ZRE Katowice

Rybnik

Opinie o ZRE Katowice

Alek

Mają obecnie bardzo dużo przyjęć, mnie zainteresowało stanowisko Specjalista ds. płac i ubezpieczeń, oferują umowę o pracę, bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

niko

Opinia o tej komorce rozna...komorka maciezysta płaci od tys do dwoch lepiej niż Rybicka aczkolwiek moze cos z tego bedzie istnieje juz 6 lat i jakos nikt sie nie zwalnia z powodu warunkow finansowych.Sanepid by sie przydal na hali na ul.wisniowej skontrolowac stan mozliwosci umycia sie co jest zapisane prawnie,brak tez wczasow pod grusza a w pozostalych komorkach sa...

zainteresowany

W związku z zaistniała nową firma na rynku rybnickiej energetyki może ktoś wyrazi opinie dla zainteresowanych czy warto pytać o prace jakie warunki pracy,jakich zarobków można się spodziewać ,czy jest polityka pro-rodzinna???

Zostaw opinię o ZRE Katowice - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRE Katowice