Opinie o Motogama w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Motogama. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Motogama o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motogama w Kraków

Łukasz P pseudonim C

Mi praca sie podoba zwlaszcza lubie nocki można podzwonic na rokse i palic janka do rana tylko trzeba uważać bo o 5:50 przychodzi Słąwomir i krzyczy ... nie chciałbym dostać od niego z pół obrotu

Łukasz P pseudonim C

to fajne masz zainteresowania

ave
@Łukasz P pseudonim C

lorek teraz to sie tu juz nie pokazuj ... łukasz ci nie popuści

Janek
@Łukasz P pseudonim C

Taka ładna pogoda a ty siedzisz na necie zamiast korzystać z ostatnich dni urlopu

Orazm?

Moim zdaniem, wszyscy ludzie zamieszczający na tym portalu (który w istocie jest denny) "opinie" na temat, mają straszne kompleksy... Zamiast ingerować w życie ludzi, także to prywatne, powinni zająć się lepiej zbieraniem znaczków, albo chociażby skok na spadochronie z gaśnicą. Komu nie pasuje praca powinien poszukać innej. Dziękuje dobranoc

olo

może o magazynie.. ktoś coś powie.. jakie warunki.. szacunek do kierowników do pracowników..czy też sa krzykacze brygadziści jak w innych firmach.. atmosfera pracy.. za co zabierane premie , bo słyszałem że sa przyznawane..

roro

Jeżeli chodzi o benefit system to tego w tej firmie nie ma, co bardzo dużo chłopaków żałuję. Praca na magazynie 3 zmianowa, ale jest ok. Ja jestem na zmianie u kierownika Sławka i jest w porządku. Z tego co wiem to on już próbował namawiać na benefita, ale szefowie się nie zgodzili. Myślę że szefowie wreszcie powinni pomyśleć np: o takim czymś jak benefit bo to już jest jakiś dodatek dla pracownika. Kierownik Sławek ma benefita bo kiedyś z nim rozmawiałem, ale nie z Motogama tylko od koleżanki. Firma Motogama nie rozumie tego , że nawet taki benefit zatrzymuje pracowników.

Magazynier

Spoko. Rozmowa z kierownikiem.Nie żądają głupich pytań. Ja miałem rozmowę ze SŁAWKIEM

obserwator

a nie tylko dobrem osobistym.. to tyle z mojej strony ... dziękuję i pozdrawiam

P E P E R

czy chińczyk to peper?

Se

Oczywiscie chodzilo o nie motywowanie

Se mua

Troka, nie trzeba byc specjalista od zarzadzania zeby wiedziec ze darciem ryja sie motywuje do wydajnej pracy. Wystarczy zdrowy rozsądek.

Lsd

Lcd, plazma czy kineskop - jeden uj, naucz sie matmy. Bo od 90% do 100 % brakuje 10% wiec wyjasnie - 10% nie zalicza sie do grona 90% wiec te 10% to nie półmózgi

troka

Widzę, że tu dużo fachowców od zarządzania to dlaczego zbieracie faktury jak macie taką wiedzę zarządzającą. Pomyliliście powołanie?

LCD

Ludzie tylko nadajecie. Jak wam tak źle to czemu się nie zwolnicie. Jeżeli twierdzicie że 90% załogi to półmózgi to obrazacie też siebie. Polak nauczony tylko nadawać albo robicie to poprostu z nudów.

BOLO

Przecież widać że te wszystkie obelgi są wypisywane są przez jednego gościa bo są podobnej treści. To pasuje do Chińczyka którego już niema. Mści się.

george La Tourette

Oczywiście sytuacja w naszym Zoo jest skomplikowana. Wśród zwierzątek na dole panuje generalnie zespół paranoi połączonej z adhd, a sytuacja chwilami nie przypomina porządnego Zoo a raczej (usunięte przez administratora) w ogniu. Małpy na regałach też dają wiele od siebie. Pracowniku 69 nie podszywaj sie pode mnie.

pracownik nr. 1

Za to widać, że na krytykę odpowiadają tu jeden z kierowników i pokrzywdzony brygadzista (mam na myśli tu lolo i as). Może kiedyś dojdzie do fuzji kierownika S. i brygadzisty Z. Stworzyli by dobrą brygadę patologiczną, w której by się przekrzykiwali. Zero pokry i brak wiedzy z zakresu zarządzania jest problemem tych panów, a pracowników traktują falowo jak w wojsku w czasach PRLu.

Najwyraźnie pasuje do motogamy idealnie a za 20 lat zostane brygadzistą

lolo

To Ty właśnie pokazujesz swój iloraz inteligencji. Zerowy.

Se mua

A po Tobie lolo widać że jesteś półmózgiem i nawet nie przypuszczam kim jesteś bo 90% motogamy spelnia to kryterium

BOLO

Pewnie to Chińczyk

lolo

Przecież to widać że już nie pracujesz w tej firmie. Nawet przypuszczam kim jesteś.

Se mua

Lolo, czlowieku slabej wiary, S.G. i G.W. to są nadpobudliwe kołki nic sobą nie reprezentujące. Kierownikami zostali tylko za staż, umiejętności na to stanowisko nie posiadaja. Jeden i drugi myśli że wydarcie ryja na pracownika to skuteczne nim zarządzanie. No tym to motywuja do janka...

Zostaw merytoryczną opinię o Motogama - Kraków

• Jak się pracuje w Motogama?

Zobacz opinie na temat firmy Motogama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Motogama?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Motogama?

Kandydaci do pracy w Motogama napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Motogama