Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ex pracownik

Widzę że Ty masz problem z matematyką. Za 16 godzin po 4.50=72e powinno się znaleźć na moim koncie. I weź mi tu nie pitol o podatkach i innych chorych kosztach które ta firma wymyśla. Szkoda że nie wspomniałeś o klasie podatkowej która tutaj obowiązuje każdego pracownika mającego "niemiecka umowe"(czyt. żart). Jeszcze mi powiedz że dostajesz pasek z wypłaty to już wogole parskne smiechem

Mateusz
@Ex pracownik

Ja dostaje na meila tak jak sobie życzyłem :)) Ale trzeba miec meila ktorego Ty pewnie nawet nie posiadasz ,:))))

Ex pracownik

dostaniesz wyplate ale okrojona nie wiadomo za co. Jak ja pozegnalem sie z ta firma. Za 16 godzin pracy dostslem bodajze 8e wyplaty. Do tego swiadectwo pracy mijajace sie ogromnie z prawda. Na oczy to tylko nie widzialem pasków. Ale to chyba nie ja jedyny

Mateusz
@Ex pracownik

Jak za co z tych 16 godzin odejmij sobie 19% podatku ,następnie jakies 15% krankenkasse ,jakie 4,5 % na rente ,dojazd do pracy plus wyzywienie w niektorych filiach .To Ci powiem jak przeliczyłem to juz Ci braklo dołożyli do Ciebie .Najpierw sie dowiedz jakie obowiązkowe opłaty musza Ci sciagnac a potem gderaj

Qaqa

Witam.We wtorek mam być w miejscowości Luhden31711 wie ktoś coś, jak tam jest?? Proszę o odpowiedź

Patryk

Zaraz bedzie ze teksty pisza z bielska albo z berlina , albo na zlecenie :)) Prawda jest taka ze pracowalem na trzecch sztelach tej firmy . Dopiero w Wursztad znalazlem to czego szukalem . Czasami jest stres to fakt , bo ludzi brakuje bo sa na urlopach albo na chorobowym , ale majstry tak ustawiaja prace ze sie wyrabiamy . Najlepszy majster to Krzysiek , uczy Rumunow Polskiego , zawsze jest wesolo i praca spokojnie plynie . Pozdrawiam SZefowa , wracaj do zdrowka :))

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Serwisant rowerowy
Patryk123

Pracuje na szteli w Gabik prowadzonej przez Pania Monika ,praca zgodna z umowa ,wypłata na czas, pełen pakiet socjalny

Zakochance ;))

Pracuje w Gaubik 5 lat ,odkąd jest Pani Monika szefem nie ma wyzwisk ,stresu ,wszystko jest na czas .Urlopy sa dla wszystkich nie tylko dla uprzywilejowanych jak to bylo za innego pseudomajstra.Pozdrawiamy z urlopu i życzymy dalszych sukcesów

Patryk123

olaf

Przepracowałem rok w Gaubik ,stele prowadzi Pani Monika na cale szczescie ,bez mobingu bez wyzwisk oby tak dalej

Polecam stele w Worsztad ktora prowadzi Pani Monika .Wyplata na czas ,zainteresowanie ludzmi ,dobre warunki mieszkaniowe .Dowoz do pracy .Pelen pakiet socjalny .

AP

Jestem zadowolona z pracy w Meat Pros. To mój kolejny wyjazd na sezon grillowy do Buckeburga. Firma zapewnia zakwaterowanie, wypłaty zawsze są w terminie. Kilka lat wcześniej pracowałam w Worrstadt - też polecam ten kontrakt.

Gralakjustyna1@gmail.com

Zupełnie się nie zgodzę. Skorzystałam z oferty pracy w Durmersheim. Nie odpowiadała mi praca na produkcji zaproponowano pracę na werpaku. Dostałam szansę by dostosować pracę do moich możliwości. Zadbano o wszystkie kwestie formalne, ubezpieczenie, dojazd do pracy, noclegi. Pieniądze były na koncie na czas. Stawka zgodnie z ustaleniami. Może i nie wysoka, praca raczej ciężka ale trzeba brać pod uwagę koszty życia w Niemczech, dojazd, zakwaterowanie... Przecież wszystko kosztuje. Nie da się tylko garnac kaski na konto. Firma wywiązuje się w stu procentach.

Mucha
@Gralakjustyna1@gmail.com

Zastanawiam sie po co pani pisze rzeczy niezgodne z prawda ? Jest pani jedna z brygadzistow czy moze jedna z tych przeantypatycznych urzednikow z biura w Bielsku Bialej ? Wierze ze firmie potrzeba pozytywnych opini poniewaz zaczyna sie sezon grilowi i maja duze zapotrzebowanie ale powiedzmy sobie prawde ,,Ludzie potrzebuja pracy a zania uczciwych zarobkow ale to niestety niemozliwe z ta firma .Powiem wiecej 5 euro na godzine ,zero dodatkow za nadgodziny gdzie w okresie wiosna lato pracuje sie 12-14 godzin dziennie ,zakwaterowanie w stanie oplakanym ,idziesz do lekarza okazuje sie ze jestes nieubezpieczony .Po skonczonej pracy na ranem okazuje sie ze musisz dlugo czekac na busa ktory odwiezie cie do przytolku gdzie spisz. Brygadzisci nie maja szacunku do pracownikow ,czlowiek zastanawia sie czy isc do toalety w obawie ze zostanie wyrzucony z zakladu. ludzie sa zastraszani. Wspomina pani o kosztach zycia w niemczech ? moze lepiej wspomnac o umowie o prace ktora odbiega od warunkow niemieckich .Pani komentarze to pelna kompromitacja a zarazem niewiedza lub proba uratowania tylka Meat-pros bo osoby ktore tam pracowaly lub pracuja bo nie maja innego wyjscia z roznych powodow osobistych nigdy nieodwazyly by sie na takie komentarze ,wiec prosze je sobie darowac. A dla osob ktore zastanawiaja sie czy wyjechac z meat pros do pracy powiem .Jezeli chcecie zostac niewolnikami za 5 euro na godzine bez prawa do zycia osobistego i odpoczynku sprobujcie a sie przekonacie co znaczy tracic zdrowie za pol darmo

Wojtek
@AP

Witam mam propozycje wyjazdu do Buckeburga-Meat Pros. 6 euro na reke po odliczeniu wszystkiego podobno malo godzin ale powiedzial ze w granicach 1100-1200euro na czysto wyjdzie czy ktos tam pracowal ja mam byc do pakowania prosze o streszczenie tej firmy gdzie sie wybieram we wtorek poz. wojtek.rybkowski@onet.pl

Miska
@Wojtek

Zarobi pan tyle jezeli Pan zrobi 2 Miesiace w miesiacu .Prosze liczyc sie z tym ze bedzie Pan pracowal ok 12-14 godzin dziennie(bez dodatkow za nadgodziny) Zaznaczam iz w tej firmie o tej porze roku nie istnieje malo godzin ,masz zapieprzac az padniesz na pysk i nikogo to nie interesuje . Nie sluchac co mowia w biurze bo na miejscu jest inna rzeczywistosc .

Gralakjustyna1@gmail.com

Skorzystałam z oferty. Firma solidna, wypłata na czas na koncie, koordynatorzy zaangażowani w pomoc. Wysokość zarobków zgodnie z ustaleniami, wychodzi trochę więcej niż 5 euro na godzinę. ale po odliczeniu kosztów mieszkania, podatku, ubezpieczenia i dojazdu do pracy. Wszystko podane na tacy. Godzin jest dużo więc dla chętnych pracy nie zabraknie. Polecam.

Ex pracownik w ka

Wyzej padlo od jakiegos lizusa firmy ze pijakom nie chce się pracować tylko kase liczyc. Historia zna takie przypadki. Jak ktos dobrze zakropi weekend i przyjdzie na gazie do pracy to odsylaja za kare do domu i dniowka wychodzi za 0e. I ten szybciej wroci niz normalny pracownik. Przy okazji takich najlepiej sie skubie z wypłaty bo cicho siedzi i nie fiknie. Ja od dawna powtarzam......ze predzej czy pozniej na ten zafajdany "mitpros" przyjdzie pora

Kozak

Czy ktoś był w Eberswalde i tam pracował w Meat pros ?

Ja Szczecin
@Kozak

Wszystko masz powyżej opisane. Praca ciężka po 14-16 godzin na dobę w niskiej temperaturze. Mobing i wyzwiska są na porządku dziennym. Brak szacunku do drugiego człowieka. Baraki mieszkalne to jakieś nieporozumienie. Woda kapie Ci na głowę a w zamian pobierają opłatę 300 euro. Jeżeli chcesz dobrowolnie zostać niewolnikiem w zamian za kilkanaście złotych na godzinę to ta firma jest dla Ciebie. Firma od dłuższego czasu szuka ludzi w okolicznych Polskich miejscowościach i nikogo nie mogą znaleźć ponieważ każdy wie jaki to (usunięte przez administratora)

Albert
@Ja Szczecin

Warto rowniez dodac ,ze umowa tak zwana na warunkach niemieckich jest fikcyjna i nie ma nic wspolnego z niemieckim prawem pracy ,wiec jesli ktos pragnie swojej osobistej kleski to MEAT-PROS czeka ,oni lubia osoby ktore zupelnie nie znaja sie na niemieckim prawie pracy i ktore boja sie wlasnego cienia bo takimi osobami moga krecic w prawo i lewo bez obawy o jakiekolwiek tego konsekwencje. Wiec,jesli ktos chce pracowac i zarobic to na pewno nie z Meat-pros .

Oszukany
@Albert

Dokładnie ! Nie ma stawki nic, stawka minimalna jest 8,80 € , zero ubezpieczenia, nie ma abrachnungow nic ! Każdy pracodawca musi wydać abrechnung nie ma bata ! Po prostu pracują ludzie naiwni I bojacy się własnego cienia !

Syrena

Witam wybieram sie do tej firmy Meat pros w okolice Berlina. Czy ktoś tam był i pracował ? Proszę o opinie na temat tego miejsca. Z góry dziękuje :)

bobi
@Syrena

zależy gdzie slyszalem ze neuruppin jest spokuj i cisza i normany kierownik ale ciezkao się dostac

123abc
@bobi

Hahaha Areczek i spokój -dobry żart!!! Spokój tam jest to fakt ale tylko i dlatego że Niemcy o to dbają. Wielkie ukłony dla pana Donera jednego z Niemieckich szefów który dba.

Faktyczna

Czytam i RYNCE mi opadają ! Ludzie czy Wy naprawdę nie odczuliście na własnym zdrowiu MOCY DEWASTACYJNEJ TEGO KOŁCHOZU? EBERSWALDE -BRITZ !!!! Ludzie zapierniczają od Poniedziałku do Soboty po 12 GODZIN czasami 14-15.... po 8 h pracy za każdą nadgodzinę dostają coraz mniej stawki godzinowej! Ludzie tam są traktowani jak śmieci przez pana M. S. który nie potrafi panować nad emocjami drze ryja, wolne dostają tylko uporzywilejowani a jakakolwiek pierdoła to powód do zwolnień. Pracowałam tam krótko to , że praca jest ciężka to wiedziałam to, że Pan B. zabiera za zakwaterowanie więcej niż jest to konieczne się dowiedziałam. Ale nie spodziewałam się, że POLAK TO W MNIEMANIU RODAKÓW TO ZWYKŁY WÓŁ DO TYRANIA I ROBOT który nie potrzebuje snu odpoczynku SKANDAL!

nie bolek

hej wszystkim poszkodowanym przez Meat Pros a może .... pozew zbiorowy-więcej korzyści dla nas i tych którzy będą następni oni będą już szanowani. KOMENTUJCIE TEN POMYSŁ

alex
@nie bolek

ja sie zgadzam na pozew bo sama i oddam do sadu

karinty
@alex

też zastanawiam się nad pozwem, a skoro jest więcej poszkodowanych prze tą pseudo firmę pozew zbiorowy nie byłby złym pomysłem

nie bolek
@alex

mało chętnych na pozew , a przecież zadość uczynienie się należy za traktowanie nas jak bydło , idąc tym tropem ,,WYDOIMY TERAZ ICH''

Narkomani

Ludzie do pracy przychodzą pijani sa odsylani do domu i źekomo zwolnieni.siedza dwa tyg na hotelu i chleją dalej po czym są przywracani do pracy z braku ludzi hmmmm dlaczego tak ciezko firmie znalezc pracownikow?dlaczego nie mają wyjscia i nie wytzucaja za alkochol w pracy.chcesz sie nacpac i z 3 dni nie przyjdziesz do pracy? Tez mozesz sobie pozwolic po straszą Cie po czym jakby nigdy nic pojdziesz do pracy

Samanta
@Narkomani

Prawda.jestes normalnym pracownikiem nie pijesz nie cpasz robisz dobrze swoja robote przyjdzie taki brygadzista czy kierownik zadasz pytanie dotyczace pracy zostaniesz zbluzgana a gdy odpowiesz tym samym zwolnią Cie zastepując jakims narkomanem tak jest w tej firmie.morzesz cpac chlac a Cie nie zwolnia ale postaw sie gdy Cie obraza i masz po pracy

Olo

Nikt was na siłę tam nie trzyma,jak potraficie co weekend chlac do upadłego to po cholerę wgl tutaj przyjezdzacie ;))

Bronek
@Olo

Czlowieku !Zanim cos napiszesz zastanow sie kilka razy ,bo ten twoj komentarz dobrze w tej chwili o tobie nie swiadczy .Ja pracowalem w tej pseldo firmie a mieszkam na swoim NIE w hotelu robotniczym ,wiec jak stwierdziles ze pije co weekend skoro mnie pijanego nie widziales ?Jesli chodzi o imprezowanie to o ile sobie przypominam to po sylwestrze wszyscy byli w pracy procz brygadzistow ktorzy mieli wolne z wiadomych przyczyn. Po drugie gdzie jest napisane ze po pracy nie wolno sie napic? Ja jestem osoba ktora pije sporadycznie ,ale zapiepszajac w takiej firmie po 12-14 godzin za marne 5 euro na godzine i byc traktowanym przez Polakow jak smiec ,nic tylko sie uchlac ! Gdybyscie szanowali pracownika i trzymali sie prawa pracy nie musieli byscie wiecznie szukac ludzi do pracy .Dlaczego w innych zakladach sa stale grupy pracownikow ? Odpowiem Panu ! Bo sa tam przelozeni ktorzy madrze i z pelnym szacunkiem traktuja ludzi a oni odwdzieczaja sie tym samym .O Rheinstetten tego powiedziec nie moge bo byloby to zaprzeczeniem tego co zobaczylem i doswiadczylem,a widzialem naprawde wiele.

Narkomani
@Olo

Co moze napisac kolejny dupowłaz ktory za 5 euro zrobi wszystko.twoja wypowiec jest bez sensu i swiadczy tylko o Twoim poziomie.a po pierwsze to chyba prywatna sprawa co pracownicy robia w weekend.apropo alkoholu i jeszcze narkotykow to w buckeburgu kierownictwo i czesc brygadzistow by dac rade w pracy jest codziennie pod wpływem narkotykow.amfetamina to tam na porzadku dziennym jest z tad tez agresja w nich siedzi i wyzywaja sie

Wiolka76
@Narkomani

Oszukali mnie i jeszcze 2 osoby.nie wypłacił nam pieniędzy a firma w Bielsko białej nie słyszała o nas bo nas nie zgłosili to jest fakt i każdego przestrzegam

Bąku

Dokladnie biora dowody i meldunek zekomy bez podpisu zalatwiaja przekrety

Ex pracownik w ka

Poczekajcie jak skonczycie karierę i dostaniecie swiadectwo pracy. Tam to dopiero cuda wypisuja. Znajomemu wystawili ze wykorzystal urlop wychowawczy a nie mial dzieci. Mi tez cuda powypisywali. Po wykorzystanym urlopie wpisali nieobecnosci. Kolejna sprawa to meldunek. Przy okazji zalatwiania innych spraw urzędowych okazalo sie ze meldunku nie mialem od dnia podjecia pracy. Tylko po 2 miesiącach. A Brygadzisci brali dowody osobiste od pracownikow. Tylko pytanie. Po co? Ta firma to jeden wielki przekręt

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.