Opinie o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. w Gryfów Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. w Gryfów Śląski

Bbb

Ciągle tam potrzebują do pracy, to już o czymś świadczy

mc

Witam. Jak wyglada opinia dotycząca pracy Przedstawiciela Handlowego w tej firmie?

-mysza

Ale głupoty czytam!! Taka jest prawda ze większość pracowników przychodzi do pracy posiedziec i telefon w ręce aniżeli popracowac nic od siebie a później wymagania sa co do wynagrodzeń. Skoro pracownik nie daje nic od siebie to co pracodawca ma placic za siedzenie w pracy? Same bzdury!

Andrzej elokwentny
@-mysza

Proszę nie mierzyć ludzi swoją miara droga pani. Może i są sklepy gdzie tak się "pracuje" ale są też sklepy gdzie pracuje się uczciwie i ciężko nie dostając nic w zamian. Co w tym złego, jak ktoś na chwilę zerknie w telefon gdy ma chwile czasu? Nie popadajmy w paranoje, nie na wszystko ma wpływ pracownik.

zbys

Bylem klientem tej fimy do nie dawna we Wrocławiu, jednakze juz wiecej nie zrobie zakupow w sklepie na ul bajana - hala tecza. Kupilem kilkakrotnie smierdzace mieso,o wedliniie to juz nie wspomne, ze na drugi dzien nie szlo tego jesc,. Jednak wiem, ze to nie wina tej firmy , tylko ekspedientki , ktora tam pracuje i przez ktora zostalem obsluzony, a nie jest to nowy pracownik ktory nie znalby sie na swiezosci miesa- bo tez ma takie prawo, tylko pracownica, ktora jest tam od pewnego czasu.Takze moi drodzy to nie firma jest winna tylko ludzie, którzy tam sprzedaja.Pisze tak, poniewaz od pewngo czasu jestem klientem tej firmy ale w calkiem innej lokalizacji.A to dlatego, ze mam sentyment do tej marki. Hale tecza omijam z daleka.

ZUzia
@zbys

Od bardzo dana również jestem klientką tego sklepu i jeszcze nigdy nie zdarzyło się żebym cokolwiek kupiła zepsute albo z podejrzeniem że jest nie świeże, bardzo chwalę sobie jakość towaru w tym sklepie i obsługę Pań które tam pracują. Nie sądzę aby Panie sprzedały z premedytacją i celowo Panu towar nie świeży. Czasem szybko wydajemy osądy co może być krzywdzące dla tych Pań a nie dla firmy....

@zbys

Mocno mnie zastanawia po co robić kolejne zakupy... skoro się stwierdza, że śmierdzi. Sklepów nie brakuje.. Tych dobrych. Poza tym nie sądzę by to była wina tych Psń.

Halina

Zdania mega podzielone. Ja uwazam ze jest bardzo ok. Jestem tsm prawie codziennie i nic zlego mnie nie spotkalo. Towar dobry i swiezy ,a ceny...coz to wina firmy ,a nie obslugi

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Regionalny sieci sklepów firmowych
Moluś

Tu chyba nie ma miejsca na wydanie negatywnych opinii.. Ale cóż, moją jest najgorsza. Nigdy więcej pracy u tego pracidowcy. 120 zł paczki na święta zero awansu, a pracownik z dużym doświadczeniem nie zarobi grosza więcej od pań, które nie potrafią nic.

Moluś

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Najgorszy sklep, w którym do tej pory pracowałam. Osoba z dużym doświadczeniem w branży mięsnej nie jest t a m w ogóle szanowana i ceniona. Zarabia tyle co te panie które nieają bladego pojęcia o handlu i w efekcie Ty je iczysz co i jak. (usunięte przez administratora)

Jak długo trwa proces awansu w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

W tej firmie od dawna nie ma awansów

Hanna

@zbys To nie jest właściwe miejsce na opinie klientów i sadzę, że gdyby klient chciał powiadomić firmę to nie zostawiłby tu uwag.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Krzysztof

Krytykowanie postępowania innych osób jest dopuszczalne pod warunkiem, że nie przekracza określonych prawem granic dozwolonej krytyki. Oczerniający wpis Twojego autorstwa na forum może dawać podstawę do ścigania karnego. Pomawianie, które ma na celu poniżenie danej osoby lub firmy w opinii publicznej oraz narażenie na utratę zaufania potrzebnego do zajmowania danego stanowiska jak i wykonywania zawodu lub podejmowania określonego rodzaju działalności również może dawać podstawę do ścigania. Forma wypowiedzi która upokarza pokrzywdzonego, poniża lub pozbawia potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności zaufania to przestępstwo zniesławienia określone w Art.212 KK.

@Krzysztof

Niestety nie zgodzę się z Pana opinią . w tekście nie ma nic obrazliwego tylko przedstawiona jest opinia jak to wyglada . Wiadomo nerwy biora góre nad pisaniem takich rzeczy , miałam okazje pracowac w danej firmie i moge powiedziec tylko tyle ze nie kazdy nadaje sie na kierownika . I jak wiadomo nie mozna stosowac mobingu a tu niestety taki sie pojawial.. Ciagle szantaze itd. Pozdrawiam Widocznie Pani ktora pisała zostala bardzo skrzywdzona i stad ten wpis ...

Agnieszka

Też to kiedyś usłyszałam :) :) tylko nie wiem czy to był żart czy nie...

IAnia67

Wasz punkt sprzedażowy mieści się w Bystrzycy kłodzkiej netto towar świeży , smaczny gorzej z panią która tam pracuje , jest głośna , niegrzeczna . Wybiera sobie klientów których obsługuje , uwagi pod kontem klientów robi to w raki sposób ze nie jednokrotnie osoby te nie wiedziały jak maja się zachować . Jest to pani która pracuje od początku . Ciemne włosy . Nie znam imienia tej pani . Ale jak zapytanie państwo nawet w netto kto się zachowuje glisno to napewno wskażą ta osobę bo ten śmiech przeszkadza pracy innym osobom .

Ola

Witam wszystkich czytających, jak już kiedyś sobie obiecałam nigdy nie wejdę do tych sklepów powód:nigdy waga nie zgadzała mi się faktyczna z paragonem zawsze jest wyższa niż na wadze , dlaczego mam płacić za coś czego nie ma! Ale skusiłam się w Chojnowie bo nowy sklep ładny, więc weszłam z ciekawości i co, zaś to samo! Chyba mają nakaz z góry tak robić, a po za tym w tym drugim sklepie obsługa koszmarna, dobrze że jest jeszcze i to z boku inny sklepy mięsny . Więc moja opinia jest straszna na temat tych sklepów i napewno będę o tym mówić wszystkim swoim znajomym niech uważają przy zakupach!

Jerzy
@Ola

Nie jesteś zadowolona z obsługi w sklepie i oczywiście masz prawo do napisania swojej opinii. Czy odwiedzają to forum także pracownicy firmy? Interesuje mnie, czy macie zniżkę na asortyment sklepu lub jakieś benefity do wynagrodzenia. Czekam na Wasze komentarze.

Stefan
@Ola

Rozumiem ze pojawila sie konkurencja ktora dzieki nizszym cenom przyciaga nowych klientow. Roznice na wadze ?? Nikt nie lubi byc oszukiwany, jezzeli tak jest to wyjasnij problem z personelem lub zglos do firmy.

@Stefan

Pracujesz u tego pracodawcy? Macie jakieś ciekawe beneifty pracownicze? Ktoś niżej pisał coś o jakichś paczkach.

@Anna

Pracowałam.na święta paczki po 90zl -w towarze ze sklepu i nic poza tym.

@Jt

Faktycznie brak benefitów słabo wygląda. A czy chociaż atmosfera jest tam dobra? Albo jakieś inne plusy pracy w tym miejscu?

mis
@Ola

tak , oczywiscie, ze tak robia, bo nie chca płacic pozniej za ubytki, za ktore obiąża firma..Dziewczyny płacą za cos czego nie zrobily..Mnostwo ubytkow, brakow na dostawach i wogole nie biora tego pod uwage, (usunięte przez administratora)

mis
@Jerzy

nie ma zadnych znizek, jest drogo !!!

Stach

Może ktoś się orientuje gdzie firma zamieszcza ogłoszenia o pracę?

Olx

Ona
@Stach

Nie wiem w jakim charakterze chcesz u nich pracować Ale dobrze się zastanów. Ta firma chyba upada.ceny z kosmosu.mieso wątpliwej jakości..wymagania wygorowane. Ludzi do pracy nie ma a tych co są nie szanują.niedlugo sami będą stać za ladą i sprzedawać to co wyprodukuja

On
@Ona

Czemu tak sądzisz pracujesz u nich czy kupujesz w sklepie

@Ona

Wracając do pierwszego pytania - Zakłady Mięsne Niebieszczańscy umieszczają ogłoszenia o pracę również na swojej stronie internetowej w zakładce praca (http://niebieszczanscy.pl/praca.php). Czemu sądzisz, że mają wygórowane wymagania? Bez doświadczenia nie ma co do nich startować?

GiIa
@Stach

Tak są wszędzie ogłoszenia bo nikt nie chce tam pracować pstologia...

Ktoss

Słuchać coś o paczkach

@Ktoss

Są.90 zł i 120

Praca ok, zarobki ok...kierowniczka sklepu super...za to regionalna...masakra..nie wiem skąd wzięła się w tej firmie..nie zna się na sprzedaży mięsa i wędlin..

Ktos

Ja od niedawna pracuje u niebieszczanskich i na zarobki nie narzekam odkad jest tzw gwarant regionalna uważa się za znawczynie wszystkiego a tak naprawdę nie zna się na handlu. Nawet mięsa nie rozróżnia,jakiś obłęd

Przemysław

Czy taka sytuacja zdarzyła Ci się już wcześniej w tym sklepie? Opinie klientów są ważne i pozwalają również lepiej poznać warunki pracy, ale najważniejsze opinie na forum GoWork.pl pochodzą od pracowników. Może znasz kogoś, kto pracuje w Zakładach Mięsnych Niebieszczańscy i jest zadowolony ze swojej pracy?

Marysia
@Przemysław

pracuje 1,5 roku i jestem zadowolona z pracy, zarobkow, godzin pracy.NIE JESTEM TYLKO ZADOWOLONA Z REGIONALNYCH, BO KOMPLETNIE SĄ ONE NIE POTRZEBNE W TEJ FIRMIE. ZAMIAST ICH MOGLIBY PENSJE ROZDZIELIC POMIEDZY PRACOWIKOW I BYLOBY SUPER!!

Agnieszka

@anonymous, Opinie klientów są także cenne, ale najważniejsze wpisy i informacje pochodzą od obecnych lub byłych pracowników, na temat pracodawców i warunków zatrudnienia. Forum GoWork.pl jest miejscem, w którym pracownicy wymieniają się własnymi doświadczeniami z pracy. Może warto zgłosić reklamację do kierownika sklepu?

Agnieszka

@krasnal, dziękują Ci za wyczerpującą opinię. Jakich pracowników obecnie poszukuje firma Zakłady Mięsne Niebieszczańscy? Może słyszałeś coś o aktualnie trwających rekrutacjach? Czy nowy pracownik jest zatrudniani na początku na okres próbny? Ile trwa okres próbny w tej firmie?

Olx.pierwsza umowa na probe

krasnal
@Agnieszka

tak potrzebują..praca na caly etat, pierwsza umowa na okres probny, kasa tez nie zła...nie trzeba miec doswiadczenia, trzeba miec chęci do pracy :)

Agnieszka

@Jt, dziękuję za odpowiedź, twoja informacja na pewno będzie cenna dla potencjalnych kandydatów. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy? Jak oceniacie to miejsce pracy po pierwszych tygodniach w pracy? Czy opinie na forum się potwierdziły?

krasnal
@Agnieszka

pracuje ponad rok w tej firmie i nie ma mowy, zeby ktos zmusil do nadgodzin,oczywiscie jesli jest taka potrzeba to sie zostaje dluzej w pracy badz rezygnuje sie z wolnego, ale oczywiscie nadgodziny sa dodatkowo płatne, troche malo ale są..w tygodniu za sobote jest dzien wolny, wyplata na czas i jesli na sklepie jest wszystko w porządku, dba sie o towar to i kasa jest nie zła..Nie ukrywam, ze to ludzie , którzy przychodza do pracy, maja wygórowae ambicje, chcieliby zarabiac miliony i nic nie robic, a niestety branza mięsna , czy to u Niebieszczansckich czy w iinej firmie wymaga troche wiedzy jak i dopilnowania towaru..Jest to towar swiezy a nie ciuszki...Takze reasumując praca nie jest zła, trzeba tylko sie do niej przylozyc i o towar dbac jak o swoje dzieci :)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. - Gryfów Śląski

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 14 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.
2.2/5 Na podstawie 453 ocen.

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.