Opinie o Motogama w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Motogama. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Motogama o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motogama w Kraków

BĄBASTIK

KIEROWNICY SĄ DLA MNIE SPOKO I PRACA JEST SUPER. JA PAKUJE TOWAR I ZAWSZE MAM PREMIE. NAWET PODWYŻKĘ DOSTAŁEM. TO MOJA NAJLEPSZA PRACA. NAJBARDZIEJ PODZIWIAM SŁAWKA I GRZEŚKA ZA PODEJŚCIE I CHARYZMĘ. NIE WIEM CZEMU TAK NARZEKACIE. PEWNIE TOWAR ZBIERACIE I LATACIE PO PIĘTRACH? MAM NADZIEJE ŻE AWANSUJE KIEDYŚ NA BRYGADZISTĘ I ZAJMĘ MIEJSCE ARTKA BO ON TAK SOBIE ŚREDNIO RADZI Z CHŁOPAKAMI. NIE UMIE ICH ZMOTYWOWAĆ TAK JAK GRZESIEK I SŁAWEK. A TAK POZ TYM JEST PRZEMIAŁ LUDZI BO NIE UMIEJĄ ONI DOCENIĆ TEJ PRACY, PŁACY, FIRMY I KIEROWNIKÓW.

digi

tak , 8 godzin tygodniowo do pensji a pozostałe nadgodziny na zeszyt a kasa do koperty... niestety chcesz zarobić to pracuj wiecej, po co ci zycie prywatne... :)

tagi
@digi

digi to ty chyba nie pracujesz w firmie MOTOGAMA. Kierownicy teraz w sezonie zostawiają nas na dwie godziny nadliczbowe dziennie, maksymalnie 32 godziny w miesiącu. Wszystko jest płatnie i ubezpieczone. w dzień są 50% a w nocy 100%. Wydaję mi się , że coś tu ściemniasz. Pracodawca nie może cię zostawić dłużej w pracy niż dwie godziny dziennie i maksymalnie 32 godziny w miesiącu. Tak mówi kodeks pracy.

tagi

To co Ty tam chłopie robisz. Z tego co wiem to kierownicy zostawiają załogę dwie godziny dłużej dziennie przez cztery dni w tygodniu płatne 50 % więcej. Taki jest kodeks pracy. To jakie tu przekraczanie nadgodzin. Jak jesteś Tak bardzo niezadowolony to co tam robisz.

mielczarek
@tagi

pszyjdzie pip to siwme dowiesz prawdy! A przyjdZie bo wezwany

tajemniczy iczy

Pieniadze wyplacane na czas i uczciwie livzone - tyle plusów. Pracownicy traktowani jak niewolnicy, kodeks pracy gdy przekraczasz drzwi motogamy zawraca. Kierownicy nie slyszelu o czyms takim jak limit godzin przepracowanych w tygodniu, o urlop trzeba sie prosic, ba trzeba zasłużyć! O wychowawczy na dziecko - trzeba sie prosi a i sa pozniej fochy o to. Premia? Jak nie polizesz tylka to zapomnij, za najmniejsza bzdure obetna. Urlop nż? Spoko weź ale licz się że nie raz Ci go wypomni kierownik. Tyranie, tyranie i tyranie za małą kasę, widza ze nowi nie chca przychodzic ale żydzą na podwyżki. jeden z kierownikow raz powiedzial do kolegi "zrobimy wam tu Auschwitz". Mozna by jeszcze dlugo pisac

Magazynier

Spoko. Rozmowa z kierownikiem.Nie żądają głupich pytań. Ja miałem rozmowę ze SŁAWKIEM

mielczar

zarobki są super, stać mnie co miesiąc na tigery dla chłopaków, żeby dali mi żyć, kupisz 5 krat i masz spokój inaczej kosa w żebro na parkingu, robota bajeczka

lucek

ziomek chyba już nie pracujesz, jeżeli tak mówisz o Sławku. Nigdy się nie spotkałem, żeby poniżał pracownika.Ja się z nim dogaduję. Chyba napisałeś to bo pewnie ci nie przedłużył umowy. Widzę, że wpis był wczoraj to już wiem o kogo chodzi. Wszystkie te negatywne opinie są pewnie od gości, którzy pracowali w Motogamie góra trzy miesiące bo się pewnie nie sprawdzili. Ja nie narzekam, pracuję już ponad 2 lata, można dorobić nadgodzinami w sezonie, czyli teraz. Ubezpieczenie pełne, umowa też. Jeżeli ktoś szuka pracy to polecam, na początku jest ciężko bo trzeba wszystko załapać, ale później jest OK. Jak jesteś dobrym pracownikiem to u kierowników też jest OK.

rafi
@lucek

Zgadzam się z tobą Sławek jest ok.Zarobki mogłyby być większe ale tragedii nie ma. Plusem jest to że pełne ubezpieczenie. Kierownicy nieraz odjeżdżają ale taka ich praca ale nie ma tragedii.

rafinerii

Chyba cię trochę poniosło.

rafi

Chyba cię trochę poniosło

bizon

Profesjonalna kadra, koleżeńskie stosunki i satysfakcjonujące premie sprawiają że jestem tu już 2 lata... polecam :)

lucek

lolek nie rozumiem co wypisujesz, że odbierasz towar i widzisz chamstwo. To jakaś ściema bo towar odbiera się na wydawce i tam jest tylko jeden dyżurny z magazynu. Chyba, że chodzi ci o chłopaków z biura, ale chyba coś ściemniasz, bo jeżeli by byli dla ciebie chamscy to po prostu nie kupowałbyś towaru w MOTOGAMIE. Wydaję mi się, że wszystkie te negatywne opinie są po prostu od osób, którym nie chciało się pracować i nie chcieli nic robić i zarobić.

lucek

Witam.Pracuję w tej firmie 2 lata i jeżeli chodzi o kierowników to nie ma co narzekać.Jeżeli ktoś jest do nich ok i jest w miarę dobrym pracownikiem to są w porządku.Pozwalają na zamianki jak ktoś ma coś do załatwienia lub spóźnienia do odrobienia. Ja na nich nie narzekam.Też idą na rękę chłopakom,którzy jeszcze studiują. Jeżeli chodzi o pracę to nie jest ciężka. Zarobki średnie, ale dochodzi premia kwartalna. Jak nic nie przeskrobiesz masz 500zł netto.Pełne ubezpieczenie.

lolek

odbieram czasami towar i będąc raz na jakiś czas mam takie odczucie ze gorszego chamstwa i poniżania z pomiataniem ludzmi nie spotkałem jeszcze nigdzie.. poprostu brak szacunku do człowieka i brak moralności pozdrawiam

delfi

Ja uwazam, ze praca jak praca, ale chamstwo jak nigdzie .. Kierownicy magazynow ustalaja wlasne zasady, poprostu wolna amerykanka . Traktuja pracownikow jak zera, (usunięte przez administratora)itp. Przeklenstwa, wyzywanie na kazdym kroku.. ublzanie, ponizanie. Krutko i na temat... nie chcesz byc chamem nie szukaj pracy w moto..

toldi

No coz moge powiedziec nie polecam tej pracy.(usunięte przez administratora)Tempo pracy jak w wojsku a zarobki jak kieszonkowe.

kwiatek

mamy nowy rok a podwyżek nie ma i nie będzie.

WIŚNIA

kwiatek ma racje

KWIATEK

ZAROBKI SĄ NASTĘPUJĄCE ... 1300ZŁ . WIEM BO TAM PRACUJE. (usunięte przez administratora)

?

na pakowacza heh

Tom

Witam, jakiś czas temu pracowałem tam przez okres 6-7 miesięcy jako magazynier. praca polega na bieganiu po dwóch magazynach i kompletowanie zamówień z faktury, czasem rozkładanie towaru ale to robią pracownicy z większym stażem pracy, chyba że jest dobry miesiąc wtedy biorą tych którzy chcą zostać. czasem tz dogrywki czyli 1h trzeba zostać dłużej, lub 2 w zasadzie zostaje każdy ale nie ma przymusu, choć stawianie się nie jest mile widziane. Nie wiem jak jest teraz ale pracę wspominam dobrze, ludzie ok choć można pospinać się czasem, w każdym stadzie znajdzie się czarny baran. praca od 6 do 14/14-22/22-6. Wypłata na czas, nadgodziny na czas atmosfera dobra włącznie ze śpiewaniem przy pracy :D

zzzz

brr... Czy możesz coś więcej powiedzieć na temat np pracy na magazynie? widziałem że w ofercie maja ze właśnie potrzebują magazyniera... Może coś ktoś więcej i konkretniej powiedzieć na temat firmy?

brrrr

Zgadzam sie, skoro tak miło sie pracuje i dobrze płaca to czemu tyle rotacji wsrod pracownikow? Sam tam pracowalem(usunięte przez administratora) Ploty, podkladanie kłód pod nogi to dewiza tej firmy. Mysle, ze tylu pracownikow co sie przewinelo przez ta firme nie powstydziłby sie zaden kosciol czy muzeum.

Zostaw merytoryczną opinię o Motogama - Kraków

• Jak się pracuje w Motogama?

Zobacz opinie na temat firmy Motogama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Motogama?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Motogama?

Kandydaci do pracy w Motogama napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Motogama