) małolata była(dziewczyna jakiegoś zmianowego) pocisłem jej i 2 dni później (usunięte przez administratora) mnie niby pod pretekstem że kilka bubli walnąłem zmianowy taki mirek starszy łysy też prosił się o strzała. Do chłopaków tam robiących z jajami: ciśnijcie tam frajerstwo nikomu nie polecam trzymać się z dala od tego zakładu

imnotarobot
@czacha

uuuu czacha jaki ty twardy w tych internetach jesteś, wszyscy debile dookoła to i nie dziw że sie nie poznali na takim talencie...

K-O
@czacha

Skoro wszystko i wszyscy Ci przeszkadzali to chyba jednak z Tobą jest coś nie tak... Całe szczęście, że już tu nie pracujesz.

czacha z "trójkąta"
@K-O

Nie wszyscy byli źli kilka osób na cyl2 i cyl7 było spoko i zmianowy Lechu był ok bynajmniej dla mnie,reszta kapo i frajerstwo tyle w temacie

adhd

nierobie odwal się od Ukraińców to porządni ludzie. Za dobrą płacę należy się dobra płaca więc oni powinni zarabiać więcej od takich nierobów jak ty.

Ojoj

Żeby jeszcze Polakom tak się chciało pracować....

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zaklopotany

Czy prawda to że Dyro Sroka zamierza opuścić Wabco i przenieść się do byłego Hydrala niebawem ?

pytający

Witam czy do podstawowego wynagrodzenia sa doliczane jakies premie frekwencyjne/jakosciowe ? Czy praca w sob jest platna dodatkowo czy przyznawany jest "dzien wolny" ? Nadgodziny sa platne 50% ? Z gory dziekuje za odpowiedz :) ps. praca dotyczy montazu zaworow

Pablo
@pytający

Premie sa kwartalne a nadgodziny i soboty 100%

femi
@Pablo

jak się starasz to możesz odnieść sukcec i niezle zarobic

zadowolony
@femi

Potwierdzam

sderfgtyu

@sully o to to już chyba musisz się w firmie spytać

monterka

a no własnie, masz racje Sama jestem monterka ale w innym zakładzie i bylam ciekawa jak jest w Wabco czy lepiej czy gorzej

monterka

tak sie zastanawiam ile monter zaworów zarabia netto ,jezeli ktos pracuje na tym stanowisku to prosze o odpowiedz.Tak dla orietacji

ryyrw

tak tak, pracownicy za darmo sa tutaj zawsze mile widziani, zapraszamy

Ga.

Kto zaczyna prace w WABCO na Kwiatkowskiego na produkcji jako monter zaworów ? Od października ?

G

Witajcie. Proszę napiszcie czy pracują w tej firmie na produkcji kobiety ? Jesli tak to jakiego rodzaju jest to praca ? Dziękuję.

Ga.
@G

Montaż zaworów :)

Kik
@G

Jasne że są tu kobitki, nawet jestem jedną z nich. Atmosfera super. Fajni ludzie. Polecam

llll
@Kik

a na jakim dziale pracujesz kik ? :)))

Mi

To już są jakieś kpiny człowiek pracuje ile sił a gdy przychodzi przerwa i ma ochote zjeść zaglada do lodówki a tam nie ma jedzenia ktore zostało zrobione przed pracą i co w takiej sytuacji ma zrobić???? Wychodzi na to że musi pracować na glodniaka a firma zainteresuje się tym że znowu ktoś kradnie jedzenie (na które każdy zarabia i poświęca czas na jego przygotowanie )dopiero wtedy kiedy ktoś zasłabnie z głodu. Do tego kradnie pojemniki które też nie mało kosztują. Jak nigdy nikomu źle nie życzę tak teraz mam nadzieje że osoba która bezczelnie okrada innych (pewnie kradnie również inne rzeczy )będzie dalej stała niż widziała. Albo po prostu następnym razem do jedzenia dosypie środki na przeczyszczenie wtedy odrazu bedzie wiadomo kto jest aż tak beszczelny.

angie

Zapraszam cie zatem z biura na wózek. Nie wiem jednak czy przełożony pozwoli ci na to, gdyz trudno będzie zastąpić takiego oddanego, piszącego po forach co szef o firmie każe pracownika hihihi

gyh

dobra atmosfera umarla, teraz jest tylo nieustanne poganianie: wiecej wiecej wiecej wiecej

magda

Dobra atmosfera pracy = dobre wyniki jakosciowe oraz produkcyjne

www

ja pracowalem pare miesiecy temu jako monter zaworow na kwiatkowskiego i co do atmosfery to pewnie zalezy na ktora zmianę sie trafi. ja trafilem akurat do jakiegos czuba co ciagle poganial i wyzywal na lewo i prawo. ogolnie juz pracowalem wczesniej na produkcji w innej firmie i mnie chwalono za wydajnosc a tu ciagle bylo tylko narzekanie. tez mialem pecha i paru moich pseudo kolegow donosilo na mnie o czym dowiedzialem sie po zwolnieniu z pracy od jednego z kolesia ktorego przypadkowo spotkalem na miescie. oczywscie zwolnili z dnia na dzien bez podania przyczyny a kierowniczek nawet nie mial odwagi samemu mi tego powiedziec. dalem sobie spokoj z praca na produkcji, teraz pracuje przy kompie i mam swiety spokoj. takze lepiej x2 sie zastanowic czy tam isc i meczyc sie z nimi...

King.A

Chodzilo mi tylko o atmosferę w pracy .

victor
@King.A

Kinga pracujesz i jak było na rozmowie pracujesz już ? bo będę pracował na tym samym stanowisku i jestem ciekawy jak jest

Kinga.A
@victor

@victor Odbylam juz rozmowe :) bylo na prawde w porzadku. Na poczatku jak to wiadomo kilka pytan , czesc teoretyczna I praktyczna. Zaczynam od 03.10

The Dzik
@Kinga.A

A może wiesz na jakim dziale zaczynasz prace?

The Dzik
@Kinga.A

A może wiesz na jakim dziale zaczynasz prace?

Kinga.A
@The Dzik

Nie wiem jeszcze. Dopiero 03.10mam szkolenie Ale prawdopodobnie tam gdzie sa wszystkie kobiety ☺a co tam?

Victor
@Kinga.A

Czyli widzimy się jutro na szkoleniu :)

King.A

Nie , nie robie sobie zartow. To chyba oczywiste ze osoba ktora chce sie podjac pracy chce sie dowiedziec jaka jest atmosfera wokol siebie . Wyrozumiałości widze z twojej strony brak Dziekuje .

jako monter sterownikow

jako monter zaworów

A przypadkiem nie: siłowników ? :p

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)