Opinie o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. w Gryfów Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. w Gryfów Śląski

Minionek

Otwierają kolejne sklepy do których nie mają pracowników więc przerzucają z jednego sklepu do drugiego,pracujesz ,6 dni w tygodniu a jak Ci się nie podoba to się zwolnij,zero szacunku dla pracowników i gdzieś to mają że traci na tym Twoja rodzina

Kierowca

Witam. Jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o stanowisko kierowcy kat.C. Jakie zarobki, godziny pracy etc??

Doświadczona

Cześć, Czytam te opinie i jestem w szoku. Koleżanka mi podpowiedziała ten portal. Powiem Wam tak : pracuje już ponad rok jako kierownik sklepu. Uczyłam się na innym sklepie u świetnej kierowniczki. Wiadomo, miesiąc do miesiąca nie jest równy. Raz wychodzi lepiej, raz trochę gorzej. Spisy wychodzą mi zawsze ok, bo bardzo pilnuje tematu. Miałam kiedyś sytuację, że zatrudniłam dziewczynę co miała "lepkie ręce", ale powiem wam, że szybko doszłam że to ona. W tym wszystkim pomogła mi pani Marzenka. Nie rozumiem tego hejtu, bo ja zawsze na nią mogę liczyć. Jak coś się dzieję, to ja nie boję się prosić o pomoc, bo to nie wstyd i zawszę tą pomoc dostanę. Ten rok pracy wiele mnie nauczył. Nie jest to łatwa branża i na pewno nie dla każdego. Jeśli komuś praca nie odpowiada to po co się męczycie? Nie kumam tego, po co wylewać hejt i męczyć się w pracy? Jak fizyczna praca komuś nie odpowiada, to zawsze jest budżetówka - swoją drogą ja bym chyba oszalała ;) Także moi drodzy, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja mam pracę i ją szanuję, pomimo kilku niedociągnięć, bo tak na prawdę nigdzie nie jest cukierkowo. a jak komuś zależy to będzie pracować :) Pozdrawiam moich hejterów! ;) - ale zanim zmieszacie mnie z błotem, dwa razy pomyślcie o tym co napisałam!

Monia
@Doświadczona

Wybacz ..... Ale śmierdzi na kilometr podstawioną osobą. I naprawdę niezbyt się postarałaś aby to ukryć! Wystarczy że napisałaś że pracujesz rok i wychodzisz dobrze na inwentaryzacjach i to że na panią Marzene możesz liczyć -komedia . Dodaj jeszcze że masz wolne kiedy chcesz, pracujesz po 8godzin i zawsze możesz liczyć na wsparcie regionalnego a dyrektor wysyła ci życzenia urodzinowe .

Justyna
@Doświadczona

Hej ty doświadczona jakoś ci nie wieże. Jak nic pisze to ktoś z firmy styl forma ewidentnie prawda w oczy kole. Pani Marzenka to sobie wypracowała taka opinie nie raz dziewczyny zdradziła niby taka pomocna a potem obgaduje za plecami. A co gorsze to nawijała na mnie do mojej koleżanki. Więc to chyba słabe Pani dyrektor.

Doświadczona
@Monia

Ech. tego się sodziewałam, takiej reakcji, ale serio, ja nie mam złych doświadczeń, a na spisach wychodzę dobrze bo jestem po szkole handlowej. Nie jestem podstawiona, bo niby po co? Pracowałam w kilku różnych zakładach pracy i wierz mi, że może być gorzej, niż to co opisujecie. U mnie nie jest cukierkowo i nie pracuję 8 godzin, bo i nawet 12 , ale miałam to szczęscie, że byłam u babeczki na przyuczeniu, która pokazała mi jak to wszystko dobrze ugryźć. Możecie sobie myśleć co chcecie, ale po ostatnich doświadczeniach w innej firmie, na te prace nie narzekam. Wiadomo, że chciałabym zarabia więcej... a kto by nie chcał.

@Justyna

Tak zgadza się. Ta Pani, na stanowisku ZASTĘPCA DYREKTORA, obgaduje wszystkich, nawet bylych pracownikow, dodatkowo uzywajac przy tym (usunięte przez administratora)języka. Po prostu AUTORYTET.

Aga
@Doświadczona

Nie rozumiem tego hejtu na Panią Marzenkę, my zawsze możemy na Panią Marzenkę liczyć nie raz już umożyła nam wynik inwentaryzacji, a czasami jak coś w lądzie znalazła po terminie to przymknęła na to okiem, Mówiąc do wieczora ma być sprzedane. Zawsze można się z nią dogadać. Pani Marzenka musi być taka surowa bo szef i firma od niej tego wymaga.

@Aga

Takie rady dawala? To niezle- po terminie towar do wieczora ma byc sprzedany... brawo, klient jest truty!

magda
@Aneta

jestem w szoku i ta pani jest na stanowisku dyrektora szok, jeszcze jedno nie rozumiem jednego jak to umarzała inwenturę to co jedni mogą płacić a inni nie ?

@magda

U nas jak wychodzi źle inwentaryzacja to regionalna przerzuca na papierze towar na inny sklep , taki co wychodzi durzo na plus i nikt niczego nie nie musi umarzać i też nie płacimy.

@Marta

Uuuuu niezle, czyli rejonowa robi WAŁKI! Czyzby to byla tzw. ZONA HOLYWOOD???? Ta co pracowac nie musi... Haha

Viki
@Marta

Zapomnij, że teraz będziesz wychodzić dobrze!!!!!

Dana
@Viki

Zawsze możesz dobijać do paragonu jak to robi 70% firmy. Jak czytam o tych co tak świetnie się rozliczają to się, astanawiam po ile koleżanki nabijacie 5 czy 10 dkg a może więcej

Jola_lojalna

Myślę że większość z Was powinna założyć własne firmy i ciekawa jestem opinii jakie byście wszyscy dostali. Czytając większość komentarzy mam wrażenie że same nieroby się wypowiadają bo nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie. Jeśli już to zawsze byłam pytana czy chce nadgodziny albo proszona o pomoc a później mi za nią dziękowano. Pani Marzenka nigdy ze ścierką nie wchodziła mi do lady bo nie musiała kiedy zawsze było czysto. Widocznie u Was jest inaczej i szczerze mówiąc nie raz miałam okazję odwiedzić jeden ze sklepów naszych i poprostu masakra na co niektórych aż sama bym wzięła ściereczkę i umyła szyby ???? Stanie za ladą jest naprawdę jednym z najprostszych stanowisk. Ja się zawsze cieszyłam jak miałam towar i mogłam się trochę poruszać,jak coś się innego działo. Ogólnie firma jak firma, jest duża więc ciężko żeby było wszystko idealnie ale czy gdziekolwiek teraz jest idealnie...raczej nie ???? Ja zawsze byłam zadowolona a jak wjeżdżała Pani Marzenka to zawsze podziwiałam za jej klasę i zamiłowanie do pracy jaką wykonuje. I wstyd dla Was wszystkich którzy wypowiadacie się w zły sposób o niej ale to tylko świadczy o waszym poziomie i braku inteligencji. Pozdrawiam nierobów! Najlepiej 500+ i siedziec w domu!

Basia
@Jola_lojalna

Kochana tu nie piszą ludzie którzy siedzą w domu na 500+ tylko ludzie którzy pracują w tej firmie. Pracuje we Wrocławiu i zateudniała mnie owa pani o której tu mowa nie mam o niej dobrego zdania. Obiecuję to co w danej chwili jest jej wygodne wypiera się własnych słów. I to prawda nie szanuje ludzi słyszałam takie słowa z jej ust że mi było wstyd. Jak firma może zatrydiac taka osobę kompromituje i przynosi wstyd tej firmie. To że pomacha spódnica za trzepie głową klasy jej nie dodaje. Ludzi poznaje się w trudnych. sytuacjach a ja właśnie w takiej ja widziałam obgaduje ludzi tak... wyzywa ludzi tak... Wstyd mi że mam taką dyrektor. Ciuszki torebki klasy nie dają

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Regionalny sieci sklepów firmowych
Minionek

Ej Ty lojalna,ile wazeliny w siebie wsmarowalas,nikt nie chce żeby go głaskać po głowie,tylko oczekuje minimum szacunku i godziwego traktowania

Minionek

Ja też jestem po szkole handlowej,w tym 10 lat pracowałam na ladzie mięsno wędliniarskiej i mam duże doświadczenie i więc nie gadaj głupot jaka to jesteś wyszkolona

Zgadzam się z Tobą Monia

Minionek

Pani Marzenka ma swoich lizusów i Ty jesteś jednym z nich,to że ona myje szyby swoją ściereczką to nie dlatego że mam je brudne,tylko żeby strzelić popisowe u kogoś upokorzyć a nie z dobroci

Marika
@Minionek

Zapomniałaś dodać że zanim wyjmie ścierkę to zrobi ci z ukrycia 15 zdjęć (celowo zakamarków) i wyśle do wszystkich świętych robiąc z ciebie syfiare a potem z wielkim uśmiechem powie ci że jest super.

Minionek

Dobrze powiedziane,pani dyrektor Marzenka też dużo czerpie motywacji z filmu Kariera Nikodema Dyzmy,niczym nie odstaje od pana dyrektora ????

Gosia
@Minionek

A co ona wie i co robi to nikt nie wie ? A niby dyrektor przed nazwiskiem , ale czyj i kogo ? Latała do tej pory ze ścierką i myła szyby ! Posprawdza i pogada i myśli że się jej ktoś boji! Jedyne co się ta pani zna to na układaniu nam lady bo nam się nie chce aby miała co robić ;p My mamy rodziny i chcemy szacunku i wolnego pani dyrektor a pani chyba rodzinę zamieniła na pracę to niech siedzi i sprzedaje za nas !

@Gosia

Ojjjjj święta prawda !!!

Mirka
@Minionek

Podejrzewam że Pani Marzenka to nie twoja koleżanka!!! Jeśli przyjechała i umyła to tylko dlatego, że wstyd jej było widząc brudne szyby!!! U mnie nigdy nie musiała bo ja wiem co należy do moich obowiązków. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

Zuza
@Mirka

A może ma brudne szyby bo stoi sama na stoisku po 12 godzin dziennie sześć dni w tygodniu o tym nie pomyślałaś. I tak klika miesięcy. A poproś Panią Marzenę o wolne to wiesz co usłyszysz. Jak nie masz pojęcia o czym piszemy to się nie wypowiadaj

@Zuza

Przecież to centrala się uruchomiala w obronie firmy hahaha

Brawo Ty- Zuza

Minionek

Marzenka jak przyjeżdża z tą swoją ściereczką do szyb to wszyscy konają ze śmiechu,rodzina dla niej nie jest ważna,jak słyszę że narzeka że od rana do późnego wieczora jest w pracy a jak zapytałam a co z rodziną to odpowiedź że każdy jest dorosły.Raz już się firma z nią pożegnała ale widać z braku laku i kit dobry to ja znowu zatrudnili

MONIKA

Myśle że "Karierę Nikodema Dyzmy" robi tu nie tylko dyrektor ale i dyrektorki... siedzą i udają że pracują a noszą się jak by pozjadały wszystkie rozumy.

Mat

Z Regionalnymi też tak robią. A we wszystkim jawnie kłamie dyrektorek, ktory w tej firmie chce być kimś, bo w biedrze był nooo wiadomo :)

***
@Mat

Pracownik to przynajmniej ma za nadgodziny zapłacone a regionalny(usunięte przez administratora) po 12 godz za wypłatę niższą niż kierownik sklepu. Robi za kasjera na 2zmiany a w nocy i wykendy nadrabia robotę i jeszcze słyszy że się nie wyrabia. A pan dyrektorek to ambicje i mniemanie wielkie lecz niestety zero wiedzy menadżera i zarządzania zespołem. Że nikt tego nie widzi jakie ten człowiek ma braki i tylko lawiruje aby się utrzymać. Może zarząd się obudzi że tyłu doświadczonych ludzi chciało w tej firmie pracować a nikt dłużej nie zostaje!

Na dzień dobry po przyjęciu do pracy okazuje się że co innego było mowione na rozmowie co innego wychodzi w rzeczywistości,(usunięte przez administratora)jeżeli coś więcej to tylko przez pierwszy miesiąc lub tylko dlatego że trzeba przetrzymać pracownika, generalnie słaby przepływ informacji, pracownik powinien robić wszystko to co kierownik sklepu, na początku jest to tzw opiekun który rzekomo dostaje 200 zł więcej, oczywiście na umowie bez zmian - sprzedawca. Obciążanie pracownika za zwroty, jest oczywiście dany limit na sklep który jest określany z góry, problem pojawia się gdy nie ma klienta i trzeba sprzedać nadwyżkę towaru zamówionego z przydziału a nie ma komu, wtedy zaczynają się schody, kombinacje, to się piecze mięso które swą świeżością pozostawia już coś do życzenia, to się robi gigantyczne promocje. Podsumowując, ja nie polecam, może komuś się poszczęści i akurat zrobi w firmie karierę.

Danuta

Piecze się mięso?! Ciekawe, czy tam sanepid wgl zagląda...

Mat
@Danuta

Tak, zalogi wypiekają mięso zleżałe lub koniec daty, z centeali dostają przyprawy - cała tablica mendelejewa. Tylko, ze to sklep, nie przetwornia.

Kto

Przychodzac tu do pracy juznmialam troszke wyklarowany obraz jak to moze wygladac..opinie, przyjeciowka wszystko na leb na szyje. Pol roku a i tak czuje jakbym przerobola ciezkie 2 lata, masakra. Brak premi frekwencyjnej chociaz w ubieglym miesiacu 170 godzin, bo trzeba bylo robic nadgodziny, porazka. Nie polecam jak ktos cos chce wie cocma ci powiedzieć, w momencie niezgody u kazdego widac prawdziwa twarz. Nie polecam radze.omijac, juz widsc jak sie jeden sklep za 2.sypie i nie dziwne, jak zarzadza tym kierownik regionu' ktory chyba nie ma pojecia o czym mowi a na klncu mimo twojej pomocy i ratowania sytuacji maja cie za najgorszego :)

Kama
@Kto

Tak wszystko na szybko i bez szkolenia i pomocy a i umowa z inną kwota niż na ogłoszeniu. W tej firmie nadgodziny to obowiązek .a spróbuj powiedzieć nie to zaraz cię wymienią bo co chwila ogłoszenia. Jak powiedziałam że nie będę po tyle godzin stać to uslyszalam od pani dyrektor że co ja myślę , że kto tu będzie stał i ze sklepu nie zamknie i czym mogłam się napracować jak utargu malea

Kama

Bardzo to dziwne że zawsze coś brakuje i im nie udowodnisz że pilnowałas i to niemożliwe że aż takie braki. Ja robiłam wieczorem zdjęcia ile mam na sklepie to mi później w ciągu dnia dopisywali (usunięte przez administratora) . Takie dokumenty i korekt i przeszacowania i jeszcze niby coś aby do ładu nie dojść a potem 3tys na minusie , goła wypłata i jeszcze słyszysz żeś (usunięte przez administratora) bo samo nie wyszło! A regionalny ci nic nie pomoże bo teraz zatrudniają(usunięte przez administratora) a jak nasza się domyśliła i chciala nam pomóc to ją szybko wywalił. Uciekajcie gdzie (usunięte przez administratora) rośnie byle nie w tej firmie.

Aplikowaliście do pracy w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Kierownik Regionalny są korzystne?

...

A dlaczego firma likwiduje wszystkie wpisy i posty odnośnie wątpliwego rozliczania sklepów i inwentaryzacji ???? Czy jest to dla was jakiś temat tabu??? A może kierownicy powinni wiedzieć o tym że mają skrupulatnie sprawdzać czy nie jest im coś dopisane ???? Czy ten wpis również zostanie usunięty????

@...

Zgadzam sie, pilnowane na biezaco, codziennie sprawdzana sprzedaz stany a na koncubwychodzi ci 3 tysiace oczywiscie do odwalenia z wyplaty na csly sklep, w.momencie prosb by ktos to sprawdzal, bo to nie możliwe, by regionalny sprawdzal stany jak jest, straty o 2 tysiacw mniejsze jakby czuc ze ktos sie domysla ze kreca, wyplata z ogloszen awykonalna by ja dostac .

Monia

Bo ten pan obawia się jakiejkolwiek konfrontacji z pracownikami. Lepiej z ukrycia zrobić zdjęcia i wysłać regionalnemu że jest (usunięte przez administratora) i ma jeszcze bardziej (usunięte przez administratora) Sklep i panie. A finał taki że był i widział i zareagował i niby coś zrobił. Brak kultury i szacunku dla ludzi co na pana wypłatę ciężko pracują.

Angie

Naprawdę zastanawiam się jak ta firma funkcjonuje i jak dlugo suę jeszcze utrzyma?... Czy sanepid nie widzi co się dzieje w sklepach - ukryte przyprawy, peklowanie przez załogi, bo taka jest zasada firmy i zarządzenia centralne... Czy urząd skarbowy i zus też nic nie wie- oszukane umowy o pracę- stawki inne niż w rzeczywistości i na rozmowach rekrutacyjnych, ukryte pod kotarą PREMII????‍♀️ Wysokie stanowiska obsadzone przez krętaczy i manipulatów...z biedry... Rozmowy rekrutacyjne prowadzone przez kilka osob jak sekta, wszystko tajemnicze... Brak wdrozenia i szkolen, brak kultury firmowej i jakichkolwiek wartosci. Wizerunek firmy - (usunięte przez administratora) Auta 20letnie, laptopy poklejone tasmami izolacyjnymi, brak fartuchow, workow i papieru do pakowania towaru, brak artykulow socjalnych... Ale się wymaga, a pod odslonal ladnych nazw stanowiskowych jak zastepca dyrektora, kierownik regionu, kryje się SPRZEDAWCA... Marne to i żenujące... STRASZNE

Prawda
@Angie

Brawo Angie i ... !!! Sama prawda . Wszystko idealnie przez was opisane. Niestety teraz Pan Dyrektor z mierną wiedzą handlową usiądzie wraz z wiankiem doradców szefa i wycofa te wpisy aby nadal ród ciemny i nieświadomy na nich zarabiał.

Świebo.bobooo

Proszę zobaczyć co sie dzieje w swiebodzicach waszym sklepie FB: Spotted miasto swiebodzice post był dodany 10 luty 2022

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. - Gryfów Śląski

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 14 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.
2.2/5 Na podstawie 453 ocen.

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.