SKLEP MIĘSNY NIEBIESZCZAŃSCY

Lubań

Opinie o SKLEP MIĘSNY NIEBIESZCZAŃSCY

Jakie emocje budzi w tobie SKLEP MIĘSNY NIEBIESZCZAŃSCY ? Czy jesteś zadowolony zzatrudnienia w tej firmie? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy.

Poszkodowana
@admin 24.07.2016 18:44

Firma totalne dno co do organizacji pracy pracownikom, totalny rynsztok i brak. Atmoswery jak za czasow komuny, nie da sie pracowac bez stresu... Pracowalam w sklepie firmowym przez pol roku, i to co przeszlam jakie machloje i oszustwa to nie polecam nikomu, ostatni miesiac pracy, pracujac do konca dni jak najbardziej uczciwie, na dodatek z brakiem pozwolenia od chirurga na prace, nie zostaly mi wyplacone nalezycie pieniazki ktore uczciwie zarobilam, pieniedzy juz nie odzyskam ale zycze rejonowej by i ja spotkalo w zyciu cos takiego bo nie miala na leki i chleb i zobaczy jak sie czlowiek wtedy czuje. O odpowiedzialnosci materialnej w tych sklepach "ZA WSZYSTKO" bez komentarza do jakich rzeczy dziewczyny potrafia sie posunac zeby sprzedac towar a zeby nie poszedl w straty, a ludzi truja bez ich swiadomosci. Jesli kiedykolwiek ktos mial rewolucje zoladkowe po spozytym towarze w ktoryms ze sklepow to naprawde radze zmienic stoisko miesne . Ciesze sie ze uwolnilam sie z tego obozu pracy, szczegolnie przy tak beszczelnej i aroganckiej rejonowej ktora za nic ma swoich pracownikow pani Magdzie. P. Nie mowiac o wypadku ktory mialam w pracy a PHPowiec w tych zakladach nie istnieje papierow tez nie dostalam do tej pory. Ogolnie rzec biorac wymagaja duzo a od aiebie zero szczegolnie jesli chodzi o wzajemna uczciwosc

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o SKLEP MIĘSNY NIEBIESZCZAŃSCY - Lubań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKLEP MIĘSNY NIEBIESZCZAŃSCY