Opinie o Motogama w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Motogama. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Motogama o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motogama w Kraków

Obserwator

Towarzysze kulomistrze czy pracuje jeszcze u was jakiś barista z doświadczeniem?pozdrawiam:)

KULOWICZ

ZOSTAJEMY DWIE GODZINY

Jaka jest kultura pracy w Motogama?

dupcyngiel

Kultura nie istnieje. Począwszy od szefostwa a kończąc na konserwatorze powieszeni płaskich. Samo bydło i hołota bez kultury. Wyzwiska i obelgi kierowane przez kierowników do podwładnych i na odwrót.(usunięte przez administratora)

Jarosław
@dupcyngiel

A powiesz też coś o zarobkach w Motogamie? Czy płaca jest tu adekwatna do wykonywanych obowiązków w Twojej ocenie? Można też liczyć na jakieś premie, czy raczej jest tylko podstawa? Jeśli są, to na jakich zasadach? I ile realnie zarobi się w Motogamie na początku? :)

Justyna

Cześć, jak można zdobywać doświadczenie zawodowe w Motogamie na stanowisku magazyniera? Czy organizowane są szkolenia? W ofercie jest też wzmianka o możliwości awansu i dalszego rozwoju zawodowego. Opiszecie jak to dokładnie wygląda i przebiega? :)

ziomal
@Justyna

Robisz jako magazynier i na tym się kończy. Awans to pakowanie paczek tudzież ładowanie auta. Jeżeli umiesz sprzedawać ludzi i wchodzić kierownikom w cztery litery to możesz się (usunięte przez administratora) na magazynie lub palić papierosy czy oglądać filmiki na YT siedząc na wózku widłowym.

Magazynier

Spoko. Rozmowa z kierownikiem.Nie żądają głupich pytań. Ja miałem rozmowę ze SŁAWKIEM

Leszno
Arek

Czym firma zachęca ?

Sasha

proszę wpisać numer telefonu do Slaweka

Szoszo

Mówią że tylko geniusz potrafi zapanować nad haosem. To znaczy że w tej firmie nie ma geniuszy. Zwykli pracownicy muszą upominać brygadzistów i kierowników aby Ci zajęli się praca a nie prwatnymi pierdolami. Kadra kierownicza daje przykład jak podrywać pracowników i parzyć kawę a nie jak wykonywać swoją pracę należycie. Dziwię się że szef trzyma przez tyle lat niektórych darmozjadów... Obroty wzrosły, roboty dużo więcej. Wypłaty niezmiennie te same, wręcz zmuszają do pracy na nadgodzinach aby można było jakoś do 1 wytrzymać.. to idzie w złą strone

Edward
@Szoszo

Czy szef w jakikolwiek sposób kontroluje swoich pracowników i sprawdza ich jakość pracy, którą wykonują? Nie ukrywam, ze fakt ten nieco mnie ciekawi, więc może masz jakąś bardziej rozbudowaną wiedzę w tym zakresie? Miło by było móc się czegoś dowiedzieć.

Pytajnik

Cześć. Słyszałem że poszukują do pracy na stanowisko magazyniera. Mam uprawnienia na wózki widłowe. Czy moze ktos podać przyblizone zarobki na podobnym stanowisku? Czy da sie dorobić coś wiecej niz garba?

@Pytajnik

2920 brutto + 900 brutto premii kwartalnej. Umowa o pracę.

Henju
@Pytajnik

W tej firmie dorobisz sie tylko garba zero dodatku za wozek

Henju
@111

Po 8 latach pracy zarobki 3380 brutto

Ostry cień mgły
@111

Nie ma 900 brutto premi jest max 600 zl na reke o ile nie zabiora za to ze nie zostajesz na nadgodziny ,rankingu nie zrobisz,pomylka na pakowaniu lub L4. Czyli rozkladajac to na 3 miesiace masz 200 zl na miesiac premii

Pat
@Ostry cień mgły

Ja zawsze biorę 600 zł premii. Zabierają tylko za L4 i jak ktoś nie wyrobi norm. 900 brutto to 600 netto, więc nie wiem o co chodzi.

Ostry cień mgły
@Pat

600 zl netto to 717zl brutto a 900 zl brutto wychodzi 731zl netto

Bodja

2300 miesiąc +premia 600zl /kwartał

Lu
@Pytajnik

Możesz zadzwonić do kierownika Sławka. Z tego co wiem to są przyjęcia i tez potrzebuje kogoś na wózek. Tel: 537 824 262

Czarek

Firma potrzebuje dobrych pracowników i każdy kto spełnia wymogi firmy może pracować!!!

To ja
@Czarek

Czytam to dopiero w tym 2020 ale nie jestem w stanie uwierzyć w ten wpis xd w Motogama nie ma żadnych wymogów, gdybyś był niepelnosprawny i jeździł na wózku inwalidzkim ( przepraszam za określenie) to dostałbyś pracę, bo jest przecież piętro ,,E" które znajduje się na parterze. Ta firma, w której pracownicy są traktowani jak turyści, którzy chcą zebrać najwięcej złota w jakiejś z kopalni , po prostu rób jak najwięcej i jak najszybciej w jak najkrótszym czasie, żeby na koniec nie spotkać się z panem kierownikiem na rozmowie, w której dowiesz się,że zabiorą Ci jakaś sumę pieniędzy z premii uznaniowej. Totalna porażka 2300zl za miesiąc po 8h pracy dziennie... A wszystko po to,żeby ludzie mieli mało i chętnie przychodzili na nadgodziny. Nic więcej jak obóz pracy, w którym jednym możliwym zarobkiem adekwatnym do dzisiejszych realiów jest praca po 16h dziennie, w weekendy też. System działał bardzo słabo,z tego co wiem nadal tak jest, a normę ntrx na zrobić. Przypadkiem nie idzie na dłuższą przerwę za potrzebą, no będą o tym wiedzieć!

Czy zdarzają się nadgodziny w Motogama?

kulomistrz

Rzadko. Zwykle 6xtygodniowo.

Atu

Dlaczego nie zmienicie pracy, tylko cały czas narzekacie. Pracuje w tej firmie i uwierzcie mi, że są o wiele gorsze. Moje zdanie jest takie, jak komuś nie pasuje, to niech znajdzie sobie inną pracę i przestanie pisać te (usunięte przez administratora)

Postronny obserwator
@Atu

Atu a czy gowork sluzy do wyrazania tylko pozytywnych opini na temat pracodawcy ? Trzeba sobie odpowiedziec po co taki portal istnieje.Odpowiem Ci na to pytanie dlaczego ludzie narzekaja a nie chca odejsc.. Powodem tego jest czesto tak zwane "zasiedzenie"w pracy kazdy wie o co chodzi... Drugi z powodow to powod sytuacji rodzinnych... Trzeci powod to zmiana tego zlego na lepsze.. A tu jak widac po komentarzach z lat wczesniejszych problemy sie nie zmieniaja... I nic nie idzie ku lepszemu...czwarty i ostatni powod to przedstawienie sytuacji dla potomnych. Ktorzy szukaja pracy i zeby wiedzieli w co sie pakuja.. Zeby nie bylo pozniej rozczarowania. Wiadomo niektore komentarze jak i wszedzie pisane sa w zarcie dla tak zwanej beki ale wiele komentarzy jest logicznych konstruktywnych pochodzacych od bylych pracownikow na ktorych to opiniach mozna oprzec swoje postrzeganie tej firmy

Atu
@Postronny obserwator

Zgodzę się z tobą, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Chodzi mi o to, że ja już zaznałem w innych firmach niewypłacanie pieniędzy i odbieranie sobie nadgodzin zamiast zapłaty za nie, a już nie wspomnę o umowie. Nie chce pisać, że ta praca to moje marzenie, ale wypłata zawsze jest na czas i nadgodziny wypłacane i oczywiście umowa o prace i pełne ubezpieczenie. Moim zdaniem jest to bardzo ważne w naszych czasach. Dobrze napisałeś, że większość tych komentarzy jest dla beki. Pozdrawiam.

Czym Motogama zachęcają? Jakie mają dodatki?

Uzbekistan

Dodatki w formie nadgodzin, zajobu codziennie i ewentualnie zjeby jak jesteś zdolny

Fajerfox
@Uzbekistan

Kolego zapomniałeś wspomnieć o c(usunięte przez administratora)prostactwie i braku jakich kolwiek zasad i kultury w tym miejscu pracy... Czyli idealne miejsce pracy dla wszelkiego rodzaju (usunięte przez administratora) i odstepstw od normy szeroko pojetej... Firma zatem zacheca wszystkimi wcześniej wymienionymi dobrociami..

Lacky Luck

Nawet Ukraińcy się zrywają,,,,.Firma w ciągu kilku lat znacznie zwiększyła sprzedaż....co widać, słychac i czuć...bynajmniej nie w sakiewkach pracowników....a w ich rączkach przerzucających towar dzień po dniu....coraz więcej i więcej...i więcej. (usunięte przez administratora) inflacja rok do roku to okolo 5 % czyli zarabiamy 5 % mniej)....premia kwartalna od 6 lat 600, o ile przez przypadek nie zachorujesz albo nie kopniesz wycieraczki która ci upadła.....wczasy pod gruszą? no było kiedy coś takiego..ale umarlo śmiercią naturalną....social?- (usunięte przez administratora)

Lacky Luck 2
@Lacky Luck

To dlaczego pracujesz w tej firmie jak ci jest tak źle?

Bracia Dalton
@Lacky Luck

Chcielibyśmy zaprotestować przeciwko pomówieniom.Toster Balcerowicza nie pamięta. Ma zaledwie 4 lata.

Komy
@Bracia Dalton

Jeżeli ktoś narzeka na toster na magazynie to chyba ma coś z głową. Od kiedy to magazyn ma mieć na stanie opiekacz. Ja pracuję na magazynie w którym nawet nie ma lodówki, a gdzie tam jeszcze mikrofala. Widzę, że trafiło na gościa, który ma chyba jakieś problemy. Śmiech na sali.

lacky Luck
@Komy

pewnie i sławojki macie na tym waszym magazynie i liczydła? wieczorem zapalacie karbidówki a za pracę placą wam kartoflami? Przypominam, że mamy 2020 rok.

BAlcerowic
@Bracia Dalton

Zgnoiliscie prywatny toster ktory został przyniesiony przez świetnego gościa. Dobrze że jeszcze skarpetek w nim jie suszycie. Człowiek zrobic cos dla innych a oni narzekajo

Irena
@BAlcerowic

Przypominam Wam, że to forum nie jest właściwym miejscem na tego typu dyskusje. Tutaj rozmawiamy przecież o aktualnych warunkach, no i o specyfice pracy w firmie Motogama. Właśnie szukają tam przedstawiciela handlowego - tak gdzieś słyszałam. Jakie wymagania stawia pracodawca kandydatom na to stanowisko? Wiecie to?

S ymetria

Za opierniczanie się od razu (usunięte przez administratora)Jako świeżak będziesz na odstawce.Brygadzista ci powie, co i jak. Na bajerę masz podklepywać do mnie. Przez pierwszy miesiąc chodzisz na wszystkie spacery po piętrach . Zobaczymy, czy nikt ci nie będzie jechał po rajtach. Ta szafka jest twoja

Nieznajomy

Wszystko w firmie jest ogólnie ok. (usunięte przez administratora) Ogólnie praca spoko zarobki średnie ale da się wyżyć Pozdr

@Nieznajomy

Nie życzę sobie obrażania i podszywa nią się pod kogoś i obrażania kolegi p. (usunięte przez administratora) sprawdzimy twoje IP. Proszę nie wypisywać głupich komentarzy.. Na tym forum!

Przemysław
@Nieznajomy

A czy napisałbyś coś więcej o zarobkach? W ogłoszeniu o pracę na stanowisko magazyniera firma wspomina o możliwości awansu i dalszego rozwoju zawodowego. Umożliwiają też kontynuowanie nauki w systemie zaocznym. Czy wymagania na awans są łatwe do spełnienia? A może wręcz przeciwnie?

Neutral
@Przemysław

Nie awansujesz ani się nie rozwiniesz na start masz chyba 2000 zł mniej więcej na reke, w ciągu paru lat zarobki ci podwyższa się Maks o 500 zl. 3 Zmiany. Rozwoju za bardzo nie ma to mrzonki. Praca taka sobie, szału nie ma bardzo monotonna lecz nie bardzo męcząca fizycznie. Bardziej dołuje zachowanie niektórych ludzi z kadry zarządzającej, są gnidy ale są też porzadni ludzie. Mało profesjonalna firma, między szeregowymi pracownikami dobra atmosfera. Pełno Ukraińców gdyż Polaków ciężko przekonać do pracy za takie pieniądze,nadgodziny przymusowe maksymalnie dwie dziennie aczkolwiek trochę tego teraz mniej.

Danuta
@Neutral

Dla niektórych możliwość awansu to bardzo ważna sprawa. Dlatego zmartwił mnie Twój komentarz. Ale znajdą się osoby, które będę chciały spróbować swoich sił w Motogama. A wiesz może, czy przyjmują tam osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Neutral
@Danuta

Myślę, że przyjmą każdego kto ma dwie nogi i dwie ręce, pytanie czy ktoś z orzeczeniem o niepełnosprawności da radę chodzić po schodach 8 godzin. Robota dla kobiet raczej mało atrakcyjna dosyć brudno aczkolwiek pracują

Jacek
@Neutral

Czyli krótko podsumowując, firma raczej nie oferuje pracy osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności. A powiedz, jak relacje w firmie? Mam tutaj na myśli ogólnie pojętą komunikację.

dad

Jakiś (usunięte przez administratora) myśli, że jest to śmieszne co wypisuje. Chłopie ogolić jajka i do piaskownicy. Wiadomo, że wypisuje to jedna i ta sama osoba. Jest to zgłoszone przez firmę do administratora.

Grubas na aucie

Praca jest konkretna tylko ludzie ulomni ad... z chłopakami na aucie dogaduje się (usunięte przez administratora) dre (usunięte przez administratora) na całego. Czasem dochodzi do darcia ale jak się nie drzec skoro znajduje zawsze paczki. Które zostają. Zakochałem się w ups.

Konrad

Podpowiedzcie jakieś informacje jak przebiega rekrutacja i czy trudno ją przejść?

@Konrad

Wystarczy mieć względny komplet kończyn, i względnie normalnie się zachowywać..

Bizon

Yyyy poniedziałek musi odejść

Witam. Chciałbym dowiedzieć sie czegoś na temat warunków pracy na magazynie. Pracowałem w tej branży i szukam czegoś podobnego w Krakowie i okolicach. Dodam ze mam kurs na wozek ale nie musze na nim pracować

zdegustowany
@Paweł

Robota marzenie. Po 10 latach zarabiamy z chłopakami 2600 zl, możliwości awansu są albo na zwroty albo na reklamacje albo do biura(tylko wtedy zarobisz troszke mniej bo odejdą nadgodziny. Śmialo składaj aplikacje. Jak umiesz jeździć wozkiem to firma też daje dodatek 0 zł

Zostaw merytoryczną opinię o Motogama - Kraków

• Jak się pracuje w Motogama?

Zobacz opinie na temat firmy Motogama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Motogama?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Motogama?

Kandydaci do pracy w Motogama napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Motogama