Opinie o ZRE Katowice w Jaworzno

<p align="justify">ZRE Katowice S.A. to nowoczesne przedsiębiorstwo z 60 letnim doświadczeniem na rynku energetycznym. Przez sześć dekad działalności nasza Spółka zdobyła ogromną praktykę oraz wiedzę w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych, proekologicznych i przemysłowych. Wykonywaliśmy zadania dla Klientów na terenie całej Europy między innymi: w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Szwecji, Włoszech, Bośni i Hercegowinie, Serbii. Firma oferuje kompleksowe usługi, realizując zadania „pod klucz” - od projektu, poprzez dostawy, montaż instalacji aparatury kontrolno – pomiarowej i automatyki, po rozruch i przekazanie obiektu do eksploatacji, a także opiekę podwykonawczą oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. </p>

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRE Katowice w Jaworzno

an anonim

No i obronili ludzie dupsko kierownictwa,widać że ludziom zależy aby firma dobrze prosperowała.Już się kryzys skończył,ludziom należą się podwyżki,tymbardziej że firma wykazała zyski większe niż rok temu. Mieliśmy być jedną drużyną i grać do jednej bramki(słowa kierownika) a tu taka wpada.Popieram przedmówce,jak nie zostaniemy docenieni finansowo to następna taka sytuacja źle się może skończyć. Dobry kierownik wspiera swoich pracowników a nie rozkłada ręce w geście niemocy.To dzięki nam zbieracie profity,macie dobre służbowe fury i komury.Spróbujcie żyć bez tego tak jak my i za te 15zł/h. Zobacz kierowniku ile nadgodzin ludzie muszą zrobić by godnie żyć. My też musimy wyjść na ulice by zauważono nasze problemy?

an anonim

Dyr.[usunięte przez moderatora] odpowiada pracownikowi na pytanie: czy dla pana 15zł stawka to jest stawka głodowa? Ja odpowiadam,tak dyrektorze,dzisiaj 15zł to jest stawka głodowa.Jeszcze rok temu wystarczyło zrobić dwie soboty żeby żyć godnie ,a dzisiaj trzy weekendy jest mało.Miesiąc ma tylko 30 dni i nieda się go naciągnąć.Już sraciliśmy [usunięte przez moderatora] teraz możemy stracić Terex.Pytam się czyja to jest wina,bo napewno nie ludzi z produkcji.Brakuje nam dobrego gospodarza ,bo obecny ze swoimi doradcami [usunięte przez moderatora] nie dają rady, Jeżeli prezes nic nie wymyśli z zarządem to leżymy.Na ręce dyrektora wpłynęło pismo od niezadowolonych pracowników ,może prezes się tym zainteresuje,bo ten facet za wszystko wini ludzie. My dobrze wykonujemy swoje zadania,to kirownictwo nie potrafi dobrze zaplanować produkcji.Dziś ludzie są wykształceni,potrafią liczyć i widzą co się dzieje w firmie.Związki Zawodowe nam nie pomagają,udają że nic się nie dzieje, jak stracimy Terex to pójdziemy z torbami.Musimy głośniej mówić o swim niezadowoleniu,bilans w firmie już zrobiony,czas aby doceniono naszą pracę i zaangażowanie, należą nam się podwyżki i inflacyjne za ostatnie dwa lata,nie pomijając ludzi co pracowali w czterobrygadówce i stacili 30% swoich dochodów .Musimy zacząć walczyć o swoje. Może ktoś dalej rozwinie ten temat.

dzis wyplata dostalem za caly miesiac roboty 1550 zl wstydziliby sie przelewac takie wyplaty. z firmy chlopaki zaraiaja od nas 3 razy wiecej, gdzie sprawiedliwoc robimy to samo. kierownik jest kiepski

alkovn

Jaki byki taki pracownik...:)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZRE Katowice, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
gks

ZRE rządzi:):):) [usunięte przez moderatora] zwolniony gitara. BĘDZIE DOBRZE PANOWIE ;0

drogi panie \'kezys\' oczywiście że zakład będzie miał kim pracować,nawet już zaczął przyjmować na PM,jako pierwszy stary dziadek \'lego\',do niedawna plątał się po halach szukając swojego cienia pod rządami turbinowców,i tak dreptał że na przygotówkę zadreptał,ciekawe u kogo był w między czasie,chyba u rudowłosej wróżki a ta w cudowny sposób za pomocą mowy i namowy wyczarowała mu etat na PM mimo kryzysu który to rzekomo wstrzymuje podwyżki,drugi to Pan [usunięte przez moderatora],który już po \'ZRE morzu\' pływał i tak się worek rozwiązuje , z którego wysypie się nowa siła ZRE z prawie emerytami,pijakami i kalekami i zasili tę barkę na której jeszcze płyniemy,tylko czy nie zatonie.......DLA wszystkich po 50 chcących doczekać lub nie emerytury Polecam ten zakład może nawet nie długo zmieni nazwe ze ZRE na ZREZPCh spółka z ograniczoną wydolnością.P.S.pozdrawiam pana [usunięte przez moderatora] i pozdrowienia dla wujka :P

kezys

To prawda cały czas zamydlanie oczu rokiem 2008 i kryzysem który potem nastąpił,fakt 2009 nie obfitował w kokosy ale w drugiej połowie 2010 coś drgnęło ina PMach jest tej roboty na tyle,że chyba przynosimy jakieś zyski.Rok 2011 też zaczął się pracowicie więc może ktoś z góry pomyśli o tych faktycznie zarabiających na zakład i podniesie stawki.Co prawda u nas na montażu nie mamy najgorzej i w weekendy można dorobić,ale mogłoby być lepiej bo są równi i równiejsi,to chłopaki z przygotówki zdecydowanie od nas odstają,jak słyszę że dostają po 8,5 do 10 zł/h no to aż wstyd, żeby za godzinę pracy zarobić na bochenek chleba nie wspominając o innych opłatach a ceny niestety nie maleją.no i ta rozbieżność w zarobkach młode chłopaki zarabiają po 9 zł. a za tę samą prace starszy gość który ledwo się na nogach trzyma dostaje 14-16 zł.kiedyś ten 'kryzys' się skończy tylko czy zakład będzie miał kim pracować? Panowie Prezesi,Dyrektorzy i Kierownicy czy nie wstyd wam???

Szanowny Panie Prezesie, proszę o osobiste i wnikliwe przeanalizowanie sytuacji w Jaworznie przez ostatnie 2 lata, tak prze...e jeszcze nie było, czy zre chce aby ludzie sami się zwalniali, czy ktoś zapomniał kto wypracowuje zyski, czy zre nie stać na utzrzymanie fachowców, czy mówienia jak to dobrze było w 2008 ma sens- patrząc na obecne ceny.

pracownik innej firmy

pamietajcie ze najwiecej kasy to zarabiaja ksiegowi!!!!!! w mojej firmie 100 instalatorow i 4 ksiegowi instalatorzy przynosza straty material/sprzet/ubrania ksiegowi zysk - obcinaja te wydatki wiec zaraiaja kase w mojej firmie zwolnili wszystkich instalatorow przestaly generowac straty niestety firma upadla bo nie bylo z czego obcinac pozdrawiam

wolf

Jak murzyni uciekają przed lwami, to zostawiają najlichszego z nich na pożarcie, [usunięte przez moderatora] już nie zabryka na łące. +

Nie ma się co dziwić że degradują osobę po zrobieniu wielu [usunięte przez moderatora]:):):)

przyjma cie do pracy po pieciu latach dadza awans narobia kursuw a potem cie zdegraduja na popychadlo to prawda dyrektor jest jak male dziecko lacznie z kierownikiem technologi male bobasy a ludie to smieci to cala prawda o zre

Bez jaj, nazywajmy sprawy po imieniu a nie [usunięte przez moderatora] może lepiej będzie Pan [usunięte przez moderatora] :) . Ludzie, tutaj to już naprawdę jaja sobie robią, ale jak ktoś chce sobie na boku zarobić to nie ma problemu, złomu masę leży, wystarczy nagrać auto i bramę, i kasę można trzepać!!! A nawet jak złapią to tylko awans się dostaje, lub na wyspy wyślą ;) Fajnie jest, lepiej niż w wariatkowie :)

Zgadzam się z przedmówcami,a mało tego,ostatnimi czasy nowy proceder zaistniał w centrum produkcyjnym na "alternatywy 2",mianowicie modne zrobiło się wywożenie złomu:w rezultacie zwolnienie paru roboli, a jeden [usunięte przez moderatora] anioł dostał upomnienie a że jest pupilkiem archanioła Kiepskiego szwenda się dalej po halach z wypchanym portfelem,a kierownictwo ucina sprawie łeb jakby nigdy nic się nie stało,a anioł tłumacząc się uwzięciem pracowników na niego( w jego sprawie było oficjalne pismo do kierownika archanioła Kiepskiego o [usunięte przez moderatora] i chamskie traktowanie podwładnych i za kare wysłali go na wyspy co by bidulek się troszkę odstresował i zarobił) robi z siebie męczennika,żenada i zobaczymy co będzie w następnym odcinku "alternatywymartyniaków 4" ...

Zostaw merytoryczną opinię o ZRE Katowice - Jaworzno

• Jak się pracuje w ZRE Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy ZRE Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRE Katowice?

ZRE Katowice