Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Kora

Plus ile mniej więcej osobowe są pokoje? Jest szansa na jedynkę (albo dwójkę jeśli jedzie się w parze) czy raczej nie ma opcji?

@Kora

Najlepiej zadzwoń do biura i zapytaj

@Kora

Bo myslę, że na różnych projektach to może różnie wyglądać

Ale może się da

Rafal
@Kora

a jeździł ktoś może w parze? czy można pracować też na te same zmiany czy rozdzielaja????

Lola
@Rafal

Pary z tego co pamiętam zawsze były traktowane jak świętość to znaczy jedna zmiana,pokój dla pary. Pary zazwyczaj mają jeden transport do pracy i się do tego przychylają.

Ela
@Lola

brzmi to trochę negatywnie z twojej strony? a to chyba plus dla osób które chcą tak wyjechać

Rafal
@Lola

czemu negatywnie?? przecież to bardzo dobre info ja tu nie widze nic negatywnego w wypowiedzi

Mexi

Kwatery są zaopatrzone, czy trzeba zabrać ze sobą podstawowe rzeczy?

@Mexi

I jak robiliście z jedzeniem, braliście swoje, żeby zaoszczędzić, czy raczej na miejscu się zaopatrywaliście?

Xoxo
@Mexi

Dla własnej higieny chyba warto zabrać ze sobą własne sztućce, kubek oraz pościele. Jeśli chodzi o jedzenie to nawet nie chodzi o zaoszedzenie . Zanim się zaklimatyzujesz ,rozejrzysz chyba warto mieć coś na start.

atomek
@Mexi

dokładnie tak. na wyjazd zawsze lepiej mieć coś swojego i ewentualnie później tego nie używać, albo zwieźć z powrotem, niż jakby się na miejscu okazało że nic nie ma

dio
@Mexi

nawet w ogłoszeniu jest napisane, żeby mieć własne naczynia, pościel, kołdrę, poduszkę ze sobą, więc tak, trzeba.

dio
@Mexi

piszą też, żeby zabrać jakieś cieplejsze ciuchy

@dio

Nie no, to wiadomo.

@Xoxo

Okej, dziękuję

Nikt
@dio

Chodzi ci tutaj o ciuchy do pracy oczywiście że tam na siedzibie jest chłodno przez pracę przy mięsie?

@Nikt

Nie no do pracy to na pewno dają jakieś wdzianko specjalne

@Nikt

Zwłąszcza, że to praca z żywnością

@Nikt

Chyba, że pod spód w sumie

Err
@Gienka

a przy mięsie to nie ma się zazwyczaj takich kombinezonów białych? ja tak kojarzę

Err
@Gienka

wydaje mi się że spokojnie można się tego dowiedzieć w trakcie rekrutacji

lucky
@Gienka

tak,firma zaopatrza w ubrania spelniajace kryteria BHP ,pod "biale garniturki" ubieramy swoje cieple ,wygodne ubrania

Kora

hej, czy trzeba mieć jakąś znajomość języka obcego, czy z samym polskim i podstawami angielskiego też jest szansa?

duudidu

Jest szansa

@duudidu

ogólnie w firmie, czy na jakiś konkretnych lokalizacjach, kojarzysz?

duudidu

Musisz posprawdzać osobno

Hal
@Kora

udzielą ci takich informacji jak wybierzesz jakąś oferte albo oni ci wybiorą pod to co umiesz

Ralf

Cześć, mam wrażeniem że tylko potrzebują pracowników fizycznych, a co z koordynatorami?

@Ralf

zawsze na pracowników fizycznych jest największe zapotrzebowanie.. nic dziwnego w tym nie ma w zasadzie

song
@Ralf

jak nie ma oferty to pewnie nie ma pracy dla koordynatorów ale przedzwoń do biura i podpytaj może wiedzą cos więcej czasem się tak udaje załapać na jakąś prace

Ralf
@song

To w takim razie chyba faktycznie spróbuję się skontaktować bezpośrednio bo tak będzie najszybciej

@Ralf

Nie kojarzę ofert szczerze mówiąc

@Ralf

A obserwuje je od dłuższego czasu

korab
@Kora

a sory jesteś kandydatem. nie było tematu

@korab

Ale że o co chodzi?

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kora

I czy jest szansa wyjechać w parze, czy raczej się nie praktykuje?

LuxDux

Dzięki wszytskim za pomoc i odpowiedzi :)

LuxDux

Jak wygląda rekrutacja, wszystko można załatwić telefonicznie/internetowo? Sprawdzają jakoś umiejętności?

dp
@LuxDux

tak można załatwiac telefonicznie nie trzeba jeździć specjalnie

no pewnie

@LuxDux

tak to zawsze wygląda w przypadku agencji

@LuxDux

Inaczej by to nie miało sensu, wysyłają ludzi z różnych regionów Polski, nikt by się nie tułał pół kraju tylko, żeby odbyć rekrutacje w biurze ;)

@.

To moja pierwsza by była, więc no nie znam się za bardzo

No w sumie racja

@.

Nie wzięłam na to poprawki ;)

Jolka

Witam.Czy ktoś z was jest teraz może na dziale parówek lub konserw?Wyjeżdżam w tym tygodniu do tej firmy do pracy i chciałabym zasięgnąć troszkę informacji jak tam jest warunki itd.Pozdrawiam

@Jolka

cześć Jolka. zorganizowałaś sobie sama dojazd i masz auto czy firma ci pomogła??? i czy długo zajęło ci dobranie tej oferty i załatwienie wszystkich formalności?

@Ewa

Jolka
@Jolka

@Ewa Cześć Ewa.Transport we własnym zakresie sobie załatwiłam....czyli bus.Na miejscu będę z kimś dojeżdżała do pracy autem,dowiem się na miejscu.Formalnosci załatwiłam w jeden dzień.Bardzo fajna babka w biurze o wszystkim.mnie poinformowała.Jestes chętna na wyjazd?

donald

Komisjonowanie w GRUNHEIDE, był ktoś? jaki system pracy, po ile i w jakich godz?

kiks
@donald

a nie ma info w ofercie?

boy
@kiks

jakby było to by pewnie nie pytał. są podane tylko bardzo ogólne informacje z tego co widzę

kiks
@boy

a okej, ja sam nie byłem, więc nie pomogę niestety

jak jest ze zjazdami z wyjazdow, tzreba brac wolne i wtedy lepiej jechac swoim samochodem czy sa po prostu wolne dni i mozliwosc przedluzenia wolnego o kilka dni czy jest jakis bus firmowy ktorym mozna sie garnac do polski raz na jakis czas i ile trwaja mniej wiecej kontrakty?

stay
@Andrzej

trzeba się dogadać tam ze wszystkimi odnośnie zjazdów. ale to też zależy podejrzewam od lokalizacji jak to wyglada

P.

pracowałem na wołowinie, nie narzekałem, pozdrawiam, P.

M.
@P.

jechałeś już z jakimś doświadczeniem? nie znam cię ale też pozdrawiam

@M.

tak, miałem dwuletnie doświadczenie.

@P.

A czy w Meat-Prosie osoby całkowicie bez doświadczenia są przyjmowane na takie stanowiska? Myślisz, że dadzą sobie radę i szybko są w stanie wszystko załapać? Nie jest to skomplikowana praca? Jak wygląda typowy dzień jeśli chodzi o obowiązki? :P

@Anna

niektóre stanowiska są bardziej skomplikowane, inne mniej. ale przyjmują też osoby bez doświadczenia

opinia

na początku jest ciężko, ale mozna się przyzwyczaić. kasa nawet ok.

@opinia

Ciężko po katem fizycznym, czy sama zmiana miejsca i ogólnie przeprowadzka na czas pracy za granice i te wszystkie inne rzeczy z tym związane?

@Eye

i to i to w zasadzie. bo zmiana miejsca jest sama w sobie stresująca plus praca nie należy do najlżejszych na początku wiadomo trzeba się wdrożyć itd

@opinia

No tak, zrozumiałe w sumie

@Eye

ale wszystko jest do przejścia i początki też kiedyś mijają, przychodzą następni i już się nie jest tym nowym. było nieźle

@opinia

jasna sprawa, zdaje sobie z tego sprawę, dzięki

Czajka

Myślicie, że byłaby szansa przyjąć się od wakacji, tj jakoś od lipca? ile trwają z reguły projekty? Mi by zależało na mniej więcej pół roku, ale dłużej też wchodzi w grę

@Czajka

Od sieprnia też mogłoby być, ale w sumie im wcześniej tym lepiej dla mnie

@Czajka

Jak ktoś coś wie to z góry dzięki

el
@Czajka

może zadzwoń do biura? tak będzie najprościej

@Czajka

pewnie byłaby szansa ale my ci tego nie zagwarantujemy. to mogą tylko rekruterzy

@:)

Nie chodzi o gwarancję, tylko o odpowiedzenie w oparciu o doświadczenie wasze, może ktoś miał podobną sytuację i jest w stanie podpowiedziec jak to było w jego przypadku

@el

No ale dobra, będę się z biurem kontaktować

@Czajka

dokładnie tak będzie najlepiej i najprościej jakbym mógł to bym pomógł serio.

@:)

Jasne, rozumiem, thx

Były pracownik.

Bauerngut buckeburg... Nie dam się ponieść emocją i nie użyje słów.... Ale ludzie nie bądźcie naiwni . 11 godzin w tym godzina przerwy( dwie po pół godziny odbijane na czip musisz być odbity przed 30 minutą a w tym po odbiciu szatnia rozebrać się iść na stołówkę zjeść szatnia ubrać się zejść na dział co daje na czysto może 20 minut czystej pauzy ). . Ubrani w dwie maski i czepek dwie pary spodni dwie bluzy dwie pary rękawiczek bo zimno. I teraz się zaczyna... Setki kilogramów przez ręce nawet raczej tysiące taśmy śmigają tak że jak masz katar to nosa nie wytrzesz a niech tylko zobaczą że dajesz radę to albo przyspieszenie taśmy albo w międzyczasie inna robota bo nie możesz stać .lubię robotę nie kryłem się nigdy za filar ale to czyste wykorzystanie ludzi na wysokim poziomie .. Kwatera po 300€ miała być po 250. I tu zależy co trafisz ..czasem coś dla ludzi aleee są też takie nory że psa bym nie zostawił ... spróbuj się odezwać to pada tekst że ty chyba przyjechałeś do pracy nie wypoczywać . Dojazd jak nie masz transportu ..porażka ! Obiecują brak z.konta...g.prawda.po 168 godzinie to twoja czysta kasa reszta pewnie po 3 miesiącach jak w ogóle. Po odliczeniu 28% podatku 300€ kwatery 50 albo 100 € transportu i jedzenia policzcie sobie sami ile zostanie z tych 10.15. Na koniec ..są ludzie ze tylko do pierwszej przerwy pracują i ucieczka ...

Majkel
@Były pracownik.

Mam znajomych co wracają właśnie tam co roku na sezon na 3 miesiące i są zadowoleni. Co prawda mniej płacili za kwaterę w tamtym roku niż teraz z tego co piszesz, ale wszystko poszło do góry wiec ? Nie wiem skąd zdziwienie. Oni nie narzekali nigdy na te przerwy czy coś, mówili ze ciężka praca, ale i tak wracają co rok. Kto sam nie sprawdzi nie powinien mieć opinii. Tyle.

Aninim
@Były pracownik.

Z tego co wiem to teraz pod Niemca wszyscy przechodzą, to będzie pewnie lepiej płatne.

@Majkel

Witam ,Ja również wracam co roku na na sezon na dział manufaktura ,który charakteryzuje się typowymi manualnymi pracami. Mieszkanie nie zawsze luksusowe, ale mieszkając z ludźmi ,którzy nie mają szacunku do niczego to nic dziwnego. Generalnie praca nie należy do najłatwiejszych, ale ktoś kto podaje puste szalki i zarabia okolo 1600 euro to chyba luksus. Polecam

Xxl
@Były pracownik.

Ty chyba człowieku nie pracowałeś nigdy w Bauerngucie bo opisujesz prace conajmiej jak na taśmie gdzie pracują rzeźnicy w jakiejś ogromnej rzeźni. Ja tam byłam wiele razy na sezon i te kilogramy o których piszesz to chyba przerabiają maszyny a nie ręce . Jeśli chodzi o maski itd to wiadomo ze teraz jest więcej zaostrzeń ze względu na covida . A ty piszesz jakbyś conajmiej pracował w jakiejś mroźni a nie na pakowaniu w zakładach mięsnych . Tam jest 4-6 stopni i jak się jedzie do uwaga ZAKŁADÓW MIĘSNYCH to chyba racjonalnie myśląc wiadomo ze to bd chłodne miejsce pracy to nie praca w szklarniach w Holandii... Boże ludzie skąd wy się bierzecie... co do kwater to chyba nikt nikogo nie zmusza do korzystania z ich mieszkań można wynająć sobie swoje płacić za prąd... internet ... ogrzewanie plus zapłacić kaucje związać się z umowa i wtedy zobaczyć co to znaczy . A nie dość ze dają jakiś start to jeszcze wam złe . Ja nie rozumie piszesz się na ogłoszenie do pakowania mięsa a wymagania masz jakbyś jechał na stanowisko Prezesa . Ale takie komentarze według mnie właśnie piszą osoby które maja problem z własnymi emocjami :)

Jojo
@Aninim

Tak wszyscy przechodzą bezpośrednio pod pracodawcę Niemieckiego. Zakład i praca w porządku, wszystko zależy od podejścia

Bodzio
@Karolina

Jakie dziewczynko masz wykształcenie? Człowiek zawsze jest człowiekiem i jak sam się nie szanuje to trudno oczekiwać szacunku od innych. Praca czy sezonowa czy stała ale w Niemczech jeden pokój dla jednej osoby, może ty z jakiejś wiochy pochodzisz i w stajni lubisz spać ale Niemiecki stan dard to standard i po niżej zejść się nie da.

@Bodzio

Nawet nie powinnam tego komentować ,ale Twoja wypowiedz wobec mojej Osoby równa się właśnie z buractwem bez szacunku do ludzi nie mówiąc o Kobietach. Niestety takich wsiokow nie brakuje za granicą i właśnie tacy ludzie wyrabiają zdanie o Nas Polakach... przykre..

@Były pracownik.

Hej możesz dokładniej opisać możliwości zarobkowe w Meat-Pros bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Kwatera 300 euro plus dojazd 50 euro- rozumiem, ale jaka jest stawka godzinowa? I ile dniu w tygodniu pracujesz?

@Majkel

Hej @Majkel , każdy może mieć inne zdanie na ten temat. Jak aplikowaliście do pracy? Podsyłaliście CV na e-mail kontaktowy Meat-Pros, czy akurat były oferty?

@Karolina

Hej @Karolina, zainteresowałaś mnie. Jakie są proporcje dni pracujących do wolnych? Czy warunki pracy ustalałaś na rozmowie w Meat-Pros, czy dowiadywałaś się na miejscu?

Gugu
@Iza

Do Meat Prosa można się zgłaszać w zasadzie cały czas a oferty takie ogólne na różne lokalizacje wiszą na stronie. Także wystarczy albo podesłać cv albo najpierw zadzwonić i potem dosłać ewentualnie po wstepnej rozmowie

Xyz
@Były pracownik.

Pracowałem dłuższy czas, a nawet bardzo dłuższy i w 100% się zgadzam z tym komentarzem. Obiecują cuda na kiju, zakwaterowanie 200€ a dają papier do podpisania na 370€ i tyle ściagają za mieszkania z ludzi. Ciezko o jakąkolwiek pomoc ze strony biura, wszystko zlewają. Praca jest NIEWOLNICZA. 10h dziennie + 1h pauzy niepłatnej i w sezonie cały czas soboty dodatkowo pracujące. Dodatek nocny wszędzie jest 25% tutaj 20%, kroją z wypłaty na czym tylko się da - dosłownie! 90% osób zjeżdża po 1 wypłacie a niektórzy po paru dniach nawet. Praca dla ludzi bez ambicji, szkoda zdrowia, nerwów i kręgosłupa.. kobiety dźwigają kisty po 15-25kg przez cała zmianę. Jak ktoś chce pracować jak robocik za nieduże pieniądze (jak za takie warunki pracy itp) to można próbować.

Like
@Xyz

Skoro pracowales dłuższy czas i byłeś tak bardzo okradany to po co tak długo? Poza tym po długim czasie można iść na mieszkanie własne ... ludzie Wy byście chcieli mieć wszystko na tacy podane

Kajtel
@Były pracownik.

To jeszcze nie ma tragedii jak kwatera za 300€ ponieważ niektórych tak zrobili w bambuko, że wstępnie zakwaterowanie miało być za 250€ a przy podpisywaniu umowy z 250€ zrobiło się 370€. Trzeba pilnować dosłownie wszystkiego, żeby mieć dobra klasę podatkową bo jak Ci dadzą najgorsza to pieniądze będą serio strasznie słabe. Okropne problemy z meldunkami i założeniem konta w banku! Ludzie koordynatorzy są od tego aby pomagać szczególnie w takich sprawach już nie mówię nawet o innych ale o tych podstawowych a tutaj brak jakiegokolwiek wsparcia i pomocy. Trzeba się prosić o wszystko. Nie dziwne, że większość osób przyjeżdżających wraca do Polski lub zmienia pracę po pierwszej wypłacie. Były tez takie osoby które wyszły z auta/busa zobaczyły warunki jakie są na wyznaczonym im hotelu i odwróciły się na pięcie.

Danny
@Kajtel

A nie zastanowiles/las się, że jest utrudnienie z powodu koronawirusa? Wszędzie jest długi czas oczekiwania nawet żeby iść kupić sobie spodnie trzeba umówić się na termin

fajzer

Ludzie...jak sie czyta te komentarze to sie mozna za glowe zlapac. wiadomo ze do takiej roboty sie jedzie robic i nikt o luksusach nie mysli. Ja tam wiedzialem czego sie spodziewac i nie rozumiem ludzi, ktorzy tam jada z mysla ze nic nie trzeba robic. Mam to co chcialem i tyle. Nic nie robic to tam sie nie da wiec jesli ktos mysli, ze jedzie sie tam obijac no to jest w bledzie. Cos za cos. wiaodmo ze chodzi o kase i o to zeby przywiezc jak najwiecej. Zakwaterowanie calkiem znosne, myslalem szczerze ze bedzie gorsze, reszta to kwestia tez tego jak sie trafi tak naprawde. widze plusy i minusy ale trzeba miec na uwadze to, ze przeciez wiadomo ze to nie sa wczasy i relaksik. grunt to sie spiac i wejsc w rytm pracy. pozdrawiam

Hulk
@fajzer

ty to wiesz, ja to wiem narzekacze znajdą się wszędzie jakby rozumiem, że komus praca może nie podejść i chce się tym podzielić, ale forma czasami pozostawia wiele do życzenia

@Hulk

myśle że nie ma co liczyć na kulturalne wypowiedzi na portalu gdzie wszyscy myślą że są anonimowi . ale ogólnie to się pod tym podpisuje. szacunek przede wszystkim

Hulk
@xz

ale przecież jest wiele osób, które z kulturą nie mają na bakier patrz przykład powyżej już nie generalizujmy

@Hulk

każdy ma swoje zdanie na ten temat.. ja uważam tak, a ty nie chcesz generalizować

@Hulk

za dużo już czasu spędziłem na tym portalu żeby jeszcze wierzyć w kulturalnych ludzi, jest ich zdecydowana mniejszosc ale nie twierdzę też że nie ma ich wcale

Iza

Jak wygląda dzień pracy w Meat-Pros? Czy są tutaj obecni pracownicy firmy i mogliby się ze mną podzielić informacjami na ten temat? Piszcie wszystko, co uważacie za istotne.

Kajtel
@Iza

Kto w Meat-Pros pracuje ten w cyrku się nie śmieje.

Radek
@Kajtel

naucz się czytać ze zrozumieniem a jak to za trudna sztuka to lepiej wcale nie odpowiadaj bo tylko tracisz czas i nerwy innych

Radek
@Iza

Pracowników jest kilku na pewno. Jak wygląda dzień? To zależy jaka lokalizacja jaka stanowisko. Praca nie jest zła, kwestia przyzwyczajenia. Robota zawsze jest, godziny można robić, bo dużo zawsze do zrobienia. Dzień za dniem leci szybko

Dolas
@Iza

wstajesz idziesz do pracy robisz to co do ciebie należy w zależnosci od tego czym się zajmujesz i wychodzisz . żadna filozofia

Momommo

Z góry nie polecam Agencji. Wyjechaliśmy do pracy w Buckeburgu przy pakowaniu wędlin. Po przejechaniu na miejsce czekaliśmy około 3h ,żeby ktoś nami się zainteresował. Gdy po tym czasie zobaczyliśmy warunki mieszkaniowe to od zaraz wróciliśmy do Polski(mieszkanie bez ogrzewania,prąd w połowie mieszkania,meble pozbierane z wystawek,po prostu wyglądało to jak opuszczona melina).Proszę się zastanowić nad wyjazdem z ta agencja!!!!!

Pati
@Momommo

Ja też aktualnie jestem na sezonie w Buckeburgu i dostaliśmy z partnerem bardzo dobre warunki zakwaterowania. Przyjechało z tego co wiem w jeden dzień ponad 40 osób więc co się dziwić, że mieli jakieś opóźnienia. Znów bez przesady bądźmy ludźmi. Nie wiem na jakie warunki Pan/Pani trafiła, ale ja mogę polecić, bo mamy na prawdę super hotel, więc nie każdą lokalizację mają taką jak opisujesz. Pozdrawiam

Xyz
@Pati

Przyjechało 40 po dwóch dniach zjechało 30 ???? wybaczcie ale tak tutaj jest, niektórzy po 3h schodzą i zjeżdżają inni wytrzymują np tydzień.. a co do warunków to niektórzy mieszkają bez ogrzewania i z grzybem na ścianach. Zastanówcie się 5x

xyz
@Xyz

ile zdań tyle opinii, praca jest ciężka, ale czy ktoś zostanie to tylko zależy od człowieka, jak ktoś chce pracować to będzie i tyle moim zdaniem. My pracujemy. Na grillu. Nastawialiśmy się na cięższą pracę, bo to mięso, więc co się dziwić, ale tragedii nie ma. Przynajmniej mamy pracę. Hotel tak jak wspominałam my akurat mamy naprawde super, nie możemy narzekać. Liczą się chęci ! Pzdr

P012
@Momommo

Większość hoteli tutaj tak wygląda, niektóre chyba nawet sanepid zamknął jak były kontrole przez Koronawirusa.

bob

Czy tutaj są same leniwce co oczekują gruszek na wierzbie za minimum pracy i i wkładu własnego???

Otto
@bob

na pewno i tacy się znajdą ale życie i praca ich szybko zweryfikuje

O.n.a

Firma OK pod warunkiem, że pracuje się dobrze i sumiennie. Pracuje od dluzszego czasu i poznalam zasady obowiazujace w firmie osobiscie. Warto sprobowac i odnalezc tu swoje miejsce a na pewno wtedy bedzie mozna wyrobic swoje pozytywne zdanie o firmie. Moim zdaniem nie ma aż tak na co narzekać. Z koordynatorem można załatwić dużo spraw, na dobrą sprawę raczej wszystko mi odpowiada choć trzeba się przestawić na inny tryb godzin pracy. Ogólnie polecam. Lokalizacja: Karlsruhe

@O.n.a

pracowałaś już wczesniej w takiej branży? wiedziałaś na co się piszesz czy szłaś w ciemno? a może ktoś ci polecał? daj znac jak to tam wyglądało dokładniej

Pawel
@Morena

ja np szedlem w ciemno. jesli oczywiscie to cie interesuje bo w sumie nie do mnie bylo to pytanie

Pawel
@Morena

nie mialem zadnego doswiadczenia. ale kolega tu byl i sciagnal mnie do siebie. mowil ze jest okej dobre zarobki wszystkiego moge sie nauczyc. a ze sytuacja moja byla srednia no to się zgodziłem

O.n.a
@Morena

Tak pracowałam, bo akurat na stanowisko wymagali jakiegoś tam doświadczenia, ale też nie miałam długiego stażu, więc jakieś przygotowanie miałam, ale to w Polsce, wiadomo, że praca za granicą często się rządzi swoimi prawami i nie zawsze sie to da porównywać Ale jak nie masz doświadczenia i go nie wymagają to przy odrobinie samozaparcia i chęci powinno być ok, byle chcieć się uczyć i faktycznie się starać a nie stać i czekać aż samo się zrobi

@O.n.a

a to wiadomo. zdaje sobie sprawę, że ciężko porównywać pracę za granicą i pracę w Polsce. Chodzi mi tylko o właśnie takie aspekty, jak ten czy będę w stanie się wszystkiego nauczyć odpowiednio by zarabiać tak jak inni

Around
@Morena

jeśli się chcesz nauczyć to się wszystkiego nauczysz. szkolenie jest. pracownicy zawsze mogą coś podpowiedzieć. ogólnie nie ma się czym na zapas stresować bo każdy kiedyś zaczynał i nie jest tak ze przyjezdzają tylko wykwalifikowani pracownicy

@Around

a to tego właśnie nie wiedziałam. czy biorą osoby typowo zaznajomione z branżą czy takich całkowitych żółtodziobów jak ja również

Around
@Morena

to też zależy gdzie, bo z reguły szukają pracowników z jakimś tam doświadczeniem, ale to wszystko znajdziesz w ofercie pracy, wymagania są zawsze opisane

Olaaa
@O.n.a

Witam ,jakie są godziny pracy oraz ile zmian?

wiolkawww666

Witam, Czy mógłby ktoś przekazać informację na temat pracy w Buckeburg? , oferują 11 brutto ile na rękę wychodzi? Jakie warunki pracy? Jakie Warunki zakwaterowania? Czy jest szansa na normalne zarobki?

LADY
@wiolkawww666

witam pracowałam w Buckeburgu na sezonie na bodajże "manufaktura" za pośrednictwem wtedy jeszcze ,praca w porzadku wiadomo bywaly dni kiedy bylo pracy wiecej i byla nerwowka aby zdazyc wyrobic zamowienie ,ale z czasem jak juz nauczylam sie pracy i Ja w ten sposob reagowalam :) Polecam

Kornik
@LADY

nooooo jak czas goni to zawsze jest nerwówka też tak czasem mam bo nie lubie jak się nie wyrabiam. lubie jak jest wszystko na tip top a tu czasem nam brakowało czasu. alee wszystko sie zespołowo da ogarnac

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.