Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Walerian

Pracowałem w Wabco France przez ponad 25 lat 1989-2015. Miejsce pracy Claye-Souilly. Departament IQ. Firma którą wspominam bardzo dobrze. To dla mnie najlepszy okres pracy. Firma której kreatorem był legendarny George Westinghause (hamulce do pociągów kolejowych). WABCO stał się liderem w wyposażaniu samochodów ciężarowych jak i osobowych. Krótko, to firma waloryzująca.

Agata

Jeśli ktoś z Was chciałby podjąć pracę w WABCO, to jest to jak najbardziej odpowiedni moment. Firma prowadzi w chwili obecnej rekrutację, co możecie zobaczyć na ich stronie internetowej: https://www.wabco-auto.com/pl/careers/wabco-jobs/ Może znajdzie się tutaj osoba, która ostatnio uczestniczyła w rozmowie kwalifikacyjnej i opisałaby nam w szczegółach jej przebieg?

...................

CO TY PLECIESZ zwalniają się dosłownie co 5 min co ty masz w głowie sama piszesz jest duża rotacja a potem że się nie zwalniają pomyśl najpierw zanim coś napiszesz a ogłoszenia pojawiają się co dzień nie nikt zdrowy na umyśle tam nie robi jedynie co można to przezimować firma dno kiedyś miała prestiż teraz zero tyle bubli po za tym idzie idz tam będziesz się mógł pochwalić że pracowałeś jak niewolnik za prawie najniższą krajowa pracując za 3 osoby

ola

Ja może cytując klasyka nie wiem czy jestem w stanie bardziej tej firmy obrazić niż sama się obraża dając ludziom 1900 zł na rękę za naprawdę ciężka prace szanujmy się trochę

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Pracuje w WABCO OD tego roku, w 90% wszystkie negatyne komentarze się potwierdzają, pozdrawiam :)

Stary

Witam widze ze Goebbels jest aktywny Andzej ma racje przedewszyatkim ludzie sie zwalniaja bo poprostu ta firma malo placi za prace ktora trzeba tam wykonywac posrobowane normy i liniowi wiadomo co jedno goni drugie. na lini. wiem co mowie bo sie zwolnilem nie dlatego ze bylo fajnie

Andrzej grubba

NIE watro, płacą jak chcą, liniowi- same kuurwy które z chęcią posłał bym do piachu, ogólnie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Nie dziwię się że ludzie się masowo zwalniają.

@Andrzej grubba

@Andrzej grubba Bardzo proszę, żebyś na forum publicznym nie używał wulgarnego słownictwa - nie jest to bowiem zgodne z regulaminem Gowork. Masowe zwalnianie się pracowników może mieć przecież rozmaite przyczyny. Zastanawia mnie jedno Twoje sformułowanie, a mianowicie "płacą, jak chcą". Co w kontekście pracodawcy, jakim jest WABCO oznacza to konkretnie?

...................

dali podwyżki ta w ogłoszeniu jest 2700 brutto śmieszne co 2 firma płaci więcej niema rotacji nie kłam ogłoszenie pojawia się 3 x dziennie normy może i zmniejszyli ale mało kto je wyrabia ostatnio przyjął się tam mój koleś 5 lat temu pracował tam 3 lata a teraz się nie wyrabiał i go zwolnili więc jak wcześniej dawał radę a teraz nie i nie kłam nie ma żadnego dofinansowania do posiłków wszędzie tyle kosztuje ćwiartka z grilla czy kiełbasa podam ci przykład pracując choćby w makro ani zł nie płaciłem żarcie takie same

Agata

@Stary Super, bardzo Ci dziękuję, że zechciałeś poświęcić swój czas i zorientować się w aktualnej sytuacji firmy WABCO. Na pewno dużo osób będzie Ci za to wdzięcznych. Nadmieniasz, że nie ma tam rotacji, ale może potrzebują w chwili obecnej nowych rąk do pracy. Wiesz coś o tym?

Stary

Agata zorientowałem się w aktualnej sytuacji i faktycznie jest lepiej pozmiejszali normy dali spore podwyzki za opieke zdrowotną i multisporta nie trzeba doplacać firmie nie ma praktycznie rotacji pracownikow starzy wracają zdieli ogłoszenia o prace bo wszyscy chcą tam pracować :)

stary pracownik

To są właśnie aktualne informacje możne trochę jest lepiej bo rynek pracy się zmienił ale dalej wyzysk pampersy trzeba mieć w razie czego a ty się podziel z nami ile zarabiasz na stanowisku wabcowy Goebbels i czy są jeszcze jakieś etaty ?

Agata

@Stary pracownik Chyba już nie jesteś od jakiegoś czasu pracownikiem firmy WABCO - prawda? Ale może orientujesz się w jej aktualnej sytuacji? Jeśli jesteś w posiadaniu jakichś bieżących informacji o tym pracodawcy, to śmiało podziel się nimi z nami. Może teraz warunki pracy przedstawiają się dużo korzystniej?

Stary pracownik

Obraz jest taki ze jest zajezdnia za 1900 zl zarty sobie z ludzi robia. normy takie ze do ubikacji nie ma jak wyjsc

Agata

@Pracuś Co masz przez to na myśli? Nie pasują Ci warunki zatrudnienia, jakie są w WABCO? A jak długo i na jakim stanowisku tam pracujesz? Proponuję, abyś uzupełnił swoją wypowiedź tak, by Ci, którzy są zainteresowani tym pracodawcą, mieli jego pełniejszy obraz. Możemy na Ciebie liczyć w tej kwestii?

Pracuś

W Wabco jeszcze się gryzipiórki nie zorientowali że jest rynek pracownika a nie pracodawcy.

Agata

@zainteresowany Praca w takim charakterze na pewno wiąże się z jakimś wysiłkiem fizycznym - musisz być na to przygotowany. Już wysłałeś do WABCO swoje dokumenty? @XxX Mam nadzieję, iż nie była to odpowiedź z wydźwiękiem ironicznym. Może w konkretach opiszesz nam, jak wygląda system wynagrodzenia w tej firmie? @Były pracownik Piszesz o mobbingu, który jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Skoro takie sytuacje mają miejsce, to powinieneś zgłosić to odpowiednim instytucjom. Zrobisz to?

...................

zarobki 900 zł bo robisz po 2 ,3 stanowiska więc podziel se 2800 brutto na 3 nawet w whirpool tego nie ma jest szybkie tempo ale robi się na jednym stanowisku montuje drzwi do lodówki to montuje drzwi czy nawet w 3m tego nie ma podobnie jest w bosch dlatego nikt nie chce tam pracować ci co dobrze piszą to albo liderzy albo ci co mają fuchę np spider nic nie robią

@...................

Trujesz człowieku o tych trzech stanowiskach jakbys na trzech etatach pracowal, elastycznosc to teraz podstawa i nie piernicz ze kiedys bylo inaczej, 15 lat temu tez ludzie mieli po kilka czeklist i nie narzekali pracujac na roznych liniach

@...................

pracowałem głąbie kiedyś i mogłeś dłubać w nosie bo robiło nas 30 więcej na lince więc nie piernicz głupot a z elastycznością nie ma to nic wspólnego tylko z wyzyskiem i niewolnictwem powiedz liderowi niech będzie elastyczny najbardziej w h wali a czek lista to coś dla (usunięte przez administratora) w wielu firmach tego nie ma i jest dobrze wiadomo ważne żeby było na kogo zwalić w razie co gdyby było tak jak mówisz co 5 min ogłoszenie by się nie pojawiało robią tam tylko ludzie mentalności muła ,i ci co się nie szanują wystarczy popatrzeć na ludzi jakie maja skwaszone miny

Aha
@............................

Aha, czyli wykorzystywanie czasu, za który płaci pracodawca, na dłubanie w nosie, to nie jest wyzysk pracodawcy? ;)

@............................

Zapomniałeś dodać ze spajderzy nic nie robia... dłub dalej w nosie typowy nosaczu...

@Aha

dłubanie to synonim głąbie i trzeba to wypośrodkować na pewno nie powinno być jak teraz a chwila oddechu też się należy a nie co 3 sekundy żeby jechać a spajderzy nic nie robią sam byłem spajderem to wiem typowe fikcyjne stanowisko w każdej innej firmie wózkowy dowozi np śruby na regal a pracownik sam se dosypuje popatrz uczciwie na tych co ciężko pracują np na msi a skoro pracodawca chce zwiększyć produkcje niech 2 linke zbuduje i zatrudni ludzi przejedz się do wabco w innym kraju zobacz jak się pracuje a nie pitol głupoty człowiek to nie maszyna

@............................

synonim głąbie, (usunięte przez administratora) teraz wiem czemu wabco nie pasowało

@OoO

tak jak nie pasuje 60% tym co odchodzą po paru dniach ,tygodniach inteligentny człowiek tam nie robi za 3 i nie mądruj pustaku przyponij sobie jak to wygladało 5-7 lat temu a teraz robiło się z reguły na 1 stanowisku było średnio 3 ludzi więcej na każdej lince myślisz ze skąd to się wzięło bo wabco jak powstawało to wzorowało się na innej filii gdzie nie ma wyzysku a polak pokazał to ma

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
@OoO

tak jak nie pasuje 40 % ludzi co się zwalniają przyjmują każdego byle 2 ręce i nogi miał a kiedyś tak ciężko było się dostać i ludzie się trzymają nawet takich upośledzonych jak OoO wyżej

@,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Otóż mój drogi, pisząc upośledzony proponuję przeczytać to co sam napisałeś. Sposób wypowiedzi, obrażanie innych świadczący o braku argumentów i generalnie w oczy bijąca tępota. Fajnie, że ilość zwalniających się spadła, pewnie dlatego że nie muszą oglądać w pracy takich dzbanów jak ty (specjalnie z małej). Nie sil się więcej na wypowiedzi, żaden z ciebie (specjalnie z małej) partner do rozmowy.

Moski456

Cześć, Ile na start dostanie w wabco inżynier konstruktor przy dwuletnim doświadczeniu? Chciałem też spytać, jak wygląda praca konstruktora? Konstruowanie nowych rozwiązań, czy raczej zrysowanie tego, co starszy konstruktor wymyśli? Pzdr

bwbc
@Moski456

3000-3500 a może teraz już więcej Negocjuj, dużo ludzi ostatnimi czasy uciekło

Monter
@bwbc

Jeśli inżynier konstruktor ma mieć 3000-3500 to podziękuj i szukaj dalej . Bo produkcja ma więcej :D

Ala

Może ktos coś napisać o pracy w ksiegowosci ? Jaka kasa, atmosfera? Nadgodziny?

Lalunia
@Ala

Kasa taka sobie, atmosfera zależna od zespołu-ale jak na taką skromną halę to czuć wielkie korpo i wielkie spiski , nadgodziny gwarantowane.

Firma dużo obiecuje a tak naprawdę Tylko mobing i wykorzystywanie pracowników... Wymagania dla pracownika nie adekwatne do jego wynagrodzenia wykorzystywanie osób z uprawnieniami do pracy dodatkowych za które przysługują dodatki funkcyjne oraz co za tym idzie wykonywanie tych prac dodatkowo nie odpłatnie. Niektóre osoby natomiast. Kierownik śpi na nockach zamiast pilnować zaspołu... Kompletna paranoja. Ale wracając do tego o czym wspominałem wcześniej najgorszy jest ten mobing właśnie ze strony kierownictwa oraz nie dawno utworzonego stanowiska " Funkcji " kordynatora obszaru... By siedzieć za kimś całą godzinę i patrzeć na ręce i poganiać to Robem metody Niemców z (usunięte przez administratora) dla Polaków i Żydów... Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)