Opinie o Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek w Kędzierzyn-Koźle

Czy w Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek występują paczki/bony świąteczne?

Karamba

Facio w jakim ty świecie żyjesz?Mały boss czeka aż mu ty przyniesiesz ,a nie on tobie.Uwaza sie za boga bo niby daje pracę,ale jak rżnie przy wypłacie to boga nima

Julia
@Karamba

to znaczy? Co konkretnie w momencie wypłacania robi, potrąca za coś pieniądze? Za co?

@Julia

Czytaj poniżej,patrz poniżej

Ogólnie to widzę że raczej kiepsko oceniacie miejsce pracy, to o części pensji płaconej pod stołem najbardziej przykuła moją uwagę, a to jest znaczna kwota?

@Marcin

Oj znaczna,Stawka 27x220godz,odprowadza najniższą,reszta pod stół.więcej jest napisane poniżej

Dorota Nowy wpis
@Karamba

Nie no kwota wygląda nawet ładnie w moich oczach. ;) No opinii widzę sporo ale wiele z nich trochę dawnych czy coś w nich jest "przeterminowane" czy dosłownie każdy temat jest tak naprawdę aktualny?

@Dorota

W tych wpisach i wypowiedziach nic się nie zmieniło.Wszystko aktualne,tak jak jest napisane poniżej

Czy nowo zatrudnione osoby w Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Karamba

O czym Ty marzysz?1szy miesiąc na czarno,potem umowa od najniższej ,reszta do reki pod stołem.Urlop podpisujesz ale nie jesteś na wolnym.Co miesiąc 2dni.Wogóle to szkoda pisać.Przeczytaj poniższe wpisy,szczera prawda

Czy firma Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

chłop z roli

Czytaj poniżej wstawione opinie.Szczera prawda

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Zibi

@chłop z roli to jest problem z dostaniem umowy ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek?

chłop z roli

Umowa zlecenie.A najlepiej na czarno.Poczytaj opinie jak rżnie ludzi .Podpisujesz ale piniedzy nie widzisz

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek?

gal

czytaj opinie i podejmij decyzje sam.chcesz byc rzniety to przyjdz i walcz z malym bossem

Aneta
@gal

Wcześniejsze opinie są bardzo podzielone. A część napisana dość dawno. Więc jak jest na dziś dzień w W.D.S.? Składki są odprowadzane, czy nie?

@Aneta

No sa odprowadzane od najnizszej.reszta pod stolem.firma 000000 total zero.zadnych kursow ,szkolen.arbait arbait.godzinki dla malego bossa.opinie sa prawdziwe.niema przyszlosci.olewa pracownikow .nie jeden raz mial oczy podbite.sprawy w sadzie,etc etc

Dobry pracodawca, fajnie się pracuje ,a jeśli komuś nie odpowiada praca może ją zmienić i nie musi obrażać innych osób.

Zenek

Jaka macie atmosferę w firmie? Warto składać cv?

to (usunięte przez administratora) i oszust nie płaci naleznych podatków nie płaci diety i nadgodzin mieszkanie to pozazka 40 stopni na pokojach a mieszka sie po piec osób

@anonymous

Sprawdziłem składki zus sa odprowadzone.

adam
@obecnypracownik

od calej sumy tj.12euro?czy reszta pod stolem?

@adam

zwolnij sie i pracuj w Polsce

Agnieszka
@adam

Jeśli uważasz, że w firmie W.D.S.-u.s. dzieją się rzeczy, które nie powinny się dziać wyjaśniaj je, ale z rozwagą podchodź do opisywanie tego typu rzeczy na forum. Są to bardzo poważne kwestie, a każde oskarżenie nieść za sobą równie poważne konsekwencje. Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat pracy w firmie, zrób to w sposób merytoryczny.

anonymus
@obecnypracownik

niedlugo sprawdzi zus,a szefo bedzie musial wyrownac

@Agnieszka

dogadaj sie sam ze soba,wtedy pracownicy beda zadowoleni.

niestety ten pracodawca nie płaci zadnych naleznych ci dodatków tj.dieta,dodatki za nadgodziny,umowa inna niż umówiona ustnie,brak dodatku branzowego i płatne mieszkanie inaczej jest mówione przed wyjazdem a inaczej na miejscu.jak ktoś lubi ryzyko to zapraszam to szkoła przetrwania

@anonymous

Przesadzacie Koledzy, mieszkanie jest za darmo , duże , ładne z darmowym WIFI, warunki mieszkaniowe dobre. Dojazd do pracy firmowym busem, stawki dobre. Wynagrodzenie zgodne z umową i na czas. Ja jestem zadowolony i bedę pracować nadal...

@obecnypracownik

A jak sie jezdzi tym firmowym busem?ja go widze na parkingu u malego bossa.a jezdze swoim dylyzansem.kreci z fakturami za paliwo.ze wszystkim zreszta kreci

Czy w Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek są szkolenia zewnętrzne?

chlop z roli

Tak sa szkolenia [NA POWIETRZU np most a wieje.to jest szkolenie abys byl miekki w urabianiu na poddanego,nic nie mowil jak MALY BOSS ci bedzie placil pod stolem,podpiszesz delegacje[kasa nie dla ciebie,dasz nr rej auta,kasa nie dla ciebie.umowa na najnizsza .a reszta do reki,urlop ktorego nima.przekret na przekrecie

Izydor

Podpowiecie jak wyglada sprawa z językiem obcym. Czy firma prowadzi jakieś kursy?

kedzierzyn

witam niestety jak ktos pyta merytorycznie o opinie to sa i tacy którzy weszli by pracodawcy w tyłek i pisza rzeczy dobre których jest niewiele nawet wypłaty sa z opóznieniem.najlepiej jak ktos lubi ryzyko to moze je podjac i samemu sie przekonac

Agnieszka
@kedzierzyn

Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Słowo merytoryczny, czyli dotyczący istoty rzeczy, treści, a nie formy. Jest to synonim słów istotny i treściowy. Nie chodzi o publikowanie wyłącznie pozytywnych komentarzy i nikt nigdzie nie stwierdził, że w taki sposób należy się tutaj wypowiadać. Ważne, by próbować opisać minusy i plusy danej pracy w taki sposób, by użytkownik sam zdecydował ,czy praca jest dla niego odpowiednia.

@obecnypracownik, powiesz nam jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Czy możesz wypowiedzieć temat możliwości rozwoju w tym miejscu pracy? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może sam brałeś udział w jednym z nich i możesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami? Czekamy na Twoją odpowiedź.

adam
@Piotr

wyglada tak.jestesmy w baden od 20 czerwca,zjazd wrzesien na3dni.rozwoj za swoj szmal.kursy szkolenia?zapomnij ,maszrobic godziny na max,mieszkanie55'zar.pomysl,o reszcie szkoda gadac

@adam

Adam, czyli "musisz" robić godziny?? Masz nakaz?? To wracaj Kolego do Polski i pracuj w Kraju.

@anonymous, rozumiem, że pracowałeś albo nadal jeszcze pracujesz w firmie W.D.S.-u.s. Józef Długaszek. Czy mógłbyś napisać jeszcze kilka zdań na temat tego pracodawcy? Czy z pracownikami zawierane są stosowne umowy i czy są później przestrzegane, bo z tego co napisałeś, to nie wszystkie aspekty umów są respektowane? Co jeszcze mógłbyś dodać, co powinien wiedzieć kandydat do pracy w tej firmie?

@Jakub D. Jak z punktu widzenia czasu, oceniasz zdobyte w tej firmie doświadczenie? Czy przydały Ci się umiejętności zdobyte w firmie W.D.S.-u.s. Józef Długaszek? Czy znasz może kogoś kto aktualnie pracuje w tej firmie i jest z pracy zadowolony? Jak oceniasz swoją rozmowę kwalifikacyjną? Opiszcie proszę swoje doświadczenia. Osoby, które poszukują informacji o tej firmie na pewno będą Wam wdzięczne.

Jakub D.

Pracowałem w w.d.s. kilka lat temu, teraz może się pozmieniało ale za moich czasów nie było źle, stawki konkurencyjne w stosunku do innych firm. Pieniądze były na czas i zgodnie z umowa (zaznaczam że pracowałem tam ładnych parę lat )

zwolennik

A może by tak zrobic liste pracowników-opierdalaczy i pijaków, któym nie chce sie pracowac. Najpepiej obrzucic błotem pracodawce bo wymaga . Niestety w tym kraju gdzie składki i podatki zabijaja małych przedsiębiorców trudno jest prowadzić firme. Firma WDS jest na rynku juz bardzo długo i ma wiecej przyjaciół niż wrogów, no chyba ze jakiś "niezadowolony pracownik" który szczelał bumele chce obsmarowac właścicielowi tyłek, Tylko dlaczego zmienia prace non stop???

@zwolennik

to chyba sam wielki bos Dlugaszek napisał sobie te opinie....

Witam...tak jak moi przedmówcy potwierdzam opinie o firmie wds ..miałem zaszczyt pracować u dlugaszka...generalnie kombinowania z pensjiami dietami itd...cześć wynagrodzeń płacono pod stolem. .nie szanuje pracowników traktuje ich jak dojedziesz krowy...choć przyznam nie frezy inteligencja . ..gburowaty. ...panowie spawacze nie polecam tej firmy...szanujmy się. ..

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek - Kędzierzyn-Koźle

Firma Usługowo-Handlowa W.D.S. Józef Długaszek
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Szkolna 15
    47-225 Kędzierzyn-Koźle