NIEBIESZCZANSCY SKLEP73

Kamionka

Opinie o NIEBIESZCZANSCY SKLEP73

Sklep (usunięte przez moderatora)Kamiennej Gorze,sklep 73 na ulicy Broniewskiego.To co się dzieje na tamtym sklepie to przechodzi ludzkie pojecie;myci mięsa i drobiu,mycie wędlin na porządku dziennym,to porostu norma.Oszukiwanie klientów to tez nie nowość w tym sklepie,dobijanie na wadze,zęby remanent dobrze wyszedł tak jak oczekuje Pani kierownik rejonu to trzeba klientom dobijać po 15,20 deko więcej niż jest faktycznie jest lub wbija się kody droższych towarów,na przykład ktoś bierze zwykłą kiełbasę a na kasę jest wbijany kod szynki itp itd. Praca a tym bardziej zupy na tamtym sklepie to koszmar,odradzam każdemu.

Zostaw opinię o NIEBIESZCZANSCY SKLEP73 - Kamionka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIEBIESZCZANSCY SKLEP73