Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Opinie o Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Cześć, kiedy na CNC będą jakieś nabory? widzę po sekcji z ofertami, że jak na razie lakiernicy są poszukiwani i nawet ktoś do działu księgowości. Widziałem też ten zeszłoroczny wątek, w którym było napisane, że najpierw 3400 zł na rękę się brało a potem wzrastało, teraz ile jest na start?

Dzień dobry, w tej chwili nie mamy naboru na ten dział. Dziękujemy za zainteresowanie. Trzeba na bieżąco monitorować ogłoszenia. Pzdr

@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Witam, ale ta tutaj oferta dla lakiernika będzie jeszcze dostępna, prawda? jest w niej napisane, że stawia się na stała współpracę, więc zastanawiam się czy od razu podpisywana jest taka właśnie umowa czy jednak musze jeszcze przejść przez okres próbny?

Nowy wpis

Witam, to zależy od doświadczenia. Jeśli my musimy przeszkolić to umowa jest na okres próbny. Jeśli ktoś jest już doświadczonym lakiernikiem to może być od razu na rok czasu a potem na czas nieokreślony. Tak to zazwyczaj u nas wygląda.

Czy ze stanowiska asystenta ds. księgowości można awansować? w ofercie jest napisane, że wynagrodzenie ma być adekwatne do posiadanych umiejętności o doświadczenia. zastanawiam się po jakim czasie zazwyczaj udaje się przejść wyżej i na jakich warunkach?

Witam, tutaj już nie ma wakatu, przyjęliśmy już nowego pracownika. Na każdym dziale i stanowisku to różnie wygląda. W firmie jest bardziej płaska struktura organizacyjna. Awanse są poprzez zwiększenie pensji zazwyczaj. Pozdrawiamy

Rafał Nowy wpis
@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

A czy gdzieś znajde informacje o stawkach jakie oferujecie?

Nowy wpis

@Rafał

Zapraszam do firmy na rozmowę lub proszę o przesłanie zapytania na email mw@veyna.pl to podamy informacje.

Monter stolarki

polecam firmę mega! Życie akurat ułożyło mi się tak, że musiałem wyjechać za granicę ale na Veyna się nie rozczarowałem. Szanują dobrze pracujących i wypłata zawsze była na czas!

Krystyna
@Monter stolarki

A co najbardziej podobało Ci się w firmie? Ile wynosiła wypłata ?

Krystyna
@Monter stolarki

A były w firmie jakieś możliwości rozwoju? Możesz o tym napisać?

@Krystyna

Uczciwe podejście, szacunek. Wypłatę miałem początkowo 300 zł wyższą od najniższej krajowej (Prezes zawsze daje na początku trochę więcej niż minimum więc tu też spoko). Potem jak mnie już przyuczono do stanowiska to dostałem podwyżkę oraz większą stawkę za nadgodziny.

@Krystyna

to zależy na jakim dziale się jest, zazwyczaj z biegiem czasu człowiek uczy się więcej, często są rotacje na działach by się przyuczyć więcej na innych stanowiskach, by w razie absencji wspierać inne działy.

Karol
@Monter stolarki

Czyli przyjmują nowych pracowników do przyuczenia, bo nie mam doświadczenia i chciałbym nauczyć się zawodu. Czy tylko wewnętrznie douczają jak napisałeś?

Prosimy o poziom słownictwa. Jeśli Pan ma do nas jakieś konkretne pretensje to proszę podpisać się imieniem i nazwiskiem pod opinią i zarzutami to z chęcią odpowiemy. No chyba, że jest Pan kimś z konkurencji i wypisuje takie nonsensy. Pozdrawiamy mimo wszystko.

Pracowita pszczółka

Witam serdecznie, Chciałabym się dowiedzieć od @Pracodawca jakie są u Państwa w firmie pakiety socjalne - jeżeli wogole są . Czy można liczyć na dopłaty do wczasów dla dzieci , premie na święta , karta Multisport ? Dziękuję za odpowiedź

@Pracowita pszczółka

Dzień dobry, Multisportu nie mamy, mamy tanie ubezpieczenie grupowe z którego każdy może skorzystać, mamy tani Medicover, część załogi płaci część nie, zależnie od stanowiska i ustaleń (kadra ma automatycznie), na święta Wielkanocne czy Bożego Narodzenia szykujemy większe lub mniejsze paczki dla pracowników oraz każdy pracownik ma na miesiąc do wykorzystania kwotę 50 zł w maszynie na napoje i przekąski na terenie firmy. Tak wyglądają sprawy dodatkowych benefitów w naszej firmie.

@Pracowita pszczółka

Jeszcze w oparciu o te pakiety o które zostało zadane pytanie to chciałabym się sama dowiedzieć czy są może one zależne od stanowiska? mam wypatrzona już ofertę dla asystenta w dziale księgowości i w opisie nie są w żaden sposób wskazane

Tak są zależne od stanowiska. Odnoście akurat księgowości to wszystkie benefity się wliczają na to stanowisko.

Olcia
@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

A co w przypadku lakiernika? Jest teraz wystawiona oferta i mój chłopak będzie aplikował. Czy na tym stanowisku może występować mniej benefitów?

@Olcia

W przypadku produkcyjnego stanowiska to tutaj możliwość jest tańszego ubezpieczenia grupowego, 50 zł na karcie do wydania miesięcznie w maszynie z napojami i przekąskami. Również firma myśli o karcie mutlisport, więc być może już będzie możliwość.

Szklarz

Mam doświadczenie przy produkcji szyb zespolonych

Na miejscu pracy,osobiście

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

Dla nas najważniejsza jest uczciwość i pracowitość. Nie każdy umie wszystko, dlatego obserwujemy pracownika i przenosimy go do działu, gdzie wiemy, że sobie poradzi. Wystarczy przesłać do nas CV i przyjść na rozmowę. Oczywiście doświadczenie w branży mile widziane.

Dziękujemy za pochwałę, nie każdemu dopasujemy ze wszystkim ale wypłaty są u nas świętością.

Mojżesz

Czemu na firmie co chwilę kogoś wyrzucacie i przyjmujecie nowe osoby i mówiąc że jest taka i taka sytuacja w firmie proszę o wyjaśnienie..xd

@Mojżesz

Dzień dobry, Proszę o konkretne pytanie, ponieważ są zatrudniane osoby, zwalniane lub samę odchodzące wiec typowa rotacja. Proszę o konkretny przykład.

@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Witam, a co mogło oznaczać „co chwilę”? dzieje się to zazwyczaj podczas okresu próbnego? Tylko ile on trwa? Chyba nie było o tym wcześniej wspominane? Miesiąc?

Witam. Nie wiemy co miał ktos na mysli pisząc "co chwila". Firma jest duża. Okolo 100 osob. Dużo się dzieje. Okres probny jest zazwyczaj 3miesieczny stabdardowo jak w każdej firmie.

@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Witam wszystkich, dziś dziwnym trafem po zwolnieniu jednego kierownika z obiektywnych przyczyn (to nie miejsce by o tym pisać) wylewa się na firmę fala hejtu, prawdopodobnie właśnie od tej osoby. Dlatego niektóre wpisy są usuwane, bo są kłamliwe, obrażające, często karalne i po prostu wyssane z palca. Wszystkie opinie, które są na temat i prawdziwe mają od nas komentarze. Firma prowadzi w tej chwili rekrutacje i serdecznie zapraszamy. Najwięcej o firmie dowiecie się Państwo u nas, można zadać każde pytanie. Pozdrawiam

Bartosz
@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Byłem w tamtym roku na rozmowie rekrutacyjnej u Państwa w firmie i bardzo miło wspominam te 30 minut które mi Państwo poświęcili, mimo iż rozjechaliśmy się trochę w kompetencjach i oczekiwaniach. Ciągle prowadzicie rekrutacje na brygadzistę, aż taka duża rotacja, czy też brak kandydatów? Zwolniliście kierownika, ale wakatu na to stanowisko nie widzę, dlaczego?

@Bartosz

Dzień dobry, Jest od dłuższego czasu nowy kierownik produkcji. Nie było rekrutacji ponieważ nastąpiła rekrutacja wewnętrzna, nasz dobry pracownik awansował. Ogłoszenia na pracuj.pl nie zawsze są przedłużane ale na rozmowę zawsze zapraszamy. Można też przesłać ponownie CV z pytaniem czy nie jesteśmy zainteresowani. Liderów produkcji poszukujemy w zasadzie nieustannie, profesjonalistów, którzy mają świetną organizację pracy, czasem doświadczenie z zarządzaniu innymi. Pozdrawiamy.

Marlena

Czy zatrudniacie też kobiety?

@Marlena

Witam, tak zatrudniamy i do kadr i na stanowiska produkcyjne. Na produkcji kobiety stanowią już u nas z 15% załogi. Więc zapraszamy.

Roma
@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Witam, te 15% załogi to od jakiego okresu się utrzymuje? wcześniej było mniej czy więcej? zastanawiam się czy występuje tendencja wzrostowa i czy warto spróbować. na jakie wsparcie mogę liczyć kobiety?

@Roma

Od dwóch lat dopiero zaczęliśmy zatrudniać kobiety na produkcję. Dlatego, że stworzyliśmy odpowiednie dla nich warunki socjalne. Wsparcie od firmy jest u nas dla każdego pracownika. Szkolimy, przygotowujemy do pracy. Wszyscy są równo traktowani. Tendencja jest z pewnością wzrostowa.

Woś

Widziałem że szukacie pracowników produkcyjnych.Czy na tą posadę jakieś specjalne wymagania są ...Czy też można liczyć na szkolenie stanowiskowe o ile człowiek dostanie pozytywą odpowiedź na aplikowanie na to stanowisko...

@Woś

Witam, oczywiście przeprowadzamy szkolenie stanowiskowe dla każdego przyjętego pracownika. Zależy nam teraz najbardziej na dziale szklenia, gdzie tnie się tafle szkła, docina ramki aluminiowe, zespala itd. Ale oczywiście są też inne działy. Zapraszamy na rozmowę to firmy.

@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Zarobki mimo wszystko są proporcjonalnie identyczne? Mam na myśli te oferty z zakładki. Jedna podpisana jest jako produkcja a druga właśnie szklarz. Co jeśli komuś po dłuższym czasie nie podejdzie praca na danym stanowisku? można prosić o przeniesienie na inna linie? Pracownicy w ten sposób przechodzili już może?

Tak to częsty zabieg jeśli komuś nie pasuje dany dział, może sprawdzić się na innym dziale. Na różnych działach są różne płace oraz to zależy od umiejętności oraz samego stanowiska.

Krzysztof

Znalazłem przypadkowo na wasze ogłoszenie (lakiernik proszkowy) czy bym się nadawał jeśli mam 8 letnie doświadczenia w lakierowaniu frontów meblowych. Od jakich stawek netto się u was zaczyna. Wiem że nie dostanę wiele ale po okresie próbnym ile można dostać więcej ?

@Krzysztof

Witam, zapraszamy na rozmowę, na której poznałby Pan szczegóły, a my Pana CV i doświadczenie. Okres próbny powyżej 3 tys netto napewno. Po przeszkoleniu i wdrożeniu większa stawka.

@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Witam, mój chłopak ma w tym mniejsze doświadczenie wiec opis tego wspomnianego szkolenia by mnie interesował. proszę je opisać, kto będzie je prowadził? Dzieje się to jedynie wewnątrz zakładu? Prócz lakiernika na kogo jeszcze mógłby przyjść bez doświadczenia?

Witam, odbywa się to wewnątrz zakładu przez doświadczonego na danym dziale pracownika. Pracowitość, uczciwość i punktualność pozwala każdemu do nas przyjść i na rozmowie zdecydujemy gdzie mógłby się dany aplikant nadawać. W naszej firmie możemy do każdego stanowiska przyuczyć, poza działem lasera i cnc gdzie większe już doświadczenie jest potrzebne.

Jak wygląda sprawa grafiku w Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dzień dobry, Kadra pracuje od 8 do 16:00, a w piątku godzinę krócej od 8 do 15:00. Produkcja natomiast I zmiana od 6 do14:00, druga od 14:00 do 22:00. Urlopy są omawiane wcześniej by każdemu pasowały. Jednakże nie mamy możliwość dopasowania się do jakiś indywidualnych grafików pracowników ze względu na specyfikę branży w której pracujemy. Obsługa klienta musi odbywać się w sposób ciągły.

Jestem po kursie Operator Programista CNC (tokarka + frezarka). Doświadczenie niby mam, ale tylko pół roku. Taka ilość przejdzie na rozmowie kwalifikacyjnej, bo piszą, że do przyuczenia też kogoś potrzebują, ale za mniejszą stawkę. Widełki to od 4400 netto do 5600 netto. To na ile tak realnie mogę liczyć? Jakie kwestie mogą być głównie poruszane na rozmowie? Kasa kasą, ale dajcie też znac jak atmosfera tu u was, czy zespół zgrany? Dogadujecie sie?

Witam, zespół się tworzy, atmosfera przyznajemy się tutaj jest dość napięta, ponieważ dużo zmian wprowadzamy ale wszystko podąża do dobrego. Myślę, że na czas przyuczenie Pana i z szacunkiem do pozostałych pracowników to byśmy dali przez 2 miesiące po 3400 netto a potem już by Pan wskoczył na wyższy poziom. Wpierw przyuczymy Pana. Zapraszamy na rozmowę bo na pensje dużo różnych spraw się składa.

Magdalena

Chłopaka właśnie zachęciła stawka, czyli nic z tego, żeby mieć taką wypłatę? A z jakimiś dodatkami, premiami? Też bez szans? Już odchodząc od kwestii pieniędzy, jak tam się pracuje w firmie za operatora?

@Magdalena

Dzień dobry, Wszystko jest kwestią doświadczenia, jeśli nie musimy dużo przyuczać to szybciej są większe pieniądze, jest możliwość także dorobić nadgodzinami oraz każdy wkład w rozwój działu jest premiowany. Od października rozbudowujemy ten dział więc wszystkich chętnych zapraszamy, bo będzie się dużo dobrego działo.

produkcję mam we krwi

Dzień dobry, @Pracodawca czy rekrutacja na stanowisko brygadzisty produkcji jest jeszcze aktualna, czy wszystkie wakaty zostały obsadzone? Chciałbym zgłosić kandydaturę, ale zastanawiam się czy się nie spóźniłem?

@produkcję mam we krwi

Witam, aktualne, może składać CV, przepraszamy za późną odpowiedź.

Jola

Czy można znaleźć u państwa prace bez weekendów dla kobiety??

@Jola

Nie ma problemu. W soboty można dorobić ale to już dobrowolnie jeśli jest też potrzeba produkcyjna.

Szukam pracy w mieście Toruń. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5900 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

Dzień dobry, proszę o sprecyzowanie czy brutto czy netto?

Witam. Czy praca na produkcji odbywa się w trybie zmianowym ?

@Kandydat

Dzień dobry, tak ale nie na wszystkich działach. I zależy to także od ilości zamówień. Wówczas jak jest dużo to jest druga zmiana (nigdy 3 zmiany nie ma). Na działach cnc, lakierni i szklenia zazwyczaj. Przy rekrutacji zawsze informujemy i dopytujemy, czy taka opcja wchodzi w grę u kandydata.

Witam. Widziałem Państwa ogłoszenie na stanowisko brygadzista. Chciałem się dowiedzieć z jakiego powodu poszukujecie Państwo pracowników na to stanowisko? Czy jest to spowodowane zwolnieniem starej kadry czy rozwojem firmy? Skąd wynika brak zainteresowania w/w stanowiskiem przez obecnych pracowników produkcji? Kiedy planują Państwo zakończyć rekrutacje ? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Dobry wieczor. Powodem jest rozwoj. Obecni bryhadziści juz są od dluzszego czasu na swoich stanowiskach i tego nie mamy zamiaru zmienic. Zapraszamy na rozmowę. Rekrutacja powinna sie skonczyc do polowy lipca. Veyna

production :)

Polecam firmę! dotrzymują słowa, nie rzucają słów na wiatr! to co obiecali po okresie próbnym to zrobili. Prezes trochę niedostępny ale fair gra i tak też słyszałem od innych chłopaków. Oby firmie szło!

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Veyna -Weyna I S-Ka sp.j. na stanowisko Elektryk? Pojawiło się 2 lutego na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Stefan

ja widziałem i aplikowałem, zobaczymy czy się odezwą

Alicja
@Stefan

Czemu mieliby się nie odezwać? Jest gdzieś deklaracja, że odpowiadają jedynie tym, którymi się zainteresują? I czy wiadomo skąd może brać się ta rozbieżność w widełek w postaci ponad tysiąca pln? Samo doświadczenie się liczy?

@Alicja

Dzień dobry Aplikację zbieramy i do wybranych osób po weryfikacji dzwonimy by się z nimi umówić na spotkanie. Widełki są podyktowane właśnie doświadczeniem kandydata i jeśli np kandydat ma słabe doświadczenie to musimy brać pod uwagę wyszkolenie takiego pracownika na okresie próbnym.

Alicja
@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Dziękuję. Czyli podczas okresu próbnego należy raczej nastawiać się na podstawową stawkę, jeśli ktoś ma zbyt małe doświadczenie? Czy po jego zakończeniu umiejętności są w jakikolwiek dodatkowy sposób weryfikowane przed próbą podjęcia dalszej negocjacji stawki? O ile oczywiście dojdzie do chęci przedłużenia umowy. Jak często zdarza się, że nie jest ona jednak przedłużana?

@Alicja

Wszystko zależy od pracownika. W ciągu 3 miesięcy okresu próbnego potrafimy go skrócić do 1 miesiąca lub dwóch i od razu przedłużyć umowę na lepszej stawce jeśli widzimy, że pracownik już się wdrożył. Oczywiście, że nie wszystkim jest przedłużana. Czasem sam pracownik nie czuje, że to praca dla niego lub my nie widzimy potencjału. Ale zawsze przyjmujemy pracownika z planem, by pracował u nas jak najdłużej, bo jest to nasza inwestycja, ktoś musi go przyuczać, wydajność jego jest początkowa mała, więc dla firmy są to wpierw koszty. Więc zawsze chcemy zdobyć pracownika i związać się z nim na lata.

Produkcja

Starzy pracownicy wogole nie są doceniani po kilku latach pracy człowiek zarabia ledwo 200-300 zł więcej niż taki który niedawno co został zatrudniony a nic nie potrafi kpina

@Produkcja

Już wyjaśniliśmy to w jednym z komentarzy. Z całym szacunkiem ale nie ma takich sytuacji. Jeśli to ten sam dział oraz ten same stanowisko to nowo przyjęci mają niższe pensje. Musiałbym znać konkretny przykład. Są różne stanowiska, różne odpowiedzialności, różne płace. Każdy jest doceniany jeśli pracuje u nas kilka lat, bo tacy ludzie to u nas czołówka i ją szanujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Veyna -Weyna I S-Ka sp.j. - Toruń

• Jak się pracuje w Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Veyna -Weyna I S-Ka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

Kandydaci do pracy w Veyna -Weyna I S-Ka sp.j. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.