SKLEP FIRMOWY ZAKŁADÓW MIĘSNYCH NIEBIESZCZAŃSCY

Proszówka

Opinie o SKLEP FIRMOWY ZAKŁADÓW MIĘSNYCH NIEBIESZCZAŃSCY

rejczi

To coś słabo szukałeś @uno, ponieważ sam widzę kilka na ich stronie www. Szukają konkretnie informatyka/serwisanta urządzeń, przedstawiciela handlowego ze znajmością języka niemieckiego, zapewniają umowę o pracę

Wszystkie narzekają że mało zarabiają. Ale jak kiedyś u [usunięte przez moderatora] regionalna nas zapytała ile powinnyśmy zarabiać, to żadna nie wydusiła ni słowa. I tu jest podobnie. Każda pisze że mało zarabia ale jak przyszło co do czego to żadna nie powiedziała ile powinna zarabiać.

Zostaw opinię o SKLEP FIRMOWY ZAKŁADÓW MIĘSNYCH NIEBIESZCZAŃSCY - Proszówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKLEP FIRMOWY ZAKŁADÓW MIĘSNYCH NIEBIESZCZAŃSCY