Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

bąk z d**y

Widze, ze w Karlsruhe nic sie nie zmenilo. Ta firma funkcjonuje na niezlych przekretach, bo normalnie powinna juz dawno przestac istniec. Jedynie dobra opcja jest tam robic a w między czasie szukac cos na miejscu normalnego. Jak ja zegnalem sie z ta firma za 16 godzin przepracowanych dostalem jakieś 16e wiec wychodzi na to, ze moja stawka byla rekordowa 1e/1 NALINDA.....ściągaja 15e na naprawe maszyn? Ja od znajomego mam informacje ze na innej firmie pobieraja z wyplaty na firmowego busa ktory zostal zakupiony w leasingu. A co do kierowników i brygadzistow (tych ludzkich haha.......karma wraca predzej czy poznien!!!!!

łozu
@bąk z d**y

Uważam że przesadzasz - przecież Bąk wcale nie ma obowiązku wozić cię do pracy - nikt was do tego nie zmusza.....

nalinda
@bąk z d**y

Tak ,sciagaja 15 euro na naprawe maszyn co jest karygodne a najlepsze jest to; firma meat-pros placi za zwolnienie lekarskie 5 euro dziennie, twierdza ze to motywacja dla tych ktorzy choruja aby nie chodzili na zwolnienie. Pora dobrac sie do tylkow tych oszustow i zlodzieji . Niemiecka inspekcja pracy i sady dzialaja szybko i sprawnie ,takze ludzie nie bujcie sie i nie pozwolcie aby was oszukiwano i wami poniewierano bo na kazdego jest sposob . Ja osobiscie bylam swiadkiem wielu rzeczy ktore nie powienny miec miejsca na tym zakladzie ,ciekawe czy wlasciciel EDEKI wie co tam sie wyprawia ,bo jestem swiecie przekonana ze jezeli fakty ktore maja miejsce na terenie Edeki ujrzaly by swiatlo dzienne i dowiedzial by sie wlasciciel zakladu w Karlsruhe to pierwsi na morde lecieliby tak zwani polscy brygadzisci .O tej firmie mozna by ksiazke napisac .

witam ja tam mam jutro jechać z tym że na pakowanie wołowiny był ktoś jak tam jest naprawdę czytając opinie to różnie bywa Hy sam już nie wiem

nalinda
@Nowy

Jesli chodzi o mnie to odradzam , jest duzo fajnych miejsc pracy w Niemczech rowniez bez znajomosci jezyka .

Adrian
@nalinda

Podaj namiar na te fajne firmy? adrianmazur29@interia.pl

@nalinda

Na pakowaniu 5Euro netto (na rękę) to maks ile dostaniesz. Na nożu miałem w tej firmie 7Euro. Nie polecam.

Gość 234

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Polakowi nigdy się nie dogodzi, mało godzin miejsca wypłata narzekanie, dużo godzin narzekanie. Ludzie nie tylko wy pracujecie po 12 godzin. Nie których firmach za dużo godzin napewt 1000 euro się nie zarobi tylko po 700,800 euro. A co do szefostwa to powinno na pierwszym miejscu stać szacunek do swoich pracowników, jeśli będą tak robić to nie będzie ludzi do pracy i oni nie będą mieli szacunku od pracowników.

Jaa123

Britz czy ktoś tam pracuje i wie jaki jest projekt??

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

gość

Podpisuję się od tym obiema rękami. Ludzie nie jedźcie bo nie warto. Wyzysk i chamstwo. Dosyć że trzeba robić nadgodziny to jeszcze czasem w soboty i niedziele. I nikt nie pyta czy chcesz bo musisz zrobić zamówienie i koniec. Do tego oszukują przy wypłacie nadgodzin. Polski brygadzista nie ma żadnego szacunku do pracowników. Nie wiem jak można tak swoich rodaków za granicą traktować, tym bardziej że większość ludzi przyjeżdża bez znajomości języka i jedynie na nim tam na miejscu mogą polegać.

Głowa boli

Jak piszecie tak też się nadajecie do takiej pracy. Jesteście nie ogarnieci. Są 2 grupy ludzi. Tych co chcą pracować i tych co wolą wypisywać te głupoty wyssane z palca. Wszyscy jestescie wyzywani, gnebieni i zmuszeni do ciezkiej pracy!!! W biedronce czekają na takich jak wy. Tam szukajcie pracy. Przyjecia od zaraz.

Klara

Kto chce stracic pieniadze ,zdrowie swoj cenny czas oraz po raz pierwszy zobaczyc na wlasne oczy kim jest polak dla polaka w niemczech zapraszam do POLSKIKEGO OBOZU PRACY W RHEINSTETTEN ( KARLSRUHE) .TU mozna zobaczyc prawdziwy cyrk pod przywodztwem nierozgarnietych brygadzistow . Jesli ktos zapraganie( popracowac) za poldarmo od 12-14 godzin dziennie w chlodniach lub zamrazarkach i zarazem zapomniec co to zycie prywatne to rowniez zapraszam .Tutaj biora kazdego ,nie musisz miec wyksztalcenia ,znac jezyka ani miec doswiadczenia ,wystarczy ze zapomnisz o dobrych zarobkach rodzinie ,o zjazdach do polski na swieta ,a w zamian za to pokaza ci co to prawdziwa harowa i po kilku miesiacach zapomnisz jak sie nazywasz !

Pracuje ktoś w Rostock na myjce? Jak wygląda tam sytuacja z meldunkiem, wyżywieniem, ile godzin, ile dni pracy? Jakie podejście do pracowników?

oskar

ok

pper

ja tam pracuje i nie narzekam. pracy dużo ale wyplaty na czas, kwatery tez nie sa złe. mowie o rheinstetten nie wiem jak jest gdzie indziej.

berti
@pper

witam ak warunki i praca wrheinstetten bo mam teraz jechac

berti
@berti

chcialem sie dowdziec jaka praca w zakladzie jakie sa warunki mieszkaniowe czy sa godziny i jakie zarobki mowie o rheinstetten

Jagoda

A dokładnie to Rheintetten i jakie są warunki mieszkaniowe???czarna05@onet.eu

Jagoda

Witam,czy może mi ktoś powiedzieć, czy jechał do pakowania kielbasek/parowek kolo Karlsruhe ?czarna05@onet.eu

wojteeeek79

pracuje ktoś w Rheintetten przy pakowaniu parówek?

wojteeeek79

czy pracuje ktoś na pakowaniu parówek?

Matt

Hotele w Armsheim są na bardzo wysokim poziomie wygody, niczego w nich nie brakuje, a sama właścicielka jest bardzo miła i dba o mieszkańców. Pani koordynatorka Monika też jest bardzo miła i stara się dbać o pracowników.

Denis

Tez pracujemy kolo Worrstadt ,dzieki Pani Monice przenosimy sie do Armsheim . Nareszcie bedziemy mieszkac w normalnych warunkach .Co do pracy w meatpross -jak sie czlowiek porzadnie wyspi to i pracowac sie potem chce

paulcia

Pracowałam w worrstad, praca ok,wypłata zawsze w terminie. Mieszkałam w hotelu w Armsheim gdzie panowały przyjemne warunki. Dlatego zdecydowałam się na stały powrót do tego miejsca

Martinek

Pracowalem w worrstad mieszkalem w hotelu w amsheim polecam niedlugo wracam tez na stale

Interesuje mnie opinia pracy w rostoku na pakowaniu ile się zarabia i czy praca jest normalna i jakie warunki mieszkaniowe

gość
@Piotr

Kilkanaście godzin dziennie pracy, czasem też w soboty i niedziele. Jak jest zamówienie to trzeba zrobić i nie ma gadania że jesteś zmęczony. Nie wiadomo do końca jakie zarobki bo firma dopiero zaczyna w Rostocku. Za mieszkanie odbijają z wypłaty, zakwawterowanie kilka do kilkanaście km od Rostocku

Pati12
@Piotr

Witam interesuje nie opinia o worsttad przy pakowaniu . Ktoś coś ?

Krzysiu misiu
@gość

O czym ty piszesz? Nie ma Cię tu to się nie wypowiadaj. Tak jak w każdej pracy zamówienia są różne, ale nie pracuje się po 15h. Po drugie ludzie cały sezon letni prosili o dodatkowe godziny. A mieszkania to apartamenty w domu lepiej nie masz!

Ex pracownik KA
@Krzysiu misiu

Mieszkania to apartamenty? To mi humor poprawiłeś Niestety i na tym forum trafiaja sie wazeliniarze co potrafia słodzic

Hetman6492XYZH

Chciałbym pochwalić się z swoją opinią na temat tej firmy. Więc na początku zanim tam ktoś wyjedzie jeszcze będąc w Polsce musi wypełnić mnóstwo papierów dotyczących zatrudnienia oraz podpisania umowy wysłane przez biuro w Bielsku-Białej oczywiście umowy nie są oryginalne tylko kserowane hurtowo z podpisem niemieckiego pracodawcy po czym wysyłane do przyszłych pracowników. Po dojechaniu na miejsce okazuje się że warunki zamieszkania są naprawdę o niskim stopniu. Sama praca może być ale jeżeli chodzi o resztę to trzeba na własną rękę trzymać palec w (usunięte przez administratora) eby był meldunek AOK opłacone. miałem sytuację że w Karlsruhe odcholowali mi auto za brak nalepki kara za to i holowanie wyniosła ok 400e dzwoniąc do kierownika pani A. Usłyszałem że mam sobie radzić sam. Więc poszukałem w necie siedzibę w Berlinie i opowiedziałem moja sytuację jaka mi się przydarzyła po czym po ok 20 min pani A. została prawdopodobnie przyciśnieta przez wyższe siły zaliczka została wypłacona i auto zostało odzyskane. Koszt parkowania wynosił na 24h 50e a do wypłaty ok 3 tyg. Jeżeli ktoś decyduje się wyjechać do pracy w tej firmie to albo jest zdesperowany albo ma problemy z prawem w Pl i nie ma innego wyjścia.

drv

Witam. Miałem tą przykrą przygodę pracować się w tej firmie - Karlsruhe. Mieszkania to istny syf - bród, smród, karaluchy itp. Ludzie w pracy starają się pomóc na początku i wykorzystać cię jak najbardziej. Większość ludzi to totalni debile, którzy nie są w stanie znaleźć innej pracy. Całkowity wyzysk za nędzne pieniądze. Praca bardzo ciężka, operatorzy maszyn to uprzywilejowana grupa - wyręczają się innymi - zarabiają więcej. Umowa to fikcja - nigdy nie spotkałem się żeby ktoś wystawiał takiego śmiecia. Zmarnowane pieniądze na wyjazd, czas i nerwy. Odradzam każdemu - masochiści to dla was raj.

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.