Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.

Janko

Firma, która zasługuje na bardzo dobre opinie i to pod każdym względem.

Sławek Nowy wpis

czy w firmie Gustav wolf są płacone szkodliwe warunki pracy jako ciągacz drutu?

Gość Nowy wpis
@Sławek

Jedynie za pracę w godzinach nocnych.

Ktos Nowy wpis
@Gość

Szkodliwe warunki pracy powstają jedynie nocą?ciekawe teorie

Przyszły Nowy wpis

Cześć mam pytanie, czy firma prowadzi rekrutację ? Czy ma swój email na który można wysłać CV?

Kyrgios

Czy sa przyjecia na stanowiska techniczne?Moze ktos wie?

Janko

Firma, która zasługuje na bardzo dobre opinie i to pod każdym względem.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gustav Wolf Polska Sp. z o.o. na stanowisko Operator maszyn przemysłowych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Akarit

Witam! Firma naprawdę godna polecenia. Nikt nikogo nie goni, praca po prostu na pełnym luzie, kierownik witam się z każdym pracownikiem, nie pozwala się przemęczać. Pracownicy są solidnie wynagradzani , a o premiach nie wspomnę są naprawdę na przyzwoitym poziomie. Ludzie składajcie swoje CV do tej firmy , a nie będziecie żałować ani dnia spędzonego w tej pracy. POZDRAWIAM

Cześć Monika. Zaczęłaś temat od tego że pracownicy którzy podjęli pracę od powstania Firmy, szukają już nowych miejsc pracy a do tego nie polecasz tej firmy. Ja słyszałem od dobrego znajomego co mieszka w Gütersloh gzie Firma jest już od ponad 125 lat że praca jest Super i klimat pomiędzy pracownikiem a Szefostfem jest wzorowa. Czegoś się u nas nie do uczyli tam na Zachodzie, mam na myśli kulturę i tolerancja.

Nie polecam. Osoby które pracują od początku, stawiały pierwsze maszyny już szukają innej pracy.

potencjalnypracownik
@Monika

Dlaczego? Co jest powodem? Możesz rozwinąć wypowiedź?

Witold
@potencjalnypracownik

No właśnie, ja też chciałbym dowiedzieć się jaka jest przyczyna zwolnień pracowników. Może zatrudnione osoby odwiedzające forum podzielą się informacjami dotyczącymi atmosfery w pracy i wysokością wynagrodzenia. Takie informacje bardzo przydadzą się w tym wątku.

potencjalnypracownik

Widzę, że firma aktualnie prowadzi rekrutację na stanowiska operatorskie. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca w firmie? Jak atmosfera? Ludzie? Jakieś ogólne plusy i minusy?

@Alex dlaczego maja wątpliwości czy pracować ? Taka jest zła atmosfera ?

Alex

Z tego co wiem duza czesc kadry ma duze watpliwosci co do dalszej pracy tam. Sam chcialem aplikowac ale znajomy mi odradzil.pozdrawiam

Norbert

Zastanawiająca cisza na forum? Warto aplikować, podpowie mi ktoś?

Janusz

Są jakieś rekrutację ?

Janosik

Czy tak dobrze wam się pracuje, że zupełnie zapomnieliście o tym forum?

...

DObra kasa na start, zapraszam!

Obywatel

Firma znajnuje się w Zimna Wódka, Strefa Ujazd. A nie Gliwice.

Zostaw merytoryczną opinię o Gustav Wolf Polska Sp. z o.o. - Zimna Wódka

• Jak się pracuje w Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gustav Wolf Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.?

Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.