PETRONAS LUBRICANTS POLAND

Toruń

Opinie o PETRONAS LUBRICANTS POLAND

Iwona

Pracujesz w PETRONAS LUBRICANTS POLAND? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie możliwości rozwoju mogą obecnie liczyć pracownicy? Jakie są plusy i minusy pracy właśnie tutaj? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą Petronas jako potencjalnym miejscem zatrudnienia.

0ei

no właśnie, odnośnie tych ich handlowców to możecie mi konkretnie napisać jak to jest u was z systemem prowizyjnym - czy jest on konkurencyjny wobec tego co oferują inni pracodawcy w Toruniu? z góry dzięx za odp

Prawie klient

Badania?Rozwój? Może i masz rację tylko się zbyt nie spieszą...Inni mają nowe normy...Audi,PSA,Volvo za chwilę pojawią się nowe klasy jakości ciężarówki....Petronas może za pięć lat zbada/rozwinie swoje oleje do tego poziomu, ale co mi tam wiedzieć oni są szybcy i sumienni jak ich handlowcy.

Prawie klient

Oni jeszcze istnieją? Był u mnie jakieś pół roku temu taki nażelowany koleś i opowiadał jakie to są produkty premium...... Jak prężnie wchodzą na nasz rynek. Później słuch po nim zaginął, aczkolwiek widziałem go w sąsiedniej miejscowości.Widocznie nie jestem godzien lać ten produkt premium:) Spokojnie petronas Polska świat bez was istnieje.Jeszcze jedno chyba miał na imię Paweł, omijajcie petronas a z daleka są niepoważni .

yyy

Teraz może coś po polsku? :)

ble

To spróbuj sobie np.Liqui Molly i na bank poczujesz różnicę. Wyciszy silnik i poprawi jego pracę. Petronas to bardzo średnia półka jakościowa.

h

Byłem zakochany w produktach Syntium ale się strasznie popsuły zmienili nazwy a co za tym idzie pewnie też formulacje produktów, auta zaczęły masowo jeść olej...to niby marka premium mająca technikę z formuły 1... jasne...baz pao/estrów nie uświadczysz tylko hydrokraking.F1 to mogę sobie w telewizji pooglądać a nie w butelkach petronasa... a i jeszcze jedno: obsługa klienta to katastrofa! klientów mają głęboko w nosie! a ich ego jest niewspółmiernie wysokie do rzeczywistości.Ludzie którzy tam pracują są nie na nasze czasy! no ale cóż jeszcze mam dobrych dostawców.

f

Paweł sam szukasz innej pracy i gdy tylko coś znajdziesz/albo ktoś Ciebie zechce to zawijasz z Petronasa.

mol

Jeśli chodzi o kasę to czy się stoi czy się leży 3000 się należy.Dlatego pracownicy(handlowcy) którzy zostali siedzą częściej na rybach niż w pracy. Co do budowania marki to kto ją ma budować?Rybacy?Ale tak to jest jak się ceni donosicielstwo i włażenie w du...e.

klient

w tej firmie pracuja jeszcze jacys przedstawiciele handlowy czy juz wszystkich wylali, bo kontakt z nimi jest zerowy?

włoska firma
@lary 25.08.2015 16:06
widzę, że na forum swoje żale wypisują byli pracownicy, którzy sie nie sprawdzili w pracy.

włoska firma
@włoska firma 25.08.2015 18:44
jestem właścicielem dużego serwisu olejowego i klimatyzacji, a nie ich pracownikiem byłym czy obecnym!...

oleje Petronas to dobre jakościowo, sprawdzone produkty, ale ich ceny są za wysokie jak na polskie realia rynkowe!

właściciel serwisu

a pies wam lał na buty, wziąłem belgijskie oleje Wolf i są świetnej jakości, super się sprzedają, bo niedrogie i tworzone właśnie na bazach olejowych Petronas, gratuluję podejścia do klientów i szybkie zejścia z rynku życzę w Nowym Roku, bo to co robicie to jest parodia handlu!

sz
@właściciel serwisu 02.01.2015 18:28

Kolego powiedz z kim rozmawiałeś i z jakiego miasta jesteś?

Pablo

A jakie decyzje zapadly? Wiecej placa za przedstawicielstwo? Sa przyjecia?

aaa

Brawo za decyzje które zapadły.

mechanik

coś mi się wydaje, że włoski zarząd tej firmy w Krakowie to sobie leci w kulki, a Malezyjczycy o tym nie wiedzą...

właściciel serwisu

tam jeszcze w ogóle pracują jacyś przedstawiciele handlowi, bo wysyłam któreś już zapytanie o warunki zakupy tych olejów i nadal cisza??? To jak Wy chcecie te oleje sprzedawać jak macie klientów daleko w d...??? Potem dziwicie się, że sprzedaż marna i nikt marki nie zna i nie pozna, choć oleje bardzo dobre. Trzeba będzie napisać maila bezpośrednio do Malezyjczyków to od razu sprawy w Polsce wyprostują!!!

hanys przodowy

warszawka to same gorole ni ma co sie tam bujac

jo

znawca-to oswieć mnie jakimiś szczegółami finansowymi,bo nie wiem czy się bujać do Warszawki!?

znawca

3 tysie to chyba jak autobus mpk okleisz i bedziesz nim kulal cały dzień po centrum wawy w te i z powrotem hehe

jo

w ramach DG jeżdze poprostu dla siebie i innych firm tylko że z innym asortymentem.Dam rade ogarnąć wszystko żeby wilk syty i Menchester City?A co z tym obklejeniem auta ponoć obiecują za to 3tys/miesiąc.

jo

troche konkretów może ktoś podać ? Ile płacą? czy jest to DG (przedstawicielstwo) taka prawdziwa czy tylko sam opłacasz wszystko a chodzisz u nich na pasku (gps itp) ? Mam jechać na rozmowę do Warszawy ,a nie wiem czy jest sens ,to cały dzień trzeba poświecic.Mam już DG i szukam czegoś dodatkowego. Proszę o odp.

K
@jo 08.01.2014 19:27

Jeśli myslisz jako o dodatkowej pracy to zapomnij. Region na który aplikowałeś na 100% nie jest rozkręcony, czeka cię cięzka praca aby coś zaczeło kapać. Częsta zmiana handlowców to potwierdza. GPS tak, mianowicie musisz działać w terenie, za siedzenie w domu dostaniesz 0 zł. Koszty po twojej stronie oprócz paliwa i kosztów związanych z wyjazdami ( hotel, jedzenie itp...)

XXX

Z przykrością potwierdzam, ale kto nie spróbuje ten się nie dowie. Zasadniczo wielki koncern, Polska rzeczywistość.

znawca firm

to włoska firma to czego się spodziewałeś Kolego?

jakto
@znawca firm 07.11.2013 11:15
to włoska firma to czego się spodziewałeś Kolego?

Włoska firma??? Petronas???

xmen

Nie polecam zalosna kasa na wlasnej dzialalnosci z wlasnym autem robisz za jalmuzne zeby pasibrzuchy z centrali odbierali kokosy, duzo roboty wielkie wymagania wielki koncern i totalne grosze. Szkoda czasu...

tik
@xmen 06.11.2013 19:22

co robiłeś na jakim regionie konkretnie podaj za co płacą i ile

Zostaw opinię o PETRONAS LUBRICANTS POLAND - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PETRONAS LUBRICANTS POLAND