Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.

Kędzierzyn-Koźle

Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.

Opinie o Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.

Alicja

Znajdą się tu osoby pracujące w Damen Shipyards Koźle? Czym jest spowodowane milczenie na temat tego pracodawcy? Czy to znak, że jesteście w pełni zadowoleni? Jak wygląda kwestia umowy, wynagrodzenia? Wasze komentarze są znaczące dla ludzi, którzy szukają nowego miejsca pracy.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 5 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej sytuacji w firmie Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.?

Ciekawy pracy

No ok, to mniej więcej jak w większości firm tego typu montaż /spawanie, krawaty kasę robią na terminach bo muszą sie pokazać w spółce że kogoś zgnoja albo zwolnia za damski Ch... J. JAK tam zarobki, ale nie tak mniej więcej tylko za godzine, jak nadgodz, piszesz ze od 6 do 17 20 ale co? Stoją nad tobą z batem? czy masz jakieś karty norm do wykonania? przypuszczam że nie są tam same szablonowe rzeczy tylko co projekt to co innego, przy robocie są terminy które gonią - przez to robotę trzeba "zaniedbac" (wtedy kiedy można to mozna-monter i spawacz to wie :)) ) czy biorą się na teksty że za bramą czeka 20 na to miejsce??? Inna sprawa, jak z umową? Kontrakt czy czasowa o pracę? Dajcie znać jak ktoś zna potwierdzone wiadomości, pozdrawiam

lustro rufowe

W Damen Shipyards Koźle bardzo pilnuja aby pracownik był wydajny tzn. w tygodniu od 6:00 do 17:20 i najlepiej sobota + niedziela. W lokalnych mediach propaganda, milionowe kontrakty krótkie terminy wykonania a po bilansie rocznym pracownik usłyszy ledwo co wypracowalismy zysk.

krzys

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.