Opinie o Motogama w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Motogama. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Motogama o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motogama w Kraków

Misza

Ta praca jest super! Tylu tutaj jest moich kolegów z Ukrainy ze czuje się jak w domu. Praca po 12-14h? To nie problem pracowałem w gorszych warunkach u siebie w kraju. Zarobki nie są złe. Tylko życie tutaj jest drogie. A za coś trzeba pic

Przemysław
@Misza

Wyczuwam w Twoim wpisie niepotrzebną ironię, w dodatku poruszasz w nim tematy nie związane bezpośrednio z firmą Motogama. Proszę Cię o skoncentrowanie się na opisaniu warunków pracy i aktualnej sytuacji. Jak długo już pracujesz w tej firmie, czy od początku Twojej pracy udało Ci się awansować lub usprawnić konkretny proces?

Misza
@Przemysław

A czego się spodziewałes? "Profesjonalna" opinia na temat "profesjonalnej" firmy. W skrócie Klient jest najważniejszy, a pracowników się nie szanuje. Ale pozwól ze nie będę wyciągał brudów na zewnątrz. Serdecznie nie polecam

Ciekawy

Jakie obecnie są tam warunki pracy ?

JAN DZIĄSŁO-ZĄB
@Ciekawy

Robię tu już dwa dni a czuję się jak bym pracował już 5 lat , nawet na budowie było lżej :-/ niewolnictwo 21 wieku .

Ciekawy
@JAN DZIĄSŁO-ZĄB

A co się dzieje że aż tak źle ?

Magazynier

Praca jest w porządku i chyba wypisują tu ludzie, którzy nigdzie indziej nie robili.Atmosfera też, jak na magazyn do zaakceptowania. Da się dogadać z różnymi sprawami,godzinami,jedynym minusem moim zdaniem to faktycznie pieniądze nieadekwatne do rozwoju firmy i te przymusowe nadgodziny na każdej zmianie (maks.2).Na magazynie ludzie widzą co się dzieje , że firma się rozwija ,a nie przekłada się to na zarobki. Panowie szefowie- tak po ludzku. Wypadałoby pomyśleć o tym

wazs

Jak jakaś osoba przyjdzie do tej firmy na rozmowę o prace, i usłyszy od kierownika tekst *Miła rodzinna atmosfera* to niech ta osoba wyśmieje go.... W tej firmie jest obłędna patologia, od pracowników po brygadzistów aż po kierownictwo!!!!!! co do godz Jebanie dzień w dzień nadgodziny nie mówiąc o tym prze (usunięte przez administratora) systemie z lat 90 WMS tnie się (usunięte przez administratora) co chwila...... Już w Biedrze jest lepiej :P

Paul
@wazs

Skoro cie taka zgryzota kolego łapie, to może zmień prace... Atmosfera jest jaka jest, ale zależy od tego jak sam traktujesz kolegów.. Do nadgodzin nikt cie nie zmusza. Jak wyjdziesz normalnie, a nie uciekniesz po cichu, to co najwyżej premię stracisz, ale nikt cie z pracy nie wyrzuci. Kwestia dogadania się.. Co do rankingów: Jeśli inni wykręcają po 80-90/h to chyba połowa tego jako minimum nie jest jakimś wyzyskiem.. Cyrk na łąkowej nie jest idealnym miejscem, ale jest wiele gorszych...

Magazynier

Spoko. Rozmowa z kierownikiem.Nie żądają głupich pytań. Ja miałem rozmowę ze SŁAWKIEM

Leszno
byly pracownik

Praca lekka nie jest.Za pensje ktora pracodawca oferuje to smiech na sali.Codzienne zostawanie w pracy po 9 do 10godzin.Poziom inteligencji brygadzistow kierownikow i wiekszosci ludzi zostawia wiele do zyczenia. Kierownicy otaczaja sie swoimi pupilami ktorzy nic nie robia w wiekszosci czasu sciemniajac i donoszac na wspolpracownikow. Brygadzisci obgaduja z pupilami pozostalych pracownikow i stosuja do pracownikow glupie odzywki. Na porzadku dziennym jest wydzieranie sie przez glosnik jakby zwykly pracownik posiadal grupe inwalidzka z powodu trwalej gluchoty. Pracownicy donosza na siebie o byle co byle by przypodobac sie kierownikowi i nie ma co liczyc na pomoc drugiego wspolpracownika.W zakladzie pracy pracownik otrzymuje swoj nr ktorym sie podpisuje i jest liczony z pozycji jakie zebral na godzine.Reasumujac placa na godzine a praca na akord.Na halach panuja astronomicznie wysokie temperatury.Jest klima na jednej hali ktora dziala slabo.na drugiej panuje skwar ponad 40 st. Na szczescie juz tam nie pracuje. Jedyny plus to placa na czas .

@byly pracownik

Dopisze że kolejnym plusem jest klimatyzacja na 2 magazynie :) bo już jest

wazs

Dobra firma powinna dbać o pracowników...... Ta firma a raczej włodarze wolą gnoić pracowników.... Jeszcze ten ranking ze zbierania i pakowania...... CZY TO JEST LEGALNE?????

Paulina

@Siostra Pauliny, jak Twoim zdaniem sytuacja w firmie powinna wyglądać aby była niedaleka doskonałości? Co takiego dzieje się w firmie? Czy chodzi tylko o nadmiar pracy? Rozumiem, że są nadgodziny które są dodatkowo płatne?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Motogama jako pracodawcy.

Siostra Pauliny

Sytuacja w firmie jest daleka od doskonałosci, ale na szczęście wszystko zmierza do tego, że będziemy pracować po 24 godziny. Pracy jest sporo, starczy dla Ukraińców, Nigeryjczykow i polskich murzynów. Piszę o tej porze, ponieważ u mnie w LA jest rano

Paula

Mam wrażenie, że dobrze się pracuje w firmie. Ta cisza na forum na to wskazuje!!

Sowa z Drzewa
@Paula

Może sami Ukraińcy tam robią, którzy polskiego nie znają więc się nie wypowiadają:D

Paulina

@UkrytySmok, masz jakiej dowody na potwierdzenie opisywanej przez Ciebie sytuacji? Może opis jakiegoś zachowania? Kiedy opiszesz z przykładami o co Ci dokładnie chodzi, wtedy łatwiej będzie się do tego odnieść mnie ale też potencjalnym pracownikom, którzy poszukują informacji na temat Motogamy.

Paulina

@były pracownik a kiedy przestałeś być zatrudniony w firmie? Czasami sytuacja w ciągu niedługiego czasu może ulec zmianie. Czy w czasie, kiedy byłeś pracownikiem firmy firma wypłacała dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny?

UkrytySmok
@Paulina

Paulino, której imię pozostanie pod znakiem zapytania... Sytuacja zmienia się tutaj jak w kalejdoskopie, niestety nie idzie w kierunku poprawy komfortu pracowników a wręcz przeciwnie... Z dnia na dzień jest coraz gorzej, ale tutaj liczy się tylko to by robota została zrobiona, nieważne jakim kosztem czyt. kosztem pracownika... Ok ok wypłacaja za nadgodziny, ale każdy ma ich już dość bo są one codziennością tej firmy która i tak Chyli się ku upadkowi... Wszystkim MG wychodzi bokiem, nawet klientom...

Paulina

Na stronie firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy! http://www.motogama.pl/pl/oferty.html Jakie macie doświadczenia z tymi stanowiskami?

plejer

Praca beznadziejna.3 miesiące to max jaki dało się tam pracować.Ciągłe darcie się przez mikrofon jakby był to zakład dla niesłyszących.W zimie ogrzewania brak trzeba było chodzić w kurtce. Nie wiadomo o której cie wypuszczą takie widzimisie chociaż gdy przyszła siła robocza z Ukrainy to już nawet w poniedziałki nie było nadgodzin.Ludzie w miare ok jak na poziom tego miejsca pracy choć znajdą się i tacy dla których nie ma różnicy pomiędzy mydłem do rąk w płynie a silnie źrącą substancja do maszyny czyszczacej podłogę tak więc trzeba uważać na swoje zdrowie !! Generalnie bardzo nie polecam 2/10.

byczek

Jak już sięgają po pracowników z Ukrainy to zle się dzieje. Sami są sobie winni jak kierownictwo na magazynie jest w ogóle nie kompetentne. Nie potrafią zarządzać ludzmi. Szkoda mi tylko osób które nie maja wyboru i tam pracują, bo są przez to wykorzystywani jak murzyni.

Wiocha

Praca tutaj?! Boze chroń moich przyjaciół. 2 tysiace na reke po pol roku. Obietnice z d**** wziete ukraincy w pracy bo nikt nie chce tu pracowac. Patrzyc jak zamienia polakow na ciapatych.

Dddd

A czego tu oczekiwać po osobach które w w większośc nie maja pojecia o zarządzaniu ludźmi, swoje niedociągnięcia nadrabiają chamstwem i darciem, a najlepsze ze wydaje im sie że są przy tym śmieszni, nie wspomnę już o brygadzistach, kompletne dno.

mily prawdziwy

Praca do lekkich nie należy super płatna też nie jest chociaż względem innych firm jest dobrze ( po okolo roku z delikatnymi nadgodzinami można mieć 2 z przodu) praca na magazynie 3 zmianowa 6-14 14-22 22-6 niestety w wiekszosci przypadkow wychodzi sie miedzy 14-16 czy 22-24. Wiec te nadgodziny jakoś tam wpadają. Premia kwartalna chyba 500-600zł zawsze to jakiś miły dodatek. Z urlopami kiepsko no ale jak ma sie konkretny powod to dadzą. Powolnymi krokami wprowadzany jest system czytników laserowych co niby ma ulepszyć prace a tak naprawde magazyn nie jest na to przystosowany. Prawda jest taka że trzeba przyjść i się przekonać na własnej skórze czy warto tutaj pracować. Pamietajcie ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

heheszki na regalach

Dbają o pracowników? Żartujesz sobie? Który kierownik czy brygadzista to pisze? O nikogo nie dbają. Jak coś się nie podoba to wypad a na wolne stanowisko przychodzi nowy. Oni o tym dobrze wiedzą i to wykorzystują. Dla zainteresowanych małe info. W umowie 8-o godzinny tryb pracy a w rzeczywistości 6-16, 14-24. Teoretycznie mamy też trzecią zmianę 22-6 ale w praktyce jest to 17-1 czasami 17-3. Poniedziałki ZAWSZE są nadgodziny dla zmiany przychodzącej na 6 i 14. Niestety zdarza się, że cały tydzień po 10/9 godzin. Jak ktoś nie ma życia towarzyskiego, perspektyw, jest pracoholikiem i lubi być traktowany jak murzyn to zapraszamy z otwartymi ramionami.

Priuśnice
@heheszki na regalach

Niestety kierownik brygady [red] przejawia brak szacunku w stosunku do pracowników - używa obraźliwych epitetów ożywając mikrofonu przez co psuje opinie innym i jest poniżające. Myślę że w ten sposób nie zbudujemy dobrego zespołu, a raczej stworzymy złą atmosferę pracy . Może szefowie powinni zwrócić uwagę na lepsze traktowanie pracowników przez przełożonych, kierowników i brygadzistów. Na pewno poprawiłoby to pracę w zespole. Dekuji mnohokrat. Pozdravy.

Tomcio

Na urlop nie ma co liczyć, teraz nawet urlopy na żądanie nie wchodzą w gre. Za zgłoszenie urlopu na żądanie wpisywana jest bumela ,co wiążę się z zabraniem całej lub połowy premii. Niestety tak omijają przepisy prawa pracy że robią to zgodnie z prawem tłumacząc się trudną sytuacją w firmie, która trwa od miesiąca a potrwa pewnie ze 3 miesiące. Niestety nie jest to wina pracowników a kierownictwa które nie potrafi utrzymać pracowników i myśli że każdego marzeniem jest zostanie najlepszym magazynierem na świecie tak jakby nikt nie miał innych ambicji. Większości nie jest na rękę praca w blaszaku nagrzanym w lato do 50 stopni w niektórych miejscach bez klimatyzacji i wymaganie od nich nie wiadomo czego. Ale jak pracodawca chce utrzymać pracowników skoro zabiera mu gruszę wakacyjną 2 tyg przed planowanymi urlopami ,dając jałmużnę w postaci 100 zł premii. Praca to brud smród i (usunięte przez administratora) br /> NIE POLECAM

Toro
@Tomcio

To co tam robisz?

Tomcio
@Toro

Już na szczęście nie robię ale piszę jak jest naprawdę, praca niestety dobra tylko dla tych którzy nie mają zbyt dużych perspektyw gdzie indziej(brak wykształcenia itp.)lub sytuacja ich do tego zmusza(studenci ). Jak lubisz robić z siebie murzyna to i pracuj tu 15 lat

Robert J

Praca bajka ,od paru lat chodze w jednych klapkach i są prawie jak nowe !

Zostaw merytoryczną opinię o Motogama - Kraków

• Jak się pracuje w Motogama?

Zobacz opinie na temat firmy Motogama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Motogama?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Motogama?

Kandydaci do pracy w Motogama napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Motogama