Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

miros.mazurek@onet.pl

Mam pytanie dotyczące warunków w karlsruhe dokładnie w Rheinstetten jak tam jest,jakie warunki mieszkaniowe i jak z płacą .mój mail proszę o odp dostałem oferte jako pakowacz

Mitarbäiter
@miros.mazurek@onet.pl

Niestety też tam pracowałam, to jest praca dla osób którzy nie mają szans na zatrudnienie w lepszej, lepiej płatnej i na innym poziomie pracy. Brygadziści i nie tylko to osoby o niskim stopniu inteligencji, chamscy, prości itd. Jeżeli macie ambicje, kulturę osobistą i wykształcenie nie wyjeżdżajcie tam, nie warto.

lost

Wypłaty w terminie? Są do 15-tego- dziś jest 17-ty, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma !

courthais

słyszałem ze sa teraz

pit

Witam czy są jakieś przyjęcia Buckeburgu z góry za odpowiedz dziękuję

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nori

Pieniadze sa zwasze na czas 15 mnie sie dobrze robi,wiadomo kazdy chce jak najlepiej dostac. Mieszkania są ok jak komuś się nie chce robic to i tak mu sie nic nie spodoba.

bob

Czesc,,,czy ktos pracowal od nich jako spawacz ,badz pracuje ,,,,jak wyglada zakwaterowanie i co z kasa ,czy terminowo ,,,dzieki za odp

ALWARO

Na gablonzer jest wspólna lazienka. Współczuję kobietom się tam kąpać. Nigdy nie wiadomo kto Ci kotare odsunie

adrianus

Nie jest źle jak ktoś chce to pracuje,mieszkanie jest, umowa jest, wypłaty na czas narzekają ci co nic nie robia

adam

Firma to (usunięte przez administratora) i oszusty po zjechaniu do kraju nie przelali kasy za prace tylko zwodzą ze trzeba czekać bo podatek wzięli 98%.Kombinują z meldunkiem i ubezpieczeniem ,kantują na każdym kroku stawka 4,7e.zero dodatku za nadgodziny i nocki praca czasami po 12 14 godzin ,a jak palca w tyłku nie trzymasz to niema pracy i siedzisz na pokoju a kasę za pokój odciągają.Mi za godzinę pracy jak mię oszukali wyszło 20 eurocentów .OSTRZEGAM PRZED NIMI LUDZIE UWAŻAJCIE NA TĄ AGENCJE PRACY ,SPRAWĘ KIERUJE DO SĄDU PRACY.

b
@adam

Ostatni pojawiły się oferty. Należy zadzwonić lub wysłać CV. Namiary są na stronie internetowej.

Job

Witam . Czy ktoś wie coś o przyjęciach w Britz. Czy przyjmują ludzi czy nie . Bo dzwonie któryś raz z kolei i mówi że nie ma obecnie ofert .

buba

a w buckeburgu prezes chcial wydymac ludzi a wyszlo tak ze sam wydymal siebie hahaha!

Praca Praca

Czy orientuję się ktoś czy są przyjęcia w Britz ? .

miki

dostalem propozycje do chróściny w dolnoslaskim.ktoś wie co tam jest? ponoć duzy zakład. jakie zarobki do rzeznika?

Zainteresowany "pini"

Ilu osobowe sa pokoje w Niemczech

anonim094

Razem z chłopakiem mamy wyjechać na produkcje . Czy ktoś coś wie na temat produkcji( np. szaszłyków) w Firmie meat- prost. jak tam jest ? jakie są warunki mieszkalne?

nierób

gówno prawda zalezy na jakiego majstra sie trafi wiekszosc to nieroby do poganiania ale nie wszyscy

aaa

te opinie zle to sama patologia,i nieroby pisza ja tam pracowalam i zlego slowa nie moge powiedziec pani Agnieszka zawsze pomocna bylo cza to i wyjasnila pewne sytuacje od reki a co do pieniedzy to nie bylo problemu zawsze sie zgadzalo na kacie przelew

Orientuję się ktoś czy są przyjęcia w Britz ?

nnnnnnnnnnnn

Tak w Britz już powoli przyjmują. Trzeba dzwonić do Bielska bo oni zajmują się rekrutacją.

Wyjeżdżam do pracy do Karlsruhe. Potrzebuję informacji na temat pracy zarobków i mieszkania.

anilah

Hej maja, chce odpowiedziec na Twoje pytanie.ja do tej pory pracuje w firmie Meat-Pros, i uwiez warto sprobowac,,a te kometaze sa od ludzi ,,,po prostu mozna sie domyslec jakich,,pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.