Opinie o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. w Gryfów Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. w Gryfów Śląski

Agnieszka

@Jt, czy nadgodziny w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy pojawiają się często? Czy pracownik jest w jakiś sposób zobowiązany do wyrobienia tych nadgodzin? Na to forum zagląda wiele osób, głównie pracowników i potencjalnych kandydatów do pracy. Ta informacja może być dla nich cenna.

@Agnieszka

Jeśli nie ma pełnej obsady to oczywiście ze są.możesz tez jeździć na zastępstwo do innych sklepów

Mat

Totalny brak szacunku dla pracowników, ciągłe nadgodziny zarobki niskie. Nie polecam tego zakładu.

@Mat

Przecież płacą za nadgodziny

Agnieszka

@magda, czy firma Zakłady Mięsne Niebieszczańscy zatrudnia także pracowników bez doświadczenia? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Dzielenie się opiniami na forum pozwala innym osobom poznać swoje przyszłe miejsce pracy. Niektórzy z kandydatów śledzą forum w oczekiwaniu na informacje, które przekonają ich ostatecznie do aplikowania.

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację/

magda
@Konrad

prowadzi, na OLX poszukaj

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Regionalny sieci sklepów firmowych
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Agnieszka

@Lania, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Niektórzy z czytających to forum mogą nie wiedzieć, co masz na myśli. Czy od ostatniego czasu zmieniło się coś w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy? Czy dostrzegasz jakieś szanse na pozytywne zmiany w tej firmie? Może ktoś z pracowników chciałby napisać pozytywną opinię o tej firmie? Czy jest to ktoś, kto jest zadowolony ze swojej pracy?

@Agnieszka

Oczywiście ze niektórzy są zadowoleni.Ale punk widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja jestem zadowolona bo lubię tę pracę ale wymagania od firmy są. Pieniądze tez nie najgorsze ale zależy od regionalnej bo to ona walczy albo nie o pensje

Bycia
@Agnieszka

a z czego ma sie byc tu zadowolonym??? jak zabieraja z kazdej strony , gdzie tylko sie da. Owszem obiecuja kase na poczatku calkiem fajna, ale rzeczywistosc okazuje sie calkiem inna(usunięte przez administratora)

niezadowolona
@Jt

a dlaczego usuwane sa wpisy , ktore przedstawiaja prawde na temat tejze firmy???

Lania
@niezadowolona

A konkretnie?

Agnieszka

@Klient 58100, Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Może znasz kogoś kto pracuje w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy i chciałby napisać jak mu się pracuje? Czy firma poszukuje nowych pracowników?

malgosia
@Agnieszka

firma caly czas szuka pracowników..wiem , bo pracuje.Rotacja pracownikow jest okropnie duza, co chwile ktos przychodzi, ktos odchodzi.Na tą chwile we Wrocławiu sa straszne braki personalne.

Zadowolony

Często robie zakupy w Zabkowicach. Pani ekspedientka zawsze usmiechnieta doradzi.nie wciska klientowi tego czego on nie chce.ostatnio pojawil sie pan za ladą ale też kompetentny.

Klient 58100

Polecam sklepy w Wałbrzychu i swidnicy towar pierwsza klasa . Ostatnio odwiedziłem sklep nowo otwarty w Wałbrzychu piękne wnetrze lady ułożone tak zachęcająco że aż chce się kupować:) no i oczywiście obsługa miłe i sympatyczne panie służące pomoca w wyborze wędlin czy mięsa.

Agnieszka

@DIDI, może spróbuj skontaktować się bezpośrednio z firmą Zakłady Mięsne Niebieszczańscy. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie firmy pod adresem http://niebieszczanscy.pl/praca.php Nie widzę tam niestety oferty na Przedstawiciela Handlowego, ale warto śledzić stronę na bieżąco, albo zapytać mailowo. Jeżeli masz duże doświadczenie jako przedstawiciel handlowy na pewno łatwiej zwrócisz na siebie uwagę firmy. Warto próbować.

DIDI

Ktoś coś wie czy firma ZM Niebieszczańscy mają PH w Warszawie? Szukam pracę jako PH

Agnieszka

@Nick, czy zostałeś poinformowany o wysokości wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy? Czy zaoferowano Ci umowę o pracę? Jak oceniasz kontakt z przełożonymi w firmie, czy próbowałeś rozmawiać o wynagrodzeniu? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Agnieszka

@adam, dobrze, że jesteś zadowolony jako klient ze Zakłady Mięsne Niebieszczańscy. Ta opinia jednak powinna znaleźć się na innym forum, ponieważ to akurat służy do wyłącznie merytorycznych opinii o tej firmie ale jako pracodawcy. Dlatego zachęcam innych użytkowników zatrudnionych u tego pracodawcy o pozostawienie swoich opinii na jego temat.

jacek

a co myslicie sklepach we Wrocławiu?

adam
@jacek

jestem klientem tejze firmy w hali tecza na bajana i od pewnego czasu bardzo mi się tam podoba..jest świeżo i czysto :)

Agnieszka

@Gracjana, nie jesteś zadowolona z pracy w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J. Twoim zdaniem warunki finansowe nie były adekwatne do obowiązków za, które byłaś odpowiedzialna. Czy możesz jednak przedstawić pozostałe warunki, w oparciu o które współpracujesz z tą firmą?

Mariolka

Witam jestem klientem sklepu niebieszczanskich w strzelinie jestem mega zadowolona z obslugi dziewczyny zawsze uśmiechnięte oraz bardzo zadbane mieso swieze az chce sie tam robic zakupy

Agnieszka

@Lola, zadowolenie z pracy jest bardzo ważne, rozumiem, że w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J. pracujesz jako kierownik regionalny. Co wchodzi w skład pełnionych przez Ciebie obowiązków? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia, w oparciu o które, współpracujesz z tą firmą?

Lola
@Agnieszka

Nie nie jestem kierownikiem regionalnym chodziło mi o to ze jestem bardzo zadowolona ze swojej pani regionalnej regionalnejk ok

marysia
@Lola

ciekawe która to taka?? hmmmm

Lola

Również pracuje u niebieszczanskich jestem zadowolona z zarobkow regionalnej i ogolnie jest super polecam

Agnieszka

@asia piszesz, że Twoim zdaniem, mimo że wynagrodzenie Ci odpowiada, to jest niewspółmierne do obowiązków, które wykonujesz. Rozumiem, że to wpływa negatywnie na postrzeganie przez Ciebie pracodawcy jakim są Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J. Czy mogłabyś jeszcze opisać pozostałe warunki zatrudnienia, w oparciu, o które pracujesz w tej firmie?

asia

nie polecam pracy w tej firmie obowiązkow co nie miara, od sprzataczki po sprzedawce jak i ksiegowa, warunki placy oferuja ok , moze byc, ale za to co sie robi powini placic 50 % wiecej.

@asia

to prawda pracuję w tej firmie

RENIA

najlepszy sklep to w sycowie chodze tam od paru tygodni i jestem zadowolona z obslugi i towaru POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. - Gryfów Śląski

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 14 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.
2.2/5 Na podstawie 453 ocen.

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.