Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

Jaromir

Dpbra agencja. Polecam. Dizo ofert, dovre stawki.

Renata i przemek

Wesolych Swiat dla Pana Michala. Dziekujemy za prace.

Szymon

Polecać Dobrzy ludzie na zakwaterowabiu

JAREK STOSIO

WSZYSTKO SI TAKA PRACA JAK BYLA MOWA UMOWA WCZESNIEJ PO PRZYJEZDZIE WSZYSTKO ZALATWIONE DOKUMENTY DOSTALI Z POZNANIA JEST OK MOZNA JECHAC

logo firmy Serwisant Rowerowy

Aaricia
@Renata

Gdzie dokładnie pracujesz? Szukam opinii o Tilburgu

BoBson

Witam wszystkich Chciałem wszystkich przestrzec przed tymi (usunięte przez administratora) ! Po pierwsze to rozmowa telefoniczna wygląda tak jakby gadali ze starym kumplem a nie z kandydatem na pracownika ! To już mi podpadło ! Następnie wysłali mi na e-mail informacje odnośnie niby mojej przyszłej pracy bym się z nimi zapoznał OK , ale : Czytam dalej ,a tam pisze tak : Prosimy o przesłanie skanu obydwu stron dowodu osobistego , lub prawa jazdy Skanu dokumentów od konta bankowego Tak w tym momencie zapalił się wykrzyknik ze znakiem zapytania nad głowa ?! Co takiego mam im wysłać skany dowodu i papierów od konta ?!? Już k..a wysyłam x 100 ! Olałem ich ! Sami zaczęli wydzwaniać i w końcu odebrałem i się pytam cwaniaczkowi na co mu mój skan dowodu m a co lepsza od konta bankowego papierów ?! Jego odp : bo przyjęliśmy pana do pracy i potrzebne do uzupełnienia danych ! hahaah że co k..a ?!? się pytam że co k..a ?!?!? Powiedziałem mu coś i na końcu padło słowo sąd ! W tym momencie się urwało połączenie i już nie było nawet odbierane z mojego numeru !!!

KroNick
@BoBson

kolega zaliczył odlot ?

Renata i Szymon

Właśnie po 3 latach skończyliśmy pracę dla Cosmoworkera w Zwolle i wróciliśmy do Polski. Kiedyś trzeba było wrócić. :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z pośrednictwa i 2 miejscowych agencji z polecenia, w których pracowaliśmy w Holandii z koordynatorów i z zawsze szybkiej reakcji. Z czystym sumieniem polecamy. Największym problemem są zawsze ludzie na których można trafić na zakwaterowaniu ale to trochę loteria. My już do Holandii nie wracamy ale będziemy polecać znajomym. Pozdrowienia dla Pana Tadeusza i dziękujemy za wszelką pomoc. :) Renata i Szymon

Marek Orzech

Polecam. Przeslalem dokumenty na jedna oferte ale zaproponowali mi 3 . Wybralem jedna z nich i jestem wlasnie po drugiej wyplacie. Wszystko sie zgadza.Praca taka jak opisywali, jeden z polskich rekruterow nawet byl w tym tygodniu u nas na zakladzie i na zakwaterowaniu (dziekujemy za ptasie mleczko :) ) Miła obsługa, widac ze nie wciskaja byle czego i wiedza co to za praca. Na razie ok ale zobaczymy jak dalej. zakwaterowanie nie najwieksze ale czyste i z normalnymi ludzmi bez patoli. W pierwszych 3 dniach bylo troche zamieszania z szkoleniem i ze zmiana ale nawet jak byly problemy to byla informacja na czas wiec do zrozumienia. Na informacje o pracy czekalem 2 godziny po 3 dostalem umowe.

Elzbieta

Zaczelismy tydzien temu w czechach. Wszystko spoko polecam. Fajne mieszkanie. Lekka praca.

Maria Piła

Bardzo fajna praca i ludzie. Polecam Pozdrawiam

Oszukany

Nie jedźcie do pracy przy panelach słonecznych bo praca nie dość że ciężka to jeszcze małe pieniądze za tak ciężką pracę około 2,5 tys. zł. . Praca na hali przy 34 stopniach C bez klimatyzacji. Czasami nawet nie mam czasu aby napić się wody bo norma musi być zrobiona. Kordynator to szkoda gadać. Powinien być zwolniony natychmiast. Żadnej sprawy nie można załatwić. W pokojach (usunięte przez administratora) i brud. To samo prysznice i toalety. Kompletnie nie polecam.

Normal
@Oszukany

Widzialem jak przyszles nawalony do roboty, wywalili cie w trymiga, a teroz zwalasz na trysnic, hehe

Eliza
@Oszukany

Potwierdzam!!!I nie jestem pijaczka dla zainteresowanych.Jeden prysznic na pietrze dla kobiet i obszczane toalety.Cyganskie dzieci oblewaja je nocnikami.Caly dzien krzycza i wala drzwiami na hotelu.Hotel oddalony od fabryki kilkanascie kilometrow(trzeba dojezdzac w weekendy okolo 2 godziny 3 autobusamiw jedna strone).Przed hotelem zaklad mechaniki samochodowej oraz auto komis(huk i glosna muzyka z warsztatu do godzin pozno -wieczornych).Po odejciu z pracy za 5 dwunastek wyplacili mi 200 kc(odjeli za obuwie obcazki pensete 2 klucze do szafki i karte czipipoowa a takze za zdjecie o ktore nikogo nie prosilam.Te 2 klucze wcisneli mi do 2 szafek.Szczerze to nie wiem po co mi byly dwie szafki.Nie polecam.Syf i brud.A koordynator to jakas totalna pomylka(wiecznie mial niedoladowany telefon i nie mozna bylo sie z nim skontaktowac)

Asdjb
@Oszukany

Za 2.500 ? Gosciu to po co tam jechales haha w pl tyle zarobisz,bym im taki dym zrobil ze roJebane te biuro by bylo

DANIEL

WSZYSTKO OK DOBRA PRACA

venom

Przed wyjazdem do Holandii do pracy w magazynie z rtv jako order picker koles milym glosem oznajmia co i jak, obiecuje, ze po drugim zgloszeniu problemow z mieszkancami usuwaja takiego delikwenta z domku. Przyjechalem o 2giej w nocy, melina az sie swieci, nikt mnie nie odebral, nie mam pokoju, po godzinie na doł schodzi pseudo-zarzadczyni, nawalona, umiejscowila mnie w pokoju, oczywiscie jedynek nie ma, a jak sa, to sa zamienione na dwojki, wszedzie syfils za 90e tygodniowo i zacpana,(usunięte przez administratora) muzyka do wszczesnych godzin porannych (usunięte przez administratora). Praca - okazalo sie ze to nie rtv, tylko magazyn z ciezkimi worami po 20kg i kartonami pelnymi karmy dla zwierzat i takie tam, ktore trzeba ladowac setkami na palety. Do tego obcinaja godziny, wypaty marne, praca ciezka, odpoczac sie nie da. Omijac agencje, pomimo kilku cieplych opini jak widac wystawionych przez biuro.

Irena

Polwcam! Jechalem az z Bielka bialej ale bylo waarto. wszytsko tak jak w umowie

Aass

Kiedy jest 1 wypłata ?

Lukasz

Mogę ich polecić - nie wciskają bajek. Wszystko jak na umowie. Solidna firma.

Szymon

JEST GIT TILBURG MAGAZYNY APPLE

Andrzech

Wszystko ok polecam

Michal 1982

Jest ok. Praca na magazynie, stawka powyżej 11 ale duzo godzin jest wiec w sumie kasa dobra Mieszkanko spoko chociaz wolalbym bez Polakow :) Transport do pracy jest w drodze powrotnej mozna wjechac po zakupy

Zioło19

polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 57 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosmoworker?

Kandydaci do pracy w Cosmoworker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosmoworker