Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Konkret

Tak, zatrudniają na produkcję, bezpośrednio na Wabco. Stawka - min 2700 brutto, premia kwartalna, socjal, stołówka na miejscu. Kierownicy - zależy od działu, ale generalnie wszędzie da się żyć.

gość

Witam Tak więc nawiązując do poprzedniej wypowiedzi , czy ktoś może napisać czy są obecnie przyjęcia na produkcję bezpośrednio przez firmę Wabco, jakie stawki, czy są premie no i jacy są kierownicy .z góry dziękuję za odpowiedź.

dociekliwy.

Czyli szef zwiazków nie musi do pracy w ogóle przyjeżdżać, bo w razie gdyby go ktoś natrętnie szukał zawsze może powiedzieć że jest w Stanowicach, LP-2, w zarządzie regionu lub biurze podróży! Fajna praca....

dociekliwy2
@dociekliwy.

oczywiście ze może:). Swoją drogą ten portal ma służyć opiniowaniu pracodawcy , a nie związków zawodowych. Widzę, że ktoś dociekliwy woli gadać o pierdołach zamiast o powaznych sprawach dotyczacych pracodawcy, jak swie pracuje, ile sie zarabia, jacy są kierownicy itp

Zorba

Do antyzwiązkowca: Najlepiej to stać z boku i krytykować tych co coś przynajmniej próbują zrobić. Podwyżki nie są niskie tylko sposób ich przyznawania jest chory. Suma podwyzki zależy od przełożonego który ma przecież kumpli, często rodzinę i innych "ulubionych" pracowników, którzy zawsze dostają "maksa". Dlatego trzeba zabrać innym mniej lubianym żeby kasa się zgadzała.Średnio zawsze wyglada to dobrze: jak jeden dostanie 600zł a drugi zero to srednio mają po 300zł. Zresztą podobnie jest z premiami kwartalnymi, jedni dostają zawsze maksa od przełożonego inni nigdy! Jedyne co można zarzucić szefom związków to ich czas pracy. Nikt tego chyba nie monitoruje i panowie przychodzą lub nieprzychodzą i wychodzą z pracy kiedy chcą. Tu myślę przydałby się grafik na tablicy związków. Jeden z przywódców związków faktycznie może powinien zmienić pracę i zatrudnić się w Biurze Podróży...

Zwiazkowiec
@Zorba

Heh Zorba zazdrościsz członkom jednego ze zwiazków;)

Robert
@Zorba

Witam przypominam że czas pracy szefa związku trwa 24 h na dobę i nie polega na siedzeniu w biurze tylko na zadaniowym czasie pracy, na zadaniach które ma wykonać , aby rozwiązywać bieżące problemy członków swojego związku, polega również na jeżdżeniu po wszystkich trzech fabrykach. i na odbieraniu telefonów przez 24 h. Co do wycieczek, każdy związek ma w swoim statucie również część dotyczącą właśnie organizowaniu imprez integracyjnych, a wycieczki są właśnie tego typu formą integracji i rekreacji. Krytykować najprościej, najtrudniej zrobić coś samemu.....

były
@Zorba

ZWIĄZKOWCY SIĘ ZAJMUJĄ ale przynoszeniem pasków pracownikom na linie bo tak ich nie ma gdyby byli nie zwiększano by produkcji kosztem ludzi dziś to co jeszcze 4 ,5 lat temu robiło 11 osób robi 6 do 7 to gdzie te zw jak ktoś ma mózg to nie będzie im płacił składek za nic nierobienie .No i nie ma podziału stanowisk np na 7 pracowników na lince 3 się opiernicza ,ma lżejsze stanowiska a 4 zapierdziela kiedyś żeby być liderem trzeba było coś pokazać ,umieć dziś wazelina,kable i dlatego tak jest wszędzie niekompetencja

Mario
@były

To po co tam pracujecie zrubcie ogulny strajk i koniec narzekania proste jak kij a nie na forach ludzie nazekaja a w rzeczywistosci nic nie robia Pozdrawiam

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jeż Jerzy

Stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia, czy warto aplikować czy nie warto?

Anty-Zwiazakowiec

Cześć, Przede wszystkim pomyślcie o naszych związkach. Czym oni się w ogóle zajmują? podwyżki jak zwykle co roku słabe, jaką premię wywalczyli? 2,5 % ? to są związki? co robią? organizują sobie wycieczki za Wasze pieniądze. O tym można pisać dużo. Jarek, Poczytaj przepisy zanim będziesz SIPem, Darek, zmień tego swojego zastępce łysego, pożal się Boże, Tomek, idź po prostu do domu.

Cowab
@Anty-Zwiazakowiec

Antyzwiazkowcu pracuje w tej firmie od kilkunastu lat. Widze co robia zwiazki i widze jaka jest chocby premia. Ciekawi mnie co madz na mysli piszac 2,5 %. W ostatnim czasie premia moze wyniesc az 16 %. W maju obszar cb1 dostal az 14%. Nie wprowadzaj ludzi w blad. A wracajac do zastepcy Darka to faktycznie jest fatalny :)

pisior

Maciarewicz ha ha ha... Dobre! Znalazł swoich Misiewiczów!

wędkarz

To nie są ludzie z ulicy! To koledzy Ma....cza, którzy razem z nim łowią ryby. Wygląda że miałeś chrapkę na stanowisko liniowego, głowa do góry, nic straconego. Oni pewnie szybko awansują na kierowników i stanowisko liniowego zostanie wolne. Teraz tylko musisz liniowemu wchodzić w ... żeby cię polecił.....

@wędkarz

No niestety nie mam apetytu na w/w stanowisko . Opisywałem tylko "bb8" , ze rozmowy kwalifikacyjne nie są potrzebne aby wkleić swoich ludzi . Wędkują powiadasz - a co mnie to ; co oni porabiają w swoim wolnym czasie to ich sprawa, dla mnie mogą się nawet żonami wymieniać . Kogo to obchodzi co oni robią po pracy .W ogóle nie na temat twoja rozmowa .

nicki

Hej Wam... co prawda zaczne od tego że Wasze opinie mnie przerażają. Czy naprawdę jest tak żle? Miałam propozycję na stanowisko w dziale księgowości, czy ktoś może się podzielić swoimi odczuciami/doswiadzczeniem w tej dziedzinie? Bardzo byłabym wdzięczna. Dodatkowo orientujecie się możę jakie są tam wynagrodzenia srednie w tymże dziale? Z góry dzięki za info

dumm
@nicki

Trzeba zaznaczyć,że większość opinii tyczy produkcji. Biura,a tym bardziej R&D to inny świat.

Nie masz racji. Dyrektor skutecznie stara się abyśmy robili szybciej niż azjaci a zarabiali mniej od nich. Tempo rozwoju np. chińskiej gospodarki jest tak wielkie, że już w 2013roku średnie chińskie wynagrodzenie było wyższe od średniego polskiego o 50dolarów miesięcznie ;) Nie polecam pracy tutaj.

***---***
@010010110

To gdzie w takim razie polecasz?

po rozmowie z kadrami

Te ogłoszenia o pracy to taki prowincjonalny PR, rozmowa to powtórka ze szkoleń (dość niskiego poziomu), firma skończy szybko, w Indiach taniej i robią za mniejsze pieniądze, a hale na sprzedaż. Personel to przypadkowa zbieranina, o Zespole to słyszeli jedynie na szkoleniach z Marketingu, że coś takiego istnieje (ale w Ameryce),

bb8
@po rozmowie z kadrami

A nie macie wrażenia że te rozmowy kwalifikacyjne to obłuda , bo na stanowisko i tak już jest wybrana osoba z rodziny , kolega , kochanka itd . Rekrutacja musi się odbyć aby wszyscy widzieli że - no szukaliśmy , a na stanowisko ląduje kolejna (MEMEJA ).

@bb8

Do tego nie potrzeba przechodzić rozmowy kwalifikacyjnych. Nasz Dyrektor M zwany (MACIEREWICZ) przyjął do pracy z ulicy 2 kolesi , automatycznie na stanowisko Liniowy .Obaj zostali wbetonowali w system bez możliwości zmian jakichkolwiek, nie ogarniają pracy oraz linii na której pracują ale są nie do ruszenia z tego betonu - bo to kumple MACIEREWICZA i już.

klaudiusz
@lol

Czyżbyś pisał o "TS" ?

@klaudiusz

Tak "TS"

D

Podejście do pracownika to kpina. Brak jasnych zadań, wymagania, inne niz w ogłoszeniu i na rozmowie. Brak wdrażania pracowników i ogólne olanie przez przełożonego. Nie polecam - chyba ze lubisz się czuć jak przerzucany z miejsca na miejsce śmieć.

K-O

Inż. nie pracują na zmiany.

K-O

Pytasz o UR czy o inż. UR? Inż. UR nie pracują na zmiany. UR tak.

@K-O

Pytam czy inżynierowie ogólnie pracuja na zmiany. Bo jest stanowisko inżyniera procesu i inzyniera ur i zastanawiam sie czy praca dla inzynierow jest zmianowa. Zastanawiam sie nad tymi dwoma stanowiskami a wolalbym nie pracować na zmiany. Dzieki wielkie za odpowiedź

K-O

Nie. Nie wiem - chyba tak, ale nie we wszystkich działach. W poniedziałek.

@K-O

Inż. Procesu nie ale UR juz w niektorych dzialach mogą,'tak? Bo nic w ofercietym pracy nie jest napisane o pracy na zmiany dla inż. UR

Ciekawy

Czy inżynierowie procesu i UR tez pracują na zmiany? Jeśli tak to nocki zaczynaja w niedziele czy poniedziałek?

K-a

Firma, której daleko od profesjonalizmu. Po spotkaniu rekrutacyjnym informacja o decyzji miała być dostarczona w ciągu tygodnia bez względu na to czy jest pozytywna czy też negatywna. Mija czwarty tydzień i zero informacji zwrotnej. Szanowna firmo, czas kandydatów jest tak samo cenny jak i Wasz. Podziękuję.

Konrad

Czy ktoś powie czy można w tej firmie zarobić jeśli się chce ? Interesuje mnie kwota od 2500 tyś do 3 tyś mogą być nadgodziny soboty ktoś powie jak jest

wabcorobol
@Konrad

Zależy od stanowiska kolego. Jeżeli będziesz siedzieć w biurze to tyle zarobisz, ale jak będziesz zapier..lał na produkcji to 3 tyś będziesz miał ale brutto i to jak dobrze ponegocjujesz przy rozmowie rekrutacyjnej. Na nadgodziny i soboty to raczej nie licz bo czasami są, ale może ich nie być przez kilka miesięcy to zależy tylko od zamówień i tego raczej nie przeskoczysz. Za pracę w soboty płacą 3 razy w roku bo okres rozliczeniowy w Wabco trwa 4 miesiące - czyli za soboty przepracowane w styczniu, lutym, marcu i kwietniu firma płaci dopiero z pensją za kwiecień -w maju. Jest premia kwartalna ale trzeba osiągnąć zaplanowane cele: jakość, produktywność.... w sumie ich osiągnięcie jest całkowicie niezależne od ciebie- możesz tyrać jak wół ale ktoś z kolegów da ciała i po premii dla wszystkich na danym centrum produkcyjnym.... Ogólnie nie jest łatwo zarobić, może dla tego w firmie jest coraz więcej pracowników z Ukrainy.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)