Opinie o BPSC S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BPSC S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BPSC S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPSC S.A. w Katowice

DBA

Używany jest jeszcze Oracle czy już nie?

Kadrowa

Jarosławie, tylko osoby na umowach o prace moglyby byc ponownie zatrudnione na podstawie tego przepisu, a czesc z nas byla na umowach b2b bez prawa do odprawy i powrotu. Poza tym zmienily sie nazwy stanowisk (mimo ze zakres obowiazkow pozostal dokladnie taki sam), wiec nie moglbys wrocic na stare stanowisko, bo go juz nie ma. Na szczescie firma tworzy nowe stanowiska pracy, wiec mozna skladac CV :)

Jarosław Wielki król Polski

Jak ma się zatrudnianie nowych osób do tego że przez bodajże rok BPSC nie może tego robić z powodu wcześniejszych zwolnień grupowych? Pójdą do eflow?

IN

Nie wiem czy koleżeństwo z kimkolwiek ma tutaj coś wspólnego. Zarobki były marne, więc zmieniłem firmę.

hehe
@IN

...ale w przebiegu selecji do zwolnień już tak :-)

@hehe

Ciężko mi potwierdzić, czy zaprzeczyć, odszedłem z BPSC do Comarchu przed zwolnieniami.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BPSC S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
hehe

...chyba że się zakolegujesz z kim powinieneś...

IN

Bez, premie dodatkowo, w gestii dyrektorów.

IN

Spełniając wszystkie warunki ogłoszenia można dostać 2900PLN na rękę.

ciekawa1
@IN

Te 2900 to bez premii, czy z premiami?

2000 brutto

możliwość pracy w stabilnej organizacji :-) oraz atrakcyjny system wynagrodzeń!

Nie_Konsultant

A to jest najlepsze :P http://www.bpsc.com.pl/o-nas#!dolacz-do-nas/ OFERTY Konsultant ds. wdrożeń SCM (RZ_1_2017_S&S _SCM) Konsultant ds. wdrożeń MRP (RZ_1_2017_S&S _MRP)

nocna zmiana

Prace wykończeniowe w biurowcu BREMA jeszcze trwają, ale w czesci zajmowanej przez BPSC podobno juz wszystko wykonano. "Podobno", bo jak się wejdzie do biura , to sprawia ono wrażenie nie dokończonego. Wnętrza w ciemnych kolorach i miejscami goły beton , minimalistyczne umeblowanie, sztuczne oświetlenie mimo okien, nie osłoniete ciagi instalacyjne nad głowami pracowników, brak roslin ozdobnych - ogólnie dosc ponure i nudne wnętrze... Z pewnościa białe podwieszane sufity i rosliny rozjaśniłyby i ożywiły te wnętrza. Na plus windy i taras na dachu

Leń
@nocna zmiana

bepsca zwalniając ludzi chciała zaoszczędzić na wykończenie, daj trochę czasu aż się odkują ...

nocna zmiana

tradycyjnie w maju odbywa sie impreza firmowa, w tym roku tez byla ... byly nagrody i wyroznienia, ale to juz nie to samo bez B, I i F... i bez calej reszty ludzi przez lata tworzacych te firme /

Krótki

Trochę jakby wyrwać serce

nocna zmiana

W firmie koncza przygotowania do przeprowadzki , w przyszlym tygodniu juz pod nowym adresem... ciekawe jak bedzie....miejsca chyba nie zbraknie...

Zmartwiony
@nocna zmiana

Jest lotnisko ... a na parkingu coraz mniej aut ... Nie mniej jeśli ktoś dopiero zaczyna karierę zawodową, to polecam, bo kilku miłych ludzi jednak tam zostało:)

Karma
@Zmartwiony

Zastanów się czego taki młody człowiek w BPSC mógłby się nauczyć? Dla dobra firmy nie pisz tego tutaj i zachowaj dla siebie...

Byly
@Karma

Bez przesady, młodzi po studiach wg mnie dużo się nauczą od doświadczonych konsultantów i nawet gdyby mieli firmę zmieniać to mają solidne podstawy i doświadczenie

Solos

Wychodzi na prostą? Darujcie sobie! Kretyni dalej nie widzą, że sytuacja w firmie jest z dnia na dzień gorsza - nie ta finansowa tylko PRACOWNICZA. Teraz już wystarczy tylko iskra żeby było BARDZO nieprzyjemnie. A panicze jak sobie dogadzali, tak dogadzają i widzą tylko to co chcą widzieć.

Byly

Minął miesiąc od zwolnienia, z rozmów ze zwolnionymi wygląda, że powoli wszystko zaczyna się układać. Większość z którymi rozmawiam ma już konkretne plany, wygląda, że nawet ciekawsze niż w BPSC. W BPSC też podobno jest już nieźle, Zarząd daje radę, nowi zarządzający pracą codzienną powoli układają pracę, widać podobno światło w tunelu. Pracy jest więcej ale po tak dużych redukcjach można było się tego spodziewać ale nie ma już takiej presji, bo dogadują się z klientami.

bbb
@Byly

uuu - jednym słowem dobra zmiana...

notme
@Byly

A świstak siedzi i zawija te sreberka ;-)

Spy-eye
@Byly

No pięknie napisane odnośnie zmian w BPSC. Kto nie pracował tam i nie zna zarządzających może uwierzyć. Od ludzi, którzy zostali mam zupełnie inny obraz sytuacji. Hrowo-marketingowy post napisany na zamówienie.

Programista
@Byly

Potwierdzam tą opinię, mam podobne spostrzeżenia.

poliglota
@Programista

Powinno być"tę opinię" - biernik

Pokolenie JP

Resources management ? Dalej PM -em potrafi być na przykład sprzedawca samochodów? Albo pseudo student który najpierw robi o kant (usunięte przez administratora) analizę wdrożeniową przejścia impulsa z 4 do 5 po czym na tydzień przed startem zwalnia sie i idzie do konkurencji by po 2 latach wrócić niby z wiedzą? by po roku powtórzyć ten scenariusz. Czy do impulsa można juz mowić ? Pamiętam taki świetlany pomysł prezesa I.M.

Karmi

Do Impulsa mówią chyba wszyscy jego użytkownicy - z tym że są to przeważnie słowa powszechnie uznawane za obraźliwe

QWERTY

naszej szlachty po godzinach nie uswiadczysz zreszta jak miliona innych rzeczy od nich nie oczekuj. jak ktos myslal ze sie cos zmieni dla zwyklych to tylko mozna smiechem sie zaniesc. jedyne co sie zmienilo to jeszcze wiekszy podzial pomiedzy ich a nas

Testo

Jak tam szaraczki, dalej zapieprzacie po godzinach?

Była

wesoło może być gdy były pracownik wystawi fakturke klientowi a ten zażąda od bpsc zapłaty za usługę wykonaną przez byłego pracownika któremu kazano oddać telefon i iść do domu

Była

bo pracujesz za dwóch, a zwolnieni mają płatne wakacje

Zostaw merytoryczną opinię o BPSC S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BPSC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BPSC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPSC S.A.?

BPSC S.A.
  • Aleja Walentego Roździeńskiego 188H