Opinie o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. w Gryfów Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. w Gryfów Śląski

W Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. trwa rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Luna

Nie polecam tam pracy obiecują duże zarobki a rzeczywistości to 2200 ,a jak Pan dyrektor zechce sobie to ci za nic nie zapłacą najniższą i dowidzenia poracha ludzie nie pracujcie tam bo strata czasu

Agnieszka
@Luna

Długo tam pracowałaś? Z biegiem czasu nie podwyższają zarobków?

@Agnieszka

Tak podwyżka ale kwoty zabranej z wypłaty ????

Mona
@Agnieszka

Z biegem czasu to podobno pozbywają sie dobrych pracowników którzy pracują po parę lat, a mądrzy ludzie z tamtąd odchodzą bo nikt w tych czasach za najniższa krajową nie będzie pracował. A w ogłoszeniach obiecanki cacanki. Wszystkie komentarze negatywne i smutne minki to niestety sama prawda.

Ulubienica

Firma NIEBIESZCZAŃSCY to (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora) na czele z P. PIĘTKĄ I P. ANETKĄ. Chcą żeby człowiek tyrał cały miesiąc za darmo, zero poszanowania. A wyżej wymieniona pani nie nadaję się w ogóle na kierownika regionalnego (potrafi tylko przesyłać maile a gdy sie dzwoni to nigdy nic nie wie), potrafi tylko każdemu obrabiać tyłek za plecami po to by przyliżać się (usunięte przez administratora) którzy siedzą ponad nią...ŻAŁOSNE!! NIE POLECAM (usunięte przez administratora)NA CZELE Z p A.O.

Up up up
@Ulubienica

Dziewczyno... Napisałaś świętą prawdę... Firma nie warta uwagi...

Goska
@Ulubienica

ULUBIENICA, BRAWO ZA PRAWDE! POZDRO Daliby zwykły szacunek dla pracownika w tej firmie i nie byłoby mobingu to nie trzeba byłoby filmów nakręcać przez fejsbuka jak również rozkręcać sklepów ponieważ ekspedientki wiedziałyby co mają zrobić i jak należycie pracować żeby były obie strony zadowolone ,a kasa sama by się robiła. Proste. FB ani film który chcą nakręcać nic im nie da, bo nie szanujecie ludzi wartościowych którzy pracują u Was po naście lat bo się wszyscy zwalniają! Bo jesteście kłamcami, a to co oferujecie na ogłoszeniach jest zwykła OBŁUDĄ bo płacicie w tych czasach ciężkich słabe pieniądze. No chyba że ktoś pracuje po 280h to 4,5tys ma. Ludzie nie pracujcie tam.

Aaaaa
@Ulubienica

Tak racja. Mialam krotkie doczynienia z Aneta O. Tak obludnej, malo inteligentnej osoby juz dawno nie spotkalam. Obgadywania, mobing i niewiedza to jej glowne cechy. Ale jak sama twierdzi ma zarobionego meza i pracowac nie musi... Skad takie twory na tej ziemi????

Milena

Zakład jedną wielką porażka W życiu nie zarobisz tyle ile daja w ogłoszeniu W tych czasach żeby nie mieć 3000zl to paranoja i tylko patrzą z której strony by tu zarąbac z wypłaty !Z nadgodzin zabiorą gdzie wszystko idzie pod stołem ciekawe gdzie jest US , okropna firma wymagania duże nacisk i te ich wypiekanie mięs też wiele mogłabym napisać bo aż czasem wstyd że człowiek to ludzia wpychał Kierownicy sklepu (nie każdy)kompletny brak wiedzy ,zero bycia za pracownikiem ,dopisywanie sobie nadgodzin aż w oczy razi i tego też nikt niewidzi Nie polecam

@Milena

Droga Mileno, jak nie zrobisz? Nawet ponad 3000 zarobisz gwaranta a potem się już martw????z wypłatą, że zwrotami, z narzutami, z przydziałami, bo kierownik regionalny bardzo lekką ręką bardzo często bez konsultacji sprzedaży narzuca towar a co tam przecież za przekroczone zwroty zapłaci załoga a nie oni.

@Milena

Mielno masz racje. Ten zakład to porażka. Wpychane stare śmierdzące mięso a twoim obowiązkiem to sprzedać albo pójdzie w straty i zabiorą z wypłaty. Bronią tylko te co wchodzą w (usunięte przez administratora) kierownikom ciasteczkami i podlizywaniem się. I to te sklepy zarabiają ponad 3000 a nawet i więcej przez (usunięte przez administratora) nadgodziny.

@Aneta

No i gdzie sanepid w takiej sytuacji? I ogólnie jak klient mógłby to normalnie kupić, skoro piszesz, że to śmierdzi... To w ogóle wracają tu po czymś takim?

@Zuzanna

Tak sanepid jak i inspekcja pracy. A mięsa są wypiekane ????

@Aneta

Nie zrozumiałam chyba. czyli byli i niczego nie udało się wykryć? bo skoro tak to chyba jednoznaczne, że z mięsem musi być wszystko ok?

Robin

Ta firma to jedno Wielkie (usunięte przez administratora) płacą najniższa średnią krajową a mają bardzo duże wymagania, nie polecam tam pracować, na rynku pracy jest wiele lepszych ofert, choćby w fabrykach????????????Kierownictwo i Dyrektorzy do (usunięte przez administratora)

Mysz
@Robin

To najniższa czy średnią?

@Mysz

Najnizsza a jak masz nadgodziny to Ci jeszcze cos niedoplaca.. A wszystko do reki, nie na konto US sie klania firmie

Serio? ????????????????

@Kasia

Jak to możliwe, żeby za nadgodziny nie dopłacili, ewidencji tego nie prowadzą? Cokolwiek na ten temat widnieje w umowie?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Regionalny sieci sklepów firmowych

Zgadzam się z opinią przedmówcy - dlaczego na portalu na którym mozna się wypowiadać o pracodawcach, posty są usuwane w całości o ironio prawda boli, to może nadszedł czas na zmiany w systemie zarządzania tą firmą. Ja na miejscu zarządu spaliłabym się ze wstydu czytajać takie wpisy.

@Ewa

Ale oni nie mają wstydu..., to rzekomo RODZINNA FIRMA i przyjazna, nie korporacja... Wszyscy równo siebie tam obgadują i wygryzają. Zapomnieli o swoich rodzinach i żyją padliną - dosłownie. Nikt juz tam nie chce pracowac, no oprocz osob z zadluzeniem komorniczym, bo firma lubi dawac w tzw.koperty. Nadgodziny pracownicze w sklepach to czarny rynek - koperty. Ludzie w jakich czasach my zyjemy????? Droga firmo należy w końcu spojrzec na wskaźnik rotacji i mocno uderzyć się w perś stojąc przed lustrem...

@Mat

Jaka przyjazna firma??? Każdy, każdemu jest wilkiem ! Od samej góry po dół. Dyrektor nie wspiera nawet własnego zespołu który zespołem nie można nazwać jeśli co chwila się wyrzuca kogoś lub co bardziej mądrzy uciekają sami. Stara klika to jeden na drugiego tylko donosi i obgaduje. Sztucznie naciągane stanowisko Pani Dyrektor która rzekomo ratuje sytuację które powstają głównie z jej ręki . A co do kopert to się nie zgodzę z Tobą, firma wcale nie lubi dawać i po to są dorzuty, dopisy i wszystko inne aby sklepy nie zmieściły się w stratach i nie dostały premii. Niestety myślenie firmy zatrzymało sie na średniowieczu i nie wiedzą że dobra firma to stali , przeszkoleni pracownicy związani z firmą a nie rotacja wszystkich co 3miesiace.

@Anonim

Ale koperty w tej firmie istnieją na kazdym szczeblu, to żenujące - komuno wroc... Co do całego Twojego wpisu w 100% się zgodzę. Pan Dyrektor i Pani Dyrektor, to tylko wpis na umowie, żeby mieć posłuch trzeba wzbudzić autoryret i szacunek zespołu, a tu tego zabrakło. To mądrzy z tej firmy uciekają, bo nie chcą brać udziału w przekrętach i zatrudnieniach ludzi pod wpływem alkoholu... WSTYD i brak zasad!

@Mat

Zgadzam się ze wszystkim....reszta w kopercie. Zatrudniają jak leci każdego bo nikt już nie chce pracować. Opinia w każdym mieście zszargana o jakości pracy. Niestety jakość produktów również coraz gorsza bo Panie sprzedają wszystko tylko dlatego aby za to nie płacić więc wszędzie słychać opinie że coraz gorzej z jakością. Z taką polityką , myśleniem, doradcami, dyrektorami .....Panie Dariuszu będzie tylko gorzej.

@Anonim

Myślę że właściciele mało wiedzą o sklepach i o tym co się dzieje w ich firmie. Wiedzą tylko tyle ile im dyrektor i jego zastępca powiedzą. Przydałoby się właścicielowi przejechać po sklepach i zderzyć się z rzeczywistością. Może jak by porozmawiał. z ludźmi na dole wywnioskował by dlaczego ta firma idzie na (usunięte przez administratora) a ludzie odchodzą.

@Ewa

A moze sam w koncu się zastanowi skąd taka rotacja. Chyba, że wiedzieć tego nie chce, ma pionków od zamiatania pod dywan.

Magda
@Mat

Myślę że szefowi nie wiedzą co się dzieje . Zdarza się ktoś nieuczciwy , prawda to jesr , nawet na naszym sklepie taka była. Ale ten człowiek wraz z panią dyrektor pozbył się tyłu dobrych ludzi że aż żal na to patrzeć. A moja kierowniczka to odeszła bo też miała już tego dosc. Tyle ludzi było fajnych na sklepach i regionalnych i sama słyszałam jak mówił że no może zwolnić ile mu się podoba i nawet wywali całą załogę i sobie pozamyka sklepy "bo stać go na to" . A to przecież nie jego sklepy tylko szefostwa. Ja się nic nie odzywam bo muszę pracować ale też już mi się tu nie chce bo ciągle jest coś nie tak a ile można się starać i zawsze te inwentury wychodzą źle.

JUSTA
@Mat

Przypadkowo weszłam na opinie. To co widzę to jakaś błazenada. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie. Przecież są umowy, porozumienia i porzucenia. Ja jadąc do pracy za granicę dogadałam się po pięciu latach na porozumienie stron. Nikt nie robił mi pod górkę. Ale Was to nie dotyczy bo chyba nie wiecie co to jest praca w normalnej firmie, tam gdzie kierownik regionalny zna swojego pracownika po imieniu i jest pomocny w każdej chwili. Podziwiam wasze wpisy, bo chyba jesteście tak świetnymi pracownikami że nikt was zatrudnić nie chce. Polecam prace w korporacji, 8 godzin w firmie i kolejne 8 przy komputerze.

Hanka
@JUSTA

Justa cis się tobie pokrecilo. Sama piszesz ze w twojej firmie za granica regionalny znal pracownika po imieniu i zawsze był pomocny wiec dlaczego oceniasz tych ludzi za lewusow i mówisz ze nikt ich nie chciał zatrudnić. Przecież oni tutaj nie maja takich relacji z regionalnym o których ty piszesz. Jedno mogę stwierdzić na 100% najgorsze jest 'z chama na pana". A chamstwa w Polsce nie brakuje i nie daj Boże mieć kierownika, dyrektora chama, buraka. Przepraciwalam 30 lat za granica i zmieniłam prace z 6 razy i nigdy mi się nie trafił przełożony burak. Zawsze respekt, szacunek i przy każdym zebraniu pochwały i podziękowania za prace. Częste awanse dla osób z motywacja. Każda rozmowa z przelozonym w biurze, nigdy przy innych pracownikach. Mogę powiedzieć niebo a ziemia. Ciesze się ze moje życie zawodowe po 6 latach pracy w Polsce odbyło się zagranica.

Gośka

To co oni piszą w ogłoszeniach ile ludzie mogą zarobić to jest śmiech na sali. Hahaha Żenada!!! Ta firma jest tak żałosna że aż ich żal. Lubią na każdym kroku kantowac. Nie pracujcie tam jak i nowi regionalni tak i pracownicy, bo szkoda waszego czasu pracować za (usunięte przez administratora) pieniądze w tych czasach.

Zuzia
@Gośka

Zgadzam się z wypowiedzią

Jawor

Widzę że dalej w firmie się nic nie zmieniło, zwalniają dobrych pracowników a potem znowu dają ogłoszenia o pracę,mam nadzieję że kiedyś się na tym przejadą

O aaa

Trochę pracuje w tej firmie ale takiego szefa jak Pan Dariusz wrednego pospolitego to nie widziałam gdy wchodzi na sklep nie powie dzien dobry a ni nic pozatym potrafi tylko krzyczec No tak jak jest kasa to jest wszytko a pracownicy to popychadła dla nich ale bez nas nie kręci się ciekawe czy sam by się postawił za lade i wytrzymał te narzekanie klientów szczerze nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora) na wypłatach a obciążenia z nieba podają dziewczyny nie zatrudniajcie się bo będziecie żałować

@O aaa

Dyrektor wchodzi ani be ani pocaluj w (usunięte przez administratora) Zrobi zdjęcia a i idzie.. Zero kultury..

Zadowolona

A ja bardzo polecam sklep w Bolesławcu na Asnyka.Mile Pani zawsze doradza,towar pierwsza klasa. Panie znają produkty i wiedza co mówią. Nowa Pani kierownik że świeca takiej szukać. Ale niestety widać że są przemęczone.

Gienia

Z dnia na dzień dają wypowiedzenie i wymyślają ci ze to dyscyplinarka ale pójdą ci na rękę i dadzą porozumienie.

Ona
@Gienia

Prawda imają pracownika za zero tak jak p Katarzyna czy p lukasz

KP

Ludzie skąd w was tyle jadu. Pracuje w firmie naście lat i żal czytać te bzdury i kłamstwa. Jak jesteś w porządku i dbasz o swój sklep to i firma dba o ciebie. A gdybyście myły szyby to Pani Marzenka nie musiała by ich myć. Wystarczy wziąć się za robotę.

Ada
@KP

BZDURY TO PISZESZ TY!!@ Ta firma to jedna wielka porażka!!! Ludzie weźcie tam nawet nie pracujecie bo szkoda waszego czasu.

Jawor

Marzenka z dyrektorem trzymają się razem i czują się bezkarni, nie mogę pojąć jak tego wlasciele nie widzą,przez tych dwoje naprawdę parę osób odeszło

Basia
@Jawor

Widzą, słupki % się zgadzają dla właścicieli to jest najważniejsze, nie pracownik.

Onaaa

To cała klika

Jawor

To nie tak że piszemy tylko o Jaworze,po prostu nas to dotyczy ale tak jest w większości sklepów,a ta pani która stoi jakby za karę,no cóż ten kto się szanuje to odszedł a innym wszystko jedno,tak mi się wydaje

@Jawor

U ciebie to ponoć historia to po co wylewasz tu swoje zale albo pracujesz i jesteś szuka.

@Oczy weza

Bez z bo usuna

Onaaa
@Oczy weza

A ty jesteś zadowolona z pracy u (usunięte przez administratora) którzy traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) i złodziejów śmiech na sali ????????????????????

Jawor

Czas skończyć z tą dziecinadą,kto chce to niech pracuje w firmie Niebieszczanscy i nadal pozwała się upokarzać,ja mam szacunek do siebie i swój honor i nie będę się zniżać do poziomu pani Marzenki, pozdrawiam wszystkich ????

Klient

Piszecie tu Państwo o sklepach w Jaworze, ale ja byłem ostatnio przejazdem w Bogatyni, wstąpiłem do netto i chciałem kupić coś na stoisku mięsnym. Szczerze nie polecam, towar widać że jest zleżały, wysuszony, wygląda nie apetycznie. Obsługa zostawia wiele do życzenia, sprzedawczyni zachowywała się tak jak by stała tam za karę.

Kunegunda
@Klient

Pan to chyba miał zły dzień co? Albo jest z konkurencji !! Według Pana dziewczyna powinna szczerzyć zęby jak (usunięte przez administratora) Każdy z nas ma inny grymas twarzy!! Nie sądzę by dziewczyna tam stała za karę, nikt na siłę nikogo nie trzyma! każdy ma prawo wyboru tym bardziej ,że pracy jest ful!! tylko trzeba chcieć pracować. Dziewczyny choć nie zawsze zadowolone ale uśmiechnięte i żartobliwe!:) Towar świeży i naprawdę wysokiej jakości z czystym sercem mogę polecić sklepy Niebieszczanscy!!! :)

Jawor

Dlatego że jest fałszywą osobą i nigdy nic nie zrobi bezinteresownie chociaż dałam z siebie dużo

Smutne to....

Piszesz w czasie przeszlym

@Jawor

Szmatki,szyby,,,, (usunięte przez administratora) to nie ma znaczenia.

Jawor

Pani pseudo dyrektor Marzenka na siłę chce pokazać że coś umie ale bez rezultatu ale za to może myć kolejne szyby swoją magiczną ściereczką z którą się nigdy nie rozstaje ????????

@Jawor

Dlaczego tak bardzo ją nie lubisz?

Jawor

Coś myślicie o kolejnym otwartym sklepie w Jaworze, kolejna porażka,na siłę chcą się wbić a dziesiątkę ale bez rezultatu

Jawor

Otworzyli kolejny sklep w Jaworze, następny niewypał

Amanda

Praca bardzo ciężka, nieadekwatna do zarobkow i wymagan firmy. Dzwiganie miesa codziennie czy to rano na otwarcie plus dostawa czy wieczorne na zamkniecie.Minus za obcuazanie pravownika za straty ktore niestety na zamkniecie

kaśka
@Amanda

Rzeczywiście, zaskakujące że w SKLEPIE MIĘSNM trzeba " codziennie czy to rano na otwarcie plus dostawa czy wieczorne na zamkniecie" dźwigać mięso.. a chciałabyś jako Klient kupować w sklepie "wczorajsze mięso"? A może lepiej nie przyjmować świeżej dostawy? BO PRZECIEŻ CIŻKO... LEPIEJ, JAK SIĘ WSZYSTKO WYPRZEDA, TO ZAKMNĄĆ BIZNES! OPINIA ŻAŁOSNA- zastanów się nad branżą a nie pracodawcą. W sklepie odzieżowym ( OZGROZO) trzeba DZWIGAĆ KARTONY Z CUCHAMI- a to niby taka przyjemna robota. Zastanów się następny razem znam coś napiszesz, bo to O TOBIE świadczy.

@Amanda

Proszę nie podszywać pod pracownice

Elokwentny Andrzej
@kaśka

Zanim się kogoś obrazi, może warto nauczyć się pisać po polsku? Jeżeli porównuje pani pracę w sklepie ze szmatami, gdzie raz na parę godzin przesunie się jeden czy dwa kartoniki do pracy gdzie przerzuca się kilkadziesiąt skrzynek ważących nierzadko ponad 20kg to gratuluję. Inna sytuacja gdy są dwie osoby na sklepie a nie jedna.

@Amanda

Czy ciężka praca, o której wspominasz jest nagradzana dobrą wypłatą? Czy u Niebieszczańskich są premie motywacyjne lub inne dodatki finansowe? Będę wdzięczny za info.

Hshdhsn
@Amanda

Szczerze prawda. Nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. - Gryfów Śląski

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 14 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.
2.2/5 Na podstawie 453 ocen.

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.