Opinie o BPSC S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BPSC S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BPSC S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPSC S.A. w Katowice

omce

jest tam jeszcze ktoś? taka tu cisza zapadła ... jest już ten nowy plan i wszyscy pracują po godzinach czy też juz sie pozwalniali?

Dominika

@Ad 2016 czy pracowałeś w BPSC S.A.? Co najbardziej nie podobało Ci się w pracy? Co byś konkretnie zmienił w firmie? Jak długo tutaj pracowałeś lub pracujesz? @Normalny dlaczego masz takie złe zdanie na temat pracy w firmie?

Zwykły programista

Wyraziłem tylko swoją opinię, Wasza jest odmienna, szanuję to. Nie ma nad czym dyskutować.

Ad 2016
@Zwykły programista

Jest o czym dyskutować bo jesteś jedyną osobą która ma pozytywną opinię o BPSC 2017

qwerty

To co piszesz to standard w slaskich firmach IT. Nikt nie przyjdzie pracowac do firmy ktora nie ma zaufania do pracownika itd. Natomiast czy warto ufac zarzadzajacym? Kilkadziesiat zwolnionych w tym roku osob powie ze nie! Nie mozna regularnie chwalic swojego pracownika a potem dac mu wypowiedzenie w ktorym pisze ze pracownik do niczego sie nie nadawal przez kilkanascie lat pracy. Jesli w firmie tak sie podchodzi z wielkim szacunkiem do wieloletniego pracownika to ok. Moze jest to dla ciebie bardzo dobry pracodawca bo jestes wyjatkiem ale zastanow sie czy warto dalej ufac takiemu pracodawcy i polecac go innym?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BPSC S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Zwykły programista

Zaglądam tu rzadko, bo dziwi mnie co tu sie wyprawia... Wg mnie to bardzo dobry pracodawca. Do pracownika podchodzi sie zawsze z wielkim szacunkiem, nie ma problemu praktycznie z niczym, urlop na zawołanie, praca zdalna... Może jedynie lekko leciwy sprzęt jest problemem ale chodzą słuchy po firmie że i w tym kierunku coś sie ma zmienić. Poza tym otwartość na nowe technologie, duża swoboda, zaufanie do pracownika... Zarobki może bez szału, ale jest ok. Ogólnie polecam.

nie_mam_pytan
@Zwykły programista

Najwyraźniej nie pracowałeś w normalnej firmie IT :) Ale grunt to być zadowolonym z tego co się ma :)

Zawiedziony
@Zwykły programista

To był bardzo dobry pracodawca do momentu przejęcia przez Amerykanów - teraz Zarząd słabo daje radę - urlop na zawołanie, praca zdalna - o co kaman, co to za wyróżniki w branży? - o szacunku, zaufaniu i lojalności najlepiej może opowiedzieć kilkudziesięciu zwolnionych z niemałym stażem, często kluczowych pracowników. A kwestia technologii - bez żartów - Delphi sprzed dziesięciu lat, na nic nowego nie ma i nie będzie kasy.

Morze
@Zwykły programista

Pan trochę popłynął z tymi nowymi technologiami i wielkim szacunkiem!

Co

Co z podwyżkami???

jużPrawieByły
@Co

No przecież są: prądu, gazu, czynszu... Na inne w BPSC już chyba nawet nikt nie liczy.

leftover

Nie jest to dobry pracodawca. Poczytaj opinie. Z aktualnymi pracownikami mozesz skontaktowac sie przez linkedin.

Dominika

@Antek możesz powiedzieć coś więcej? O jakich kłamstwach mówisz? Czy ktoś aktualnie pracuje i wypowie się na temat pracodawcy? Są to ważne informacje dla osób, które myślą nad przyjęciem się do pracy w BPSC S.A.

leftover

Ale w BPSC kilku programistów a raczej projektantów, zarabia już takie pieniążki od dawna. Reszta jest dalej kiepsko opłacana, ale po prostu Delphi/C# to nie jest liga płacowa Javy.

HH

Taka tam oferta pracy dla programisty Javy w Katowicach - dla waszej informacji, gdybyście chcieli na nowo negocjować swoje stawki B2B: 11- 16.000 PLN netto - exceptional skills using Java (JDK 1.6/1.7/1., JEE, Sprint, Toplink or Hibernate, SQL, XML, Struts, JavaScript, JQuery, HTML5, CSS3, - knowledge of Oracle RDBMS, - knowledge of SOAP and REST Webservices, and integration approaches, - knowledge of NodeJS, AngularJS or Angular2, NoSQL DBs will be an asset, - knowledge of lightweight end-to-end systems development life cycle, - knowledge of Git, Continuous Integration and AWS.

tajemnica statuetki

Wiek to tajemnica statuetki. Napisalam pozytywnie staruszkowie zamiast "leśne dziadki" z Mad Menow. Moze okreslenie seniorzy bylo by odpowiednie? Jako zwolnionych zaraz przed emerytura mialam na mysli dyrektora programistow, dyrektora wdrozen, zastepce dyrektora serwisu, zastepce dyrektora ckpp, zastepce dyrektora administracji i wielu innych zwyklych szarych pracownikow 50-60 letnich ktorzy prawie cale zycie przepracowali w Bpsc.

tajemnica statuetki

Akurat ci pracownicy byli z firma na dobre i złe. Bo po kilku takich krzywych akcjach z firmy zwykle sie odchodzi i ci ktorzy tak zrobili twiedza ze sa zadowoleni i nie zaluja odejscia. "BPSC SA jako firma odpowiedzialna społecznie dzieli się swoimi sukcesami" :-)

Antek

Wiele to mowi o traktowaniu pracownikow przez firme w ogole. Obietnice i klamstwa za ktore nikt nie bierze odpowiedzialnosci, pracownik jako element biura...

tajemnica statuetki

Wiekszosci staruszkow w graniturach firma pozbyla sie przy ostatnich zwolnieniach grupowych. Ci ktorzy zgodzili sie na dobrowolne odejscie dostali olbrzymie odprawy. Na drugim biegunie znalezli sie staruszkowie ktorzy przepracowali w Bpsc po 20-25 lat i brakowalo im juz naprawde niewiele do emerytury wiec nie chcieli nigdzie odchodzic. Kazdy myslal ze w spokoju osiagna w firmie wiek emerytalny, zwlaszcza ze to oni zbudowali Bpsc dzieki swojemu ogromnemu zaangazowaniu i doswiadczeniu. Przez lata lojalni i wierni firmie, byli wzorem dla mlodych pracownikow. Niestety zlikwidowano ich stanowiska pracy, przygotowano liste zarzutow ktore byly nie do pomyslenia i zamiast podziekowania dostali wypowiedzenia. Smutne ale prawdziwe.

nick
@tajemnica statuetki

Te statuetka, ile Ty masz lat ? . Kogo masz na myśli "staruszek w garniturze" ? Mnie zwolniono po latach pracy w BPSC, przyszedłem niedługo po studiach, chodziłem czasami w garniturze bo tak trzeba było do klienta, ale żeby faceta 40-50 nazywać staruszkiem. Napisz sobie select xx +yy from dual. Jeśli masz na myśli byłych członków zarządu i założycieli firmy, to i ile wiem sami odeszli na ładnych parę miesięcy przed zwolnieniami i pracowali troszkę dłużej. O kim więc piszesz statuetko ? Pisząc, że niewiele im brakowało do emerytury, to ten select pomoże. Zostało im do emerytury tyle ile przepracowali w BPSC, więc odpal toad'a i działaj.

Stu

Dwa lata temu zainteresowałem się ich ogłoszeniem odnośnie stażu. Parsknąłem śmiechem jak usłyszałem, ze jest darmowy. :D Kumacie to? Darmowy staż w IT :D :D Poszedłem do Comarchu na płatny, i jeszcze się złapałem na certyfikacje z AGILE. Zresztą już wtedy opinia była, ze BPSC jest gruuuuby beton ale mi to wisiało. Wtopilbym kosmicznie jakbym się zdecydował na murzynowanie w Chorzowie xD Teraz zmieniłem prace z Comarcha na gliwickie FP i jest super. Comarch też był spoko, ale za daleko musiałem dojeżdżać. Gadałem jeszcze w Comarchu z byłym pracownikiem BPSC to co on mówił była petarda :D Laptopy po 8 lat, 3000 złoty po 7 latach pracy i leśne dziadki których widziałem w Mad Menach :D Noo bieda.ru

EX

Ahahahahaahaah, uczyć się czego? Jestescie mentalnym skansenem. W ciągu kwartału w nowej pracy nauczyłem się wiecej niz przez 9 lat w BPSC.

amazonka

fakt niektore stanowiska w bpsc maja stawki ponizej amazonu lub na podobnym poziomie wez pod uwage ze w bpsc mozesz sie rozwijac uczyc sie nowych rzeczy przydatnych w nowej pracy a w amazonie mozesz tylko pojezdzic sluzbowym wozkiem po magazynie

azi

widze ze jestes jednym z tych ktorzy sobie juz zkalepali wysoka pensje parking podziemny tez i sluzbowke pewnie. idz sobie klepac po plecach swoich panow

leftover

Ale firma dba o obecnych i gwarantuje im minimum jakie dostaje sie na takich stanowiskach. Jesli chcesz cos wiecej to bez problemu znajdziesz w konkurencyjnych firmach gdzie juz zadomowili sie pozwalniani koledzy i milo wspominaja jak na poczatku dostawali dwie pensje, jedna z bpsc a druga juz z nowej firmy ;-P

azi

zamiast nowych zadbaliby o obecnych

Zostaw merytoryczną opinię o BPSC S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BPSC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BPSC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPSC S.A.?

BPSC S.A.
  • Aleja Walentego Roździeńskiego 188H