Opinie o oponeo.pl - Oponeo.PL S.A. w Bydgoszcz

Sukces naszej firmy z pewnością w dużej mierze zawdzięczamy zgranej pracy zespołowej. Zatem można uznać, iż jedną z najważniejszych wartości w naszej firmie jest współpraca.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oponeo w Bydgoszcz

Wiesiek

dają każdemu za darmo akcje jak leci, po 1000 na łepka.... (usunięte przez administratora)

opikopi

sezon jest wtedy gdy jest wiecej zamowien

pff

mialem na mysli tych pracownikow ktorzy zostana po sezonie na umowie gp, dodatkowo po sezonie sa akcje telemarketerskie typu dzwonisz i wciskasz opony ;o

Olo

To nie agencja chłopcze.

Cieszyłam się na zaproszenie do Oponeo, firma bardzo znana na rynku, niestety rekrutacje prowadził kierownik, który kompletnie się do tego nie nadawał. Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały. Sprawiał wrażenie wyższości... strasznie się rozczarowałam firmą.

Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały.

ITetk

A jak wygląda praca nie w CC lub magazynie. Zastanawiam się czy nie złożyć CV na specjalistę IT i ciekawi mnie jakie warunki pracy i czy przynajmniej te 2 tys. na rękę jest? Fajnie pracować w tak dużej lokalnej firmie, ale skoro teraz mam na rekę więcej (choc nie lubie pracy) to nie wiem czy zmienac ...

kolczyk

Prawda jest taka, że narzekają tylko pracownicy na słuchawce. No cóż, sami sobie są winni, bo trzeba było się uczyć i coś działać za młodu, a nie imprezować na studiach. Jaka praca taka płaca.

- praca za najnizsza krajowa - BZDURA, ZALEŻY JAK WYPADNIESZ, JA NIE DOSTAŁEM NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ - brak szans na rozwoj - awans to slowo ktorego nikt nie zna - BZDURA NR 2 - AWANSOWAŁEM PO 3 MIESIĄCACH (NOWA UMOWA + PODWYŻKA) - mila atmosfera w call center ale tylko miedzy pracownikami, nie ma mowy o dobrych (mam tu na mysli pozytywnych profesjonalnych relacjach )z kierownictwem a co za tym idzie, kiedy pracownik czuje sie zagrozony woli zrzucic cos na kolege wiec i czar dobrej atmosfery szybko mija (PRACUJĘ PONAD ROK, ZACZYNAŁEM OD CALL CENTER I PROFESJONALNE I ZARAZEM MIŁE RELACJE ZAOBSERWOWAŁEM NA KAŻDYM SZCZEBLU Z KTÓRYM SIĘ SPOTKAŁEM, Z KILKOMA WYJĄTKAMI, JEDNAKŻE DLA MNIE ZROZUMIAŁYMI - W KOŃCU KAŻDEMU MOŻE SIE ZDARZYĆ GORSZY DZIEŃ) - brak podwyzek a wrecz tendencja do obcinania pensji pracownikom ktorzy od lat pracuja dla firmy i SA KOMPETENTNI (JAK NAPISAŁEM WCZEŚNIEJ, PO 3 MIESIĄCACH OTRZYMAŁEM PODWYŻKĘ) - ogromna rotacja - TO OCZYWISTE, ŻE W TAKIEJ BRANŻY W CIĄGU ROKU W PEWNYCH OKRESACH WYSTĘPUJE SPADEK SPRZEDAŻY I WZROST, W ZWIĄZKU Z CZYM W TAKICH DZIAŁACH JAK CALL CENTER RAZ POTRZEBA WIĘCEJ LUDZI A RAZ MNIEJ - ALE - firma dobra jako przechowalnia - popracowac kilka miesiecy i w tym czasie znalezc cos innego - JEŚLI KOMUŚ NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ TO NIKT GO SIŁĄ NIE ZATRZYMA, PRACOWAĆ TRZEBA CHCIEĆ !!! - jesli chodzi o dotychczasowe opinie to zawsze beda wypisywane przez pracownikow albo ktorzy odeszli albo takich ktorym zaplacono lub raczej zagrozono ze zostana wyrzuceni jak nie napisza niczego pozytywnego.Malo jest pracownikow ktorzy pracuja w firmie i maja czas i ochote zeby o wlasnej wspanialej firmie przeczytac albo co lepsze napisac - WSZEDŁEM NA TĘ STRONĘ Z CIEKAWOŚCI, BO MOI ZNAJOMI MÓWILI MI, ŻE CZYTAJĄ NIE ZA DOBRE OPINIE O FIRMIE, W KTÓREJ PRACUJĘ. NIKT NIE ZAPŁACIŁ MI ZA NAPISANIE TEJ OPINII, PISZĘ JĄ, BO PODOBA MI SIĘ MOJA PRACA I CAŁY CZAS SIĘ ROZWIJAM, ŚMIESZĄ MNIE OPINIE NA TEMAT PRACY NA SŁUCHAWCE, TEŻ TO PRZERABIAŁEM, ALE PRAWDA JEST TAKA, ZE JAK NIE STAĆ CIĘ NA NIC WIĘCEJ TO POZOSTANIESZ NA SŁUCHAWCE, A PÓŹNIEJ ZACZNIESZ SIĘ UŻALAĆ, ŻE PRACA NIE ROZWOJOWA - budynek ladny, ale firma jak domek z kart na zewnatrz jakos wyglada ale tylko czekac chwili az upadnie - wystarczy spojrzec na kurs akcji i wywiady z prezesem ktory wchodzi na nowy rynek np. w upadajacej Grecji *czytajcie kupil domene i na tym koniec - ZDĄRZYŁEM JUŻ TROCHĘ POZNAĆ STRUKTURY TEJ FIRMY I NIC NIE ZAPOWIADA UPADKU. CO DO RYNKU GRECKIEGO, MAM ZA MAŁĄ WIEDZĘ NA TEN TEMAT, WIĘC SIĘ NIE WYPOWIADAM.

Czy ktoś pracował w dziale zaopatrzenia? Ile zarabiają specjaliści ds. zakupów?

Babol

Duże pensje.... Tsa... Mają je wszyscy \\\'członkowie zarządu\\\'. A \\\"plebs\\\" niech się cieszy,że pensja na czas i bla bla bla... Osobiście nie raz zostawałam po godzinach,ale o jakimkolwiek docenieniu tego nie było mowy. Cóż,jak się już \\\'członek zarządu\\\'(usunięte przez administratora),to zapomina o reszcie świata z \\\"niższych sfer\\\".

Sóper

Ciekawe w jakim dziale są takie "bardzo duże pensje"? Może masz na myśli pensje 1600zł którą dostają starzy pracownicy z 3-4 letnim stażem. Mu (usunięte przez administratora) - "Nie rozumiem dlaczego wielu z Was, którzy pracowali w Oponeo nie spytała o ewentualne premie i warunki awansu w chwili podjęcia pracy" - na rozmowie wstępnej każdemu mówią, że na poczatek jest mało ale potem możliwości awansu i większa kasa ( 100zł wieksza jak sie upomnisz). Awans jest tylko z słuchawki do działu obok - ale kasa ta sama. Poza tym Ci co chcieli podwyżki albo odeszli albo jest już ktoś na ich miejsce.

hokus pokus

jesli pracowales w innym dziale niz handlowy, to byc moze miales lepiej. ja wiem tylko jak wyglada sprawa w tym dziale o ktorym pisalem. o innych nie wypowiadam sie, bo nie mam zielonego pojecia jak sprawy wygladaly.

gość

Też pracowałem w Oponeo. Przez blisko rok i bardzo miło to wspominam. Jak na bydgoskie warunki dostawałem całkiem niezłą kasę. Gro negatywnych opinii powyżej pochodzi od pracowników Call Center. Z jednej strony rozumiem chłopaków. Z drugiej zaś - cóż, trudno oczekiwać na tym stanowisku jakiejś wielkiej kasy. Takie życie.

hokus pokus

dla jasnosci pisalem wylacznie o dziale obslugi. jak jest w innych dzialach tego nie wiem.

Robert Burneika

Mam wrażenie, że wam wszystkim się nudzi, nie macie co z czasem zrobić i wypisujecie takie bzdury. Skoro można tak łatwo dorobić się na przekrętach, to czemu nikt z was tego nie robi, tylko każdy impertynent siedzi i zastanawia się co nowego w tym poście napisać.

PPW

Uhuhuuu, jacy zazdrośnicy!! ;)) a pewnie każdy kombinuje jak może ;) jak polska firma tak się rozwinie, że jest na giełdzie, to już na pewno wielkim przekrętem.. Ta zazdrość Was zje!! bardzo, bardzo brzydko..

nick-t

w sumie sporo w tym prawdy, jak już się dostaniesz do call center to siedzisz 8h i klepiesz regułki do klientów o przezajebistości opon, których akurat od [usunięte przez moderatora] zalega na magazynie... praca mało rozwojowa, perspektyw na tym stanowisku nie ma... nie polecam choć trochę ambitnym

PoProstuWiem

Znam osoby, o których tutaj mowa służbowo i naprawdę nie mogę powiedzieć nic złego.. współpraca jest na wysokim poziomie, zasady uczciwe i oczywiście przestrzegane.Wygląd nie ma w tej pracy zasadniczego znaczenia. Moja opinia jest rzecz jasna subiektywna - jak KAŻDA tutaj ;-)

Czy pracował ktoś na stanowisku Programista w tej firmie. Jeżeli ktoś posiada takie doświadczenie to prosze o opinie.

M.

Pracuję w Oponeo już jakiś czas i muszę przyznać, że dziwią mnie niektóre negatywne komentarze. Mi się w firmie podoba, warunki pracy i atmosfera są bardzo dobre, a odkąd zmienił się sposób wynagradzania nie mogę wystawić innej oceny niż "bardzo dobry".

Artur

D.O znam osobiście i zapewniam Cię że nie szata zdobi człowieka...

Zostaw merytoryczną opinię o Oponeo - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Oponeo?

Zobacz opinie na temat firmy Oponeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oponeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oponeo?

Kandydaci do pracy w Oponeo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oponeo